معرفی و دانلود کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد

عکس جلد کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد
قیمت:
22500 تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد

گابریل برنستین نویسنده پرفروش نیویورک تایمز در کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد، با کمک دعاها و تمرینات ساده و الهام‌بخش به شما کمک می‌کند تا از بند ترس‌های زندگی‌تان رها شوید و با عشق ورزیدن به انسان‌ها و جهان به یک آزادی درونی دست یابید.

درباره کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد:

گابریل برنستین سخنران محبوب انگیزشی در جدیدترین اثرخود با نام کتاب کائنات هوایت را دارد (The Universe Has Your Back)، به مخاطبان خود می‌آموزد که چگونه می‌توانند ترس خود را به ایمان و باور تبدیل کنند و یک زندگی پرآرامش و هدایت شده توسط پروردگار را داشته باشند.

هر داستان و درسی که در این کتاب به شما داده می‌شود، همگی راهنمایی الهام‌بخش و معنوی به شمار می‌آیند و می‌توانند هر آنچه را که می‌خواهید، از شادی، امنیت، آرامش و ...، برای شما به ارمغان بیاورند. باید بدانید که ریشه بسیاری از تعارض‌ها و مشکلات زندگی تک تک ما در ترس‌های درونی‌مان یافت می‌شود. اگر بتوانید ترس، شک و ناامیدی را در خود از بین ببرید می‌توانید حقیقت زندگی را پیدا کنید و زیبایی‌های جهان هستی را به شکل دیگری بچشید.

دروس ارائه شده در کتاب کائنات هوایت را دارد، به شما کمک می‌کند تا به احساس اطمینان، یقین و آزادی دست یابید و به جای آنکه مدام در هیاهوی بی‌فایده زندگی گم شوید، واقعا بتوانید از تک تک لحظات زنده بودن لذت ببرید. چراکه همگی به خوبی می‌دانیم مدام اخبار بد و ناامیدکننده به گوش‌مان می‌رسد و گاه فجایع جهان طاقت‌فرسا به نظر می‌آیند اما با تکیه بر نکات الهام‌بخش این اثر و اعتماد به خداوند و کائنات می‌توانید قدرت واقعی‌تان را کسب کنید و انرژی‌های جهان را به سوی خود جذب نمایید.

نویسنده این اثر پرطرفدار ادعا می‌کند که هدف او از نگارش این کتاب، ارتباط گرفتن هرچه بیشتر مردم با ایمان و عشق است. هرچه عشق را گسترش بدهید و آن را رسالتی برای خود در نظر بگیرید، خوشبختی، آرامش و لذت به سراغ‌تان می‌آید.

پس وقت را تلف نکنید و با شنیدن این کتاب صوتی با رازهای جهان هستی آشنا شوید تا دوباره قدرت درونی‌تان شکل بگیرد و احساس کنید که جهان همواره پشت شماست و هیچکس نمی‌تواند شما را از داشتن زندگی معنوی، زیبا و پرلذت دور کند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد:

- یک الگوی جدید! (مجله نیویورک تایمز)

- من عاشق گبی و کارش هستم. او برای نزدیک شدن به مردم و برقراری ارتباط با آن‌ها شیوۀ خاص خودش را دارد. من مطمئنم این کتاب، بر قلب‌های بسیاری اثر خواهد گذاشت. (ایندیا آرای، خواننده، ترانه‌سرا و معلم)

- در یکی از سخنرانی‌های خانم برنستین شرکت کردم. به نظرم او اولین زنی باشد که بتوانم به عنوان معلم و راهنمای خودم معرفی کنم. (مجلۀ ال)

- من واقعاً این کتاب را دوست دارم. صداقت نویسنده در بیان تجربه‌های دشوار زندگی‌اش و نیز نحوۀ درس گرفتن او از این مشکلات و رهایی یافتن از آن دشواری‌ها، کتاب را به طرز عجیبی خاص کرده است. او در واقع با به اشتراک گذاشتن تجارب دشوار زندگی‌اش، به ما یاد می‌دهد که شکست‌ها و ناکامی‌ها هم می‌توانند موجب دستیابی ما به موفقیت شوند. کتاب کائنات هوای شما را دارد، کتابی است روح‌بخش و روح‌افزا که من دوست دارم بارها و بارها آن را از نو بخوانم. (ریچل پلیتن، موسیقی‌دان)

کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد برای چه کسانی مناسب‌ است؟

اگر در زندگی سردرگم و ناامید هستید راهکارهای الهی این کتاب به شما کمک می‌کند تا با کمک جهان هستی از خواب غفلت بیدار شوید، از کنترل زندگی دست بردارید و موانع را از بین ببرید. شما با تکیه و توکل بر عشق الهی می‌توانید خواسته‌هایتان را جذب کنید و به آرامش ابدی برسید.

