معرفی و دانلود کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب

عکس جلد کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب
قیمت:
55000 تومان - 10.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب

رمانی تکان‌دهنده و تأثیرگذار درباره جادوی کتاب‌ها! مت هیگ در کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب داستان دختری به اسم «نورا» را روایت می‌کند که باوجود تمام مشکلاتی که دارد، به جایی پا می‌گذارد که در آن می‌تواند همه اشتباهات گذشته‌اش را جبران کند. این کتاب پرفروش بعد از انتشار در سال 2020، جایزهٔ بهترین کتاب داستانی گودریدز را از آن خود کرد.

درباره کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب:

انتخاب‌ها در زندگی ما به‌قدری اثرگذارند که می‌توانند سرنوشتمان را به‌کلی عوض کنند. هرکسی آرزوی این را دارد که بتواند به گذشته برگردد تا بتواند برخی از انتخاب‌هایش را تغییر دهد. اگر به شما می‌گفتند می‌توانید به گذشته برگردید، کدام انتخابتان را تغییر می‌دادید؟ چه حسرتی از گذشته در دلتان مانده و دوست دارید چه کاری را سال‌ها پیش انجام می‌دادید؟

به نظرتان با ایجاد هر تغییری در گذشته‌تان، بازهم همین شخصی که حالا هستید می‌شدید؟ باید گفت این جملات محالاتی بیش نیستند و هیچ‌کس نمی‌تواند آن مدلی که آرزویش را دارد زندگی کند. شما هرگز نمی‌توانید به تمام اهداف و برنامه‌هایی که در سر داشته‌اید برسید. اما راهی هست برای اینکه بتوانید از هر نوع زندگی اندکی را تجربه کنید و آن راه چیزی نیست جز کتاب خواندن!

فرض کنید به کتابخانه‌ای پا می‌گذارید که داستان زندگی هرکسی در آن ثبت شده و شما می‌توانید یک زندگی ایدئال را انتخاب کنید. اگر دوست دارید پاسخ این سؤال‌ها را بدانید بهتر است به داستان زندگی نورا گوش کنید. یعنی شخصیت اصلی داستان کتابخانه نیمه شب (The Midnight Library) که در پی یافتن معنای حقیقی زندگی‌اش وارد کتابخانه‌ای می‌شود که دیدگاهش به جهان را به‌کلی دگرگون می‌کند.

مت هیگ در این رمان با روایت داستانی خیالی، به بسیاری از مهم‌ترین سؤال‌های زندگی پاسخ داده است. او داستان نورا را برایتان تعریف می‌کند. دختری که در ادامهٔ آشنایی‌اش با کتابخانه‌ای جادویی به جایی میان مرگ و زندگی سفر می‌کند. او در آن مکان عجیب می‌تواند گذشته‌اش را موشکافی کند و حتی اگر بخواهد، برخی از تصمیم‌هایش را تغییر دهد‌!

نورا درمی‌یابد که هیچ‌وقت آن‌طور که می‌خواسته زندگی نکرده و این موضوع برایش بسیار دردناک به نظر می‌آید. اما شما فکر می‌کنید اگر او به گذشته برگردد می‌تواند تصمیماتی اتخاذ کند که همگی درست باشند؟ اصلاً ویژگی‌های اصلی یک زندگی خوب و شایسته چیست؟ با شنیدن کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب می‌تواند پاسخ تمامی این سؤالات را دریابید و درباره ماهیت و معنای زندگی عمیق شوید.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب:

- انتخاب به‌عنوان یکی از ده کتاب برتر سال به انتخاب Independent
- برنده جایزه بهترین کتاب گودریدز در بخش داستانی
- قرارگرفتن در لیست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز
- برنده جایزه باشگاه کتاب آمریکا
- یکی از ده کتاب برتر سال ایندیپندنت

نکوداشت‌های کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب:

