معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی 100 سال خردمندی

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی 100 سال خردمندی
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی 100 سال خردمندی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی 100 سال خردمندی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی 100 سال خردمندی

دارن هاردی در پادکست 100 سال خردمندی، توضیحات مختصر و مفیدی درباره‌ی اصول موفقیت فردی و سازمانی، بیان کرده است. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دارن هاردی (Darren Hardy) می‌گوید: تمامی سیستم‌های موجود در هستی در نهایت توسط چند اصل ساده کنترل می‌شوند، وقتی شما آن اصول ساده را درک کنید، در این‌ صورت می‌توانید سیستم‌های پیچیده را بررسی و کنترل کنید، بر روی آن‌ها تسلط پیدا کنید و برای کسب موفقیت فردی و سازمانی از آن بهره‌مند شوید.

در هر کاری، تنها دو یا سه نکته مهم و کلیدی وجود دارد. باید آن دو یا سه نکته را پیدا کنید و به آن‌ها عمل کنید تا در انجامشان به مهارت کامل برسید.

مردم فکر می‌کنند تمرکز یعنی بله گفتن به کارهایی که باید روی آن تمرکز کنند. ولی مفهومش اصلا این نیست. تمرکز یعنی نه نگفتن به صدها ایده‌ی خوب دیگر که وجود دارند. باید با دقت هدفتان را انتخاب کنید. نه نگفتن به هزاران ایده و کار، کلید رسیدن به موفقیت است.

دارن هاردی نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال ۲۰۱۵ ناشر "مجله موفقیت" یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد.

او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک کند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها "اثر مرکب" است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
بخش اول
5 دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی 100 سال خردمندی
نویسنده
گویندهوحید مرتضوی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی 100 سال خردمندی

