معرفی و دانلود کتاب صوتی فرایند پیشرفت: چگونه شیفته مراحل مختلف پیشرفت شویم

عکس جلد کتاب صوتی فرایند پیشرفت: چگونه شیفته مراحل مختلف پیشرفت شویم
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرایند پیشرفت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرایند پیشرفت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فرایند پیشرفت: چگونه شیفته مراحل مختلف پیشرفت شویم

جاشوآ مدکاف در کتاب صوتی فرایند پیشرفت، به شما می‌آموزد چگونه مراحل گوناگون پیشرفت و توسعه فردی را قدم به قدم پیش ببرید و به این مسیر علاقه‌مند شوید. این اثر تغییرات بزرگی را در زندگی‌تان ایجاد و شما را به فردی موفق و با اعتمادبه‌نفس تبدیل خواهد کرد.

درباره کتاب صوتی فرایند پیشرفت:

همه افراد می‌توانند برای خود اهدافی جذاب و خارق‌العاده در نظر بگیرند اما تنها تعداد کمی از آن‌ها می‌خواهند تمام انرژی خود را بر روی اموری بگذارند که کاملاً بر آن‌ها تسلط دارند. جاشوآ مدکاف (Joshua Medcalf) در فرایند پیشرفت (Chop Wood Carry Water) می‌گوید اگر خیال می‌کنید به جایگاهی که می‌دانید لیاقتش را دارید، دست نمی‌یابید و یا در موقعیت و شرایطی خاص گیر افتاده‌اید، بهتر است نگاهی تیزبینانه‌تر به فردی که در زندگی‌تان قرار دارد و چگونه از وقت‌تان استفاده می‌کند، بیندازید.

اگر حوادثی که در زندگی با آن‌ها مواجه شده‌اید خسته‌تان کرده، خوب است با دقت بنگرید که زمان‌تان را با چه افرادی سپری می‌کنید. اگر همواره خودتان را در مکان و زمان اشتباه می‌یابید، به طور جدی در زندگی‌تان تغییر ایجاد کنید. اگر دوست دارید نهایت توان و انرژی‌تان را به کار بگیرید باید کسانی را در اطرافیان‌تان انتخاب کنید که واقعاً دوست‌تان دارند، به شما باور دارند و تشویق و حمایت‌تان می‌کنند.

کتاب پیش رو داستانی الهام‌بخش از سفر پسری به نام جان است که قصد دارد به بزرگ‌ترین هدف و خواسته زندگی‌اش که تبدیل شدن به یک کماندار سامورائی‌ست دست پیدا کند. او به شیوه‌ای مؤثر و فراموش‌نشدنی یک واحد درسی به نام تمرین کن را وارد زندگی‌اش می‌کند. جان که از این کلاس درس‌های بسیاری می‌گیرد با راهنمایی‌های استاد آکریا از بزرگ‌ترین چالش و مشکلی که در مسیرش ایجاد می‌شود با موفقیت بیرون می‌آید.

کتاب صوتی فرایند پیشرفت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید پیشرفت کنید و در زندگی‌تان تغییرات اساسی به وجود آورید، این کتاب را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب صوتی فرایند پیشرفت می‌شنویم:

چند سال دیگر گذشت و جان توانست با دقت و ثبات بیشتری هدف را از دور نشانه بگیرد. شور و اشتیاقش بیشتر شده بود چون مسابقه شاگرد نمونه سال، داشت نزدیک می‌شد و حس می‌کرد بالاخره زمان درخشیدن و اثبات خودش به دیگران که تا چه اندازه خوب شده فرارسیده اما جان در آن هفته سخت تلاش کرد تا مطلبی که به تازگی در کلاس یاد گرفته بود را بفهمد.

استاد به او گفته بود که باید کاملاً در لحظه غرق شود. داستان را این طور برایش توضیح داده بود که کمان‌داران بزرگ سامورایی به مرتبه‌ای رسیده بودند که می‌توانستند عمیقاً در لحظه غرق شوند و با تیروکمان آمیخته شوند. بعد از آن دیگر دو شیء جدا از هم نباشند بلکه یکی شده باشند. جان به یاد موضوعی افتاد که در کارگاه مهارت‌های ذهنی بسکتبال در دبیرستان آموخته بود.

