معرفی و دانلود کتاب صوتی باورهای ناپیدا

عکس جلد کتاب صوتی باورهای ناپیدا
قیمت:
12000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باورهای ناپیدا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باورهای ناپیدا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی باورهای ناپیدا

امین القاسی زاده در کتاب صوتی باورهای ناپیدا، گزیده‌ای از تجربیات خود، درباره‌ی چگونگی تغییر و کشف رسالت وجودی انسان را به صورت داستان‌گونه روایت می‌کند.

تمام تصمیمات و انتخاب‌های شما در زندگی شخصی و کاری‌تان که به صورت خواسته یا ناخواسته در ناخودآگاه‌تان به وجود می‌آید، توسط باورهای شما انجام می‌دهد. این باور‌ها گاهی محدود کننده انسان‌ها هستند و گاهی باعث رشد و تعالی او می‌شوند.

وجود هر کدام از انسان‌ها در جهان هستی بدون علت نیست؛ کافی‌ست علت آن را که اسمش رسالت زندگی است، پیدا کنید و در سراسر حیات خود تا لحظه وداع با این جهان در مسیر آن حرکت کنید. برخی این رسالت را در ایام جوانی کشف می‌کنند و برخی دیگر نیز سال‌ها باید به جستجو و کشف آن بپردازند. اگرچه بعضی نیز هیچ‌گاه این مفهوم والا را در زندگی درک نکرده و بی‌آنکه اثری مثبت و شاخص از خود در این دنیا بگذارند، دار فانی را وداع می‌گویند و جهان هستی را ترک می‌کنند.

چیزی که باعث می‌شود انسان رسالت و خط سیر زندگی خود را به درستی کشف نکند و در مسیر آن قدم برندارد، در ریسمان‌های محکمی ریشه دارد که به گذشته خود انسان و رنجش‌های باقی مانده از آن وابسته است. اتفاقاتی که در گذشته رخ داده از دایره اختیارات آن‌ها خارج بوده و باعث به وجود آمدن باورهایی غلط شده‌، این باورها از اوج‌گیری و پرواز بسیاری از انسان‌ها به سمت اهداف و آرزوهای خود جلوگیری می‌کنند.

با شنیدن کتاب صوتی باورهای ناپیدا به گذشته خود سفر کرده و آن را مرور می‌کنید، با همه ویژگی‌هایش آن را می‌پذیرید و با اندوخته‌ای از تجربیات گران‌بها به زمان حال برمی‌گردید. سپس به کمک قدرت بخشش و بازسازی باورهایی که از قبل در ناخودآگاه شما به وجود آمده، حالِ خودتان را در جهت مثبت می‌سازید؛ تجربه‌های گذشته را در کوله‌پشتی سفر زندگی خود قرار می‌دهید و وجود خود را مانند امانتی که نمی‌توان بر آن قیمت گذاشت در مسیر حرکت به سوی آینده، همراهی می‌کنید. امید است که سرانجام «خود» را به سلامت به «خود» برسانید.

در بخشی از کتاب صوتی باورهای ناپیدا می‌شنویم:

چند روزی می‌گذرد. مریم را دوباره می‌بینم. احساس می‌کنم اتفاق بسیار خوبی در زندگی این آدم در راه است. این بار مریم به نسبت دفعات گذشته با انرژی بیشتری سر قرار حاضر شده است. پیش از جلسه تصمیم می‌گیرم، کمی بیشتر درباره گذران زندگی روزمره‌اش بدانم. بنابراین، این نخستین سوالی است که از او می‌پرسم: «لطفا کمی دربارۀ دوستانت برایم بگو!»

«دوستانم؟ خب... دوستان من دو دسته‌اند. بعضی از آن‌ها سرشان به زندگی خودشان گرم است. عمدتا آدم‌های موفقی هستند. ماهی یکی دو بار در کافه‌ای جایی با هم قرار می‌گذراند و از احوال هم با خبر می‌شوند. من تا جایی که می‌توانم از جمع‌های آن‌ها دوری می‌کنم، زیرا آن‌ها مدام از موفقیت‌های خود حرف می‌زنند و من چیزی به جز شکست‌هایم برای تعریف کردن ندارم. آن‌ها اغلب سعی می‌کنند به من کمک کنند تا زندگی بهتری داشته باشم. اما من با اینکه از نیت خیرشان آگاهم، از این مسئله احساس بسیار ناخوشایندی پیدا می‌کنم. هر بار که در قرارهای آن‌ها حاضر می‌شوم، دو سه روز افسرده و کِسِل می‌شوم.»

