معرفی و دانلود کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان

دکتر جان گاتمن و همسرش دکتر جولی شوارتز گاتمن در کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان، راز جذب یک زن، جلب رضایت او و خلق رابطه‌ای بلند مدت و ماندگار را بازگو می‌کنند؛ رمزگشایی علمی از آنچه خواسته واقعی زنان است. 

اگر می‌خواهید یاد بگیرید که چطور بهترین شریک زندگی باشید، فقط این کتاب را بخوانید. نتایج تحقیقات و مشاهداتی که جان گاتمن (John Gottman) در طی چهل سال از لابراتوار عشق به دست آورده، حقیقتی انکار نکردنی را فاش می‌کند. در طول تاریخ برای اولین بار پاسخی علمی به این سوال داده شده است که زنان از مردان چه می‌خواهند.

دکتر گاتمن نویسنده پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز، به همراه همسر خود، روانشناس بالینی جولی شوارتز گاتمن (Julie Schwartz Gottman) و نویسندگان همکارش داگلاس آبرامز (Douglas Abrams) و راشل کارلتون آبرامز، این کتاب راهنما را نوشته‌اند تا به ریزترین سوالات مردان در مورد زنان پاسخ دهند. کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان (The man's guide to women)، کتابی است که به شما مردان می‌گوید چطور در بازی عشق و زندگی مشترک برنده باشید.

در طول تاریخ، زن و مرد به‌عنوان دو جنس مکمل از ناشناخته‌ترین و مرموزترین پدیده‌های هستی به شمار رفته و می‌روند. وقتی پای ارتباط و ازدواج به میان می‌آید، این سردرگمی بیشتر می‌شود. آمار روزافزون طلاق، خیانت، والدین بدسرپرست و مواردی از این دست، نشان از آن دارد که باید زن و مرد و رابطه آن‌ها را کمی علمی‌تر شناسایی کرد.

متفکران و جامعه‌شناسان، طلاق را یکی از آسیب‌های اجتماعی می‌دانند و بالا رفتن آن ‌را نشانه‌ بارز اختلال در اصول اخلاقی و به‌ هم‌ خوردن آرامش خانواده و دگرگونی در هنجارهای اجتماعی محسوب می‌کنند. متأسفانه بسیاری از طلاق‌ها در هیچ‌جایی ثبت نمی‌شوند، زیرا در گروه طلاق عاطفی قرار می‌گیرند. طلاق پنهان یا عاطفی به معنای زندگی زیر یک سقف بدون همدلی و علاقه متقابل است. این شیوه‌ زندگی اثراتی جبران‌ناپذیر بر رفتارهای فردی و اجتماعی فرزندان و جامعه‌پذیری آن‌ها دارد و تهدیدی بزرگ برای جامعه آینده است. طلاق دلایل زیادی دارد که یکی از شایع‌ترین آن‌ها که ابتدا به خیانت سپس به ‌جدایی منجر می‌شود، نداشتن رابطه جنسی صمیمانه و دو سویه است. این مسئله بیشتر به دلیل نشناختن تفاوت‌های زن و مرد و نبود آگاهی از خواسته‌های طرفین است.

اکنون زمان آن فرا رسیده که آستین‌ها را بالا بزنید و خواسته زنان را بفهمید، یاد بگیرید که چطور آن را برآورده کنید و چگونه یک رابطه سالم، عاشقانه و شاد برای تمام عمر یک زن بسازید. در این کتاب رازهای جذابیت، قرارهای اولیه، عشق‌ورزی و زندگی با زنان را برایتان فاش می‌کنیم. بدن زنان را با هم بررسی می‌کنیم، زبان بدن آن‌ها را می‌آموزیم و درنهایت متوجه می‌شویم خواسته حقیقی زنان از مردان چیست.

جملات برگزیده کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان:

- مادری: عشق به تمامی از همین جا شروع و در همین جا پایان می‌یابد.
- وقتی سفر عشق شما به پایان می‌رسد، بلند شدن آسان است؛ اما وقتی در دام عشق می‌افتید، دوباره ایستادن غیرممکن است.
- زنان! هرگز از بدن خود شرمنده نباشید، شما همان‌قدر که دروازه‌های جسم خود هستید، صاحب روحی باشکوهید.
- عاشق حقیقی مردی است که بتواند فقط با نوازش موهایت، نگاهی پر از تبسم یا حتی نگاه کردن به نقطه‌ای در دوردست تو را به اوج لذت برساند.
- عاشق شدن چیزی فراتر از دیدن یک زن زیبا و خوش‌چهره است؛ عشق هنگامی است که آن زن قلب و جانت را به تسخیر درآورد.

