معرفی و دانلود کتاب صوتی فرایند پیشرفت: چگونه شیفته مراحل مختلف پیشرفت شویم

عکس جلد کتاب صوتی فرایند پیشرفت: چگونه شیفته مراحل مختلف پیشرفت شویم
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرایند پیشرفت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرایند پیشرفت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فرایند پیشرفت: چگونه شیفته مراحل مختلف پیشرفت شویم

جاشوآ مدکاف در کتاب صوتی فرایند پیشرفت، به شما می‌آموزد چگونه مراحل گوناگون پیشرفت و توسعه فردی را قدم به قدم پیش ببرید و به این مسیر علاقه‌مند شوید. این اثر تغییرات بزرگی را در زندگی‌تان ایجاد و شما را به فردی موفق و با اعتمادبه‌نفس تبدیل خواهد کرد.

درباره کتاب صوتی فرایند پیشرفت:

همه افراد می‌توانند برای خود اهدافی جذاب و خارق‌العاده در نظر بگیرند اما تنها تعداد کمی از آن‌ها می‌خواهند تمام انرژی خود را بر روی اموری بگذارند که کاملاً بر آن‌ها تسلط دارند. جاشوآ مدکاف (Joshua Medcalf) در فرایند پیشرفت (Chop Wood Carry Water) می‌گوید اگر خیال می‌کنید به جایگاهی که می‌دانید لیاقتش را دارید، دست نمی‌یابید و یا در موقعیت و شرایطی خاص گیر افتاده‌اید، بهتر است نگاهی تیزبینانه‌تر به فردی که در زندگی‌تان قرار دارد و چگونه از وقت‌تان استفاده می‌کند، بیندازید.

اگر حوادثی که در زندگی با آن‌ها مواجه شده‌اید خسته‌تان کرده، خوب است با دقت بنگرید که زمان‌تان را با چه افرادی سپری می‌کنید. اگر همواره خودتان را در مکان و زمان اشتباه می‌یابید، به طور جدی در زندگی‌تان تغییر ایجاد کنید. اگر دوست دارید نهایت توان و انرژی‌تان را به کار بگیرید باید کسانی را در اطرافیان‌تان انتخاب کنید که واقعاً دوست‌تان دارند، به شما باور دارند و تشویق و حمایت‌تان می‌کنند.

کتاب پیش رو داستانی الهام‌بخش از سفر پسری به نام جان است که قصد دارد به بزرگ‌ترین هدف و خواسته زندگی‌اش که تبدیل شدن به یک کماندار سامورائی‌ست دست پیدا کند. او به شیوه‌ای مؤثر و فراموش‌نشدنی یک واحد درسی به نام تمرین کن را وارد زندگی‌اش می‌کند. جان که از این کلاس درس‌های بسیاری می‌گیرد با راهنمایی‌های استاد آکریا از بزرگ‌ترین چالش و مشکلی که در مسیرش ایجاد می‌شود با موفقیت بیرون می‌آید.

کتاب صوتی فرایند پیشرفت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید پیشرفت کنید و در زندگی‌تان تغییرات اساسی به وجود آورید، این کتاب را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب صوتی فرایند پیشرفت می‌شنویم:

چند سال دیگر گذشت و جان توانست با دقت و ثبات بیشتری هدف را از دور نشانه بگیرد. شور و اشتیاقش بیشتر شده بود چون مسابقه شاگرد نمونه سال، داشت نزدیک می‌شد و حس می‌کرد بالاخره زمان درخشیدن و اثبات خودش به دیگران که تا چه اندازه خوب شده فرارسیده اما جان در آن هفته سخت تلاش کرد تا مطلبی که به تازگی در کلاس یاد گرفته بود را بفهمد.

استاد به او گفته بود که باید کاملاً در لحظه غرق شود. داستان را این طور برایش توضیح داده بود که کمان‌داران بزرگ سامورایی به مرتبه‌ای رسیده بودند که می‌توانستند عمیقاً در لحظه غرق شوند و با تیروکمان آمیخته شوند. بعد از آن دیگر دو شیء جدا از هم نباشند بلکه یکی شده باشند. جان به یاد موضوعی افتاد که در کارگاه مهارت‌های ذهنی بسکتبال در دبیرستان آموخته بود.