«و دسته دوم؟»
«دسته دوم کسانی هستند که به من نیاز دارند. من بیشتر وقتم را با آن‌ها می‌گذرانم.»
«چه نیازی؟»

«به قول خودشان من گوش خوبی برای آن‌ها هستم. آن‌ها آدم‌های شکست خورده و آسیب دیده‌ای هستند که به درد دل کردن نیاز دارند. من آن‌ها را خیلی خوب درک می‌کنم. حرف زدن و کمک کردن به آن‌ها حس خوبی به من می‌دهد. در واقع با این کار احساس می‌کنم من هم می‌توانم انسان مفیدی باشم. این دسته از دوستانم هر زمانی که به من نیاز داشته باشند، من خودم را در اختیار آن‌ها می‌گذارم.»

در دلم برای وضعیت اشتباهی که مریم برای خودش درست کرده است ناراحت می‌شوم. ولی فعلا آن را بروز نمی‌دهم و می‌پرسم: «آیا صفت منفی‌ای هست که آن را به صورت تکیه کلام، زیاد درباره خودت به کار می‌بری؟»
با اکراه پاسخ می‌دهد: «بله، من زیاد خودم را خنگ، بی‌لیاقت و زشت خطاب می‌کنم.»
«حالا به من بگو که معمولا روزت را کجا و چگونه می‌گذرانی؟ و معمولا به چه چیزهایی فکر می‌کنی؟»
احساس می‌کنم کمی معذب می‌شود. دست‌هایش را تندتند به هم می‌مالد و می‌گوید: «من معمولا در خانه، در اتاق خودم حبس هستم. حتی تا جایی که می‌توانم از رفتن به میهمانی‌ها اجتناب می‌کنم. اغلب شب‌ها موقع خواب به مرگ خودم فکر می‌کنم و صبح‌ها با نفرت از این که هنوز زنده‌ام، بیدار می‌شوم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
11 دقیقه
بخش اول
8 دقیقه
بخش دوم
5 دقیقه
بخش سوم
11 دقیقه
بخش چهارم
5 دقیقه
بخش پنجم
17 دقیقه
بخش ششم
8 دقیقه
بخش هفتم
8 دقیقه
بخش هشتم
17 دقیقه
بخش نهم
7 دقیقه
بخش دهم
8 دقیقه
بخش یازدهم
12 دقیقه
بخش دوازدهم
12 دقیقه
بخش سیزدهم
17 دقیقه
بخش چهاردهم
5 دقیقه
بخش پانزدهم
22 دقیقه
بخش شانزدهم
7 دقیقه
بخش هفدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی باورهای ناپیدا
نویسنده
گویندهمازیار ربیعی، امید شکری، آذین امیری، حمیدرضا فر یعقوبی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
12000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی باورهای ناپیدا