گابریل برنستین را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده پرفروش شماره یک نیویورک تایمز، سخنران انگیزشی و رهبری معنوی برای نسل جدید زنان امروزی‌ست. گابریل برنستین (Gabrielle Bernstein) تاکنون هشت کتاب پرفروش از جمله: «کائنات هوای شما را دارد، معجزه‌گر باشید، ابر جاذب و... » را نوشته و در لیست 20 زن برتر مجله فوربس قرار دارد.

برنستین با رسانه‌هایی همچون رادیو اپرا، روزنامه وال استریت، CNN، NBC، CBS، FOX و... همکاری می‌کند و در برنامه‌های آنان حضور دارد. در سال 2009 نیز نیویورک تایمز گابریل را الگوی جدید نسل جدید خواند و اپرا وینفری نیز او را به عنوان یک رهبر فکری جدید معرفی کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد:

- اگه ارتباط خودتونو با عشق الهی از دست داده و با ترس‌ها و نگرانی‌های موجود در زندگی تون یگانه شدین، قطعا رویاهاتون به کابوس تبدیل خواهد شد.

- حضور یافتن در میدون آزمون الهی مستلزم تمایل انسان به قبول درد و رنجیه که از اون ناشی میشه و اون زمانیه که رهایی از چنگال گذشته برای انسان میسر میشه.

- در واقع فرایند بخشش، پادزهری برای احساس خشم، رنجش و ترسه. بخشش بهتون اجازه رشد یافتن و گام نهادن در مسیر التیام دردها رو میده.

- اگه هنوز نشونه‌ای رو که منتظرش بودین دریافت نکردین باید بدونین که ممکنه عجول بودنتون مانعی در جهت دریافت اون باشه. علت صبور نبودن انسان‌ها اغلب عدم اطمینان به دریافت نتایج دلخواهه.

در بخشی از کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد می‌شنویم:

روی یه برگه کاغذ و یا در دفترچه ی یادداشت تون بنویسین: من با همه وجود می‌خوام که عشق الهی راهنمای من در زندگی باشه. وقتی که با پروردگارتون هم پیمان میشین تا عشق الهی راهنماتون باشه باید مراقب افکار و سناریوهای ذهنی تنش‌زا که به طور موذیانه شما رو به دام میندازن، باشین. این افکار دائما به احساس درد و رنج منتهی شده و به اونا هویت می‌بخشه.

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که احساس درد و رنج، ترس، جدایی و سختی کشیدن جزء لاینفک زندگیه، ضمن اینکه اطرافیانمون هم از این احساسات حمایت می‌کنن. این نوع دیدگاه ما رو به سمت و سویی هدایت می‌کنه تا تدریج این باور در ما به وجود میاد که انسان نمی‌تونه بدون درد و رنج به موفقیت رسیده و به تکامل دست پیدا کنه. هدف و مقصود نهایی انسان همانا خوشحال بودن، شاد زیستن و زندگی در بهجت و سادگیه.

هدف انسان همانا تسلیم شدن در برابر عشق الهی به منظور داشتن یه زندگی سرشار از سرور و شادمانیه. وقتی که معنای عشق الهی رو بفهمین، زندگیتون دچار تغییر میشه. وقتی که فکر می‌کنین در محاصره افکار منفی قرار دارین و یا شرایط سختی رو تجربه می‌کنین، با تکرار عبارت: من حاضرم تا عشق الهی هدایتگر زندگیم باشه، به آرامش برسین.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
معرفی
8 دقیقه
فصل اول: تو صاحب نیروی پنهون در وجود خود هستی
6 دقیقه
فصل اول: بخش دو
7 دقیقه
فصل دوم: تو خودت رویات رو می‌سازی
7 دقیقه
فصل دوم: بخش دو
4 دقیقه
فصل دوم: بخش سه
8 دقیقه
فصل دوم: بخش چهار
8 دقیقه
فصل سوم: تو همیشه و در همه حال توسط نیروی الهی هدایت میشی
9 دقیقه
فصل سوم: بخش دو
18 دقیقه
فصل چهارم: ارتعاشات انرژی‌های ساطع شده از سمت‌تون، مهم‌تر از هرچیز دیگه‌ایه
14 دقیقه
فصل پنجم: وقتی که از زندگی لذت می‌بری، کائنات سریع‌تر خواسته‌هات رو اجرا می‌کنن
15 دقیقه
فصل ششم: مشکلات و موانع زندگی، مسیر دستیابی به موفقیت رو کوتاه‌تر می‌کنن
16 دقیقه
فصل هفتم: باور و ایمان موانع رو برای رسیدن به اهداف از بین می‌برند
15 دقیقه
فصل هشتم: پروردگار عالمیان با روش‌های خارق‌العاده‌ای با بنده‌هاش ارتباط برقرار می‌کنه
8 دقیقه
فصل نهم: ارتباط داشتن با خدای بزرگ، انسان رو می‌تونه آزاد کنه
8 دقیقه
فصل نهم: بخش دو
4 دقیقه
فصل نهم: بخش سه
15 دقیقه
فصل دهم: ارتباط کائنات و انسان‌ها
14 دقیقه
فصل یازدهم: در مقابل مشیت الهی سر تعظیم فرو بیارید
12 دقیقه
فصل دوازدهم: عشق الهی رو بازتاب بدید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کائنات هوایت را دارد
نویسنده
گویندهونوس صفری
ناشر صوتی آگاه باشیم
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
22500 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد

لاوین مظفری
۱۴۰۰/۵/۲۲
چند سالیه که بحثهایی پیرامون کائنات تحت عناوین مختلف شکل گرفته که هیچ پایه و اساسی ندارن.
در واقع در لحظه حال آدمو خوب میکنن ولی به درد دنیای واقعی نمیخورن.
چرا کسی نمیگه که کائنات دقیقا چیه؟
کدوم علم عملکرد اونو اثبات کرده؟
چرا فقط میگن فیزیک کوانتوم اونو اثبات کرده ولی نمیگن کدوم دانشگاه
و کدوم دانشمندا این کارو کردن.
چرا مقاله علمی معتبری در مورد اثبات جذب و کارکرد کائنات وجود نداره؟
چرا نمیگن که این مطالب نه قانونه نه نظریه و نه هیچ چیز دیگه واصلا این مباحث در واقع جزو علم دسته بندی نمیشن و شبه علم هستن.
مگه کائنات چیزی بجز سیارات و ستاره‌ها و منظومه‌ها وسیاه چاله‌ها و محتویات اوناست که همه مخلوق خدای بی همتان که طبق قانون و برنامه ریزی دقیقی برنامه ریزی شدن.
Sevda Ghanbari
۱۴۰۰/۱۱/۵
عمیق و کامل
خیلی کتاب خوب و عمیق و پر مفهومی بود
تشکر میکنم از گوینده این کتاب اما به شما پیشنهاد می‌کنم کتاب متنی رو تهیه کنید چون راحت تر می‌توانید تمارین رو انجام و مرور کنید کتاب بسیار زیبا بود و نکته‌ای که توجه من رو جلب کرد این بود که ایشون با درمیان گذاشتن خاطرات شخصی خود باعث می‌شدند تا از مطلب درک بهتری پیدا کنیم و همچنین ممنون از کتابراه که این امکانات رو در اختیار ما قرار می‌دهد 💗
.Nafas Nf
۱۴۰۰/۵/۲۱
من این کتاب رو در جای دیگه‌ای تهیه کرده بودم.
میشه گفت کتاب‌هایی از این دست، بعنوان مراقبه‌هایی که بصورت مقطعی و سریع حال خوبی میدن، مفید هستند.
یکسری عبارت مثبت میشنویم و امیدوارتر میشیم.
اما ما برای پاکسازی دائمی جسم و روحمون به حذف باورهای محدود کننده نیاز داریم.
دیانا دیانتی
۱۴۰۱/۸/۱۱
کتاب می‌بایستی در مورد خود شناسی باشد که البته در قسمت‌هایی در مورد مدیتیشن و راه‌های کسب آرامش صحبت شد اما اگر دخل و تصرف مترجمین نباشد به نظرم نویسنده بیشتر سعی در معرفی خدا داشته تا خودشناسی، زیرا به جای راه کارهای مناسب برای بهتر شناختن خود انسان، همواره اسم خدا را می‌آورد. شاید نویسنده کشیش بوده این کتاب را برای افرادی که قراره تازه با خدا آشنا شوند نوشته بوده.
Bi Nam
۱۴۰۰/۵/۲۲
دوستان وقتتونو برای کتابهای زرد با تیترهای امیدوار کننده ولی بی فایده تلف نکنید. کتاب خوب بخونید و گوش بدید. کائنات و قانون راز و این حرفا به هیچ دردتون نخواهد خورد. فقط در توهم و رویا غرقتون میکنه.
پیشنهاد من کتاب‌های دوباره فکر کن از آدام گرانت، دلایل خوب برای احساس‌های بد از راندولف، فقر احمق می‌کند از سندهیل ملاینیتن و گستره از دیوید اپستین
عاطفه یوسفی
۱۴۰۱/۲/۲۰
کتاب قشنگ و پر از انرژی مثبت بود جوری که هرچی آدم گوش میده با خودش میگه راست میگه ها!!! ولی طرز صمیمی بودن با مخاطب و راحتی جمله‌ها وحتی گوینده این اثر بینظیر کمک میکنن تا آدم وقتی یه کتابی به جز رمان یا داستان گوش میکنه خوابش نبره. منکه بیشتر ژانر عاشقانه و فلسفی دوست دارم این کتابو بدون مکث گوش کردم و جالب بود
رباب محمودی
۱۴۰۰/۸/۱۰