- رمانی بی نهایت جذاب! در دنیای آشفته امروزی، این همان کتابی‌ست که به آن نیاز داریم. (The New York Times)
- کتابی که حال و هوایتان را عوض خواهد کرد! (The Washington Post)
- سرشار از بصیرت‌های التیام‌بخش. (Psychology Today)
- محبوب و مسحورکننده. (Barnes & Noble)
- درخشان، سرگرم‌کننده و عالی. (دیلی‌میل - روزنامه بریتانیایی)
- یک کتاب جذاب. (دالی پارتن - خواننده، آهنگ‌ساز، هنرپیشه و نویسندهٔ آمریکایی)
- زیرکانه، احساسی و الهام‌بخش. (جنی کولگان - نویسنده داستان‌های کمدی رمانتیک و علمی تخیلی)
- یک افسانه زیبا، یک زندگی شگفت‌انگیز برای عصر مدرن زمانی که همه ما در دنیایی گیر کرده‌ایم که آرزو می‌کنیم متفاوت باشد. (جودی پیکو - رمان‌نویس آمریکایی)

کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به داستان‌های فانتزی و تخیلی، بیش از سایرین از این کتاب صوتی استقبال خواهند نمود.

با مت هیگ بیشتر آشنا شویم:

این نویسندهٔ پرفروش زادهٔ سال 1975 و اهل کشور انگلستان است. او از دانشگاه هال، در دو رشتهٔ تاریخ و زبان انگلیسی فارغ‌التحصیل شده است. مت هیگ (Matt Haig) پس از تجربهٔ افسردگی شدیدی که در سن 24 سالگی پشت سر گذاشت، فهمید که مأوایش را تنها در ادبیات می‌تواند بیابد. به همین دلیل بود که به طور جدی‌تری به خواندن و نوشتن پرداخت، و ظرف سالیان بعد آثاری را به انتشار رساند که کمابیش تمامشان مورد تحسین منتقدین واقع شدند و برخی‌شان نیز شهرتی جهانی یافتند. از جملهٔ این آثار می‌توان به کتاب‌های «کتابخانه نیمه شب»، «دلایلی برای زنده ماندن» و «انسان‌ها» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب می‌شنویم:

پنج دقیقهٔ بعد نورا برگشته بود به سالن کنفرانس هتل. دست‌کم هزار نفر سخنران اول رو تماشا می‌کردن که مشغول جمع‌بندی صحبت‌هاش بود. نویسندهٔ کتاب «از صفر تا صد». کتابی که دن در زندگی دیگرشون، در طبقهٔ بالای بار سه نعل اسب کنار تختشون گذاشته بود. نورا واقعا گوش نمی‌کرد. در صندلی خودش در ردیف جلو نشسته بود و عمیقا غصهٔ مادرشو می‌خورد.

نگران سخنرانیش بود؛ در نتیجه فقط کلماتی جسته و گریخته به ذهنش راه پیدا می‌کردن؛ مثل نونی که در آش خرد شده باشه. واقعیتی کمتر دونسته شده، جاه طلبی، شاید شنیدن این نکته غافلگیرتون کنه؛ اگه من می‌تونم، ضربات سخت. در تالار نفس کشیدن هم سخت بود. بوی تند و سنگین عطرهایی که مخلوط شده بودن و بوی موکت نو، بوی چسب!

سعی نکرد آروم بمونه. به سمت برادرش خم شد و آروم گفت: «فکر نمی‌کنم بتونم از پسش بربیام.»
- «چی؟»
- «فکر کنم دارم پنیک اتک میزنم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
46 دقیقه
گفت و گویی درمورد باران
28 دقیقه
کتابدار
36 دقیقه
سه نعل اسب
43 دقیقه
آخرین پست نورا قبل از آویزان شدن بین مرگ و زندگی
13 دقیقه
تنگ ماهی
34 دقیقه
زندگی موفق
39 دقیقه
درختی که زندگی ماست
41 دقیقه
لحظه‌ای مخوف و بحرانی در میانهٔ ناکجا
32 دقیقه
اگر قرار است بلایی سرم بیاید می‌خواهم خودم هم آنجا باشم
43 دقیقه
میتونی همه چیز داشته باشی و هیچی حس نکنی
36 دقیقه
یک زندگی آرام
33 دقیقه
گمشده در کتابخانه
43 دقیقه
طی طریقی برای اتصال عمیق‌تر به جهان
44 دقیقه
جای آرامم کجاست؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کتابخانه نیمه شب
نویسنده
مترجمامین حسینیون
گویندهنگین خواجه نصیر
ناشر چاپینشر ثالث
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۳۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
55000 ت - 10.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب

