معرفی و دانلود کتاب صوتی ماتریکس الهی: پلی میان زمان، فضا، معجزه‌ها و باورها

عکس جلد کتاب صوتی ماتریکس الهی: پلی میان زمان، فضا، معجزه‌ها و باورها
قیمت:
70000 تومان - 12.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماتریکس الهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماتریکس الهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماتریکس الهی: پلی میان زمان، فضا، معجزه‌ها و باورها

«یک شبکه‌ی انرژی به نام ماتریکس همه‌ی کائنات را به یکدیگر متصل می‌سازد. با استفاده‌ی صحیح از انرژی می‌توان به هر آنچه که در سر می‌پرورانید، دست یابید.» این ایده‌ی اصلی کتاب صوتی ماتریکس الهی است. با گرگ برادن در این سفر خارق‌العاده همراه شوید و شفا، آرامش و معجزه را برای خود رقم بزنید.گفتنی‌ست این اثر در لیست کتاب‌های پرفروش نیویورک‌تایمز قرار دارد.

درباره کتاب صوتی ماتریکس الهی

گرگ برادن (Gregg Braden) کتاب ماتریکس الهی (The Divine Matrix) را در سال 2006 نوشت. این اثر یک سال بعد در فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک‌تایمز قرار گرفت، به زندگی بسیاری از خوانندگان الهام بخشید و به زبان‌های گوناگون ترجمه شد. کتاب ماتریکس الهی حاصل سال‌ها تحقیق و مطالعه‌ی برادن در حوزه‌ی ماتریکس الهی، معنویت و تکنولوژی‌ست. او ماتریکس را چنین شرح می‌دهد: «نوعی میدان انرژی که تمامی کائنات، از ریزترین اجزای آن تا کهکشان‌های دوردست را در بر می‌گیرد. وجود این میدان انرژی باور ما درباره‌ی تأثیرگذاری و نقشمان در جهان را به کلی تغییر می‌دهد.»

ماتریکس چگونه بر زندگی ما اثر دارد؟ این میدان انرژی چنان امکانی برای ما رقم می‌زند که تصورش در ابتدا برایتان مشکل خواهد بود. فرض کنید بیماری‌ها خودبه‌خود و به شیوه‌ای معجزه‌‍وار درمان می‌شدند، سفر در زمان محقق می‌شد و هر زمان که اراده می‌کردید، با هر کسی که می‌خواستید ارتباط می‌گرفتید. این‌ها اکنون در نظر معجزه‌ و احتمالاً کمی خوش‌بیانه به نظر می‌آید. اما گرگ برادن، به شما می‌گوید که تصوراتتان به آسانی می‌توانند به واقعیت تبدیل شود. این اتفاق چگونه رخ می‌دهد؟ سوال شما در کتاب ماتریکس الهی پاسخ داده شده است.

او در اثر حاضر و در سه فصل به چگونگی به کار بستن این انرژی و استفاده از آن در جهت تحقق خواسته‌ها می‌پردازد. ساختار کتاب ماتریکس الهی چنین است؛ نویسنده در ابتدا با استناد به تحقیقات علمی و فیزیک کوانتوم به چیستی ماتریکس می‌پردازد و در فصول بعدی سوالی اساسی را مطرح می‌کند: آیا ما نظاره‌گرانی غیر فعال در کائنات هستیم یا نقشی تأثیرگذار داریم؟ بخش سوم اثر حاضر نیز به پیام‌هایی از ماتریکس الهی اختصاص یافته است. همانطور که از عنوان دوم کتاب برمی‌آید، گرگ برادن در کتاب خویش ارتباطی میان زمان، مکان، معجزه و باور برقرار کرده و به شما کمک می‌کند تا در راستای شفا،‌ آرامش و تحقق خواسته‌های خود حرکت کنید.

