معرفی و دانلود کتاب شیانه

عکس جلد کتاب شیانه
قیمت:
۳۲۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شیانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شیانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شیانه

در کتاب شیانه، تالیف نصرت الله کامیاب تالشی، با دختری به نام شیانه آشنا می‌شویم که ماجراهایی جالبی را رقم می‌زند و در آخر هم به سزای کارش می‌رسد.

در بخشی از کتاب شیانه می‌خوانیم:

«سلامه» هم از بچّه‌ها تشکر کرد و راهی منزل خود شد. از آن‌جا به خانه خود رفت و پس از دو سه روز به خانه‌ی «سامیه» سری زد. «سامیه» هم نگران اوضاع برادرش بود. از مادرش وضعیّت «شیانه» را پرس و جو شد. «سلامه» گفت: «زبان تلخی‌ها و ایرادهای نیش غولی «شیانه» هیچ وقت تمام‌ شدنی نیست، به نظر من اگر او سه هزار سال هم آموزش ببیند باز طرز فکرش عوض نخواهد شد. به قول شکسپیر: حقیقت برای هر کس همان است که قلب او پذیرفته است.»

 «سامیه» گفت: «باید چاره‌ای اندیشید و یا مثل برادرم، بی‌خیالی طی کرد.»
«سلامه» گفت: «رفتار متناقض و غیر عادی او در منزل همه زاییده‌ی همان رفتار پدر و مادرش در ایّام کودکی اوست که شخصیّت خود او در آن قالب شکل گرفته و چیزهایی هم به ارث برده است. برخی اوقات چنان بی‌شرمی و بدخُلقی می‌کند که انسان‌های ماقبل تاریخ هم چنین کارهایی نمی‌کردند.»

«نورا» قدردان مادربزرگ بود، خدا را شکر می‌کرد که چنین مادربزرگی دارد. او پدربزرگش را ندیده بود و در زمان حیات او، اصلاً پدرش ازدواج نکرده بود.
او می‌گفت: «امیدوارم روزی بشه که من هم به مادربزرگم خدمت کنم و ذر‌ّه‌ای از محبت‌های او را جبران نمایم.»

«نوشا» در دانشگاه آکسفورد استادی موفق بود. او هم مشغول تحقیق بود و هم تدریس می‌کرد، دو سال مدّت کمی نبود، او مقاله‌های زیادی را نوشت و یک کتاب نیز درباره‌ی نحوه‌ی تدریس زبان انگلیسی به دانشجویان غیر انگلیسی زبان، به رشته‌ی تحریر درآورد.

او فقط ایّام (کریسمس) به ایران می‌آمد. «نوشا» با استادان و دانشجویان زیادی آشنا شده بود. او چند نفر استاد و دانشجو را نیز جهت بازدید از دانشگاه‌های کشورش، به پایتخت دعوت کرده بود. عدّه‌ای از آنان هم آمده بودند و از کشور «نوشا» خاطرات خوشی داشتند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شیانه
نویسنده
ناشر چاپینشر روزگار
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۴
زبانفارسی
شابک978-964-374-696-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۲۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شیانه

مریم اسکویى
۱۳۹۸/۶/۷
بى ادبانه نوشته شده بود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب شیانه

برای دریافت کتاب شیانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.