معرفی و دانلود کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس

عکس جلد کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس
قیمت:
۲۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس

برایان تریسی در کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس، به شما نشان می‌دهد چگونه اعتماد به نفستان را تقویت کنید تا به انسانی توقف‌ناپذیر در مسیر موفقیت تبدیل شوید.

برایان تریسی در زمینه‌ی درک و آموزش و شیوه‌های رشد و پیشرفت شخصی مهارت دارد. او در کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس (The Power Of Self Confidence) ارزشمند، قفل دروازه‌ای را می‌گشاید که به روی موفقیت و کامیابی شما باز می‌شود. به این ترتیب می‌توانید توانایی‌های بی‌نظیرتان را باور کنید. آموزه‌های او را در وجود خود نهادینه کنید تا به اهداف ارزشمندتان در زندگی پی ببرید.

در این کتاب می‌آموزید چگونه اعتمادبه‌نفس، شهامت و اراده‌ی تزلزل‌ناپذیرتان را در هر بخش از زندگی به‌کار ببرید. شما می‌آموزید شجاعانه با همه‌ی مشکلات و فرصت‌های زندگی‌تان روبه‌رو شوید. با خواندن کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس، پی می‌برید می‌توانید همه‌ی کارهای سازنده‌ای را انجام دهید که ذهنتان را بر انجام‌دادن آن‌ها متمرکز می‌کنید.

خبر خوب این است: شما برای دستیابی به موفقیت، کمال و کامیابی در هر بخش از زندگی‌تان توانایی‌هایی استثنایی دارید. اگر یک‌صد بار دیگر هم به دنیا می‌آمدید؛ باز هم نمی‌توانستید همه‌ی استعدادها و توانایی‌های طبیعی وجودتان را به‌کار ببرید. یگانه مانع موجود، بین شما و واقعیت‌یافتن زندگی دلخواهتان، فقط و فقط ترس است. با خواندن این کتاب بسیاری از ترس‌های زیان‌بار شما برای همیشه از بین خواهند رفت.

برایان تریسی (Brian Tracy) بیش از بیست‌وپنج سال، درباره‌ی مردان و زنان موفق پژوهش کرده‌ است. در واقع او می‌خواست به ویژگی‌هایی مشترک در این افراد پی ببرد که سبب شده بود آنان به موفقیتی فراتر از انسان‌های معمولی برسند. او هزاران کتاب، مقاله و پژوهش را درباره‌ی موفقیت خوانده و به این نتیجه رسیده‌ است که: یکی از ویژگی‌های بنیادین برای دستیابی به موفقیت نیروی شگفتی‌آفرین اعتمادبه‌نفس است.

برمبنای پژوهش‌های انجام‌شده، هر مرد یا زنی که به موفقیتی فراتر از معمول رسیده، در مقایسه با انسان‌های معمولی، از اعتمادبه‌نفسی بیشتر بهره‌مند بوده است. وقتی به مرحله‌ای می‌رسید که توانمندی‌های وجودتان را به‌معنای ‌واقعی باور می‌کنید و پی می‌برید می‌توانید کمابیش همه‌ی کارهای ارزشمندی را به‌ ثمر برسانید که به‌ راستی خواستار به‌ ثمر رساندنشان هستید؛ آینده‌ای پربار خواهید داشت.

راهکارهای تأیید شده و کاربردی کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس، بر مبنای زندگی و رفتار بسیاری از مردان و زنان موفق در دنیای امروزی به‌ دست آمده و اعتبار علمی همه‌ی آن‌ها با پژوهش و تجربه ثابت شده است. اگر این راهکارها را در زندگی‌تان به‌کار ببرید؛ می‌توانید اعتمادبه‌نفستان را تقویت کنید، به‌ گونه‌ای که به خواسته‌های ارزشمندتان در زندگی برسید.

