معرفی و دانلود کتاب دعوتگر حرفه‌ای

عکس جلد کتاب دعوتگر حرفه‌ای
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دعوتگر حرفه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دعوتگر حرفه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دعوتگر حرفه‌ای

تیم سلز در کتاب دعوتگر حرفه‌ای، علم و درک شما را از مسئله دعوت به سطح بالاتری برده و به شما آموزش دهد که دعوت از همکاران احتمالی را به شیوه‌ای حرفه‌ای انجام دهید. به‌ گونه‌ای که نه تنها به انجام بازاریابی شبکه‌ای ببالید بلکه همکار احتمالی شما نیز تجربه‌ای پسندیده داشته باشد، حتی اگر تصمیم او عدم ملحق شدن به تجارت شما باشد.

تیم سلز (Tim Sales) در کتاب دعوتگر حرفه‌ای (professional inviter)، موفق شده است آموزشی را مدل‌سازی کند که شما را در تعلیم گروه‌تان کمک خواهد داد؛ ولی نخستین موردی که باید به آن پرداخت، شیوه صحیح دعوت کردن است. هنگامی که فردی با فراگیری مهارتی بزرگ می‌شود امکان دارد که چگونگی یادگیری آن مهارت را فراموش کرده باشد و دیگران چنین خیال کنند که او ذاتا فروشنده، سخنران یا راهبر مادرزاد است. اگر از چنین اشخاصی سوال بپرسید چه طور به این مهارت‌ها دست پیدا کردید، جواب می‌دهند از نخست بلد بوده‌اند یا همین جوری بلدند. یادگیری مهارت به دیگران دشوار است به خصوص اگر خودتان ندانید چه طور آن‌ را فرا گرفته‌اید.

دعوت کردن به معنای توانایی درخواست کردن از دیگران برای انجام دادن کاری. دعوت کردن عملی است که همواره انجام می‌دهید. مانند از شخصی دعوت به شام می‌کنید، از شخصی دعوت می‌کنید که با هم گلف بازی کنید یا از شخصی دعوت می‌کنید که بیاید و نگاهی به بعضی اطلاعات بیندازد. آموزش حاضر به طور ویژه برای دعوت از دیگران است تا بیایند و نگاهی به تجارت بازاریابی شبکه‌ای شما بیندازند.

در کل آنچه باید برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای بدانید این سه مرحله است:

نخست: چطور دیگران را دعوت کنید تا نگاهی به تجارت شما بیندازند.
دوم: چطور تجارت‌تان را پرزنت کنید.
سوم: چطور به اشخاص تیم‌تان آموزش مفید بدهید.

دعوت، پرزنت و آموزش، سه موضوع اساسی هستند که این تجارت را می‌سازند. در بازاریابی شبکه‌ای هیچ موردی باارزش‌تر از دعوت کردن نیست. اگر بتوانید خوب و درست دعوت کنید، می‌توانید همکار احتمالی خود را در جایگاه پرزنت خوبی قرار دهید.

در فضای متلاطم و چند صدایی اکنون نتورک ایران، هنوز هستند کسانی که همان ترفندهای فرسوده زمان هرمی را با سربلندی و صدای بلند به زبان آورده و گلو پاره می‌کنند. دوستان این شیوه‌ها را کنار بگذارید. به روز باشید. علم، دشمن ما نیست. زمان آزمون و خطاهای زودگذر قدیم و زمان دوستی و ساختن است. شیوه صحیح و بنیادین را به مردم بیاموزیم. اگر بلد نیستیم اشکالی ندارد. آموزش می‌بینیم. آبرو و حیثیت ما در اجتماع در دست خودمان است. راه و شیوه ما با آفرینش هم‌قدم است نه رقابت. زمانی که منابع ما محدود نیست به چه دلیل بر طبل رقابت بکوبیم؟ با وجدان‌مان خلوت کرده و از خودمان سوال کنیم که آیا نتیجه‌های کوتاه‌ مدت برایمان باارزش‌تر است یا اثرگذاری طولانی مدت؟ آیا سود و منفعت یک‌ شبه را خواستاریم یا ساختن بستری برای یک عمر کار پرمنفعت برای خودمان و دیگران؟ آیا می‌خواهیم تنها حجم فروش این ماه را به هر شکلی پر کرده و به فلان رتبه برسیم یا متعهدیم که یک سازمان فروش حقیقی بسازیم؟ و اینکه اخلاقیات را تا چه اندازه حفظ می‌کنیم؟

تیم سلز، نویسندۀ کتاب، در شهر کوچکی در ایالت تنسی به دنیا آمده است. پس از دبیرستان به ارتش ملحق شد و در جوخه‌ی کشف و خنثی‌سازی بمب‌های زیرآبی خدمت ‌کرد. بعد از 9 سال تصمیم گرفت کاری برای وضع مالی‌اش بکند ولی هیچ تجربه و تحصیلاتی در حوزه تجارت نداشت. او به یک آگهی در صفحه‌ی بازاریابی و فروش روزنامه واشنگتن پست جواب داد و وارد صنعت بازاریابی شبکه‌ای شد.

