معرفی و دانلود PDF کتاب راستی راستی بخورمت؟

عکس جلد کتاب راستی راستی بخورمت؟
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب راستی راستی بخورمت؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راستی راستی بخورمت؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راستی راستی بخورمت؟

کتاب راستی راستی بخورمت؟ داستانی دلنشین و کودکانه به قلم سوسن طاقدیس است که ماجرای حلزون گرسنه‌ای را روایت می‌کند که در جنگل به دنبال غذا می‌گردد.

موضوع کتاب راستی راستی بخورمت؟ (Really I could eat you) در مورد چیست؟

حلزون خیلی گرسنه بود. در جنگل راه افتاد و رفت و رفت، تا رسید به دم شیر، خواست آن را بخورد، شیر تکان خورد و گفت: تو حلزون کوچولو می‌خواهی دم من را بخوری؟ حلزون فرار کرد.

او رفت و رفت تا رسید به یک چیز نرم خواست آن را بخورد. یکدفعه قورباغه گفت: می‌خواهی مرا بخوری؟ حلزون پا به فرار گذاشت. خودش را انداخت توی یک گودال ...

سوسن طاقدیس را بیشتر بشناسیم:

سوسن طاقدیس از نویسندگان سرشناس و مشهور ادبیات کودک و نوجوان است. او فعالیت حرفه‌ای خود را با نگارش کتاب بابای من دزد بود شروع کرد و پس از آن آثار متعددی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان به انتشار رساند. قدم یازدهم، زرافه من آبی است، پشت آن دیوار آبی و هزار سال نگاه از جمله این آثار است.

طاقدیس علاوه بر کار داستانی برای کودکان، به شعر نیز علاقه زیادی داشت و در این زمینه فعالیت می‌کرد. او اشعار کودکانه‌ی زیبایی به طور پراکنده در مجلات گوناگون در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

کتاب راستی راستی بخورمت؟ مناسب چه کسانی است؟

این داستان سرگرم کننده و زیبا برای کودکان دبستانی مناسب است. همچنین تصاویر زیبای کتاب در کنار قصه‌ی شیرین آن باعث شده تا کتاب راستی راستی بخورمت؟ به اثری دوست داشتنی تبدیل شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راستی راستی بخورمت؟
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سروش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۰
زبانفارسی
شابک978-964-121710-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راستی راستی بخورمت؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب راستی راستی بخورمت؟

برای دریافت کتاب راستی راستی بخورمت؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.