معرفی و دانلود PDF کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا

عکس جلد کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا

شانون هیل و دین هیل این بار در کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا، شاهزاده خانم ماگنولیا را به نبرد با دشمنی عجیب‌وغریب و نامرئی می‌فرستند؛ این دشمنْ بویی بد و آزاردهنده است! آیا شاهزاده سیاه پوش موفق می‌شود بار دیگر بوی خوشایند را به سرزمینش بازگرداند؟

موضوع کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا چیست؟

بوی بدی به مشام شاهزاده ماگنولیا می‌رسد، این بو را مشکی، اسب شاهزاده، هم احساس کرده است. خبری از هیولا نیست، پس این بو از کجا می‌آید؟ کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا (The Princess in Black and the bathtime battle) داستان نبرد شاهزاده با بویی بد و ناشناخته است.

شاهزاده سیاه‌پوش و انتقام‌گیرنده‌ی بزها دست‌به‌کار می‌شوند؛ آن‌ها با بادبزن بو را به‌سمتی دیگر هدایت می‌کنند؛ غافل از اینکه دارند بو را به سرزمین شاهزاده‌ی دیگری می‌فرستند: شاهزاده گل میمون!

این‌طور که معلوم است کار با بادبزن نتیجه نداشت. پس، باید چه‌کار کنند؟ آیا فن‌های نینجایی‌شان به کارشان می‌آید؟ آیا بار دیگر بوی خوش به سرزمینشان بازمی‌گردد؟ با شاهزاده سیاه‌پوش همراه شوید تا پاسخ این پرسش‌ها را دریافت کنید.

درباره‌ی مجموعه شاهزاده سیاه پوش:

این مجموعه‌کتاب پرفروش که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد، داستان‌های یک شاهزاده‌خانم متفاوت را به تصویر می‌کشد که بر خلاف بقیه‌ی شاهزاده‌ها لباس مشکی می‌پوشد. او علاوه بر اینکه شاهزاده‌خانمی زیباست، یک ابرقهرمان شجاع هم هست. هر جا که به کمک شاهزاده نیاز باشد، او پیراهن‌ و کفش‌های شیشه‌ای خود را با یک لباس و نقاب مشکی عوض می‌کند و سوار بر اسبش به کمک بقیه می‌رود. مجموعه‌ی شاهزاده سیاه پوش (The Princess in Black) ماجراجویی‌هایی مهیج و ابرقهرمانی به‌همراه تصاویری جذاب است که کودکان را به‌خوبی سرگرم می‌کند و لحظات دلنشینی را برای آن‌ها رقم می‌زند.

کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا مناسب چه کسانی است؟

شانون هیل (Shannon Hale) و دین هیل (Dean Hale) این داستان‌ جذاب و دوست‌داشتنی را برای کودکان 3 تا 7 ساله نوشته‌اند.

در بخشی از کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا می‌خوانیم:

شاهزاده گلِ میمون در باغش بوته‌ها را مرتب می‌کرد. شاهزاده از آفتاب لذت می‌برد، عاشق گل دادن بوته‌ها بود و بوی خوش گل‌ها را دوست داشت.
ناگهان در باغش بوی بدی را حس کرد. از بو گل‌های رُز خم شدند و گل‌های سوسن روی زمین ولو شدند. سنبل‌ها زرد شدند.
اژدهای خانگی‌اش، ماه‌سوتک، پشت گل‌های آلاله کِز کرد و جلوی بینی‌اش را گرفت.
شاهزاده گل میمون گفت: «واه، ماه‌سوتک! چه بوی بدی! کاش می‌توانستم کاری کنم از اینجا برود.»
ماه‌سوتک ایستاد. با بالِش به انباریِ داخل باغ اشاره کرد. در انباری، وسایلی را که با آن‌ها تغییر قیافه می‌دادند، مخفی کرده بودند.
شاهزاده گل میمون گفت: «حق با تو است ماه‌سوتک! از قبل برای چنین روزی همه‌چیز را آماده کرده‌ایم. بالاخره وقتش رسید!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا
نویسنده،
مترجمشیدا رنجبر
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۹۷
زبانفارسی
شابک978-600-462-888-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا

برای دریافت کتاب شاهزاده سیاه پوش 7: حمام هیولا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.