ماندانا عطایی
۱۴۰۲/۱/۱۲
کتابی عالی هدایت کننده امیدوار کننده زندگی بخش راه گشا برای همه‌ی آنهایی که به سوگ زندگی‌هایی که نکرده‌اند نشسته‌اند وبا حسرت استعدادهایی که می‌تونست پرورش پیدا کنه طعم خوب زندگی را تلخ میکنن ومطمئنا درپایان زندگی حسرت همین زندگی اکنون شان راخواهند خورد ولی افسوس که در آن آخرین لحظات فریادشان بخاطر بغض شکسته در گلو مثل استخوانی در گلو خفه شان می‌کند وزندگان هرگز غریو زندگی فقط زیباست ونیاز نیست که حتما فهمیده شود فقط کافی ست آن را زیست و قدر دانش بود را نمی‌شنوند این کتاب را به همه ‌ی کسانی که حسرت‌های فراوان دارند کسانی که امید‌های فراوانی دارند به همه‌ی زنان و مردانی که فکر ساختن زندگی خود هستند به همه‌ی جوانان که دنبال امید هستند همه‌ی سالمندانی که به دنبال پایان حسرت‌های خود هستند به تمام انسان‌های زنده پیشنهاد می‌کنم ممنون از کتابراه عزیز ممنون از موسسه‌ی ماه آوا بخاطر اجرای بسیار زیبا و جذابشون ممنون از خواننده‌ی خوش صدا و‌ای کاش کتاب‌های بیشتری از ماه آوا در کتابراه قرار داده بشه ممنوووون
Eli Del
۱۴۰۱/۱۱/۱۵
کتاب تاثیرگذاری بود. بارها خودم رو بجای شخصیت اصلی داستان تصور کردم
ساده است سوگواری برای زندگی‌هایی که نکرده ایم
ساده است حسرت پرورش استعدادهایی را خوردن که پرورش نداده ایم
ساده است حسرت بخوریم که‌ای کاش پولمان را بهتر خرج کرده بودیم یا به فلان پیشنهاد جواب مثبت داده بودیم
ساده است که آرزو که
کنیم کاش بیشتر تلاش میکردیم
یا بیشتر ورزش میکردیم یا در فلان رشته تحصیل میکردیم
حسرت خوردن ساده است میشود تا بی نهایت حسرت خورد تا زمانی که زنده ایم
اما مشکل زندگی‌هایی نیست که حسرتشان را میخوریم و تجربه شان نکرده ایم
مهم خود خود حسرت است که ما رو از زندگی دور میکنه و باعث میشود پژمرده شویم
مسلما هرگز نمی‌توانیم از همه جا دیدن کنیم همه ادمها را ببینیم همه شغلها را امتحان کنیم در چندین رشته تحصیل کنیم.... لازم نیست تمام بازی‌ها را انجام دهیم تا بفهمیم حس برنده شدن چگونه است
برای همه چیز بودن لازم نیست همه چیز را تجربه کنیم. ما همین حالا هم بی پایان هستیم و تا زمانی که زنده ایم بی نهایت احتمال متفاوت برای زندگی آینده پیش رویمان است. پس ناامید نباشیم
Somi Kia
۱۴۰۱/۹/۶
داستان بسیار جذابه و واقعا نگارش عالی داشت، موضوع اصلی داستان یه موضوع رایج در اجتماع است مثل از خود واقعی راضی نبودن، یا بهتر از این هم میشد باشه و یا حس افسردگی و ترس از حال و آینده ولی دیدگاه نویسنده در نگارش بسیار جدید و متفاوت و زیبا بود و اینکه داستان در تکنولوژی روز ودیدگاههای علمی اتفاق به میفته خیلی برام جالب بودبنظرم نویسنده نگاه زیبایی زندگی داشته و شاید مثل خیلی از آدما باید دوره‌ای افسردگی رو لمس کرده باشه چون درک این حس میتونه داستانی به این شیوایی و ملموسی رو روایت کنهتلفیق نگارش داستان از امروز جامعه و تخیل در فضاسازی به سبک کلاسیک و درک محیط و پیرامون بسیار بر گیرایی داستان افزوده. ترجیح میدم دوباره این داستان رو گوش بدماز صدا گذاری بسیار زیبای گوینده هم سپاسگزارم که جذابیت کتاب رو حفظ کرده بود. همینطورم ممنون از حسن سلیقه کتابراه برای انتخاب کتابهای خوب، صداگذاری با گویندگان و راویان حرفه‌ای و ترجمه مترجمین برتر کتابها، که باعث افزایش و تشویق فرهنگ کتابخوانی میشود.
