معرفی و دانلود کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش

عکس جلد کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش
قیمت:
127000 تومان - 23.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش

مارک بلسینگتون و بیل اوکانل در کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش تمام زیروبم‌های تجارت مدرن را آشکار ساخته و انواع تکنیک‌های فروش را در مقیاس جهانی بررسی نموده‌اند. این اثر محصولی‌ست از مؤسسه‌ی مطالعات و پژوهش‌های تجارت جهانی گوهریان.

درباره کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش:

تجارت مدرن مبتنی بر نظام ظریف عرضه و تقاضاست. رشد اقتصادی در جوامع امروزی، بی‌شناخت دقیق قواعد حاکم بر این نظام مقدور و میسر نیست. البته که تجربه‌ی مستقیم کار تجاری، عاملی مهم در برتری جستن در رقابت اقتصادی بوده و هست؛ اما واقعیت آن است که «تجربه» به خودی خود به کار نمی‌آید؛ مگر آنکه با دانش، یا به عبارت درست‌تر، با «نظریه» همراه شود. در زمینه‌ی بازرگانی و فروش، نظریه‌ها را باید از استادان این عرصه آموخت.

در همین راستا قصد داریم کتابی تخصصی و بسیار کاربردی را خدمت شما معرفی کنیم. اثری با عنوان مهندسی مجدد فروش (Sales Reengineering from the Outside in) که به قلم مارک بلسینگتون (Mark Blessington) و بیل اوکانل (Bill O'Connell)، دو آموزگار برجسته‌ی اقتصاد و مدیریت به رشته‌ی تحریر درآمده است.

در اثر حاضر به طیف گسترده‌ای از موضوعاتِ مرتبط با فروش پرداخته شده است؛ از تحولات تاریخ دادوستد گرفته تا سازوکارهای حاکم بر بازارهای جهانی. حتی نویسندگان تلاش می‌کنند تا براساس آموزه‌های نوین تجاری به شما نشان دهند که چگونه شرکت‌ها می‌توانند عملکردهای فروش، بازاریابی و خدمات‌ خود را برای پیشرفت‌های چشمگیر در حوزه خدمت‌رسانی به مشتریان اصلاح کنند، و همچنین چگونه می‌توانند بازده فرآیندهای تعاملی خود را افزایش دهند. به هر حال ارائه‌ی خلاصه‌ای از محتوای کتاب مهندسی مجدد فروش کاری دشوار و چه بسا بیهوده است؛ زیرا مطالب موجود در آن به نحوی‌ست که باید به تمامی و به دقت مورد مطالعه قرار گیرند.

شاید همینقدر کافی باشد که بگوییم کتاب مهندسی مجدد فروش دربردارنده‌ی آموزه‌هایی نظری - کاربردی در زمینه‌ی فروش است که در آن تلاش شده تا نحوه‌ی برقراری ارتباط صحیح با مشتری، با توجه به بدیهیات علم اقتصاد و روانشناسی، به مخاطب آموزش داده شود.

کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حوزه‌ی بازرگانی و فروش مخاطبین اصلی کتاب حاضرند.

در بخشی از کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش می‌شنویم:

روند و سیر توسعه‌ی تجاری را می‌توان به سه عصر تقسیم کرد. این سه عصر بیانگر سه نوع نگرش تجاری متفاوت درباره‌ی شیوه‌ی برخورد با مشتری هستند. عصر اول، یعنی دوران شرکت‌های فروش‌محور، سبب پیدایش عصر بازاریابی شد. فکر می‌کنم که هم‌اکنون عصر بازاریابی جای خود را به آنچه به اصطلاح تعهد می‌نامیم داده است.

در عصر فروش، اصل نخست برای رساندن محصول به مشتری، ادعاهای عملکردی بود. عرضه‌ی محصول واقعی، ثابت باقی ماند. در عصر بازاریابی، شرکت‌ها به طراحی مصنوعاتی پرداختند که منطبق بر نیازهای بخش‌بندی بازار بود. امروزه رمز و کلید این کار در آوردن هرچه بیشترِ مشتری به سوی شرکت نیست، بلکه هدایت کردن شرکت به سوی مشتری است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
مقدمه
21 دقیقه
فصل اول: جابه‌جایی قدرت
18 دقیقه
فصل دوم: فرایند خرید نوین
15 دقیقه
فصل سوم: الگوهای کارپردازی یا خرید
25 دقیقه
فصل چهارم: عملکردها رو به شکست و زوال‌اند
13 دقیقه
فصل پنجم: ورود به عصر تعهد
15 دقیقه
فصل ششم: ناپیوستگی‌ها و نیروی بالقوه - بخش یک
18 دقیقه
فصل ششم - بخش دو
6 دقیقه
فصل هفتم: راهبرد تعهد
12 دقیقه
فصل هشتم: اندازه‌گیری بازده و اثربخشی
10 دقیقه
فصل نهم: ایجاد سیستم‌های اخطاردهنده‌ی اولیه
10 دقیقه
فصل دهم: فرایند برنامه‌ریزی مجدد
11 دقیقه
فصل یازدهم: تشکیل و هدایت گروه‌ها
20 دقیقه
فصل دوازدهم: انعقاد قرارداد با کارکنان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مهندسی مجدد فروش
نویسنده،
مترجمنوید گوهریان
گویندهمینا علیپوری
ناشر صوتیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه صوتی
127000 ت - 23.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش

محمد حسین روحانی
۱۴۰۱/۱/۲
قسمت‌های کمی از کتاب رو گوش کردم اما خوشحالم که دارم ادامه میدم و کتاب شما رو مجبور به نوشتن، فکر کردن و تجزیه تحلیل میکنه
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش

برای دریافت کتاب صوتی مهندسی مجدد فروش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.