معرفی و دانلود کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری

عکس جلد کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری

آیا تاکنون به دلیل سوء برداشت و عدم درک مشترک میان خود و همکاراتان در محیط کاری دچار تنش شده‌اید؟ اگر پاسخ‌تان به این پرسش مثبت است، کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری به قلم لیز فاسلین و مالی وست دافی، بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید آن را بخوانید. میزان استقبال از این اثر به قدری بالا بوده که به پرفروش‌ترین کتاب وال استریت ژورنال تبدیل شده است.

درباره کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری:

تفاوتی ندارد که چقدر از محیط کاری‌تان رضایت دارید، خواندن این کتاب برای هر انسان شاغلی لازم است.

حتما برایتان پیش آمده که در محیط کاری به دلیل اینکه نمی‌توانستید احساسات‌تان را به درستی منتقل نمایید دچار سوء تفاهمات و احتمالا تنش‌هایی شده باشید. لیز فاسلین (Liz Fosslien) و مالی وست دافی (Mollie West Duffy) کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری (No Hard Feelings) را با هدف شناخت بیشتر و دقیق‌تر احساسات‌مان در محیط‌های کاری تالیف کرده‌اند. موضوع مهمی که می‌تواند در آینده شغلی و میزان موفقیت ما در کسب و کارمان بسیار تعیین‌کننده باشد.

این کتاب نوشته‌ی دو دوست است که هرکدام در شرایط دشوار مجبور شده‌اند اهمیتِ پذیرش احساسات در محیط کار را یاد بگیرند. حقیقتا احساسات چه هستند؟ چه زمانی بروز آن لازم است و چه زمانی باید آن را مدیریت کرد؟ اگر در صدد یافتن پاسخ این سوالات هستید کتاب حاضر را به دست بگیرید و فورا آن را بخوانید.

نویسندگان این کتاب باور دارند که اگر احساسات‌مان را در مسیر درستی جهت‌دهی کنیم، خواهیم توانست موفقیت‌های بسیاری به ویژه در محیط کاری و حرفه‌ای زندگی‌مان به دست آوریم.

از جمله ویژگی‌های مثبت این کتاب تصاویر و نمودارهای آن است که خواندن و فهم کتاب را بسیار ساده‌تر می‌کند. همچنین زبان صمیمانه آن سبب می‌شود شما ارتباط بیشتری با متن آن برقرار کنید و موقعیت‌های مشابهی که نویسندگان از آن صحبت می‌کنند برای شما نیز تداعی شود.

افتخارات کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری:

- پرفروش‌ترین کتاب وال استریت ژورنال
- بهترین کتاب کسب و کار سال 2019 به انتخاب مجله فورچن
- بهترین کتاب تجاری سال 2019 از نگاه NPR

نکوداشت‌های کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری:

- یک کتاب خردمندانه و در عین حال شوخ‌طبعانه؛ دفترچه راهنمای گمشده برای آشتی احساسات با محیط کاری‌تان. (چیپ کانلی)
- لیز فاسلین و مالی وست دافی راه موفقیت و خوشبختی در کار و حتی زندگی در این کتاب ارائه کرده‌اند. (کریس ووس )

خواندن کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب برای تمامی کارمندان اداری و مدیران جذاب و خواندنی خواهد بود.

با نویسندگان کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری بیشتر آشنا شویم:

لیز فاسلین مشاور بازاریابی و طراحی‌ای است که مشتریانی ازجمله سیلزفورس، ارنست اند یانگ و دانشکده‌ی طراحی استنفورد دارد. لیز به‌تازگی سمت رئیس بخش خلاقیتِ شرکت پارلمان را داشت، شرکتی که همکاری بین مدیران اجرایی، کارآفرینان و نویسندگان پرفروش‌ترین کتاب‌های بازرگانی در مجله‌ی فورچن 500 را تسهیل می‌کند. قبل از آن، در بخش برندسازی و محصول شرکت جنیوس کار می‌کرد و تحلیل آمار شرکت آنالسیس گروپ را بر‌عهده داشت. همچنین کار تصویرسازی و ترسیم نمودار را هم انجام می‌دهد که پروژه‌های شخصی‌اش در مجله‌ی اکونومیست، رادیوملی، فایننشال‌تایمز، وبلاگ فریکونومیکس و شبکه‌ی سی‌ان‌ان دیده می‌شوند. او لیسانسی در رشته‌ی اقتصاد ریاضی از کالج پومونا دارد.

