معرفی و دانلود کتاب مغناطیس پول شوید: 7 قانون قدرتمند برای جذب پول و ثروت کیهانی

عکس جلد کتاب مغناطیس پول شوید: 7 قانون قدرتمند برای جذب پول و ثروت کیهانی
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مغناطیس پول شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مغناطیس پول شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مغناطیس پول شوید: 7 قانون قدرتمند برای جذب پول و ثروت کیهانی

اگر می‌خواهید زندگی و کسب و کارتان را متحول کرده و به ثروت و موفقیت دست پیدا کنید، خواندن کتاب شگفت‌انگیز مغناطیس پول شوید را از همین امروز آغاز کنید. این کتاب بر اساس آثار مختلف برایان تریسی گردآوری شده است.

درباره‌ی کتاب مغناطیس پول شوید:

برایان تریسی (Brian Tracy) از مطرح‌ترین و موفق‌ترین مربیان انگیزشی جهان که تاکنون زندگی افراد زیادی را در اقصی نقاط دنیا متحول کرده است، آموزه‌هایی را با کتاب «مغناطیس پول شوید» در اختیار شما قرار می‌دهد که با آموختن و پیاده کردن آن‌ها در زندگی می‌توانید پول و ثروت را به سوی خود جذب کنید و اتفاقاتی معجزه‌آسا را در زندگی خود شاهد باشید که باعث تحول کلی در تمام امورات زندگیتان شود.

کتاب «مغناطیس پول شوید» 7 کلید طلایی را در دستان شما قرار می‌دهد تا سرنوشتتان را تغییر داده و به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کنید. موفقیت یا شکست، هیچ‌کدام اتفاقی نیستند. موفقیت نتیجه انجام دادن و تکرار کارهای افراد موفق است، تا جایی که به همان نتیجه‌هایی برسید که آن‌ها به دست آورده‌اند. یک فرد معمولی با استعدادها و برتری‌های محدود که از قانون علت و معلول در کار خودش باخبر باشد در رقابت با یک شخص باهوش و نابغه که از این قانون خبر ندارد می‌تواند از شخص نابغه سبقت بگیرد.

رایج‌ترین باور مردم که مانع پیشرفت آن‌ها می‌شود این است که فکر می‌کنند دیگران بهتر یا باهوش‌ترند. آن‌ها در اعماق وجودشان معتقدند که «من به اندازه کافی خوب نیستم.» اگر فکر کنید آن‌هایی که وضعیت زندگی‌شان از شما بهتر است از شما بهتر و بااستعدادتر هستند دیگر آن طوری که باید برای رسیدن به هدف‌هایتان تلاش نمی‌کنید و به راحتی دست از کار می‌کشید.

حقیقت این است که هیچ‌کس بهتر یا باهوش‌تر از شما نیست. شما آن‌قدر استعداد، قدرت و توان بالقوه دارید که برای صدبار زندگی کردن کافی است. شما می‌توانید به هر هدفی که تعیین کنید برسید، به شرطی که به اندازه کافی بخواهید که به آن هدف برسید و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

برای کسب موفقیت به عنوان یک کارآفرین باید به این باور برسید که همه‌ی توانایی‌های لازم را برای غلبه بر هر مانع و رسیدن به هر هدفی که برای خودتان تعیین می‌کنید دارید. در راه رسیدن به ثروت با چاله‌ها، راه‌های انحرافی، ناامیدی‌ها و شکست‌های موقتی زیادی مواجه می‌شوید. ولی اگر کاملا معتقد باشید که نهایتاً موفق خواهید شد هیچ چیزی نمی‌تواند شما را متوقف کند و برای غلبه بر هر مشکلی، یک راه‌حلی پیدا خواهید کرد. هنگامی که به توانایی‌تان برای کسب موفقیت صددرصد اطمینان داشته باشید موفقیت شما حتمی است و برای موفق شدن در کارآفرینی و راه‌اندازی یک تجارت جدید این اولین ویژگی است که باید داشته باشید.