محمدعلی کاویانی
۱۴۰۲/۳/۸
کتاب، حول ایده‌ی اصلی بسیار درست و محکمی نوشته شده و به مرور مسائل مهم و مؤثّری رو بیان می‌کنه. گوینده بسیار مسلّط هستن و موسیقی متن هماهنگ با داستان و وقایع هستش. نقش آفرینی و پردازش شخصیّت‌های داستان هم به نحو مناسبی صورت گرفته و پیوستگی موضوعی و سرعتش بسیار بسیار عالی صورت گرفته.
در مورد که به
مواردی کمی ضعف مشاهده شد، نظر من، از ابتدا نحوه‌ی پایان داستان تقریباً مشخّص بود. همچنین توصیفات غیرضروری در کتاب وجود داره که البتّه اونقدر نیست که بخواد حوصله سربر و گمراه کننده‌ی ذهن بشه. از لحاظ بیان ادلّه‌ی علمی، کمی سطح پایین هست که البتّه خللی در داستان و روندش ایجاد نمی‌کنه. از طرف دیگه به نظر میرسه نویسنده به طرز نامناسبی اصرار داشته به هر نحو ممکن نقل قول‌هایی از فلاسفه رو مکرّر در داستان بگنجونه که در موارد متعدّدی بی‌ربط و غیر ضروری به نظر می‌رسه.
سجادعسگری
۱۴۰۱/۱۲/۲۵
داستان بدی نبود و گوش دادنش خالی از لطف نیس. داستان حول نظریه جهان‌های موازی نوشته شده بجز همین نظریه و زندگی‌های متعدد نورا حرف دیگه‌ای واسه گفتن نداره. هرچند من ب شخصه اعتقادی به جهان‌های موازی ندارم ولی فقط جهت آشنایی میتونه تجریه خوبی باشه گوش دادن این داستان. به شخصه اعتقاد دارم ما هم مث بقیه جانداران مدت محدودی زندگی میکنیم و میمیریم و جایگزین ما دوباره جاندارانی دیگه شکل میگیره. چرخه طبیعی جهان هستی همینه. ما تو دنیای تخیلات و هالیوودی زندگی نمیکنیم ما همینیم که خودمون درک میکنیم شاید ذهنمون نیاز داره که بعضی اوقات باور کنیم دنیای دیگری هست. جهان دیگری هست. و... ولی شخصا ب این نتیجه رسیدم که ما جانداران فقط حاصل اتفاقات طبیعت بوده ایم. راوی مثل اینکه روی دور تند داشت کتاب رو میخوند و اگه یکم شمرده تر خونده بود بهتر بود ولی سرجمع بد نبود. با سپاس فراوان
هلیا ایلخانی
۱۴۰۱/۵/۵
این کتاب بی نظیره
هم داستان جذابی داره، هم با تصویر سازی خوبی که داره هرکسی میتونه در طول این کتاب تمام احساسات شخصیت داستانو حس کنه
لازم نیست که تمام زندگیت حسرت باشه تا کتاب به دردت بخوره، حتی حسرت‌های خیلی کوچیک هم اگه داشته باشی گزینه‌ای مناسب برای این خوندن کتاب هستی
گویندگیش هم حرف یک این
نداره
فقط انتقاد، ترجمه‌ی کتاب در قسمت‌هایی نقص‌هایی جزیی داره، به داستان صدمه نزده و هنوز هم توصیه میکنم به خوندن این کتاب