اگرچه محتوای کتاب خوب است، اما آهنگ انتخاب شده برای محتوای کتاب اصلا مناسب نیست. گوینده کتاب هم جاهایی که متناسب نیست لحنشون رو تغییر میدادن که واقعا لذت شنیدن کتاب رو کم میکنه. اصلا یه جاهایی انگار گوینده محترم متوجه نیستن معنی جمله‌ای که میخونن نیستند. بارها به جای دوره‌ای در معجزات، میگن دوره‌ای در مجازات!!
Aliakbar Bozorghi
۱۴۰۰/۵/۳۰
کتاب عالی هست. کسایی که میخواهند نتیجه بگیرند باید پاکسازی کنند. توی این کتاب سخن از ایمان و شور و اشتیاق هست. سخن از رها کردن شرایط هست که کمتر کسی میتونه بفهمه که چی میگه. حرف‌هایی که زده برای کسایی هست که در مسیر رشد هستند و می‌خواهند بیشتر بع نتایج دلخواه برسند.
م مسعودی
۱۴۰۰/۵/۳۰
متاسفانه اجرا به قدری یکنواخت و بی انرژی هست که هیچ انگیزشی در من به وجود نمیاره و......
در یک جمله اگر کتاب هم خوب نگارش شده باشه که بعید می‌دونم با این جملات تکراری و کلیشه‌ای گوینده با خوانش طوطی‌وار بیشتر آدم را کسل می‌کنه
کاش یک معیار و سنجشی برای انتخاب گوینده‌ها بود🤔😬
Ali Azizi
۱۴۰۰/۵/۲۳
نویسنده راه درآمدو پیدا کرده و به مردم چیزی را که دوست دارن میگه... اینکه با دعا و نیایش و تشکر و همه چیز خوب میشه ولی واقعیت اینه که این چیزا در عمل هیچگونه تاثیری بر زندگی ندارن ولی مردم براشون راحت تره که توی ذهنشون از خدا یا کائنات چیزی را بخوان تا اینکه برای رسیدن به هدف برنامه ریزی و تلاش کنن. مطمئن باشید خود نویسنده هم می‌دونه این چیزا تاثیری ندارن
ستی حیدری
۱۴۰۰/۵/۲۳
کتاب‌ها تنها دوستایی ان که من دارم و میتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم و راستش من زیاد به کائنات اعتقاد ندارم ولی داره کم کم نظرم عوض میشه در کل حس میکنم روحیه دادن به آدمای تنهایی مثل من و هر کسی که تنهاس و دادن انرژی بهشون خوبه حتی اگه از طریق یه کتاب باشه🙂💔
عاطفه سهرابی
۱۴۰۰/۴/۲۴
کتاب خوبیع اما من اصلا نمیتونم با صدای گوینده ارتباط برقرار کنم یه جاهایی صداشو کلفت میکنه و ذهن ادم از محتوای کتاب دور میشع، بالا و پایین کردن‌های متعدد گویندع بااعث شد مدام ذهنم از مبحث دور بشه
.R Rahmati
۱۴۰۰/۵/۲۲
مطالب این کتاب در مورد اینه که در هر چالشی فورا خدارو یاد کن و ازش راهنمایی بخواه
به نظرم تکرار این مطالب همیشه ضروریست تا ملکه ذهن بشه
صدای راوی هم خوب بود، سپاسگزارم از کتابراه🙏🌹😊
Ali Mohseni
۱۴۰۱/۸/۱۴
بنظرم بحث کائنات بحث پیچیده‌ای است و نه تنها در این کتاب بلکه در کتب متفاوت دیگری هم که در این زمینه نوشته شده بود من بارها این موضوع رو امتحان کردم اما نتیجه‌ای ندیدم و اونطور که درمورد بازتاب افکار ما از طریق کائنات بزرگنمایی شده من تجربه نکردم
Masoumeh F
۱۴۰۰/۴/۱۵
این کتاب عالیه، در حال گوش دادن اون هستم، هر روز صبح بعد از عبادت و مراقبه گوش دادن به این کتاب حس خوبی به آدم می‌ده. حتما امتحان کنید.
مشاهده همه نظرات 164

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد

برای دریافت کتاب صوتی کائنات هوایت را دارد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.