معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجراجو در خراسان

عکس جلد کتاب صوتی ماجراجو در خراسان
قیمت:
۹۹۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراجو در خراسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراجو در خراسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراجو در خراسان

کتاب صوتی ماجراجو در خراسان نوشته‌ی موسی زمان زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، به بررسی خصوصیات و ویژگی‌های سیاحتی و زیارتی استان پرجاذبه‌ی خراسان می‌پردازد.

در زبان فارسی خراسان به معنای خاور زمین است و از دو کلمه خور به معنای آفتاب و آسان یعنی محل طلوع تشکیل شده است. طلوع آفتاب از شهر خراسان است و به همین دلیل این شهر را محل طلوع خورشید نامیده‌اند.

مساحت استان خراسان 315686/5 کیلومتر مربع است که حدود یک پنجم مساحت کل کشور ایران را تشکیل می‌دهد. عرض این استان 420 کیلومتر و طول آن 750 کیلومتر است. طول مرز مشترک خراسان با افغانستان 619 کیلومتر و با ترکمنستان حدود 700 کیلومتر است.

در استان خراسان یکی از بزرگ‌ترین و درخشان‌ترین بناهای مذهبی مسلمانان جهان یعنی حرم امام رضا (ع) قرار دارد که بزرگ‌ترین سرمایه‌ی کشور و مردم ایران است. از دیگر جاذبه‌های دیدنی این استان عبارت‌اند از: مسجد گوهرشاد، تفرجگاه طرقبه، شاندیز، پارک ملت، آرامگاه خیام و عطار و...

هر سال زائران زیادی برای زیارت حرم امام رضا (ع)، به استان خراسان می‌روند و در کنار زیارت از مکان‌های تفریحی نیز دیدن می‌کنند و سوغاتی‌های مثل زرشک، زعفران، تسبیح و ... را به رسم یادبود برای خانواده و دوستان خود تهیه می‌کنند.

در بخشی از کتاب صوتی ماجراجو در خراسان می‌شنویم:

آرامگاه سرهنگ محمد تقی‌خان پسیان هم در محل مناسبی در باغچه شمالی باغ آرامگاه نادر قرار دارد و لوحی سنگی بر آن نصب شده است. این آرامگاه در شهر مشهد، در زاویه شمال غربی چهار راه شهدا و در میان باغی مشجر و محصور در نرده‌هایی به شکل تبر قرار گرفته و معروف به باغ نادری می‌باشد. در نزدیکی این مجموعه فرهنگی - تاریخی به حرم مطهر، و باغ سرسبز و مصفا با درختان انبوه و تراکم سبزه و گل و گیاه و موزه کتابخانه علامه طباطبایی و مقبره کلنل پسیان و دیگر تزئینات آن باعث شده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
معرفی
۹ دقیقه
مقدمه
۲۵ دقیقه
ماجراجو در خراسان - قسمت اول
۷۵ دقیقه
ماجراجو در خراسان - قسمت دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماجراجو در خراسان
نویسنده،
گویندهحدیثه حیدری
ناشر صوتیانتشارات شکیب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی تاریخی، فلسفی و اجتماعی، کتاب‌های جهانگردی و گردشگری
قیمت نسخه صوتی
۹۹۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماجراجو در خراسان

زهرا بابایی
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
من گردشگری رو دوست دارم کتاب کاملی هست ولی خوانش خیلی باعجله هست و متاسفانه نمیشود تمرکز کرد. حیف..
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماجراجو در خراسان

برای دریافت کتاب صوتی ماجراجو در خراسان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.