معلم اهمیت بازی در لحظه را مطرح کرده بود. به جان گفته بود که اکثر آدم‌ها به دلیل آنکه در لحظه بازی نمی‌کنند احساس فشار می‌کنند و هرگز به سطحی از پتانسیل خودشان که برای بازی کردن لازم است نمی‌رسند. در عوض یا در گذشته یا در آینده بازی می‌کنند و آنجاست که فشار را حس می‌کنند. چون در لحظه حال چنین فشاری وجود ندارد.

جان نمی‌دانست که چطور در لحظه بازی کند اما به خودش قول داده بود که برای یاد گرفتن آن تلاش کند. او حتی با چند نفر در توییتر ارتباط برقرار کرده بود. تلاش می‌کرد تا بفهمد چطور با بازی کردن در حال به اثرگذاری بیشتری برسد. پاسخی که جان هرگز فراموشش نکرد این بود. در ردیف جلو دور از دوستان و هم‌تیمی‌هایت بنشین. موبایلت را خاموش کن و به تنهایی از هر کلاس یادداشت‌برداری کن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۶ دقیقه
فصل اول - هیزم بشکن، آب بیاور
۶ دقیقه
فصل دوم - خانه خودت را بساز
۶ دقیقه
فصل سوم - به کارهای کوچک وفادار بمان
۶ دقیقه
فصل چهارم - یک چشم به مسیر
۴ دقیقه
فصل پنجم - هیچ چیز را امتحان ندان
۶ دقیقه
فصل ششم - هویت خودت را در کجا پیدا می‌کنی؟
۵ دقیقه
فصل هفتم - آب‌نمک را سر بکش
۶ دقیقه
فصل هشتم - بهترین سلاح شیطان
۱۲ دقیقه
فصل نهم - چه چیزی خوب پیش رفت؟
۴ دقیقه
فصل دهم - ایستا، همه چیز
۵ دقیقه
فصل یازدهم - چشمان جستجوگر
۷ دقیقه
فصل دوازدهم - سمت ناهموار کوه
۴ دقیقه
فصل سیزدهم - کنترل قدرت
۳ دقیقه
فصل چهاردهم - نوشابه رژیمی
۳ دقیقه
فصل پانزدهم - مسیر استادی
۴ دقیقه
فصل شانزدهم - با همه چیز هدف‌گیری می‌کنند
۵ دقیقه
فصل هفدهم - بامبو
۶ دقیقه
فصل هجدهم - علائم راهنمایی در مسیر استادی
۵ دقیقه
فصل نوزدهم - جایی باش که پایت در آن است
۴ دقیقه
فصل بیستم - هدف در برابر مأموریت
۵ دقیقه
فصل بیست‌ویکم - تسلیم شدن
۷ دقیقه
فصل بیست‌ودوم - شکست‌های معروف
۱۰ دقیقه
فصل بیست‌وسوم - ظاهر گول‌زنندۀ اهداف نسبتاً دست‌یافتنی
۸ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم - دعوا
۶ دقیقه
فصل بیست‌وپنجم - قواعد به جای احساسات
۴ دقیقه
فصل بیست‌وششم - شماره جنگاوری
۸ دقیقه
فصل بیست‌وهفتم - آن‌ها
۵ دقیقه
فصل بیست‌وهشتم - یک نام جدید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فرایند پیشرفت: چگونه شیفته مراحل مختلف پیشرفت شویم
نویسنده
مترجمطاهره مهرانی
گویندهغلامرضا صادقی، معصومه عزیز محمدی، کرامت رودساز، سورنا طاهری، مجتبی فتح اللهی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فرایند پیشرفت