ولیییییی اگر کسی کاملا به زبان انگلیسی مسلط باشه متوجه این ایراداتی میشه. مثلا جملات استعاره‌ای وجود داره که معنی اصلی جمله با ترجمه‌ی کلمه به کلمه فرق داره. ولی ترجمه‌ی کلمه به کلمه شده!!!
مثل: tell me about it یا این دسته جملات
و چند نمونه‌ی دیگر
Samira Naraghi
۱۴۰۲/۱/۶
در ابتدا از شنیدن کتاب داشتم منصرف میشدم اما حس کنجکاوی و دانستن سرنوشت دختر مرا بر سر این کتاب بی نظیر بازگرداند.. چقدر خوشحالم که رهایش نکردم و تحت تاثیر بر چسبی از نوع قضاوت عجولانه بی تفاوت از ادامه این داستان عالی که به نظرم یکبار خواندن و شنیدنش کم است قرار نگرفتم این کتاب را باید در چند از و مرحله زندگی گوش کرد دوباره دوباره خواند شنید در جوانی میانسالی و پیری باید با کتاب حسرت هایمان دوباره و دوباره رو به رو شویم با انتخاب هوایی به عمق بی نهایت خدایا چه میشود گفت از این کتاب که در جملات بگنجد؟ در مدت کوتاهی که این کتاب را شنیدم به خیلی‌ها معرفی کردم و آن‌ها هم به دیگرانی که دوستشان داشتن..
عسل اعرابی
۱۴۰۱/۵/۱
این کتابه فانتزی به شیوه خاص خودش آدم رو مجذوب خوندن میکنه و یه سری مسائل علمی و روانشناسی و فلسفی رو تو قالب همین فانتزی به خورد آدم میده
و بنظرم قشنگ‌ترین جمله کتاب اونجاست که میگه
گاهی تنها راه یاد گرفتن زندگی کردن است
و این به این معنیه که ماها تا اون چیزی که برامون حسرته، اون چیزی که رو و
برامون مجهوله نریم تجربه نکنیم ناآگاه و حسرت زده خواهیم ماند
میخواد بگه اون جوری که دوست داری زندگی کن
اون چیزی که دوست داری تجربه کن
تا بفهمی هیچ ایده آلی تاکید میکنم هیچ ایده آلی وجود نداره تا ما بخوایم براش از لحظه‌ی حالمون غافل بشیم
sandbad
۱۴۰۲/۱/۲۳
بعضی کتابها آدم رو صدا میزنن، چند وقت پیش برحسب اتفاق اسم این کتاب رو در کامنت شخصی دیدم که توصیه کرده بود به خوندنش، چند وقت بعد توی مسیری که میرفتم بساط کتابفروشی دیدم و جالبه که فقط این کتاب بود که از دور به چشم من اومد و بار سوم حدود دو هفته بعدش توی مترو خانمی در حال خوندن این کتاب بود. کنجکاو شدم ببینم چیه، خوشحالم که فایل صوتیش رو اینجا گوش دادم دوست دارم نسخه چاپیش رو هم تهیه کنم. صدای راوی دلنشین بود به نظرم بهتر بود در کنار راوی که داستان و صدای شخصیت اصلی رو جلو میبره، یه آقا هم صداپیشه شخصیت‌های مرد داستان باشه.
ملیکا شفیع پور
۱۴۰۱/۱۲/۱۳
از اواسط داستان متوجه سطحی بودن کتاب و همچنین ضعف نویسنده شدم، اما صبر کردم تا داستان تموم بشه و حالا که نظر می‌دم میخوام بگم که جای تعجب داره واسم که کتابی در این حد مبتدی و پر نقص چجوری اینقدر نظرات مثبت داره اینجا؟ از شرح جزییات گرفته تا موضوع کلی داستان که میخواست ربطش بده به دنیاهای موازی تا و گرفته حتی مثبت اندیشی رضایت از زندگی همه و همه اشکال داشتند و نویسنده نتونسته بود کار رو خوب در بیاره. من ضمن احترام به گوینده‌ی عزیز که صدای خوبی داشتند، اصلا از کتاب لذت نبردم و به هیچکس توصیه نخواهم کرد.
پری شین
۱۴۰۱/۵/۲۹