ماتریکس الهی را فاطمه اعلمی به فارسی برگردانده و حمیده کریمی خوانش آن را برعهده داشته است. نسخه‌ی صوتی این کتاب به همت نشر ماه‌آوا در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

در نکوداشت‌ کتاب صوتی ماتریکس الهی

- گرگ برادن در کتاب خود با عنوان ماتریکس الهی پیوندی میان روانشناسی مثبت‌گرا، فیزیک کوانتومی و معنویت ایجاد می‌کند و ما را به سفر درون‌نگری و تسلط بر خود می‌برد. (Atlantic International University)

کتاب صوتی ماتریکس الهی مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های حوزه‌‎‌ی معنویت و امور متافیزیکی علاقه‌مند هستید، کتاب صوتی ماتریکس الهی برای شماست.

با گرگ برادن بیشتر آشنا شویم

گرگ برادن در بیست‌وهشتم ماه ژوئن 1954 در آمریکا متولد شد. او از نویسندگان پرفروش نیویورک‌تایمز است که در بسیاری از کنفرانس‌های بین‌المللی و رسانه‌های معتبر و شناخته‌شده به فعالیت و سخنرانی پرداخته. برادن در اغلب آثارش تلاش می‌کند تا پلی میان خرد گذشته و علم امروز بیابد و از این طریق راهی برای دست‌یابی به شفا پیش‌ روی جهانیان قرار دهد.

سال 2004 بود که برادن کتابی با عنوان «کد الهی» منتشر کرد. اثر نام‌برده به سرعت در فهرست آثار پرفروش نیویورک‌تایمز قرار گرفت و به زبا‌ن‌های مختلف ترجمه شد. دیگر کتاب‌های او عبارتند از: «حقیقت ژرف،‌ درهم‌تنیدگی، علم معجزه‌ها و شفای خودبه‌خودی با ایمان»

در بخشی از کتاب صوتی ماتریکس الهی می‌شنویم

ما هنرمندیم و نیز هنریم. این عقیده که شاید برای خیلی‌ها باورکردنی نباشد، محل بزرگ‌ترین منازعات و جدل‌های برخی از درخشان‌ترین ذهن‌ها در تاریخ معاصر بوده است. برای مثال آلبرت انیشتین با جمله‌ای معروف در اتوبیوگرافی خود این عقیده را بیان کرد که اساساً ما نظاره‌گرانی منفعل هستیم که در جهانی به سر می‌بریم که هم اکنون وجود دارد. جهانی که نمی‌توانیم بر آن تأثیر چندانی بگذاریم.

او می‌گوید: «آن دورها دنیایی پرعظمت بدون وابستگی به ما موجودات انسانی وجود دارد. همچون یک معمای جاودان که تنها بخش بسیار کوچکی از آن برای بررسی و تفکر در دست ما قرار دارد.»

بر خلاف دیدگاه انیشتین که همچنان به طور گسترده مورد پذیرش بسیاری از دانشمندان امروزی است، جان ویلر، فیزیکدان از دانشگاه پرینستون و همکار اینشتین نظر کاملاً متفاوت درباره نقش ما در جهان هستی ارائه می‌دهد. او با واژه‌هایی کاملاً روشن می‌گوید: «ما این تفکر قدیمی را داشته‌ایم که آن بیرون جهانی وجود دارد و انسان، ناظر جهان هستی است که با یک شیشه ضخیم و به طور امن از آن محافظت می‌شود.»

