معرفی و دانلود کتاب اسرار زندگی رویایی

عکس جلد کتاب اسرار زندگی رویایی
قیمت:
۱۷۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اسرار زندگی رویایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اسرار زندگی رویایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اسرار زندگی رویایی

محمدرضا باغخانی در کتاب اسرار زندگی رویایی با معرفی راهکار‌هایی شگفت‌انگیز به شما کمک خواهد کرد تا زندگیتان را در جهت رسیدن به خواسته‌هایتان تغییر دهید.

قانون جذب از قوانین ساز و کار جهان هستی حاکم بر قدرت لایزال و لایتناهی خداوند است که ریشه در ذهن دارد. این قانون موضوع جدیدی نیست، چرا که در ذات وجود آدمی نهفته است. همه‌ی آدم‌ها به صورت آگاهانه و یا ناآگاهانه در حال جذب خواسته‌ها و ناخواسته‌های خود هستند. اما چیزی که در این قانون اهمیت دارد این است بتوانیم آگاهانه در جهت جذب خواسته‌های خود از آن استفاده ‌کنیم.

اغلب افراد موفق از این قانون کیهانی برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی استفاده می‌کنند. بنابراین هدف از تدوین این کتاب استفاده از تکنیک‌های عملی در جهت پیشبرد اهداف و موفقیت است تا شما با تمام وجود دست به عمل بزنید و با در نظر داشتن کوچک‌ترین نشانه‌های بهبود سلامتی و وضعیت مالی همواره با قدرت سرشار از انرژی و تغییرات شگرف، دنیا را جای بهتری برای زندگی خود کنید.

چرا افراد در زندگی نتایج متفاوتی خواهند گرفت؟

گاهی افرادی را می‌بینید که از شرایطی یکسان بهره‌ برده‌اند، اما یکی موفق است و دیگری ناموفق. در واقع قوانین کیهانی جذب تغییر رفتار و شیطنت انسان است و حدود دسترسی به خواسته‌های انسان را مشخص می‌کند. شما با مطالعه این کتاب در حقیقت به قوانین کنترل ذهن برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان دست پیدا خواهید کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب اسرار زندگی رویایی:

- با مسئولیت‌پذیری مسئولیت کلیه اتفاقات زندگی‌تان را بپذیرید!
- بدترین سم موفقیت و پیشرفت تردید است.
- شکر نعمت، نعمتت افزون کند!
- هر آنچه باور کنیم اتفاق می‌افتد.
- من هر چه می‌خواهم می‌توانم تحقق بخشم، موفقیت و شادی حق من است!

در بخشی از کتاب اسرار زندگی رویایی می‌خوانیم:

با خود برتری‌تان ارتباط برقرار کنید. یکی از مهم‌ترین عامل رسیدن به خواسته‌ها اتصال به منبع درونی است، که با عشق بی‌پایان فرزانه و خردمندانه کائنات است که اولین مرحله رسیدن به آرامش درونی است. در می‌یابید که یک کانال ارتباطی بین شما و خویشتن خردمند باز شده است و در طول مسیر شما را هدایت می‌کند.

با اعتقاد به هدایت درونی و پذیرش آن خواسته می‌توانید سوال‌های خود را بپرسید و منتظر پاسخ بمانید، از طریق یک احساس به سطح آگاهی‌تان می‌آیند احساس می‌کنید قدرت انتخاب دارید که قدرت الهی در وجودتان نهادینه ساخته است باید بپذیرید که مستحقق بهترین زندگی هستید از باور‌های اشتباه ریشه دار احساس می‌کنید. نمی‌توانید خود را لایق هر خواسته‌ای بدانید که بیانگر احساس شما راجع به خودتان است سعی کنید. با بیان جملات مثبت از خدا قدردانی و تشکر کنید نقاط قوت خود را یادآوری کنید قبلا آن‌ها را تایید و بابت داشتن آن‌ها خداوند را سپاسگزاری کنید.

با قانون جذب کائنات شما را به کسب نتایج بهتر امیدوار‌تر می‌کند و خداوند را نزدیک‌تر و حامی خود احساس می‌کنید احساس اینکه خالق زندگی‌تان هستید و در سرنوشت‌تان بیشتر دخالت دارید و در شما رشد می‌کند با تمرکز زیاد نتایج دلخواهتان را بدست خواهید آورد.

شما هرگز اجازه ندارید از رحمانیت خداوند نا امید شوید و همیشه باید در چالش‌های روبرو و مثبت نگر و امیدوار باشید که باعث رشد و بالندگی بیشتر در زندگی و افکار‌تان خواهد شد باعث می‌شود همیشه برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان در حال تلاش و تکاپو باشید.

فهرست مطالب کتاب

سخن آغازین
مقدمه
فرآیند جذب
قدم اول: مسئولیت‌پذیری
قدم دوم: ایمان توکل
قدم سوم: الهامات درونی
قدرت چهارم: قدرت سپاسگزاری
قدرت پنجم: ارتعاش و فرکانس
قدم ششم: قانون درخواست
قدم هفتم: قدرت اعجاب انگیز سوالات
قدم هشتم: باور پذیری
قدم نهم: احساسات و عواطف
قدم دهم: قدرت کلام
قدم یازدهم: تجسم و تصویرسازی
سخن پایانی
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اسرار زندگی رویایی
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۶
زبانفارسی
شابک978-622-7026-72-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۷۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اسرار زندگی رویایی

دلارام راد
۱۳۹۹/۸/۹
کتاب چیز جدیدی که قبلا از جایی نخونده باشم و منو به وجد بیاره نداشت. کلا پایین تر از حد انتظارم بود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب اسرار زندگی رویایی

برای دریافت کتاب اسرار زندگی رویایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.