دو سال به شکل پاره‌ وقت کار کرد تا سرانجام توانست از ارتش بیرون آمده و این تجارت را به طور تمام‌ وقت ادامه دهد. اکنون فروش تیم او بیش از 20 میلیون دلار در سال بوده و گروهش در بیش از 30 کشور جهان فعالیت می‌کنند.

او به روش مخصوصی در ارتش آموزش دیده بود. در این مدل آموزش باید خودت را به اثبات برسانی که می‌توانی انجامش بدهی، قبل از اینکه مأموریتی به تو بدهند. تیم در اوایل کار بازاریابی‌اش در جلسات آموزشی شرکت می‌کرد و تعجب می‌کرد که از آموزش حقیقی خبری نیست. به همین دلیل خودش وارد عرضه شده و آموزش‌هایی حقیقی برای تجارتش طراحی و آماده سازی کرد.

تیم اعتقاد دارد که صنعت بازاریابی شبکه‌ای با سوء‌ تفاهم‌های فراوانی در جامعه دست و پنجه نرم می‌کند. او می‌خواهد همه‌ی آحاد جامعه این صنعت را درک کرده و آن را صنعتی درجه یک و ممتاز بدانند. او می‌گوید اگر مربیان را به طور مفیدی تربیت کنید، در نهایت می‌توانید درجه یک زندگی کنید.

در بخشی از کتاب دعوتگر حرفه‌ای می‌خوانید:

تعجب می‌کنید که مردم به روش‌های گوناگون تبلیغات اشاره می‌کنند به جز همین آخری. بعدا به طور مفصل درباره‌ی شبکه‌سازی صحبت خواهم کرد ولی قبل از آن بگذارید نظرم را به اختصار در مورد انواع دیگر تبلیغات گهی در نشریات، کارت پستال، اینترنت، تلویزیون، رادیو و تمام روش‌هایی که زیر گروه بازاریابی قرار می‌گیرند بگویم. بازاریابی (بازاررسانی) چنین تعریف می‌شود: نیازآفرینی برای محصولات، خدمات یا تجارت شما. ممکن است وقت و پول هنگفتی برای انواع روش‌های بازاریابی صرف کرده و نتیجه‌ی کمی حاصل شود. من این کار را کرده‌ام. سال‌ها طول کشید تا مهارت‌های لازم را برای نوشتن آگهی‌های تبلیغاتی پر بازده کسب کنم. بازاریابی در واقع حرفه‌ی دیگری است که اگر بخواهید وارد آن شوید باید آن را جداگانه بیاموزید. برای انجام درست آن باید فواید محصولات یا خدمات یا تجارت خود را برای مخاطب‌هایی که احتمالا علاقه‌مند هستند تبلیغ کنید. پس، از نظر منطقی باید این مخاطب‌ها را یافته و سپس با برقراری نوعی ارتباط بازاریابی که موجب واکنش آن‌ها بشود، خودتان را به آن‌ها بشناسانید. اگر واکنش آن‌ها مطلوب باشد، می‌توانید تبلیغات را با قدرت بیشتری ادامه بدهید.

می‌توانید بهتر از این عمل کرده و مخاطب‌های بازار هدف خود را با یافتن اینکه چه چیز محصولات یا تجارت شما برایشان مفید است بیابید. تفاوت در این است که وقتی شما فواید را می‌نویسید، این فقط نظر شما است. من 27000 دلار به یک شرکت تحقیقاتی دادم تا به من بگوید دقیقا به چه دلیل مردم مکمل‌های خوراکی مصرف می‌کنند. خودم قبلا ایده‌هایی برای این موضوع داشتم ولی نتایجی که این شرکت به من داد کاملا با ایده‌های من متفاوت بود. در نتیجه توانستم دو بروشور تبلیغاتی بر اساس این تحقیقات تهیه کنم که واقعا مؤثر بودند. اگر در کار فروش مکمل‌های خوراکی هستید یا اگر برایتان جالب است که بدانید این محصولات چه اثری روی بدن می‌گذارند باید این بروشورها را ببینید. نکته مهم اینکه من دریافته‌ام امکان ندارد بدون صرف وقت و انرژی بتوان همه‌ی روش‌های تبلیغاتی را یاد گرفت.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مترجم
درباره‌ی نویسنده
مقدمه
ویژگی‌های ارتباط‌سازان خوب
گام اول: گرم ‌گرفتن
گام دوم: سنجش
گام سوم: دعوت
گام چهارم: رسیدگی به ایرادها و سوال‌ها
گام پنجم: اقدام عملی
گام ششم: پیگیری و به انجام رساندن
یافتن مشتری / همکار احتمالی
از همین مترجم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دعوتگر حرفه‌ای
نویسنده
مترجمنیما عربشاهی
ناشر چاپیانتشارات بیان روشن
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۸
زبانفارسی
شابک978-622-6717-01-4
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دعوتگر حرفه‌ای

