معرفی و دانلود کتاب صوتی نورومارکتینگ

عکس جلد کتاب صوتی نورومارکتینگ
قیمت:
39900 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نورومارکتینگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نورومارکتینگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نورومارکتینگ

کتاب صوتی نورومارکتینگ نوشته‌ی آناهیتا خرمی بنارکی، شقایق کنجدی و نگار کریمی، به بررسی علوم اعصاب و شناختی و پیشینه‌ و جایگاه آن‌ها در علوم نوین می‌پردازد، سپس نقش آن‌ها در نورومارکتینگ را مطرح می‌کند.

نورومارکتینگ دسته‌ای از علوم اعصاب است که به بررسی تمایل و رفتارهای مختلف مشتریان در زمان خرید می‌پردازد. سرشاخه‌ی این علم، نورواکونومیک نام دارد که درباره‌ی تصمیم‌‌گیری انسان‌هاست. اینکه یک شخص چطور تصمیم می‌گیرد، چطور ریسک می‌کند و برای تصمیمات خود چگونه ارزش‌گذاری می‌کند، فقط هم مختص تصمیم‌گیری در هنگام خرید نیست، بلکه این علم به‌ طور کلی درباره‌ی ماهیت تصمیم‌گیری و ساختارهای آن در مغز سخن می‌گوید. این موضوع با عمری حدود یک دهه هنوز جوان است، اما با سرعتی که در رشد و گسترش آن دیده می‌شود، مورد اقبال جهان تجارت و تبلیغات قرار گرفته و به‌ سرعت کاربردی شده است.

هدف ابتدایی دانشمندان ورود به عرصه‌ی بازاریابی، ترغیب مشتریان برای خرید نبوده است، بلکه هدف آن‌ها یافتن علت تمایل به خرید، شیوه‌های مشتری در خرید و چگونگی گزینش تمایلات است. تمام این سوالات به گونه‌ای ویژه و بخصوص در روان‌شناسی اقتصاد مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد. اما علوم اعصاب آن‌ها را طبق فیزیولوژی مغز و توسط ابزار‌های تصویربرداری، رصد چشمی و ثبت سیگنال تحلیل می‌کند تا ضمن شناخت ساختار دقیق آن بتواند مطالعات جامع‌تری انجام دهد و علت دقیق‌تری برای رفتار‌ها پیدا کند.

در این کتاب صوتی ابتدا درآمدی از نورومارکتینگ را می‌شنویم که به شما نشان می‌دهد، هدف دانش نورومارکتینگ، فقط تحلیل و بررسی رفتار و نگرش مشتریان نیست. بلکه هدایت رهبران، مدیران، تجار، کارگزارن و حتی مدیران فروش و امور مالی برای جلب توجه، رضایت و اعتماد مشتریان و نیز ارتباط موثر با دیگر بازرگانان است.

در کل هر آن‌چه مربوط به رفتار تجاری شخصی، گروهی، سازمانی و ساختارهای آن در مغز باشد، موضوع اصلی این دانش است. اگر چه این مسئله به نظر جدید است اما شرکت‌ها عظیمی مانند گوگل بهره‌گیری از آن را بسیار به‌ صرفه‌تر از شیوه‌های قدیمی می‌دانند. امروزه هنگامی یک تجارت به موفقیت دست می‌یابد که تمایلات درونی مشتریان خود را در تصمیم‌گیری‌هایشان شناسایی کند و تمام بعدهای ذهن مشتریان را در نظر بگیرد.

شنیدن کتاب صوتی نورومارکتینگ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب صوتی به این سوال که آیا استفاده از روانشناسی برای تاثیرگذاری، تعامل، ترغیب و فروش در بازاریابی عصبی ممکن است، پاسخی جامع و کامل به شما می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی نورومارکتینگ می‌شنویم:

روانشناسی و علم اقتصاد: نهادهای آموزشی دانش را به بخش‌های مفید مانند آناتومی، فیزیولوژی و شیمی تقسیم کرده‌اند. گاه این تقسیم‌بندی‌ها منطبق بر تمایزهای واقعی در دنیای بیرون هستند و گاه چنین نیست، البته هیچ قطعیتی در این مورد وجود ندارد، ممکن است دو رشته‌ی علمی با هم ادغام شوند یا اگر شکاف ساختاری خیلی بزرگ باشد، ممکن است یک رشته‌ی علمی جدید درون آن ایجاد شود. بنابر این میان شیمی و زیست‌شناسی، زیست شیمی تعریف شده است. هم‌چنین میان جامعه‌شناسی و روانشناسی به روانشناسی اجتماعی برمی‌خوریم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
معرفی
11 دقیقه
فهرست
34 دقیقه
فصل اول: آشنایی با علوم ‌شناختی
43 دقیقه
فصل دوم: آشنایی با علم اعصاب شناختی
59 دقیقه
فصل سوم: روانشناسی، علم اعصاب و اقتصاد
27 دقیقه
فصل چهارم: علم عصب - تجارت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نورومارکتینگ
نویسنده، ،
گویندهآیسا ماهوتچی
ناشر صوتیانتشارات شکیب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه صوتی
39900 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نورومارکتینگ

نیره سادات هاشمی
۱۴۰۱/۶/۱۵
خوانش کتاب افتضاح بود!
حداقل می‌توانست دو بار ضبط شود!
خواننده کتاب تقریبا قادر به خواندن نبود. اغلب سطر‌ها را دو بار تکرار می‌کرد. طوری که انگار نسخه‌ی کتاب دچار مشکل شده است!
یا حداقل تولید کنندگان محترم یکبار کتاب را می‌شنیدند، تا غر غر خواننده از اشتباهات مکررش را حذف کنند. تا جایی که به
نظرم رسید کلمه نامناسبی از خواننده‌ی کلافه شده، شنیده شد! (دقیقه ۳۲-۳۴فصل اول بود!)
وجود اینگونه خوانش‌های غیر حرفه‌ای فقط اعتبار کتابراه را زیر سوال می‌برد!
چون تفاوتی بین خوانش این کتاب، و کتاب‌های غیر حرفه‌ای و رایگان موجود در شبکه‌های اجتماعی نیست!
alireza madipour
۱۴۰۰/۲/۲۵
من تا الان بیش از ۴۸ کتاب صوتی خواندم و شنیدم، می‌تونم بگم این کتاب با اختلاف بدترین کتابی بود که شنیدم، به صورت قطعی میگم این یک کتاب نیست، پایان نامه کارشناسی ارشد هست که همونو برداشتن اسم کتاب گذاشتن روش، واقعا خجالت آور بود.
Emily Say1e
۱۳۹۹/۶/۳۱
لطفا کتاب صوتی رو گوش ندین خود کتاب رو بخونید..... بدترین خوانش کتابی بود که تجربه کردم... کاش قبل ضبط یه دور کتاب رو میخوند!!!! همه کتاب درمورد اعصابه، خانم گوینده هم اعصابمون رو خرد کرد!! فقط صداش قشنگه😂
Kamran shid
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
صدای گوینده خوب است ولی خوانش آن جای کار دارد.
رفرنس خواندن به این شکل نه تنها اشتباه است بلکه کارایی ندارد.
در بخشی از کتاب اشاره به شکل دارد.
می توانست کتاب کارایی باشد.
Ila Azer
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
تنها تاریخچه علم نورومارکتینگ را معرفی میکند. هیچ راه کاری در مورد چگونه انسان را با تبلیغات اجبار به خرید می‌کنند نمی‌گوید.
حامد نیک مهر
۱۴۰۲/۱/۱۴
خیلی فرمت کتاب نداره بیشتر حس میکنم یه لیست از مراجع باشه...
Ramin eshaqe
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
کتابی عالی ولی با گویندگی خیلی بد و پر از اشتباه
لوح موسوی
۱۴۰۱/۱۲/۱۲
کتاب بسیار علمی بود اما کتاب صوتی کیفیت مناسبی نداشت
محمود نیکوکار
۱۳۹۹/۹/۷
سلام وقت بخیر اسم کتاب هیچ ربطی به متن کتاب ندارد
sahand nasiri
۱۴۰۱/۶/۱
این موضوع یکی از نیازهای روز است
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نورومارکتینگ

برای دریافت کتاب صوتی نورومارکتینگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.