معرفی و دانلود PDF کتاب مهمانی خرس کوچولو

عکس جلد کتاب مهمانی خرس کوچولو
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مهمانی خرس کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مهمانی خرس کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مهمانی خرس کوچولو

کتاب مهمانی خرس کوچولو نوشته هوانگ پی شو یکی از داستان‌های مجموعه قصه‌های رنگارنگ، درباره‌ی خرس کوچکی است که مادرش به او یک مزرعه کوچک داده بود.

وقتی که خرس کوچولو کدو حلوایی‌های مزرعه‌اش را چید خواست که دوستانش را به خانه‌اش دعوت کند و برایشان کدو حلوایی بپزد... آیا می‌دانید خرس کوچولو چطور دوستانش را دعوت کرد؟

مجموعه‌ی قصه‌های رنگارنگ با هدف آموزش موضوعات مختلف برای کودکان گروه سنی الف و ب منتشر شده است. این مجموعه در قالب داستان‌های جذاب، مهارت‌های فردی و اجتماعی به کودک شما آموزش لازم را می‌دهد. با این مجموعه، فرزند شما بسیاری از مهارت‌ها و آگاهی‌ها را به صورتی لذت‌بخش کسب می‌کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مهمانی خرس کوچولو
نویسنده
مترجمآرزو رمضانی
ناشر چاپیانتشارات همیاران جوان
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات14
زبانفارسی
شابک978-600-262-039-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مهمانی خرس کوچولو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب مهمانی خرس کوچولو

برای دریافت کتاب مهمانی خرس کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.