مالی وست دافی طراح سازمانی در شرکت جهانیِ نوآوریِ «آیدیو» است. مالی قبلا به‌عنوان عضو پژوهشی برای نیتن نوریا، رئیس دانشکده‌ی بازرگانی هاروارد، و مایکل ای. پورتر، استاد مشهور استراتژی کار می‌کرد. او برای این نشریات اینترنتی مقاله نوشته است: فست‌کامپنی، کوارتز، استنفورد سوشال اینویشن ریویو، آنترپرونو، کوایت رولوشن و... او لیسانسی در رشته‌ی رفتار سازمانی از دانشگاه براون و فوق‌لیسانسی در طراحی از دانشکده‌ی طراحیِ پارسونز دارد.

در بخشی از کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری می‌خوانیم:

تام لِمن و ایلان زِکوری مؤسسانِ جنیوس‌اند، شرکت موسیقی و رسانه‌ای که لیز قبلاً در آن مشغول‌به‌کار بود. هر دو وقتی در دانشگاه یِیل تحصیل می‌کردند، به‌سرعت باهم دوست شدند، ولی از زمانی‌که وارد رابطه‌ی کاری با هم شدند، تحمل کردن یکدیگر برایشان سخت شد. ایلان به روزنامه‌ی نیویورک‌تایمز توضیح می‌دهد: «تام انرژیِ دیوانه‌واری دارد که ما را جلو می‌برد، ولی همین انرژی خسارت هم به بار می‌آورد.» تام هم باید با عادتِ ایلان به افسرده شدن مقابله کند.

شاید تفاوت‌های آن‌ها باعث شود مکمل هم باشند. در عوض، تام و ایلان فهمیدند که نمی‌توانند بین احتیاطِ بیش‌ازحد و پیشرویِ کورکورانه توازن برقرار کنند. همین‌طورکه جروبحثشان حینِ بحث‌های راهبردِ کاری تمام نمی‌شد، وضع رابطه‌شان به وخامت کشیده شد. تام به ما گفت: «رابطه‌ی بین ما همیشه رابطه‌ی دوستی بوده و به‌خاطر همین نمی‌شه اختلافات در مورد شرکتمون رو شخصی نکرد.»

یک روز وقتی سوار تاکسی بودند، در ترافیک منهتن گیر افتاده بودند و فقط چند خیابان با ایستگاه پِن فاصله داشتند، اختلافاتشان به اوج رسیدند. قطارشان قرار بود تا چند دقیقه‌ی دیگر از ایستگاه به‌مقصد واشنگتن حرکت کند و آن‌ها می‌خواستند در یک نشستِ مهم شرکت کنند. تام با نگرانی شروع کرد به غر زدن به ایلان که چقدر دیر می‌رسند، ایلان از راننده خواست تاکسی را نگه دارد، کرایه را حساب کرد و رفت که پیاده به ایستگاه برسد. تام از این‌که ایلان به این سرعت رفته و او را تنها گذاشته به‌شدت عصبانی شد.

تام و ایلان توانستند چند لحظه قبل‌از این‌که قطار ایستگاه را ترک کند، خودشان را به آن برسانند، ولی خوشحالی‌شان از این‌که به قطار رسیده‌اند، خیلی زود به خشم تبدیل شد. همین‌طورکه در راهرو ایستاده بودند و با عصبانیت باهم حرف می‌زدند، ترس جدیدی به ذهنِ تام خطور کرد. او به ما گفت: «بیش‌ترِ مواقع وقتی با کسایی که کسب‌وکارشون شکست خورده بود حرف می‌زدم، حرفشون به این ختم می‌شد که "نتونستیم باهم کنار بیایم". همیشه حرف از مشکلاتِ شخصی بود.» تام باید رابطه‌اش با ایلان را اصلاح می‌کرد، وگرنه جنیوس هم ممکن بود شکست بخورد. برای همین، تام و ایلان تصمیم گرفتند برای حلِ مشکلشان بروند پیش مشاور.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: آینده‌ سرشار از احساسات است
فصل دوم: سلامت
فصل سوم: انگیزه
فصل چهارم: تصمیم‌گیری
فصل پنجم: گروه‌
فصل ششم: ارتباط
فصل هفتم: فرهنگ
فصل هشتم: رهبری
نتیجه‌گیری
قوانین جدید احساسات در محیط کار
منابع بیش‌تر در مورد احساسات
سپاسگزاری
درباره‌ی نویسندگان
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری
نویسنده،
مترجممهسا حسینی سارانی
ناشر چاپینشر میلکان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸۰
زبانفارسی
شابک978-622-254-023-4
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری

برای دریافت کتاب راهنمای مدیریت احساسات در محیط‌های کاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.