Zahrah Yaganh
۱۳۹۹/۳/۱۴
کتاب بسیار خوب و عالی بود مخصوصا قسمت‌های سوکت کنیم و سوالاتی که پرسیده میشه به نظر من این کتاب ارزش چندین بار شنیدن و خوندن رو داره و عمل کردن به همه دستورات و پاسخ دادن به همه سوالاتش. این کتاب من رابسیار خشنود کرد زیرا باعث شد به گذشته‌ای نچندان دور برگردم و اتفاقی که درصدی شباهت به اتفاق مریم و دانشگاه داشت رو مرور کنم متوجه بشم که من چقد قوی بودم کا راه مریم رو پیش نگرفتم و از این شکست به عنوان سکوی پرتابی استفاده کنم برای موفقیت‌های بعدم و در شروع جدیدم به هرانچه که میخواستم در دانشگاه رسیدم و این موفقیت با توکل برخدا و تلاش خودم در زندگی شخصیم هم ادامه دارد. این کتاب باعث شد سپاسگزار باشم از کسانی که در چالش سخت زندگی‌ام کنارم بودن و من را یاری دادن تا از ان با موفقیت گذر کنم و بجای نشستن و غصه خوردن راه پیشرفت و حرکت به جلو رو در پیش بگیرم.
من این کتاب رو به تمام کسانی که به فکر پیشرفت و تغییر در افکارشون هستن پیشنهاد میکنم.
تشکر فراوان از اقای القاسی زاده دارم.
Hoori
۱۴۰۲/۴/۲۶
کتابی درمانی و فوق العاده درست که قشنگ مثل یک مکانیک که ماشین رو عیب یابی میکنه، به درون آدم میره و با کنکاش و بررسی، قشنگ ریشه‌ی مشکل رو پیدا میکنه و براش تمرین میده. خیلی خوب و درست پیش میره و هر فصل به موضوع درستی می‌پردازه و در پایان تمام فصل‌هایش یک به یک تمرین داره. توضیحاتی که راجع به مریم میده می‌بینم ما هممون یک مریم درون داریم که دوست داریم دیگران ازمون انتظار موفقیت‌های زیاد نداشته باشند و دلشون برای ما به رحم بیاد و حتی دلشون بسوزه که ما چقدر تلاش و کوشش می‌کنیم و نتیجه‌ای نمیگیریم. حالا برای اینکه نتیجه‌ی تلاش هامون رو بگیریم، باید یک به یک به سکوت‌کن‌های آخر هر فصل و تمارینش عمل کنیم. بنظرم این کتاب مثل یک دکتر هست که ریشه‌ی درد رو پیدا میکنه و بعد دارو و درمان درستی میده. پیشنهاد میشه حتما بخرید و کامل گوش بدید و تمرین‌ها رو انجام بدید و از نتیجه‌ای که میگیرید لذت ببرید.
قطعا هرکسی که این کتاب رو بخونه و تغییر کنه، بعدش به هرکسی که دوستش داره پیشنهاد میده. موفق باشید.
آقای شهابی
۱۴۰۰/۹/۲۸
به نظرم کتاب خیلی خوبی بود. کتاب درباره مفهوم ضمیر ناخودآگاه و قابلیت‌های آن و تاثیر آن روی زندگی آدم را در قالب داستانی واقعی از کوچینگ یکی از مراجعه کنندگانش هست. چون مطالب در قالب داستان گفته میشه کسل کننده نیست و آدم به صورت کاربردی تر متوجه اون میشه. متن داستان هم به صورت نمایشنامه هست و گویندگی هر دو شخصیت داستان هم خیلی خوب و طبیعی بود.
حتما بخونیدش.
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
کتاب خوب و جالبی بود از نویسنده‌ی خوب کشورمون. همه اتفاقات خلق شده تو زندگی به ضمیر ناخودآگاهم مربوط میشه که واقعا باید تمرین‌های زیادی انجام داد تا بتونیم درک کنیم این مساله رو. متن روانی داشت و ممنونم از کتابراه و آقای القاسی زاده عزیز
Maryam Afshar
۱۳۹۹/۱/۱۲
واقعا کتاب خوبی بود و خیلی به من کمک کرد تا با گذشتم کنار بیام و بخشش داشته باشم و بتونم در زمان حال زندگی کنم. عالی بود.
امید افشار
۱۴۰۱/۷/۱۵
من به شخصه نتونستم با کتاب ارتباط برقرار کنم تعریف‌هایی که دوستان درباره کتاب دادن فکر میکنم غلو بود از خریدش پشیمون شدم
السا ممبینی
۱۴۰۱/۳/۸
بسیار عالی، مخصوصا قسمت‌هایی که سکوت داشت، واقعا ذهن رو درگیر می‌کنه، چه قدر ناخواسته به خودمون آسیب میزنیم
Somayeh Ghodouse
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
کتاب خوب و آموزنده است
موردنیاز برای افرادی که فکر آن‌ها از کودکی پراز افکار منفی شده.
مهدیه حسنی
۱۳۹۸/۹/۱۵
واقعا کتابی بی‌نظیری بود اطلاعات قبلیم رو گسترش داد
صدیقه افکوسی پاقلعه
۱۴۰۰/۵/۱۶
کتاب خوبی است. البته باید سر فرصت و با حوصله خواند و تامل نمود
کاربر Mahan
۱۴۰۰/۳/۱۵
فوالعاده بود،،، بااین کتاب راهتو پیدا میکنی و کاراتو عقب نمیندازی
سجاد حسینی
۱۴۰۱/۷/۱
این کتاب رو اگر اعتماد به نفس پایینی دارین بخونید
ماهی فرد
۱۴۰۰/۲/۱۳
پیشنهاد میکنم حتما بخونید، گره‌های گم شده تونو پیدا میکنید
Mahdi Boroujerdi
۱۴۰۰/۷/۲۷
مکالمات جلسه مشاوره بود
مشاهده همه نظرات 14

راهنمای مطالعه کتاب صوتی باورهای ناپیدا

برای دریافت کتاب صوتی باورهای ناپیدا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.