معرفی و دانلود کتاب قورباغه‌ات را ببوس

عکس جلد کتاب قورباغه‌ات را ببوس
قیمت:
۲۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قورباغه‌ات را ببوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قورباغه‌ات را ببوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قورباغه‌ات را ببوس

کتاب قورباغه‌ات را ببوس اثر برایان تریسی و کریستیانا تریسی به شما نشان می‌دهد که چگونه منفی‌ها را رها کنید؛ در هر موقعیتی فقط و فقط مثبت‌ها را بیابید و به انسانی مثبت‌اندیش با عملکردی عالی تبدیل شوید. اگر خاطره‌های گذشتهٔ شما بیش از رؤیاهای آیندهٔ زندگی‌تان هستند؛ این کتاب را بخوانید تا بهترشدن وضعیت زندگی‌تان را شاهد باشید.

شاید شما نیز شاهکاری هستید که در قطعه سنگی مرمری محبوس مانده‌اید. یکی از اهداف مهم زندگی شما باید چنین باشد: همهٔ ترس‌ها، تردیدها، سستی‌ها، احساسات منفی و باورهایی اشتباه را کنار بگذارید که مانع می‌شوند بهترین باشید. به‌ این‌ ترتیب، بهترین انسانی پدیدار می‌شود که می‌توانید باشید.

وظیفهٔ شما این است: قورباغهٔ زندگی‌تان را ببوسید و ویژگی‌هایی مثبت را بیابید که در دل هر موقعیتی وجود دارند، هر گونه منفی را آگاهانه به مثبت تبدیل کنید و شاهزادهٔ خوش‌قیافهٔ زندگی‌تان را از بند رها کنید.

هم‌اکنون تصمیم بگیرید که همهٔ استعدادها و توانایی‌های نهفته در وجودتان را برای دستیابی به موفقیت و شادی به‌کار ببرید و به همان انسانی استثنایی تبدیل شوید که در ژرفای وجودتان نهفته است. شما می‌توانید همهٔ کارهای سازنده و شگفت‌انگیزی را انجام دهید که انجام‌ دادن آن‌ها را در ذهنتان تصور می‌کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) نقشه‌ای را در این‌ باره در اختیار ما قرار می‌دهد که چگونه می‌توانیم منفی‌ها را به مثبت‌ها تبدیل کنیم و زندگی سالم، سازنده و رضایت‌بخشی داشته باشیم. او بار دیگر کتابی فوق‌العاده نوشته است! این کتاب در واقع کتابی عالی دربارهٔ تبدیل‌کردن منفی‌ها به مثبت‌ها محسوب می‌شود. خودتان را برای خواندن کتابی دگرگون‌کننده آماده کنید.

خواندن کتاب قورباغه‌ات را ببوس (Kiss that frog) به افرادی پیشنهاد می‌شود که به‌راستی و به‌معنای‌ واقعی قصد دارند محدودیت‌های خود ساختهٔ زندگی‌شان را در هم بشکنند و به سوی زندگی مناسب و دلخواه‌شان پیش بروند! این کتاب هم خلاقیت انسان را برمی‌انگیزد و هم انگیزه‌بخش است. با خواندن کتاب قورباغه‌ات را ببوس و به‌کارگیری آموزه‌های آن به یاری خودتان بشتابید!

کمابیش در هر دهه کتابی ارزشمند در زمینهٔ دستیابی به موفقیت چاپ می‌شود. برایان و کریستیانا تریسی (Kristina Tracy) هدیه‌ای ارزشمند را برای شما آماده کرده‌اند که راهکارهایی تأثیرگذار را برای دستیابی به موفقیت در هر موقعیتی در اختیارتان قرار می‌دهد. با به‌کارگیری این راهکارها می‌توان نکته‌هایی ژرف را به نکته‌هایی ساده و غیرممکن‌ها را به ممکن‌ها تبدیل کرد.

در بخشی از کتاب قورباغه‌ات را ببوس می‌خوانید:

دو دوره‌ی زمانی در زندگی شما وجود دارد که یکی گذشته و دیگری آینده است. زمان حال یگانه لحظه‌ی موجود بین آن دو دوره‌ی زمانی محسوب می‌شود. ما حقایق را در کدام دوره‌ی زمانی قرار می‌دهیم؟ مشکلات را در کدام دوره قرار می‌دهیم؟

حقیقت این است: بسیاری از حقایق، که شما را اندوهگین می‌کنند، به گذشته مربوط می‌شوند. آنچه در گذشته اتفاق افتاده است گونه‌ای حقیقت محسوب می‌شود. این حقیقت را نمی‌توان تغییر داد. پی‌ بردن به این موضوع اهمیتی بسیار دارد زیرا بسیاری از انسان‌ها فقط به این دلیل در زمان حال اندوهگین و پریشان‌ خاطر هستند که رویدادی در گذشته به شیوه‌ی دلخواه آنان پیش نرفته است. به‌هرحال، چنین رویدادی در گذشته اتفاق افتاده یا نیفتاده است و به همین دلیل به حقیقتی تغییر ناپذیر در زمان حال تبدیل می‌شود. غمگین‌ شدن درباره‌ی حقیقتی تغییر ناپذیر هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.

فهرست مطالب کتاب

چند سخن درباره‌ی این کتاب
مقدمه: قورباغه و شاهزاده‌ خانم
فصل اول: هفت حقیقت درباره‌ی شما
فصل دوم: شاهزاده‌ی خوش‌قیافه‌ی خودتان را تصور کنید
فصل سوم: مستقیم به چهره‌ی قورباغه‌ی خودتان بنگرید
فصل چهارم: برکه‌ی زندگی‌تان را از قورباغه‌های زشت پاک کنید
فصل پنجم: مرداب‌تان را خشک کنید
فصل ششم: آب برکه‌ی خودتان را عوض کنید
فصل هفتم: زیبایی را در قورباغه‌ها جست‌وجو کنید
فصل هشتم: با اعتمادبه‌نفس به جلو بپرید
فصل نهم: با قورباغه‌های زشت‌تان خداحافظی کنید
فصل دهم: بهترین‌ها را از قورباغه‌ی خودتان انتظار داشته باشید
فصل یازدهم: قورباغه‌های رنج‌آورتان را رها کنید
فصل دوازدهم: هفت عامل مهم برای تبدیل‌شدن به شخصیتی مثبت‌اندیش
نتیجه‌گیری عملکرد به‌راستی اهمیتی بسیار دارد

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قورباغه‌ات را ببوس
نویسنده،
مترجمسیما فرجی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۷
زبانفارسی
شابک978-964-236-469-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۹۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قورباغه‌ات را ببوس

masood ghasemi
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
من این کتاب را خوانده ام، واقعا کتابیست که ارزش خواندن را دارد... نویسنده این کتاب واقعا بینظیره
هادی قاسمیان
۱۳۹۷/۳/۱۰
سلام بسیار کتاب زیبا وسازنده‌ای هست
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۲
از کتابهای ایجاد تغییر در خویشتن می‌باشد.
Mohsen Seydabady
۱۳۹۶/۱۱/۷
بهترین نرم افزای که تو گوشیم دارم
حسین نهاوندیان
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
واقعا حس خوبی به آدم منتقل می‌کنه
niloufar elmi
۱۳۹۷/۷/۲۳
خوندنش پیشنهاد میشه
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب قورباغه‌ات را ببوس

برای دریافت کتاب قورباغه‌ات را ببوس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.