معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

برایان تریسی در کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده (میکروکتاب)، به شما می‌آموزد که چطور با کارهای آسان و تغییر عادت‌هایتان، به انسانی موفق در مدیریت زمان تبدیل شوید. البته یکی از اصلی‌ترین پیشنهادهای او قورت دادن قورباغه‌ای تنفرآمیز و چاق است.

بعضی افراد را می‌بینیم که هر روز مشغول به کار هستند، کلاس‌های مختلف می‌روند، وقت کافی برای خانواده خود دارند؛ و در کار و درآمدشان نیز هر روز پیشرفت می‌کنند. در حالی که بعضی از ما آنقدر مشغول روزمرگی‌هایمان هستیم که فقط سر کار می‌رویم و وقت انجام کارهای دیگر را نداریم. آیا این اشخاص بیشتر از 24 ساعت در روز زمان دارند؟ کلیه انسان‌ها یک زمان مساوی دارند، اما بعضی‌ها مدیریت زمان را بلد هستند و پراهمیت‌تر اینکه می‌توانند بر تنبلی‌شان غلبه کنند.

راهکارها، روش‌ها و استراتژی‌هایی که در میکروکتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده (Eat That Frog) ارائه می‌شوند، بسیار مفید، قابل اطمینان و سریع‌العمل هستند. در این کتاب جهت صرفه‌جویی در وقت از توضیحات گوناگون روانشناختی و عاطفی در مورد سستی و درماندگی در مدیریت زمان اجتناب شده است. در اینجا از زمینه‌سازی‌های بسیار در مورد مسائل نظری و اصول تحقیق خبری نیست. چیزی که در اینجا می‌آموزید اعمال روشن هستند که می‌توانید آن‌ها را انجام دهید تا در کار خود به نتیجه‌های بهتر و سریع‌تر دست پیدا کنید.

هر عقیده‌ای که در این کتاب صوتی شرح داده می‌شود بر ارتقای میزان کلی بهره‌جویی، کارکرد و راندمان کاری شما تاثیر می‌گذارد تا ارزش و اعتبار شما را در هر کاری که انجام می‌دهید، افزایش دهد. شما می‌توانید بسیاری از این عقیده‌ها را در زندگی شخصی خود نیز به کار ببرید. کلید موفقیت عمل کردن است. این بنیادها برای ایجاد سرعت و توان پیش‌بینی در راندمان و برآیندها به کار می‌روند. هر چقدر سریع‌تر آن‌ها را بیاموزید و عملی کنید قطعاً در کار خود زودتر پیشرفت می‌کنید.

در این میکرو کتاب صوتی 21 راهکار ارائه شده که هر یک به خودی خود کامل و الزامی هستند. یک استراتژی امکان دارد در یک موقعیت تاثیرگذار باشد و استراتژی دیگر را می‌توان برای کار دیگری به کار برد. روی هم رفته این عقیده‌های بیست و یک گانه در مورد کارایی شخصی، مثل غذاهای گوناگون هستند که می‌توان آن‌ها را در هر زمان و به ترتیب اهمیتی که در شرایط فعلی برای شما دارد به طور مطلوب مورد استفاده قرار داد.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم؟

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از نویسندگان درخشان دنیا به شمار می‌آید. یکی از مشهورترین کتاب‌های او در ایران کتاب قورباغه‌ات را قورت بده است. او نخست باربر یک کشتی بود و به مدت 8 سال روی کشتی کار مشغول به کار بوده است، ولی یک روز به این سرانجام می‌رسد که با این کار نمی‌تواند آینده‌ای داشته باشد و فروشندگی را به عنوان شغل تازه برمی‌گزیند. ولی برخلاف خیالش در این حرفه هم موفق نمی‌شود و وضع مالی‌اش بدتر می‌شود، یک روز در کمال ناامیدی از خودش می‌پرسد که چرا دیگران از من بهترند؟ چرا من نمی‌توانم به چیزهایی که دوست دارم برسم؟ او آنقدر به دنبال پاسخ این سوال رفت که در نهایت اسرار موفقیت را فهمید. او هم‌اکنون مدیر عامل شرکت تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه مهارت‌های شخصی فعالیت دارد.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده می‌شنویم:

می‌دانید مهمترین مهارت برای مدیران فروش چیست؟ در وهله اول، آن‌ها باید افراد مناسب را استخدام کنند. 95 درصد از موفقیت مدیران فروش، وابسته به این است که افراد مناسبی را برای کمک در انجام کارهایشان استخدام کنند. مصاحبه با افراد، انتخاب آن‌ها و استخدامشان مهارت‌هایی قابل یادگیری هستند. وحشتناک است که به دلیل نداشتن مهارتی ساده و قابل یادگیری، که می‌تواند به شما امکان بدست آوردن دستاوردها و فرصت‌های بیشتری را بدهد، در زندگی‌تان هیچ پیشرفتی نداشته باشید. پس درباره این موضوع فکر کنید چون چشمانتان را روی حقایق باز می‌کند.