در بخشی از کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس می‌خوانید:

وقتی انرژی وجودمان را برای دستیابی به اهداف کوچک‌تر به‌کار می‌بریم؛ اعتمادبه‌نفسمان برای تعیین‌ اهدافی بزرگ‌تر و دستیابی به آن‌ها افزایش خواهد یافت. اعتمادبه‌نفس ما در حالی پرورش می‌یابد که به‌تدریج پیشرفت می‌کنیم و به مرحله‌ای می‌رسیم که دیگر از به‌ عهده‌ گرفتن مسؤولیت‌های مهم نمی‌هراسیم.
درحقیقت، عادت تعیین‌ اهداف بزرگ‌تر و دستیابی به آن‌ها برای تقویت اعتمادبه‌نفس و توانایی شخصی ما ضروری است. فقط زمانی می‌توانید خودتان را به‌ معنای‌ واقعی باور کنید که می‌دانید می‌توانید همه‌ی مسئولیت‌های خودتان را با مهارت انجام دهید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه: ورود به حیطه‌ای عاری از ترس‌های زیان‌بار
فصل اول: شالوده‌ی اعتمادبه‌نفس
فصل دوم: احساس هدفمندی و توانایی شخصی
فصل سوم: دستیابی به شایستگی و مهارت
فصل چهارم: بازی درونی اعتمادبه‌نفس
فصل پنجم: به‌کارگیری توانایی‌های راستینتان
فصل ششم: تسلط یافتن بر دشواری‌ها
فصل هفتم: اعتماد‌به‌نفس در عمل

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس
نویسنده
مترجمسیما فرجی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴۸
زبانفارسی
شابک978-964-236-506-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۹۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس

محمد زمانی
۱۳۹۶/۱۰/۲۸
کتاب خوبیست به نظر من۱۲۰ قانون برایان تریسی در جاهای مختلف به شیوه‌های مختلف بیان شده و از هر جهت برای کسانی که سعی در بالا بردن اعتماد به نفس خودشان دارند آموزنده است فقط به این شرط که آگاهی همراه با عملی کردن آموخته‌های کتاب باشد با تشکر
محبوبه صفری
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
در مجموع خوب بود، یکی از کتاب‌هایی است که برای تغییر و بهبود سطح زندگی توصیه میکنم
امیر واحدی
۱۴۰۰/۲/۷
برای افرادی که ابتدای مسیر تغییر زندگیشون هستن خوبه. تمریناتش هم اگه انجام شه عالیه.
حکیمه نظری
۱۳۹۹/۸/۲۸
جامع و مفید است علاوه بر اعتماد به نفس، برای تقویت اراده هم بسیار کاربردی است.
Golnaz Akbari
۱۳۹۷/۱۱/۲۵
واقعا کتابی علمی با نکاتی ظریف و‌کاربردی هستش مرسی از نرم افزار کتابراه
alireza allameh
۱۳۹۷/۶/۶
واقعا کتابی جامع و مفید برای کسانی که دنبال اعتماد به نفس و عزت نفس هستند می‌باشد
Mehdi Gh
۱۳۹۷/۷/۲۲
کتاب پر از نکات کاربردیه که در مسیر پیشرفت حتما به کارتون میاد
علی ضرغام‌فرد
۱۳۹۶/۱۲/۲۲
بسیار عالی بود مخصوصا برای من خیلی مفید بود
رضا فرزام زاده
۱۴۰۰/۱/۲
عاااااااااالیه - خدایا به داده ات و نداده ات شکر
ناهید کهریزی
۱۳۹۹/۷/۱۵
به نظرم بسیار عالیه. روی من خیلی اثر داشت
سودا فردوسی
۱۳۹۸/۲/۲۳
بنظرم شروع خوبی بود برای تقویت اعتماد بنفس!
ریحانه محرم زاده
۱۳۹۸/۱/۹
برایان تریسی یک نویسنده منحصربه فردهست
غزاله اقایی
۱۳۹۷/۳/۲۶
بسیار کتاب با ارزش وخوبی بود سپاس گذارم
ali nadi
۱۳۹۶/۱۲/۲۳
برایان تریسی فوق العاده اس
محسن طالبی
۱۳۹۶/۱۲/۱۷
اگه کتابروبهمن بدین می‌خونمش
مشاهده همه نظرات ۲۴

راهنمای مطالعه کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس

برای دریافت کتاب نیروی شگفتی آفرین اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.