ویلر با اشاره به آزمایش‌های انجام گرفته در اواخر قرن بیستم که نشان دادند چگونه تنها با نگاه کردن به چیزی، آن چیز تغییر می‌کند، این گونه ادامه می‌دهد: «ما اکنون از دنیای کوانتوم می‌آموزیم که حتی برای مشاهده یک ذره بسیار کوچک نظیر الکترون مجبوریم آن قاب شیشه‌ای را بشکنیم: ما باید به آن جا برسیم... باید واژه ناظر را از کتاب‌ها برچید...»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
52 دقیقه
مقدمه
84 دقیقه
بخش یک: کشف ماتریکس الهی - فصل یک: در میان فضا چیست؟
53 دقیقه
فصل دو: الگوشکنی
96 دقیقه
بخش دوم: پلی میان واقعیت و خیال - فصل سوم: آیا ما نظاره‌گرانی غیر فعالیم؟
53 دقیقه
فصل چهار: زمانی وصل بودن
38 دقیقه
فصل پنج: هنگامی که اینجا آنجاست
52 دقیقه
بخش سه: پیام‌هایی از ماتریکس الهی - فصل شش: کائنات با ما سخن می‌گوید
87 دقیقه
فصل هفت: نگاهی به آینه رابطه‌ها
36 دقیقه
فصل هشت: بازنویسی کد واقعیت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماتریکس الهی: پلی میان زمان، فضا، معجزه‌ها و باورها
نویسنده
مترجمفاطمه اعلمی
گویندهحمیده کریمی
ناشر چاپینشر نامک
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب صوتی علمی و آموزشی
قیمت نسخه صوتی
70000 ت - 12.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماتریکس الهی