کتاب مغناطیس پول شوید مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید باورهای غلط در مورد خود و زندگیتان را کنار گذاشته و با اراده‌ای محکم به سوی اهداف و کسب ثروت حرکت کنید، خواندن این اثر تاثیرگذار را از دست ندهید.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

او سخنران، کارآموز، رهبر همایش، مشاور و رئیس شرکت کارآموزی و مشاوره بین‌المللی برایان تریسی واقع در شهر ساحلی سولانا در کالیفرنیا است. تریسی فردی خودساخته است و راه خود تا موفقیت را با اتکا به خودش پیمود. در سال 1981، در پی سخنان خود در همایش‌ها در سرتاسر ایالات متحده، شروع به آموزش اصولی نمود که خود در فروش و کسب‌وکارهای تجاری پدید آورده‌ بود. امروزه، کتاب‌ها و برنامه‌های صوتی و ویدئویی او به 38 زبان زنده دنیا و در 55 کشور جهان در دسترس است. او نویسنده بیش ‌از 50 عنوان کتاب از پرفروش‌ترین کتاب‌ها است.

تریسی یکی از تواناترین سخنرانان جهان است. سالانه بیش از 100 مرتبه سخنرانی حضوری با بیش از 250000 نفر مخاطب دارد. او به بیش از 1000 شرکت، مشاوره و کارآموزی داده ‌است. تریسی در حرفه خود، با بیشتر از پنج میلیون تن از مردم در 58 کشور جهان ارتباط برقرار کرده‌ است. او با کلیه اصولی که در نوشته‌ها و سخنرانی‌های خود آورده زندگی کرده، تجربه کسب نموده و آن‌ها را عملاً اجرا کرده ‌است.

جملات برگزیده کتاب مغناطیس پول شوید:

- روی هر چه تمرکز کنید آن چیز رشد می‌کند.
- زندگی بیرونی شما منعکس‌کننده زندگی درونی شما است.
- اگر با اطمینان انتظار چیزی را داشته باشید حتما اتفاق خواهد افتاد.
- در برابر هر چیزی که مقاومت کنید محکم‌تر در مقابل‌تان می‌ایستد.
- شما چیزی را که می‌خواهید در زندگی به‌دست نمی‌آورید بلکه چیزی را به دست می‌آورید که انتظار آن را داشته باشید.

در بخشی از کتاب مغناطیس پول شوید می‌خوانیم:

شما با سه ذهن متفاوت به زندگی خود می‌اندیشید و به آن شکل می‌دهید. اولین ذهن، ذهن هشیار یا خودآگاه شما است. از این ذهن برای دریافت اطلاعات جدید استفاده می‌کنید. این اطلاعات را با دانش فعلی خود می‌سنجید، با توجه به ارزش‌های آن، آن را تجزیه و تحلیل می‌کنید و بعد تصمیم می‌گیرید که اقدامی صورت بدهید یا ندهید. این ذهنی است که با آن زندگی خود را هدایت می‌کنید؛ این را اغلب، ذهن عینی یا منطقی می‌نامند.

ذهن دومی که از آن استفاده می‌کنید ذهن نیمه‌هشیار است. این ذهن یک بانک عظیم آماری و اطلاعاتی است. این را ذهن ذهنی می‌نامیم. نقش این ذهن این است که اعمال و رفتارتان را با خودانگاره‌ها و نیز نگرش‌ها، باورها، هراس‌ها و تعصبات شما تطبیق بدهد. ذهن نیمه‌هشیار دلیل نمی‌آورد و منطق‌آرایی نمی‌کند، بلکه دستورات شما را اجرا می‌نماید.