کتاب فوق‌العاده‌ای هستش، واقعا تاثیرگزار و عالیه
من آدمی نیستم که تو گذشته زندگی کنم پس زیادم حسرت گذشته رو نمیخورم ولی بازم تاثیر کتاب عالی بود باعث شد حتی اگه ناخواسته به گذشته فکر کنم هیچ حسرتی نداشته باشه باشم البته پیام دیگه‌ای که کتاب واسه من داشت و خیلی برام مهم و باارزش هستش اینه که رویایِ
خودم رو زندگی کنم و برای خودم زندگی کنم نه هیچکس دیگه
واقعا کتاب رو دوست داشتم و به وجود نویسندش افتخار میکنم
چند بار از اول کتاب رو گوش دادم و واقعا هر بار از شنیدنش لذت بردم
ل معین
۱۴۰۱/۹/۱۰
ایده جدید و جالبی بود نگارش روان و گویندگی قصه وار از نکات مثبت کتابی بود درباره اینکه به جای حسرت خوردن از چیزایی که شاید اگه اتفاق میافتادن برامون ناخوشایند میشدن، از زندگی واقعی مون لذت ببریم و سعی کنیم بهترین باشه. من که عادت کرده بودم هر شب یک فصلشو قبل خواب گوش میدادم و برام جذاب بود. فصل آخر خیلی سریع پیش رفت و اینکه قهرمان داستان در آخر میدونست که کدوم زندگی براش بهتره و بدون سردرگمی میتونست به دنبال اون باشه یکم با هدفی که نویسنده داشت مغایرت داشت. ممنون از کتابراه
Mahboubeh
۱۴۰۲/۱/۵
کتاب خوبی بود. از شنیدنش با صداپیشگی خوب و حرفه‌ای لذت بردم. بیان شخصیت انسان و حسرت‌های کوچک و بزرگی که در زندگی دارن، با قلم زیبای نویسنده برای به تصویر کشیدن و انتقال خوب حس نویسنده اونم به سبک فانتزی، واقعا من رو جذب خودش کرد. اگر از خوندن کتابهای اینچنینی لذت میبرید، این اثر زیبا رو پیشنهاد ‌. می‌کنم کاملا سلیقه‌ای هست البته از نظر من چون خودم دوسش داشتم، پیشنهاد دادم.
ممنون از کتابراه برای انتشار این اثر زیبا و شنیدنی
Mehran Hakha
۱۴۰۱/۷/۱۹
سلام
در مورد تکنیک اجرا و صدا گزاری خوانش کتاب و روایت ان در سطح بسیار مطلوبی هستش
ولی
در مورد کتاب و سطح نگارش این کتاب میتونم بگم که کتابی پیش رو شما کتابی هست مثل موسیقی سبک پاپ یا عامه پسند کلا هیجان و خلاقیت کتاب در حدی هستش که قشر نوجوان تا جوان جذب این کتاب میشن تا سننین بالاتر
بحث ایی
فلسفه خاصی در کتاب نیست اون طور که بعضی از دوستان گفتن کتاب فلسفی ایی هستش
کلا به سنین بالای ٣٠سال پیشنهاد نمیکنم ولی برایسنین پایین تر میتونه بسیار جذاب باشه
farzaneh am
۱۴۰۱/۷/۱۲
کتاب جالبی بود و آموزنده..
وسطاش کمی خسته کننده می‌شد ولی در کل ارزش خوندن رو داشت و بهمون یادآوری می‌کرد که بجای حسرت خوردن زندگی حال حاضرمون رو بهبود بدیم.
جمله‌ای که خیلی دوست داشتم: «مهم نیست به چی نگاه می‌کنی، مهم اینه که چی می‌بینی.»
آیا زندگی رو بن بستی می‌بینی که راه فراری ازش نیست و
یا می‌تونی امکانات فرصت‌های بی‌نهایتی که در اختیارت گذاشته شده رو ببینی و استفاده کنی؟
+گویندگی هم بسیار خوب و حرفه‌ای بود.
مشاهده همه نظرات 162

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب

برای دریافت کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.