معرفی و دانلود کتاب صوتی همشهری داستان شماره 106

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همشهری داستان شماره 106 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همشهری داستان شماره 106 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی همشهری داستان شماره 106

کتاب صوتی همشهری داستان شماره 106، مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه ایرانی با مضامینی اجتماعی است که در دل پاییز رقم می‌خورند.

اولین جمله‌ی داستان همشهری شماره 93 در متن سردبیر به قلم حمید اسلامی‌راد اینگونه نوشته شده است: ما در داستان زندگی می‌کنیم و شاید هم می‌توان گفت که داستان‌ها در دل زندگی‌ ما شکل می‌گیرند، یا اینکه داستان در ما زندگی می‌کند، اینگونه است که تمام متون مجله داستان همشهری گویی تکه‌ای از زندگی و لحظه‌های ناب فراموش شده ما هستند.

داستان همشهری روایت‌گر لحظاتی از زندگی است که احتمالا در دل روزمرگی ناپدید شده و در تلاش است آن را بازنمایی کند تا باشد که این لحظات همواره در کنارمان زندگی کنند و هیچ‌گاه از بین نروند.

آوانامه به گونه‌ای ماهرانه و استاندارد مجله‌ی صوتی داستان همشهری را برای نخستین‌بار تولید و منتشر کرد. از این به بعد نه تنها دوستداران داستان همشهری با داستان‌هایش زندگی می‌کنند و با جان دل آن‌ها را لمس می‌کنند، بلکه شنوندگان نیز می‌توانند در یک کتاب صوتی گیرا و شنیدنی، ذهن و قلب خود را به داستان‌های آن بدهند. نسخه‌ی صوتی داستان همشهری سعی دارد با توجه به داستان‌ها و متون مختلف، فضا و احوالات داستان‌ها را روایت کند و لحظات را با بهترین شیوه‌ها برای صوتی کردن نسخه چاپی به تصویر بکشد و به گوش شنونده برساند و از چنگال تکرار و روزمرگی‌های زندگی بیرون بکشد. به این صورت است که لحظه‌ها و ثانیه‌ها را نیز می‌توان شنید.

حمید اسلامی‌راد، سردبیر همشهری داستان در سرآغاز کتاب صوتی همشهری داستان شماره 106 می‌گوید:

«داستان این شماره، داستان آذر، سمفونی پایان پاییز است. در این شماره روایت‌هایی را می‌شنوید از پاییزهایی که نه چندان نزدیک و نه چندان دور است.»

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی همشهری داستان شماره 106 می‌شنویم:

- غروب بود که رسیدیم چقدر خانه سوت و کور بود. مادر قفل درها را باز کرد و برق اتاق‌ها را روشن کرد ولی سرما حضور غریبی داشت.

- لاله کوچولو می‌پرید روی گاری و در حالی که اسفند دود می‌کرد خنده کنان آواز می‌خواند: «بابا ابر تندترش کن، تندتر تندترش کن»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۹ دقیقه
سخن سردبیر: سمفونی پایان پائیز
۱۹ دقیقه
عروسی پریچهر
۲۵ دقیقه
امضاء: نماینده‌ی مخصوص آجیل تواضع
۲۰ دقیقه
نقطه‌ی صفر حیات
۱۵ دقیقه
کنار شومینه‌ی سرد خوابم می‌برد
۱۵ دقیقه
احمد، لاله و بابا ابر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی همشهری داستان شماره 106
نویسنده، ، ، ،
گویندهحمید اسلامی راد، آرمان سلطان زاده، مریم پاک ذات، فریاد موسویان
ناشر چاپیانتشارات همشهری
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی همشهری داستان شماره 106

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی همشهری داستان شماره 106

برای دریافت کتاب صوتی همشهری داستان شماره 106 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.