ذهن نیمه‌هشیار همچنین مسئول عملکرد کارهای بدنی شما است. این ذهن دستگاه عصبی خودمختار، ضربان قلب، سرعت تنفس، گوارش غذا، حافظه و چیزهایی از این قبیل را کنترل می‌کند. این ذهن بسان یک کامپیوتر عظیم است، به قدری قدرتمند و دقیق است که می‌تواند در هر ثانیه یک‌صد‌میلیون فرمان را پردازش کند. این ذهن میان صدها ماده شیمیایی، در تمام مدت بیست‌وچهار ساعت، در میلیاردها سلول شما تعادلی به‌وجود می‌آورد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: گام اول: از قوانین شش گانه جهانی موفقیت مطلع شوید
فصل 2: گام دوم: هدف‌گذاری کنید
فصل 3: گام سوم: هر روز هدف‌هایتان را بنویسید
فصل 4: گام چهارم: از قدرت تجسم خلاق استفاده کنید
فصل 5: گام پنجم: از جملات تاکیدی استفاده کنید
فصل 6: گام ششم: از قدرت شگفت انگیز احساسات استفاده کنید
فصل 7: گام هفتم: اقدام کنید ومداومت داشته باشید
فصل 8: در ستایش شجاعت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مغناطیس پول شوید: 7 قانون قدرتمند برای جذب پول و ثروت کیهانی
نویسنده
مترجممسعود لعلی
ناشر چاپیانتشارات شمشاد
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۲
زبانفارسی
شابک978-600-839230-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مغناطیس پول شوید

فرهاد تیموری
۱۴۰۰/۴/۲۵
این کتاب یکی از کتاب‌های موثر و قدرتمند و کاربردی در زمینه قانون جذب هستش که اگه روش‌های آن را در زندگی بکار ببندیم و ازش استفاده کنیم قطعا نتایج شگفت انگیز و جالبی میگیریم. پیشنهاد میکنم این‌کتاب را بخونید و از آزمونهای آن استفاده کنید. تنها ایراد این کتاب اشتباهات نوشتاری و تایپی است که در همه فصل‌های آن وجود دارد. به امید اصلاح آنها.
رقیه اهنگرگنجینه کتاب
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
کتاب خوبی بود. مطالب بدرد بخور زیادی داشت. ولی من انطور که باید نپسندیدم. چون نگاه نویسنده در این کتاب به دنیای طبیعه ولی نگاه من به خدای مافوق طبیعیه. متشکرم ازمدیریت محترم کتابراه
غفار اصلانی
۱۴۰۰/۳/۷
تو چند صفحه اولی که خوندم خیلی غلط املایی داره گفتن مغز ادم به اول و آخر کلمات توجه نمیکنه نه دیگه در این حد
محسن مهدیانفر
۱۴۰۰/۳/۶
بینظیر واقعا عالیه پیشنهاد میکنم حتما استفاده بشه و نتایج خوب شو مشاهده کنید
Abtin Janbaz Janbaz
۱۴۰۰/۳/۲۰
کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم بخونید. با خوندنش حس مثبت به آدم دست میده.
Elnaz Habibi
۱۴۰۰/۵/۲۵
کتاب کاربردی و خوب که من خودم شروع کردم به انجامش
mehdi zeynalian
۱۴۰۰/۳/۶
خیلی جذاب بود🔥🔥🔥🔥
نغمه سجادی
۱۴۰۰/۳/۲
بسیار بسیار عالی👏🏻
حسین قهاری
۱۴۰۰/۹/۱۶
دوست داشتم از نظر من عالی هست
مهرداد اذرطوس
۱۴۰۰/۷/۲۹
کتاباش خوبه ادمو ب فکر میندازه
نگین کاظم پور
۱۴۰۰/۴/۶
فعلا نخوندم خوشم اوند میگم
مجید دبیری
۱۴۰۰/۳/۸
کتاب خوبیه و ردیفه
مشاهده همه نظرات ۱۲

راهنمای مطالعه کتاب مغناطیس پول شوید

برای دریافت کتاب مغناطیس پول شوید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.