معلم اهمیت بازی در لحظه را مطرح کرده بود. به جان گفته بود که اکثر آدم‌ها به دلیل آنکه در لحظه بازی نمی‌کنند احساس فشار می‌کنند و هرگز به سطحی از پتانسیل خودشان که برای بازی کردن لازم است نمی‌رسند. در عوض یا در گذشته یا در آینده بازی می‌کنند و آنجاست که فشار را حس می‌کنند. چون در لحظه حال چنین فشاری وجود ندارد.

جان نمی‌دانست که چطور در لحظه بازی کند اما به خودش قول داده بود که برای یاد گرفتن آن تلاش کند. او حتی با چند نفر در توییتر ارتباط برقرار کرده بود. تلاش می‌کرد تا بفهمد چطور با بازی کردن در حال به اثرگذاری بیشتری برسد. پاسخی که جان هرگز فراموشش نکرد این بود. در ردیف جلو دور از دوستان و هم‌تیمی‌هایت بنشین. موبایلت را خاموش کن و به تنهایی از هر کلاس یادداشت‌برداری کن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
فصل اول - هیزم بشکن، آب بیاور
۶ دقیقه
فصل دوم - خانه خودت را بساز
۶ دقیقه
فصل سوم - به کارهای کوچک وفادار بمان
۶ دقیقه
فصل چهارم - یک چشم به مسیر
۴ دقیقه
فصل پنجم - هیچ چیز را امتحان ندان
۶ دقیقه
فصل ششم - هویت خودت را در کجا پیدا می‌کنی؟
۵ دقیقه
فصل هفتم - آب‌نمک را سر بکش
۶ دقیقه
فصل هشتم - بهترین سلاح شیطان
۱۲ دقیقه
فصل نهم - چه چیزی خوب پیش رفت؟
۴ دقیقه
فصل دهم - ایستا، همه چیز
۵ دقیقه
فصل یازدهم - چشمان جستجوگر
۷ دقیقه
فصل دوازدهم - سمت ناهموار کوه
۴ دقیقه
فصل سیزدهم - کنترل قدرت
۳ دقیقه
فصل چهاردهم - نوشابه رژیمی
۳ دقیقه
فصل پانزدهم - مسیر استادی
۴ دقیقه
فصل شانزدهم - با همه چیز هدف‌گیری می‌کنند
۵ دقیقه
فصل هفدهم - بامبو
۶ دقیقه
فصل هجدهم - علائم راهنمایی در مسیر استادی
۵ دقیقه
فصل نوزدهم - جایی باش که پایت در آن است
۴ دقیقه
فصل بیستم - هدف در برابر مأموریت
۵ دقیقه
فصل بیست‌ویکم - تسلیم شدن
۷ دقیقه
فصل بیست‌ودوم - شکست‌های معروف
۱۰ دقیقه
فصل بیست‌وسوم - ظاهر گول‌زنندۀ اهداف نسبتاً دست‌یافتنی
۸ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم - دعوا
۶ دقیقه
فصل بیست‌وپنجم - قواعد به جای احساسات
۴ دقیقه
فصل بیست‌وششم - شماره جنگاوری
۸ دقیقه
فصل بیست‌وهفتم - آن‌ها
۵ دقیقه
فصل بیست‌وهشتم - یک نام جدید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فرایند پیشرفت: چگونه شیفته مراحل مختلف پیشرفت شویم
نویسنده
مترجمطاهره مهرانی
گویندهغلامرضا صادقی، معصومه عزیز محمدی، کرامت رودساز، سورنا طاهری، مجتبی فتح اللهی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۱۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فرایند پیشرفت