شهاب فدوی
۱۳۹۸/۵/۳
به همه‌ی نتورکرهای ایران توصیه میکنم این کتاب رو‌مطالعه کنن
OMID GHABEZI
۱۴۰۰/۷/۱۳
بعضی از نکاتی که تو این کتاب گفته میشه، نه تنها تو صنعت نتورک، بلکه تو زندگی ما هم خیلی زیاد تاثیر میزاره
ارزش خوندن رو داره، اگر میخواید بیشتر کنید حتما این کتاب رو بخونید
نکاتی که میگه رو چندین بار بخونید و تمرین کنید،
نکات واقعا عالی و کاربردی و مهم تو این کتاب گفته شده
N Ahrari
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
حرف نداره تیم سلز
خیلی چیزها از کتاب‌ها و برنامه‌های آموزشی این شخص یاد گرفتم کافیه که درک کنی و خوب یادش بگیری
صفر تا صد کار رو بهت میگه چه خوب و چه بد.... اگه متوجه حرف‌های آقای تیم سلز بشی و انجامش بدی و انجامش بدی صد در صد به نتیجه عالی دست پیدا خواهی کرد....
حبیب اله شربتی
۱۴۰۰/۶/۲۲
میتواند در هر کسب و کاری مورد استفاده قرار گیرد.
و ببشتر برای کسانی مفید است که در بازار یابی شبکه‌ای فعالیت می‌کنند.
افسوس که در دیار ما شرکت‌های فعال در بارار یابی شبکه‌ای و تیم‌های آن‌ها فقط به سود خود می‌اندیشند وبسیاری از جوانان را نا امید و سرخورده میکنند.
Ali Torkashvand
۱۳۹۸/۹/۱۲
یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های نتورکرها دعوت کردنه که اقای تیم سلز کاملا اموزش بهمون میدن تا به بهترین نحو دعوت کنیم
علی اصغر نوری
۱۴۰۰/۱۱/۲۲
تیم سلز به ساده سازی و ساده گویی شناخته شده است. ترجمه آقای مقیم اسلام هم که مناسبه.
خریدن کتابها رو توصیه میکنم. شاید رایگان هم گیر بیاد
ولی وقتی بهای کتاب رو می‌پردازی احساس مالکیت می‌کنی و میشه «کتاب من»
محمد اسدی
۱۳۹۸/۱۲/۱۲
سلام کتاب دعوتگر حرفه‌ای بسیار کاربردی و فایل استفاده برای کسانی است که در بازیابی شبکه‌ای فعالند ترجمه‌ای عالی و متنی روان و قابل فهم ارائه داده است بسیار عالی است
Kobra konarivand
۱۳۹۸/۱۰/۳
این کتاب واسه کسی که قراره رشد کنه واقعا بینظیر هستش
Shahryar Matin
۱۳۹۸/۸/۱۸
کتابی بسیار کاربردی و گره گشای نادانسته‌های نتورکرهای ایرانیست. از تهیه کنندگان این کتاب و قرار دادن در کتابراه بسیار سپاسگزارم. موفق باشید
حامد عسگری
۱۴۰۱/۸/۲۰
با اختلاف، بهترین کتاب آموزش در زمینه دعوت نیروهای جدید به تیم و کسب‌وکار پیشنهادیتون، ضمن اینکه مطالعه این کتاب فارغ از اینکه در چه صنعت و شغلی هستید برای تمام فعالان حوزه کسب‌کار، ضروریه
سوده پروانه پریخانی
۱۳۹۹/۶/۲۹
بسیار کتاب مفید و عالی و واقعا اگر میخوای حرفه‌ای عمل کنی این کتاب رو چند بار بخونید بی نهایت عالیه من خیلی لذت بردم و واسم مفید بود 🙏
امیر غلامی
۱۳۹۹/۴/۱۸
بسیار آموزنده است در راستای رشد و تعالی روح مسئولیت پذیری.. همه چیز درون خودتان وجود دارد. هیچی بیرون از خودت وجود ندارد ❤🧡💛💚💙💜
علی کریم زاده
۱۳۹۸/۱۱/۹
این کتاب همراه با کتاب پرزنتور حرفه‌ای خیلی کتاب مفیدی است به همه پیشنهاد میکنم مطالعه کنن در رشدشون خیلی تاثیرگذار هستش
Mehrab Karimi
۱۳۹۸/۸/۱۷
برای دعوت و فروش محصول کتابی ضروری است و باید هر پرزنتوری اینو مطالعه کنه👍🏻👍🏻👍🏻
مهرزاد اسماعیلی
۱۴۰۱/۷/۲۲
کتاب فوق‌العاده خاص و متفاوتی بود. برام خیلی جالب بوده که نویسنده وقت خیلی خیلی زیادی برای نگارش این کتاب گذاشته و برای لحظه لحظه از زمان مخاطبش ارزش قائل شده
مشاهده همه نظرات ۷۷

راهنمای مطالعه کتاب دعوتگر حرفه‌ای

برای دریافت کتاب دعوتگر حرفه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.