ریحانه حسینی
۱۴۰۰/۶/۱۹
اول که اهنگ پشت زمینه درسته که مثلا مربوط به کشور مربوطه به داستان هست ولی کاش از یک اهنگ ملایم استفادع میشد این اهنگ خیلی آزاردهنده و رو مخی هست ومدام باید صداشو کم کنم تا باعث آزار کسی نشه، حالا متن کتاب جالبی هست راههایی که باید در رسیدن به هدف بهش نقطه به نقطه توجه کرد در قالب داستان اومده و من وقتی فکر میکنیم میبینیم هم همین اشتباهات رو تکرار میکردم، گوینده‌ها خیلی صدای دلنشین دارند و همه چیز جذاب است فقط کاش بجای اون صدایی که یهویی میاد میگفت انتشارات فلان یه صدای قشنگتر بود یا حتی حذف میشد و اول کتاب گفته میشد. با تشکر از کتابراه
Ali Mrp
۱۴۰۰/۶/۲۴
ایراد الکی نگیرید!!
_کتاب رو مثل داستان با چند راوی و گوینده بیان میکنن که باعث میشه خسته کننده نباشه.
_موسیقی به نظرم خیلیم جذاب بود بر خلاف نظرات بعضی دوستان!
_درمورد اون صدایی هم ک اسم انتشارات رو میگفت و بقیه گله کرده بودن باید بگم خیلی‌ها متاسفانه این اثرات رو میدزدن و به صورت عمومی و حق
بدون درنظرگرفتن و حقوق اون انتشارات اون اثر رو پخش میکنن و باعث بی ارزش شدن این اثر میشن. برای همین اون صدا رو پخش میکنن هرازکاهی ک بگن مال فلان انتشاراته.
درکل کتاب فوووق العاده ایه پشیمون نمیشید:)
م مسعودی
۱۴۰۰/۶/۲۰
فوق‌العاده پر محتوا و با اجرای بی‌نظیر👌👌👌👌👌
خیلی راحت میتونی در اوقات مختلف روز و هنگام کارهای روتین که نیاز به تمرکز ندارند با گوش کردن به این مطالب ارزنده درس زندگی بگیری👏👏👏👏👏
ممنون از کتابراه و صدالبته مجریان متبحری که کتاب را بازخوانی کردند🙏🙏🙏🙏🙏⚘⚘⚘⚘⚘
وحیده فاضلی
۱۴۰۰/۶/۱۸
هیزم بشکن آب بیاور اصلاح رایج بین تمام استادان معنوی است. یعنی کارهایی که قبل آگاهی برای بقای جسم انجام میدادی بعد آگاهی نیز برای بقای جسم باید انجام داد. کتاب معنوی با راهکار
سید تقی عظیمزاده
۱۴۰۰/۶/۱۷
سلام خیلی خوشحالم یک تیکه از پازل زنگیم رو باز پیدا کردم امیدوارم با کمک این کتابها تمامی پازلهایگم شده زندگی رو پیداکنم تا بتوانم خودم رو کامل بسازم
فاطمه هوشیار
۱۴۰۰/۶/۲۷
کتاب خیلی خوبیه جالبه. لابه لای جمله‌ها حرفهای واقعی در عین حال جدید داره و اینکه شخصیت یک دوره‌ی ده ساله رو میگذرونه خوندنش باعث شد از زمانی که میگذره نگرانی نداشته باشم و عدم موفقیت نا امیدم نکنه ارزش گوش دادن واقعا داره
Tαɾα 𝘎𝘩𝘰𝘳𝘣𝘢𝘯𝘪
۱۴۰۰/۶/۲۳
گوش دادن بهش تقریبا 2 ساعت و نیم زمان میبره اما بعد شنیدنش حس خوبی داشتم.
فقط اینکه هر فصل یه صدای پس زمینه اسم تولید کننده رو میگفت زیاد جالب نبود.
موسیقیشم یکم شلوغ بود.
در کل از محتوای کتاب راضی بودم
فاطمه لرستانی
۱۴۰۰/۶/۱۸
این کتاب یکی از بهترین کتاب‌هایی هست که من تابه حال گوش دادم واقعا مفید و جذاب هست من به شما دوستان پیشنهاد میدم حتما این کتاب رو گوش کنید من که واقعا ازاین کتاب لذت بردم
مشاهده همه نظرات ۵۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی فرایند پیشرفت

برای دریافت کتاب صوتی فرایند پیشرفت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.