معرفی و دانلود کتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا

عکس جلد کتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا
قیمت:
۱۵۹۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا

بهداد بلوری در کتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا با ارائه مطالبی ناب و ارزشمند در خصوص بازاریابی و خلاقیت در این زمینه به شما کمک ‌می‌کند تا محتوایی جذاب تولید کنید.

قطعا بارها عبارت «بازاریابی محتوا» را شنیده‌اید و فکر کرده‌اید باید با آن آشنا شوید، ولی خجالت می‌کشید از کسی درباره مفهوم دقیق آن سوال کنید.

موسسه بازاریابی محتوا که رسانه و منبعی آنلاین در زمینه بازاریابی محتوا به شمار می‌آید، این سبک از بازاریابی را چنین تعریف کرده است: «بازاریابی محتوا، یک تکنیک بازاریابی برای تولید و توزیع محتوایی ارزشمند و دقیق است تا بتوانید مخاطبان مشخصی را جذب کنید، با این هدف که مشتریان سود‌آوری برای کسب و کار شما شوند.»

بازاریابی محتوا را می‌توان بخشی از یک استراتژی بازاریابی در توسعه کسب و کار دانست؛ مبحثی که بر تولید و توزیع محتوایی ارزشمند، مرتبط و هماهنگ تمرکز دارد و هدف اصلی آن جذب مشتریان تازه و حمایت مشتریان قبلی خواهد بود. اما باید دانست که جذب مشتری در این استراتژی، با ارائه یک محتوای ارزشمند صورت می‌گیرد.

بنابراین برای داشتن بازاریابی محتوای درست، ملزم به یک برنامه‌ریزی دقیق خواهید بود؛ چرا که اگر در تولید محتوا استراتژی و برنامه‌ریزی درستی نداشته باشید، خلاقیت‌ها و ایده‌ها کارآمدی لازم را نخواهند داشت.

در بخشی از کتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا می‌خوانیم:

هر کسی به اندازه یک صفحه هم درباره خلاقیت خوانده باشد، با مفهوم طوفان فکری آشنا است. طوفان فکری در واقع یک روش گروهی برای ایده‌پردازی است. یک گروه 8 تا 12 نفر دور هم جمع می‌شوند و درباره یک صورت مسئله مشخص، هر ایده‌ای که به ذهنشان می‌رسد را بیان می‌کنند.

یک نفر نیز منشی جلسه می‌شود و همه ایده‌ها را ثبت می‌کند.

طوفان فکری چند قانون خیلی مهم دارد. اولین قانون این است که تعداد ایده‌ها مهم‌تر از کیفیت ایده‌هاست. یعنی همه باید تلاش کنند که بیشترین ایده‌های ممکن رو بدهند، نه لزوماً ایده‌های شدنی و با کیفیت. وقتی شما ایده‌های زیادی را لیست می‌کنید، بالاخره در همه ایده‌ها، یک ایده مناسب پیدا می‌شود.

قانون دوم طوفان فکری این است که هر چه ایده‌ها مضحک‌تر و دور از ذهن‌تر باشد بهتر است. خیلی از ایده‌ها ممکن است در نگاه اول خنده‌دار و نشدنی به نظر بیایند، ولی وقتی عمیق‌تر به آن‌ها نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که با کمی تغییر می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

قانون سوم این است که هیچکس در گروه حق نقد ایده‌های دیگران را ندارد، ولی افراد می‌توانند ایده‌های هم دیگر را کامل کنند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: بازاریابی محتوا به زبان ساده
بازاریابی محتوا چیست؟
استراتژی محتوا چیست؟
تولید محتوا و روش‌های آن
چه طور یک تیم محتوا داشته باشیم؟
روش‌های پیشرفته برای ترویج محتوا
فصل دوم: تکنیک‌های خلاقیت در تولید محتوا
کمی خلاق‌تر باشیم
سوالات مخاطب را پیدا کنید
طوفان فکری برگزار کنید
از تکنیک ارتباط اجباری استفاده کنید
هیجان را چاشنی کار خود کنید
محتواها را بازآفرینی کنید
عکس جستجو کنید
به جای ویژگی‌ها، روی منافع و ارزش‌ها تمرکز کنید
خلاقیت بدون استراتژی ممنوع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شب چراغ
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۹
زبانفارسی
شابک978-622-739902-8
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش، کتاب‌های تجارت الکترونیک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۹۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا

علی مستانی
۱۴۰۰/۴/۱۴
جمع و جور و خوبه. چند تا نکته جدید و حرفه‌ای داره که برای خودم خیلی جذاب بود. در کل چند تا کتابی که از آقای بلوری خوندم؛ قلم کاربردی دارند و نکات خوبی رو بدون حاشیه پردازی میگن.
سروش محمدی
۱۴۰۰/۳/۱۳
اگه از روی کتاب نکته برداری کنی و به این نکات عمل کنی حتما پیشرفت فوق العاده‌ای تو کسب و کارت می‌بینی.
الهام زحمتکش
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
نکته‌های خوبی برای تولید محتوا داره
حسن خسروی
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
سطح پایین و ابتدایی
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا

برای دریافت کتاب پولسازترین نکته‌های تولید محتوا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.