معرفی و دانلود کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک: 10 گام برای تغییر زندگی به وسیله عادت‌های کوچک

عکس جلد کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک: 10 گام برای تغییر زندگی به وسیله عادت‌های کوچک
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک: 10 گام برای تغییر زندگی به وسیله عادت‌های کوچک

از تلاش‌های نافرجام برای اتخاذ عادت‌های جدید ناامید شده‌اید؟ خبر خوبی برایتان داریم. اکنون راه حل در اختیار شماست. دیمون زاهاریادس در کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک یک راهنمای گام‌به‌گام و عملی در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید تغییرات مثبت و پایداری را در زندگی خود ایجاد کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک

بسیاری معتقدند اگر هدف بزرگ و دشواری در زندگی خود دارید، می‌توانید با خرد کردن آن هدف به اهداف کوچکتر و دستیاب‌تر، مسیر موفقیت خود را هموارتر کنید. اگر قرار است تا پایان ماه یک کتاب 300 صفحه‌ای را بخوانید، می‌توانید با مطالعه‌ی 10 صفحه از آن در هر شب، تدریجاً هدف خود را کامل کنید. اگر می‌خواهید سیگار کشیدن را از سبک زندگی خود حذف کنید، باید سیری نزولی در کاهش آن داشته باشید. قانون طلایی خرد کردن هدف بزرگ و تغییر تدریجی درباره‌ی عادت‌ها هم صدق می‌کند. دیمون زاهاریادس (Damon Zahariades) در کتاب صوتی انقلاب عادت‌های اتمی (Small Habits Revolution) به شما کمک می‌کند که سبک زندگی‌تان را تغییر دهید. با قدم‌های بزرگ و اساسی؟ نه! بلکه از طریق ایجاد و اصلاح عادت‌های کوچک.

بیشتر مردم وقتی سعی می‌کنند عادات جدیدی را در سبک زندگی خود بگنجانند، شکست می‌خورند. بسیاری از آن‌ها حتی از انگیزه‌ی کافی و اراده‌ی لازم هم برخوردارند. اما عادت‌های جدید در زندگی‌شان ریشه نمی‌گیرند و دیر یا زود (معمولاً زود) رها و فراموش می‌شوند. فکر می‌کنید مشکل از کجاست؟ دیمون زاهاریادس نه‌تنها به این پرسش پاسخ می‌دهد، بلکه راهکار عملی و آسانی را برای آن پیشنهاد می‌کند: برداشتن قدم‌های کوچک.

این روش مؤثر و آزمایش‌شده به‌تفصیل در کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک شرح داده شده است: 10 گام برای تغییر زندگی به‌وسیله‌ی عادت‌های کوچک! دیمون زاهاریادس در سراسر این کتاب صوتی از مثال‌هایی برای روشن کردن مقصود و مفهوم مدنظر خود استفاده می‌کند. اگر تنها چند دقیقه در روز برای شنیدن این اثر زمان بگذارید، می‌توانید عاداتی ایجاد کنید که نتایج درخشانی را در پی خواهند داشت. نتایجی همچون: افزایش سلامتی، اعتماد به نفس بیشتر، بهره‌وری بهبودیافته، روابط قوی‌تر، و در نهایت: یک سبک زندگی رضایت‌بخش‌تر.

  • روش صحیح استفاده از پاداش برای ایجاد تغییر عادت
  • چرا نه اراده و نه انگیزه به شما در ایجاد عادات خوب کمک نمی‌کند
  • اولین قدم حیاتی به سمت تغییر عادت مثبت
  • یک راه ساده برای نظارت بر پیشرفت خود در هنگام اتخاذ عادات جدید
  • چگونه تضمین کنیم که عادت‌های جدید باقی می‌مانند؟
  • 7 تاکتیک ساده برای غلبه بر مقاومت داخلی

این موارد تنها عناوین بخش‌هایی از کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک است که سمانه احمدزاده آن را ترجمه کرده است. این اثر را که به همت نشر صوتی مؤسسه‌ی فرهنگی کتاب یاران فناور و انتشارات اندیشه‌ی آگاه تهیه و منتشر شده است، با صدای پیمان شیخی می‌شنوید.