این همان چیزی است که من «عوامل اهرمی» می‌نامم. در زبان نظامی، از اصطلاح «تقویت کننده نیرو» استفاده می‌کنند. به معنی نیرویی که به نیروی کوچکتر کمک می‌کند تا بتواند نیروی بزرگتر را شکست دهد. یکی از تقویت‌کننده‌های نیرو که در موردش مطالعه می‌کنیم، سرعت است؛ نیروی کوچکتری که با سرعت بیشتر حرکت می‌کند، می‌تواند مزیتی را ایجاد کند. نیروی دیگر هوش است. در دنیای کسب‌وکار، تقویت کننده هوش به این معناست که شما درباره مشتریان، بازارها و پتانسیل‌های خود چیزهایی یاد می‌گیرید و اطلاعاتی به دست می‌آورید که دیگران نمی‌دانند، و این به شما کمک می‌کند که از مزایای بازار بهره ببرید.

یکی دیگر از تقویت کننده‌های نیروی نظامی، تمرکز است؛ این به نیروی کوچکتر کمک می‌کند تا منابع خود را در نقطه متفاوتی متمرکز کند تا بتواند قبل از اینکه نیروی دیگر متوجه شود، پیشرفت بزرگی کند. البته، در مدیریت زمان داشتن توانایی تمرکز کاملا ضروری است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۸ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
فصل اول: مراقب عواقب و پیامدها باشید
۹ دقیقه
فصل دوم: دو دشمن بزرگ
۱۳ دقیقه
فصل سوم: یادگیری آگاهانه
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: عوامل اهرمی
۲۰ دقیقه
فصل پنجم: روش A, B, C, D, E
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، خلاصه کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

Alireza Alilou
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
به نظرم خوندنش برا هر کسی واجبه و کاش کنار خوندش از مطالبش برا خودمون الگو برداری کنیم چون فقط خوندن مهم نیست کنار خوندن باید تغییر هم تو خودت و زندگیت انجام بدی، خوندش خالی از لطف نیست بخونید نترسید چیزی از دست نمی‌دید که هیچ کلی هم تاثیرات مثبت تو زندگیتون می‌بینید، ممنون از کتابراه
حمید صالحی
۱۳۹۹/۱/۲
خواندن این کتاب بزرگترین و زشت‌ترین قورباغه‌ای بود که باید قورت می‌دادم. چون وقت کافی برای نشستن و خواندن هیچ نداشتم. ولی حالا با این کتاب صوتی کاملا مفید تنبلی رو کنار گذاشتم و... ممنون جناب تریسی بزرگ و ممنون از کتابراه
امیررضا عبدی
۱۴۰۰/۳/۲۱
همین جملات ساده‌ای که در کتاب بیان شده‌اند کارهایی است که باید همگان انجام دهند ولی به دلیل سنتی بودن تفکرات ما، از آن‌ها دور شده ایم
با خواندن این کتاب جرقه ذهنی برای تمام کسانی که به خود تلنگر پیشرفت زده‌اند روشن میشود
سرور هوشمندفر
۱۳۹۹/۱/۴
این کتاب یاد میده که چجوری کارامونو اولویت بندی کنیم و از اولویت اول هر چقدم که سخت باشه شروع کنیم و همش کارای مهم رو پشت گوش نندازیم تا به کارایی با اهمیت کمتر رسیدگی کنیم در کل خوبه
akram ahmadi
۱۴۰۰/۳/۱۷
اولا گوینده بسیار شفاف و زیبا صحبت میکنند، همچنین محنوای کتاب برای بنده بسیارخوب و سرشار از انگیزه بود مطالب رو نت برداری کردم و قراره دوباره گوش بدم سپاس فراوان از تمام دست اندر کاران.
farzaneh Bsh
۱۴۰۰/۲/۲۰
کتاب خیلی خوبیه و برای هر کسی که میخواد پیشرفت کنه واجبه خوندنش. اما این نسخه ترجمه‌ی ضعیفی داشت و باعث میشد رسوندن مفهوم با مشکل مواجه بشه. اما گوینده خوب بود.
س ز
۱۳۹۹/۱۰/۱
سلام من نسخه چاپی این کتاب را مطالعه کردم حرف نداره حتما گوش بدین. فکر نکنین خریدن چقدر گرون تموم میشه بدونین اگه کتاب نخونین چقدر گرون تمام میشه.
😊😊😊
abas zarei
۱۳۹۹/۵/۱۰
از وقتی تو زندگی شروعش کردم حس تنفرم از خودم از بین رفته ارامش دارم و دارم وضعیت خیلی خوبی پیدا میکنم حتما استفاده کنید
مشاهده همه نظرات ۱۰۱

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.