ابوالفضل اصلانی
۱۴۰۱/۱۰/۲۳
واقعا این کتاب خواندنی یا شنیدنی است و در ادامه تکمیل عرفان و تصوف است و اگر کتابهای مشابه را خوانده باشید پس از خواندن آن‌ها متوجه میشویم که عرفان و تصوف و عارفانی مانند شمس و مولانا و عزیزالدین نسفی و شاه نعمت الله ولی به زبان حال آن روزگار به نوعی بیان کرده آند و اکنون و در زمان حال نیز نویسنده این کتاب خداوند و خداشناسی و خود شناسی را به زبان علمی بیان کرده است و در اصل تمام این عرفا و نویسندگان عصر حاضر و قدیم خداوند را انرژی برتر یا انسان کامل یا قطب می‌نامند من واقعا از انتخاب چنین کتبی از سایت کتابخانه تشکر میکنم و امیدوارم هر روز موفق تر باشند و این سایت واقعا قدم‌های بلندی برای آگاهی بشریت در خواب فرورفته این دوران برداشته است. موفق و آگاه باشید
نازنین شریفی
۱۴۰۱/۱۲/۱۷
کتاب سرشار از آزمایشات فیزیک بود که بنظرم بیشتر به درد دانش آموزان و افرادی که به فیزیک کوانتوم علاقه دارند میخوره
تقریبا مطالب این کتاب را بارها در جاهای دیگر شنیده بودم اما چیزی را که دوس داشتم و بهش باور دارم همان اعتقاد وحدت وجود و محصور بودن در نور الهی است
اینکه همه موحودات یکی هستند و از
وجود آنان وجود پروردگار سرچشمه گرفته وهمه به سوی یک هدف روانه هستند بسیار جالب و تفکر برانگیز هست
باتشکر از روای کتاب که با صدای گرمش شنوندگان رو مجذوب میکند
miss alizade
۱۴۰۲/۲/۱
سلام، تشکر از راوی کتاب بابت صدای زیباشون و ادای درست کلمات
کتاب جالبیه برای کسایی که به متافیزیک علاقمند هستن،
از نظام آفرینش آگاه میشید، راهکارای جالبی برای جذب خواسته هاتون داره، با قدرت درون خودتون آشنا میشید،
اگه واقعا مطالب کتاب رو درک کنید، دیدتون به جهان هستی تغییر پیدا میکنه، چه بسا زندگیتون دست خوش تغییرات مثبت و خوبی میشه.
با تشکر از کتابراه
اکرم السادات حسینی زری
۱۴۰۱/۹/۱۳
موضوع کتاب فلسفه عمیقی از نحوه خلقت و هستی مارو بیان می‌کنه و بسیار تاثیر گذاره، من خیلی به درستی این مطالب اعتقاد و اعتماد دارم و حتی احساس میکنم در مقیاس کم و جزئی زندگیم تونستم تجربه اشون را داشته باشم، از کتاب راه بابت به اشتراک گذاری این سرمایه‌های عظیم سپاسگذارم.
mrm memol
۱۴۰۱/۴/۱۹
با سلام به کتاب راه و کتاب راهی‌های عزیز وقتتون به عشق.
کتابِ فوق العاده‌ای هست خصوصا چهار وویس آخر. صدای گوینده هم عالی فقط یک انتقاد کوچک اینکه انقدر نفس نفس نزنید زمانی که میخواین خوانش کنین. اگر این دم گرفتن‌های با صدا نبود پنج ستاره کامل میدادم.
جواد سوادگر
۱۴۰۲/۳/۱۷
نویسنده بیشتر می‌خواسته علم و دانشش را به رخ بکشد
و من هم دنبال یک کتابی بودم که از لحاظ معنوی بتواند کمکم کند، و چی بهتر از کلمه ماتریکس الهی، اما این الهی هیچ ربطی به آنچه که شما فکر میکنید، ندارد.
کتاب بیشتر فضا و زمان و نگرش است
مهوش مولودی
۱۴۰۱/۸/۲۶
این کتاب فوق العاده س واقعااا تکان دهنده علمی وبسیار بسیار زیبا ربط پیدا میکنه به زندگی خودمون. کامل من قصد دارم بارها وبارهااا گوش کنم. جهان با قدرت توصیف ناشدنی‌اش دراختیار ماست. ممنون از شمااا
محبوبه همتی نژاد
۱۴۰۱/۱۰/۱۹
بسیار عالی
چشم اندازی جدید زیبا و مفید به زندگی میده و باعث میشه به موضوعات جهان از جایگاهی بالاتر نگاه کنیم و درگیر مسایل جزیی و بی اهمیت دنیای مادی نباشیم و خودمون و قابلیتهامون رو بیشتر و عمیقتر بشناسیم
محسن باغجری
۱۴۰۱/۷/۱۴
کتاب کاملاً علمی باآزمایشات فیزیک کوانتوم برای کسانی که چیزی از دنیاهای غیر مادی نمی‌دانند یا اعتمادی به این موضوع ندارن پیشنهاد میکنم به ماتریکس الهی بپیوندید.
سارا حسینی
۱۴۰۱/۶/۱۵
از زمانیکه معنی ماتریکس را فهمیدم در تمام سلول‌های بدنم خدا را احساس میکنم. خدایا شکرت و سپاسگزارم از کتابراه
حسین طالبیان
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
ما همه تحت کنترل ماتریکس‌ها هستیم وقتی که از اونها خلاص بشیم تازه زندگی شروع میشه ماتریکس‌هایی که ناخودآگاه مارو درگیرشون کردند مثل تحصیل تا فلان مقطع ازدواج در فلان سن و......
Ali Ghanipour
۱۴۰۲/۶/۳
سلام وقت بخیربه نظرم کتاب خوبیه با نکات علمی بسیار زیاد و کاربردی ولی متاسفانه روش رساندن مفاهیم کاملا اشتباه است یا گوینده به خوبی امانت داری را انجام نداده است❗
سمیه سخنور
۱۴۰۱/۸/۱۹
این کتاب فوق العاده س، ولی بنظر من کتابی نیست که صوتی شو گوش کنید، این کتاب باید به صورت فیزیکی دستت باشه که کلی نکات مهم داره و خط بکشی زیرش
مریم السادات طباطبایی راد
۱۴۰۱/۶/۲۳
این کتاب عاااالیه
هرکی میخاد بیدارواگاه بشه باید بخونه
ازبهترین کتابهای معنویِ
ممنونم کتابراه
من باتخفیف۵۰درصد خریدمش
عطریا جلالی
۱۴۰۱/۶/۲۰
کتابی که با گوش دادن بهش انگار از زمان جدا میشدم و در فضای دیگر قرار می‌گرفتم.... بسیار عالی بود و خدا قوت به همه تهیه کنندگان کتابراه
مشاهده همه نظرات 59

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماتریکس الهی

برای دریافت کتاب صوتی ماتریکس الهی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.