در نکوداشت کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک

این کتاب خودیاری واقعاً مفید است؛ یک اثر درخشان و الهام‌بخش. کتاب‌های زیادی دراین‌باره وجود دارد که استانداردها و اهداف غیرممکنی را تعیین می‌کنند. اما رویکرد دیمون زاهاریادس انسانی و واقع‌گرایانه است. من به‌خصوص از فصل «شروع کوچک» خوشم آمد. او نحوه‌ی ایجاد و حفظ عادات مفید را به 10 مرحله‌ی قابل درک و منطقی تقسیم کرده و در هر بخش نکات و مثال‌هایی ارائه داده است. این یکی از معدود کتاب‌های خودیاری است که وقتی خواندم واقعاً باعث شد که بخواهم بروم و کاری را شروع کنم. (A. G. T. Charlton)

کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک برای چه کسانی مناسب است؟

اگر خواهان تغییر و اصلاح زندگی خود هستید و به دنبال روشی آسان و دسترسی‌پذیر می‌گردید، کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با دیمون زاهاریادس بیشتر آشنا شویم

دیمون زاهاریادس، صاحب وبسایت «ArtOfProductivity.com»، نویسنده‌ی پرفروش کتاب در حوزه‌ی برنامه‌ریزی و بهبود عملکرد فردی است. او به دیگران می‌آموزد چگونه به شکلی بهینه از زمان خود استفاده کنند و به اهدافی که در ذهن دارند، دست یابند. آثار زاهاریادس از کتاب‌های پرفروش آمازون به‌شمار می‌روند و از میان آن‌ها می‌توان به کتاب‌های «تمرکز سریع»، «هنر نه گفتن» و «فرمول برنامه‌ریزی» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک می‌شنویم

احتمال دارد مشغله‌های زندگی و مسئولیت‌های مربوط به خانه و محل کار، خلاقیت ذهنی‌مان را کاهش دهند. کارشناسان می‌گویند که خلاقیت منجر به نوآوری بیشتر، تقویت مهارت‌های حل مسئله، استرس کمتر و خلق‌وخوی بهتر می‌شود. پس با درنظرگرفتن همه این موارد، ارزش آن را دارد که برای خلاق‌تر شدن بکوشیم.

احتمالاً فردی را می‌شناسید که اذعان می‌کند خلاق نیست. این مسئله برای همه ما در مقطعی از زمان صدق می‌کند. خلاقیت مانند یک ماهیچه، قابل پرورش است. درواقع، بیشتر کالج‌ها اکنون بیش از هر زمان دیگری، کلاس‌هایی در خصوص «چگونگی خلاق بودن» برگزار می‌کنند؛ اما برای پرورش این ماهیچه، لازم نیست که حتماً به دانشگاه بروید. با کمک چند عادت کوچک می‌توانید این کار را به‌تنهایی انجام دهید.

به‌عنوان مثال، متعهد شوید که در زمینه موضوعات مورد علاقه خود، کاوش‌های دقیق‌تری داشته باشید. اکثر ما در انجام این کار سهل‌انگاری می‌کنیم. ما عادت کرده‌ایم برای کسب اطلاعات فقط در مرورگر گوگل جستجو کنیم. چند جست‌وجو انجام می‌دهیم، مطالب مورد نیاز خود را پیدا می‌کنیم و از موضوع گذر می‌کنیم. ما کنکاش عمیقی که منجر به تفکر خلاق می‌شود را انجام نمی‌دهیم.

کاوش در جزئیات مطالب، ذهن را باز و اغلب ایده‌هایی را آشکار می‌کند که در شرایط دیگر امکان آشکارسازی آن‌ها وجود ندارد. خبر خوب این است که اتخاذ چنین عادت‌هایی آسان است. مسئله اصلی فقط مداومت و پیگیری در انجام آن‌هاست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
پیشگفتار
۳۴ دقیقه
فصل اول: اثر ایجاد عادت‌های سالم بر بهبود کیفیت زندگی
۳۰ دقیقه
فصل دوم: محرک‌ها، روتین‌ها، پاداش‌ها و چرخه‌ها
۱۹ دقیقه
فصل سوم: انگیزه در مقابل اراده: کدام‌ یک تعیین‌کننده موفقیت است؟
۴۰ دقیقه
فصل چهارم: 10 گام برای ایجاد عادت‌های سالم و ماندگار
۲۵ دقیقه
فصل پنجم: هفت قانون جهت آماده‌سازی خود برای موفقیت
۲۸ دقیقه
فصل ششم: چگونه ماندگاری عادت‌های جدید را تضمین کنید
۵۱ دقیقه
فصل هفتم: چند عادت که با استفاده از استراتژی عادت‌های کوچک می‌توانید ایجاد کنید
۳ دقیقه
نکات پایانی در مورد به کار بردن عادت‌های کوچک برای تغییر زندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک: 10 گام برای تغییر زندگی به وسیله عادت‌های کوچک
نویسنده
مترجمسمانه احمدزاده
گویندهپیمان شیخی
ناشر چاپیانتشارات اندیشه آگاه
ناشر صوتی موسسه فرهنگی کتاب‌یاران فناور
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک

سعید مالمیر
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
به نام خداوند مهربان
با سلام خدمت دوستان گرامی
بنده با توجه مطالعه و گوش دادن به فایل صوتی این کتاب به سطح بالایی از اراده به جهت کسب عادت‌های مفید در زندگی روز مره و کار خودت دست یافتم و باعث بالا بردن سطح کیفی در کارهام و رسیدن به اهدافم بسیار مفید بود. به نظر بنده عادت‌ها آینده افراد رو میسازه و با داشتن عادت‌های خوب میتونید آینده خوبی داشته باشید.
حسین
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
سلام این کتاب صوتی انقلابگر کاملا تفکیک کرده روش به عادت رسید و یک جور عادت هارو طرز عادتشو میگه
خیلی کتاب فوالعاده‌ای هست
نقدم اینه که کتاب میخریم و انباشته میکنیم از هر کتاب اگر یک کلمه هم یاد بگیریمو عملش کنیم انقلاب کردیم همین امیدوارم که به سعادت و خردمندی بزرگی دست پیدا کنی
سعیده ب
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
تکنیک‌های جالبی رو برای ایجاد و تثبیت عادت‌های کوچک آموزش میده، بسیار مورد پسندم بود ولی پیشنهاد میکنم اگه دفعه اول این کتاب رو میخونید فایل صوتی رو خریداری نکنید چون واقعا یه جاهایی نیاز به هابلایت علامت گذاری و برجسته کردن برخی از مطالب دارید که دوباره بتونید بهش رجوع کنید.
Eli Khazraei
۱۴۰۱/۱۰/۱۴
گویندگی عالی👍کتاب خوب و عالی است راهکارهایی آموزش میدهد برای بوجود اوردن عادت، بصورت شروع با گام کوچک، کم کم تغییر ایجاد میشود، و ماندگار میشود. تغییر بزرگ ایجاد کردن منجر به این میشود که بعد یه مدت دیگه انجام ندهیم کتاب خرده عادت‌ها اثر استفان گایز پیشنهاد میشود
سکینه مهربانی
۱۴۰۱/۱۱/۱
با سلام از نظر محتوا خوب بود صدای گوینده خسته هستش و هیجان نداره
کیفیت صدا اصلا خوب نبود صدا باید رسا باش
و بلند گویندگی بشه
بعضی از کتاب‌های کتابراه واقعا گوینده عالی داشتن مثل گوینده کتاب فرکانس
یا کتاب‌های اقای امین فرد
ولی بازم ممنون که زحمت کشیدید
مریم
۱۴۰۱/۹/۲۴
درمورد بوجود آوردن عادت‌های خوب و از بین بردن عادت‌های بد و اینکه چطور کم کم عادت‌های بوجود بیاریم خیلی چیزهای خوب و نکته‌های جالبی گفته شده کتاب خیلی خوبیه توصیه میکنم بخونید و از راهکارهای استفاده کنید
ش فرهادی
۱۴۰۱/۹/۲۰
واقعا کتاب خیلی خوبیه و برای شروع هر هدفی خیلی کمک کنندست و من که میخوام عادت کتاب خوندن رو در خودم تقویت کنم بهترین انتخاب بود برام.
اما‌کاش کمی قیمت کمتری داشت چون استفاده از اون احساس میکنم برای همه واجیه
said sabouri
۱۴۰۱/۹/۱۲
بخشی‌اش رو گوش دادم و تا اینجا خوب بود. متنی این کتاب رو خوندم و عالیه و حالا صوتی رو دانلود کردم تا توی ماشین گوش بدم. صدای گوینده خوبه.
حسین حبیبی
۱۴۰۱/۱۰/۲۰
کتاب فوق‌العاده خوب و تأثیر گذار
واقعا به این رسیدم که خیلی عادت‌های بدی دام که به راحتی می‌شود از آن‌ها فاصله گرفت صدایی کاملا دل نشین و همخان با کتاب
رعنا ابوالقاسم
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
کتاب خوبی بود حس میکنم می‌توانم از پسش بربیام و چند عادتی را که دلم می‌خواست در وجودم نهادینه کنم را اجرا کنم.... سپاسگزارم
Amin Taheri
۱۴۰۱/۹/۲۳
خواندن این کتاب واقعا به من کمک کرد تا از ساعات بیکاری و فراغتم استفاده بهتری ببرم
خواندن این کتاب رو به آدمهای هدفمند توصیه میکنم
. Nadiya . A
۱۴۰۱/۹/۱۳
کتاب خوبی بود برای ترک عادتهای بد و جایگزینی عادتهای خوب و کاملا راهکار‌های کاربردی داره
راضیه حمایتی
۱۴۰۱/۱۰/۲۵
کتابی عالیست، ما ملت جهان سوم، به هزار بار خوندن چنین کتابهایی نیاز مبرم داریم، به تغییر عادتها نیاز جدی داریم...
سارا قراچرلو
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
عالی به معنای واقعی واقعا انتخاب انقلاب برای نام کتاب درسته چون باخوندنش آدم و متحول می‌کنه
افسون
۱۴۰۱/۱۰/۲۵
سلام کتاب انقلاب عادت‌های کوچک ما را در رسیدن به اهداف با عملکردهای کوچک راهنمایی می‌کند
مشاهده همه نظرات ۳۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک

برای دریافت کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.