Ali Mrp
۱۴۰۰/۶/۲۴
ایراد الکی نگیرید!!
_کتاب رو مثل داستان با چند راوی و گوینده بیان میکنن که باعث میشه خسته کننده نباشه.
_موسیقی به نظرم خیلیم جذاب بود بر خلاف نظرات بعضی دوستان!
_درمورد اون صدایی هم ک اسم انتشارات رو میگفت و بقیه گله کرده بودن باید بگم خیلی‌ها متاسفانه این اثرات رو میدزدن و به صورت عمومی و حق
بدون درنظرگرفتن و حقوق اون انتشارات اون اثر رو پخش میکنن و باعث بی ارزش شدن این اثر میشن. برای همین اون صدا رو پخش میکنن هرازکاهی ک بگن مال فلان انتشاراته.
درکل کتاب فوووق العاده ایه پشیمون نمیشید:)
Faz P
۱۴۰۰/۱۲/۶
کتاب فوق العاده راوی فوق العاده دیگه نگم واقعا همه چی عالی بود کلی نکته‌های مثبت که باید با خوندن چند تا کتاب بهشون برسی همه تو یک کتاب جمع شده بود و همه رو در قالب داستانی به تصویر کشید که درکش راحت تر و دلپذیر تر بود من واقعا لذت بردم و در واقع تو هر لحظه خودم رو جای جان میزاشتم چون من دقیقا مثل اون تو رسیدن به خواسته هام عجول بودم و گاهی فقط به رسیدن بهش متمرکز میشدم در صورتی که تو راه رسیدن بهش خیلی چیزا هست که باید ازش لذت ببرم و یه نصیحت دیگه‌ای که به دلم نشست این بود که خودت رو مشروط دوست نداشته باش بلکه همیشه حتی جدای از چیزی که قراره بهش برسی به خودت افتخار کن
دوستان عزیز کتابراه من شنیدن این کتاب رو نه یکبار بلکه چندین بار پیشنهاد میکنم
ریحانه حسینی
۱۴۰۰/۶/۱۹
اول که اهنگ پشت زمینه درسته که مثلا مربوط به کشور مربوطه به داستان هست ولی کاش از یک اهنگ ملایم استفادع میشد این اهنگ خیلی آزاردهنده و رو مخی هست ومدام باید صداشو کم کنم تا باعث آزار کسی نشه، حالا متن کتاب جالبی هست راههایی که باید در رسیدن به هدف بهش نقطه به نقطه توجه کرد در قالب داستان اومده و من وقتی فکر میکنیم میبینیم هم همین اشتباهات رو تکرار میکردم، گوینده‌ها خیلی صدای دلنشین دارند و همه چیز جذاب است فقط کاش بجای اون صدایی که یهویی میاد میگفت انتشارات فلان یه صدای قشنگتر بود یا حتی حذف میشد و اول کتاب گفته میشد. با تشکر از کتابراه
mehrnaz ahmadi
۱۴۰۰/۷/۷
سلام
این کتاب طرز فکر درست رو یاد میده. اگر بتونیم بهش عمل کنیم خیلی دیدمون به زندگی بهتر میشه. مخصوصا اگر هدف خاصی توی زندگی دارید میتونه بهتون کمک کنه. حتی اگه هدف خاصی هم نداشته باشید بهتون نوع درست نگاه کردن به زندگی رو یاد میده. شاید باعث بشه هدفی برای خودتون بذارید. نوع گویش مثل داستان‌های
رادیو هست. از کتابراه ممنونم. وقتی این کتاب رایگان بود گرفتم. من دوست داشتم شاید شما هم خوشتون اومد! لذیذه😉
Lydia The orange
۱۴۰۱/۱/۱۷
این کتاب به ما یاد میده که تک تک مراحل پیشرفت مون رو دوست داشته باشیم و فقط به نتیجه فکر نکنیم. تمام قدم‌های اولیه پیشرفت که از نظرمون خسته کننده هستن و به نظر میرسه مفید نیستن، به شدت تاثیر گذارن.
یاد می‌گیریم که همه چیز رو فرصتی برای رشد ببینیم نه امتحان. به جای اینکه سعی در اثبات خود به دیگران داشته باشیم، روی رشد فردی تمرکز کنیم.
تشکر فراوان از راوی‌های این اثر.
مصطفی قنبری
۱۴۰۱/۲/۱۸
کتاب خوبی هست و نکات کاربردی دارد که در هر داستان به اون اشاره میکنه و به نظرم شنیدن آن نکات برای تمامی افرادی که در مسیر موفقیت قدم گذاشته‌اند لازم هست. وجود چندین شخصیت در داستان هم که اثر رو بهتر کرده بود. اما ایرادات فنی مثل گفتن شادن پژواک در وسط داستان، صدای بلند موسیقی اگه رعایت میشد خیلی عالی تر میشد. ممنون از نویسنده و گویندگان این اثر.