در بخشی از کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان می‌خوانیم:

شما می‌توانید تعهد را به‌ عنوان تمایل به داشتن رابطه‌ای ماندگار و انجام هرآنچه برای دوام آن لازم است، تعریف کنید. وقتی شما متعهد باشید، یعنی اعلام می‌کنید که «این زن برای من است، این سفر من است و این مسیر و جاده پیش روی من است.» وقتی شما همان زن مطلوب را پیدا کردید، او را گرامی می‌دارید و قدردانی خود را بابت اینکه چیزهایی خوب به زندگی‌تان اضافه کرده است، اعلام می‌کنید و هرگز رابطه خود با او را با شرایطی که در رابطه نبود و کارهایی که در مجردی می‌توانستید انجام دهید، قیاس نمی‌کنید. تعهد چیزی فراتر از اعتماد و وفاداری است. تعهد یک سفر حماسی است، سفری که فقط یک قهرمان از پس آن برمی‌آید.

شما تصمیم می‌گیرید این سفر را بروید و ممکن است این سفر، پرخطر باشد. شما با خودتان و دیگران به این نقطه نظر می‌رسید که این رابطه و این زن همانی است که من را به خواسته‌هایم می‌رساند. پس در قبال این رابطه در بدترین و بهترین شرایط احساس تعهد و دین خواهید داشت. شما توافق می‌کنید با این زن یک زندگی مشترک بسازید، او را به خاطر هرآنچه هست دوست بدارید و او را به‌سوی بهتر شدن سوق دهید و حمایت کنید.

این همان سفر یک قهرمان است. سفری همراه با تعهد. کسی که مسافر این سفر نباشد همواره با خودش می‌گوید: «قطعاً زن بهتری هم هست. چرا باید به این زن متعهد بمانم؟» اگر شما زن مطلوبتان را یافتید، دست‌دست نکنید. به او احترام بگذارید، با او منطبق شوید، به او عشق بورزید، به او متعهد بمانید و تمام و کمال برای او باشید. قطعاً از اینکه زندگی تا این حد زیباست، به اوج لذت خواهید رسید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مترجم
مقدمه نویسندگان
رازهایی برگرفته از لابراتوار عشق
بخش اول: شناخت یک زن
فصل اول: زن‌ها واقعاً چه می‌خواهند؟
فصل دوم: مغزی مخصوص خانم‌ها
هنر شناخت مغز یک زن
بخش دوم: قرار گذاشتن با یک خانم
فصل سوم: زبان بدنم را بخوان
شناخت زنان و قدرت جذب
فصل چهارم: اولین تأثیر
بایدها و نبایدهای قرارگذاشتن
بخش سوم: صمیمیت با یک زن
فصل پنجم: اولین حرکت
علم فریبندگی
فصل ششم: آیا او به درد رابطه جدی می‌خورد
کشف حقیقت یک زن
بخش چهارم: عشق‌ورزی با یک زن
فصل هفتم: تصویر همه چیز است
زنان، چه دیدگاهی به بدن خود دارند
فصل هشتم: بدن یک زن سرزمین عجایب است
یک واحد آناتومی
فصل نهم: تبدیل شدن به بهترین مرد زندگی او
پیش‌درآمدی بر یک رابطه جنسی پرشور
بخش پنجم: زندگی کردن با یک زن
فصل دهم: یاد بگیرید مثل دخترها دعوا کنید
شناخت زنان و تضادهایشان
فصل یازدهم: چرا خریدن یک جفت کفش زنانه این همه طول می‌کشد؟
(درک اهمیت تکاملی خرید کردن)
فصل دوازدهم: بهترین دوستان تا ابد
شناخت زنان و دوستی
بخش ششم: دوست داشتن یک زن برای همیشه
فصل سیزدهم: آیا او خودش است
شناخت زنان و تعهد
فصل چهاردهم: طبیعت مادری
شناخت زنان و فرزندان
فصل پانزدهم: با هم ماندن
عشق ورزیدن به یک زن برای یک عمر زندگی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان
نویسنده، ، ،
مترجمفاطمه باغستانی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴۸
زبانفارسی
شابک978-964-5724-61-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های مسائل جنسی و زناشویی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ۱۷۹۴۰ ت ۴۰%
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان

سروش soroosh
۱۳۹۷/۶/۲۴
یک کتاب هم مخصوص شناخت زنان و دختران ایرانی بگذارید تا بهره ببریم چون با تمام دنیا فرق دارند. 🙏
Hossein Drst
۱۳۹۸/۴/۱۲
به نظرم کتاب خوبیه و تا حد زیادی در ایجاد حس اعتماد به نفس در آقایون و شناخت خانما (البته فقط خدا خوب میشناستشون) کمک میکنه خصوصا که بر اساس مطالعات علمی و عملی نگاشته شده و چون آخر هر فصل خلاصه‌ی اون آورده شده هم کتاب رو بهتر کرده.
مصطفی صالحی پور
۱۳۹۹/۶/۲۲
فوق العاده بود
فصل‌ها بشدت کاربردی و جذاب ارائه شده بودند
ترجمه بدون سانسور بود
البته با اینکه مثال‌ها از جامعه آمریکا زده شده بودن اما مخاطب می‌تونه برای خودش بومی سازی کنه
خلاصه اینکه حتما بخونید
Davood Yazdi
۱۳۹۸/۶/۱۷
کتاب خوبیه، بر خلاف کلیشه‌های موجود نحوه‌ی تعامل موثر با زنان رو آموزش میده
توصیه‌ام اینه اگه تو رابطه با همسر، مادر، خواهر و... مشکل دارید حتما این کتاب رو مطالعه کنید
مجید یزدانی
۱۳۹۷/۱۰/۸
واقعا عالی هست باید هر مرد یا پسری این کتاب رو بارها مرور کنه
دوستان اگر کتاب‌های دیگه‌ای که مثل این مفید باشه و به درک بهتر و ارتباط صمیمی تر بازنها پرداخته معرفی کنید ممنون
محمد حقیقی
۱۳۹۹/۶/۷
کتابی که هر مردی آن را نخوانده نباید وارد رابطه‌ای شود، شاه کلیدی برای نجات روابط زناشویی و عاطفی، بهترین کتاب در این زمینه بود که خوندم صد تا ستاره هم واسش کمه
ashkan ghanbari
۱۳۹۹/۱/۱۵
با خوندن کتاب حس‌کردم نیاز به خوندن‌ی کتاب دیگه تو‌همین موضوع هستم تا درکم به‌ی جای معقول برسه اما ذهنمو باز کرد نسبت به دو مدل رفتار در هنگام مواجهه
rasool babaei
۱۳۹۸/۵/۳۱
کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی رو از رابرت گری توصیه میکنم بعد از این کتاب بخونید کامل کننده همدیگه هستن. اما این کتاب بسیار روان و جذابه و یه چیز دیگس مرسی. ♡♡
محمد امین زارع
۱۳۹۸/۵/۱۶
این کتاب و کتاب دی انجلیس واقعا جزو بهترین کتاب‌هایی هستند که در زمینه‌ی شناخت زنان وجود داره اما این یه کوچولو بهتره ولی خوندن جفتش به شدت توصیه میشه
SOROUSH GOVARA
۱۳۹۷/۶/۱۵
کتاب ساده و صریح و خیلی پرفایده و کاربردی هستش. توصیه میکنم بدون پیش فکری و دید اولیه خونده بشه.
Atabak Atri
۱۴۰۰/۱۱/۱۷
کتاب مفیدی بود.. یکسری نکاتی رو گفته و توضیح داده ک کمتر جایی در موردش نوشته شده. بعد خوندن این کتاب دیدتون و نگاهتون به نحوه ارتباط با زنان بهبود پیدا میکنه.
Reza Kordmoghadam
۱۴۰۰/۷/۲۵
هر کتابی ارزش خوندن نداره و انسان باید در انتخاب کتاب حساسیت به خرج بده. به نظر من این کتاب از کتابهایی است که واقعا ارزش خوندن و وقت گذاشتن رو داره.
محمد بخشنده
۱۳۹۹/۴/۲۵
این اولین کتابی بود ک بعد از چندسال خوندم. عاااالی بود بخدا خیلی تو زندگی مشترک کمکم کرد. از مردان مریخی خیلی جذاب تره حتما توصیه میکنم بخونین
مهدی عبدالهی
۱۳۹۹/۳/۲۴
فوقالعاده کتاب خوب و کاملی بود در زمینه ایجاد و حفظ رابطه با جنس مخالف
خوندنش رو به کسانی که دنبال علم و هنر ارتباطات با جنس مخالف هستن حتما توصیه میکنم
ایمان رمضانی
۱۳۹۸/۷/۱۰
کتاب بسیار کاربردی از منظر تکامل و روانشناسی و بیولوژی به موضوع روابط بین مرد و زن پرداخته با تلاش برای شکستن دگم‌های جنسیتی
مشاهده همه نظرات ۹۸

راهنمای مطالعه کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان

برای دریافت کتاب راهنمای مردان برای شناخت زنان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.