م مسعودی
۱۴۰۱/۲/۲۶
در هر کاری فقط دو سه نکته مهمه
باید اون نکته‌ها را پیدا کنی. به آن‌ها عمل کنی و در انجامشان به مهارت کامل برسی (این خلاصه درس زندگی و موفقیت از یک پیرمرد صد ساله بود)
مردم فکر می‌کنند تمرکز یعنی بله گفتن به کارهایی که باید روش تمرکز کنید ولی در اصل میشه نه گفتن به صدها ایده خوبی باشه که وجود "نه
داره
این یعنی مهارت گفتن" کمک می‌کنه روی اصلی‌ترین داشته‌ها تمرکز کنید و راه درست را پیدا کنید و در جهت جلب نظر دیگران از این شاخه به اون شاخه نپرید. یک یا چند نکته مهم در هر کار را پیدا کنید و دنبال کنید تا به نتیجه برسید
این به نظرم اصلی‌ترین پیام این میکرو کتاب صوتی بود و چه عالی 👏👏👏👏⚘
ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۱/۹/۱۵
روابط، ثروت، سلامتی هر سه باید باهم رشد کند و پیشرفت هر سه همزمان باید باشد. برای اداره هر کاری بر سه چهار نکته اصلی متمرکز باشید. "برای موفقیت باید به ۹۹ تای کار فرعی از ۱۰۰ تا کار نه گفت تا بهش دست پیداکنید"، اینو وارن بافت به عنوان اصول اصلی موفقیت در کارهایش به دارن هاردی گفته است. زدودن شاخ و برگ‌های فرعی و در واقع کارهای حاشیه‌ای تمرکز بر روی کار اصلی معطوف می‌کند و انرژی ما را ذخیره می‌کند.
رضا گودرزی
۱۳۹۹/۲/۷
دارن هاردی مردی آسیب دیده از رفتار پدر..... مثل خیلی از ما مردای ایرانی با این تفاوت که نقاط مثبت پدرشم دیده و با امید تلاش کرده برای هدفش. این فایل صوتی ۱۵ دقیقه‌ای میخواد به شما بگه که داشتن چیزهای مورد علاقه خودتونو با رعایت چند نکته اصلی تجربه کنید. به بیان دیگه هر کاری دو سه تا نکته مهم و کلیدی داره. پس دقت کنید و اون نکات را به اجرا بذارید.
مریم مشکانی
۱۳۹۷/۷/۴
لطفا یه سری ازاین فایلهای صوتی رواگه امکان داره باهزینه‌ی کمتری بذارید من به خیلیهاشون نیازدارم اما هزینه‌ی مجموعشون زیادمیشه بخاطرهمین کمترخریدمیکنم
کیمیا خدابخشی
۱۴۰۰/۴/۱۴
این نگاه من رو یاد چهار چهار اثر از فلورانس اسکاول شین انداخت این که هر چیزی که ارزشمنده دلیلی نداره سخت به دست بیاد فقط باید متمرکز بمانی روی چیزی که میخوای و در نهایت خیلی ساده ولی عمیق به دست خواهی آورد.، نگاهی زیبا اثرگذار و عمیق که درکش گاهی سخت است
امیرمسعود اکبراُف
۱۴۰۰/۳/۲۰
*_در بابِ متن:
بسیار جذاب، مختصر، مفید و کارآمد.
*_در بابِ خوانِش:
بسیار صدایی دلنشین، با هیجانی مناسب، به اندازه و درخور.
*_در بابِ قیمت:
بسیار بسیار مناسب و عالی.
*_جمع بندی:
با امتیاز «۵» از «۵»، پیشنهادِ اَکید میکنم، شنیدنِ با گوشِ جان را...
Omid
۱۴۰۱/۲/۲۲
نکته‌ی کتاب فکر کنم این هست که انتخاب ایده و عملی هست که قراره وقت‌هایی از زندگی مون رو بگیره حالا این انتخاب بین خوب و بد شاید نباشه ممکنه بین چند تا گزینه خوب باشه و بهتر‌ها یا بهترین‌ها انتخاب بشه
آیت آقارضایی
۱۴۰۰/۷/۱۵
در کل بصورت خلاصه گفت از این شاخه به اون شاخه نپرید و تمرکزتون رو روی هدفتون بذارید و مهارتتون رو در هر حرفه‌ای دارید بالا ببرید با تمرکز و تمرین بالا و کسب تجربه. تمام این کتاب همین بود
Nilay Deniz
۱۴۰۰/۱۱/۲۰
به نظرم یه نکته کلیدی توش بود فقط و اون اینه که تمرکز روی انجام یک کار، میتونه یکی از بزرگترین دلایل موفقیت باشه. به قول قدیمی‌های خودمون با یه دست نمیشه هزار تا هندونه برداشت.
نیلوفر نصیری
۱۴۰۰/۷/۳۰
خوب بود یه نکته داشت برای اینکه توی کاری موفق بشین باید روی کار تمرکز کنین نه اینکه به اون کار بله بگین باید به بقیه کارها و ایده‌ها نه بگید.. خدایی ارزش خرید نداره
محمد مهدی پروانه
۱۴۰۰/۱۲/۲
سلام کتاب (100 سال خردمندی) رو حتما مطالعه کنید، کتاب مفیدی هست و خیلی ممنونم از انتشارات شادن پژواک که این کتاب رو به صورت صوتی منتشر کردند.
Omid Azad
۱۳۹۸/۱۰/۱۱
چندین بار کتابی رو می‌خونم تا بتونم نظرم در مورد اون بگم؛ سه مورد خلاصه شده در اون متمرکز بود، که همه به اون عملا نیاز داریم برای مفید.
الهام مهرعلیان
۱۳۹۷/۵/۱۷
عالی، مثل همه گتاب‌های دارن هاردی و البته موجز و مختصر!
Futurist Esmaiel Rahimi
۱۴۰۰/۵/۲۳
دارن هاردی همیشه متفاوت تر می‌نویسد.
این کتاب حاوی بهترین نکته‌های هدایت کننده به سوی تفکر بهتر است.
علی صوفی
۱۴۰۰/۴/۳۰
در این گفتار اشاره به این موضوع شده که اولویتهای زندگی را که تعداد محدودی هستند را تشخیص دهید و روی آن‌ها متمرکز شوید
مشاهده همه نظرات 68

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی 100 سال خردمندی

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی 100 سال خردمندی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.