سمانه شهنازی
۱۴۰۰/۷/۱۰
😍 آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری. ممنون از کتابراه و شادان پژواک عزیز 😍
این کتاب فوق العاده است به معنای واقعی کلمه " بی نظیره " با تشکر فراوان از مجموعه کم نظیر کتابراه و خداقوت به تمامی عزیزانی که در تالیف، ترجمه و گویندگی این کتاب نفیس و ارزشمند زحمت فراوان کشیده‌اند ⚘⚘
شنیدن این کتاب ارزشمند را به همه دوستان عزیز پیشنهاد میکنم
م مسعودی
۱۴۰۰/۶/۲۰
فوق‌العاده پر محتوا و با اجرای بی‌نظیر👌👌👌👌👌
خیلی راحت میتونی در اوقات مختلف روز و هنگام کارهای روتین که نیاز به تمرکز ندارند با گوش کردن به این مطالب ارزنده درس زندگی بگیری👏👏👏👏👏
ممنون از کتابراه و صدالبته مجریان متبحری که کتاب را بازخوانی کردند🙏🙏🙏🙏🙏⚘⚘⚘⚘⚘
فاطمه لرستانی
۱۴۰۰/۷/۱۷
این کتاب یکی از بهترین کتاب‌هایی هست که من تابه حال گوش دادم واقعا مفید و جذاب هست من به شما دوستان پیشنهاد میدم حتما این کتاب رو گوش کنید من که واقعا ازاین کتاب لذت بردم والبته نمی‌توان از صدا جذاب گویندگان این کتاب غافل شد درواقع صدای گویندگان، تاثیر مطالب کتاب رو دوچندان می‌کند.
نبی والی
۱۴۰۰/۷/۴
من عاشق کتابای روانشناسی هستم برای شناخت بهتر از خودم ومحیطو اطرافیان... تا از نقاط ضعف و قوت خودم بیشتر بدونم، تا برای برطرف کردن کاستی‌ها بعدازشناخت تلاش بیشتری کنم و بلعکس.... واین کتاب بسیار برام اموزنده و پر از مسائل کاربردی برای شناخت بیشتر بود.... باتشکر از کتابراه🙏
وحیده فاضلی
۱۴۰۰/۶/۱۸
هیزم بشکن آب بیاور اصلاح رایج بین تمام استادان معنوی است. یعنی کارهایی که قبل آگاهی برای بقای جسم انجام میدادی بعد آگاهی نیز برای بقای جسم باید انجام داد. کتاب معنوی با راهکار
لعیا صفری
۱۴۰۰/۱۱/۲
کتاب خوبیه، بیان گیرا، رسا و جذابی داره.
مطالبش کاملا ساده و روان هستن و به راحتی قابل درکه.
کتاب خوبی برای پیشرفت و رسیدن به موفقیته. بیشتر مربوط تقویت روحیه و استفاده درست از شرایط و خودشناسی هست.
تشکر از همه کسانی که برای رسیدن این کتاب به دست ما زحمت کشیدن.
Mohammad .
۱۴۰۰/۷/۷
به نظرم کتاب نکات بسیار خوب و ارزشمندی داشت
اکثر مطالب به راحتی قابل درک بود و صدای راویان خسته کننده نبود. من این کتاب رو خیلی دوست داشتم. ایراد‌های جزئی هم به نظرم میومد مثلا صدای موسیقی یکم شلوغ کاریش زیاد بود.
اما در کل به نظرم کتاب خیلی خوبی بود.
Nassim F.A
۱۴۰۰/۶/۲۸
کتاب خوبیه. با بیان ساده نکات جالبی یادآوری میکنه. ازش خوشم اومد 💜🌹
یه خوبی دیگه‌ی این کتاب صوتی:
چند راوی داره که کیفیت صداهاشون و آهنگا و سرعت خوانش خیلی خوبه.
ممنون از کتابراه و صفحه اینستاگرامش که این کتابای خوب رو معرفی میکنه 🌹🌹🌹🙏
سید تقی عظیمزاده
۱۴۰۰/۶/۱۷
سلام خیلی خوشحالم یک تیکه از پازل زنگیم رو باز پیدا کردم امیدوارم با کمک این کتابها تمامی پازلهایگم شده زندگی رو پیداکنم تا بتوانم خودم رو کامل بسازم
مشاهده همه نظرات ۱۹۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی فرایند پیشرفت

برای دریافت کتاب صوتی فرایند پیشرفت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.