معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر

اریک وال در خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر راهکارهایی را به شما می‌آموزد که از طریق آن می‌توانید خلاقیت زمان کودکی‌تان را دوباره بازیابید. او مرزهای تفکر سنتی را در هم می‌شکند و با بینش تازه‌ای که می‌بخشد، به شما کمک می‌کند از ملالِ روزمره رهایی یابید و تغییری بنیادین در زندگی خود رقم بزنید.

درباره خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر:

از هلن کلر چنین نقل می‌کنند:‌‌ «زندگی یک ماجراجویی بی‌باکانه است. اگر جز این باشد نامش زندگی نیست.» قسمت دوم سخن او را در نظر بگیرید؛ با توجه به آن می‌توانیم بگوییم بیشتر ما بزرگسالان زندگی نمی‌کنیم!

آن لحظات جادویی کودکی‌تان را به خاطر می‌آورید؟ آن زمان که قادر بودید خود را در تخیل رها سازید و در دنیای خیالتان، به هر کسی که می‌خواهید تبدیل شوید. احتمالاً با ما موافق باشید که زندگی آن زمان‌ها پر بود از امکانات‌ بی‌نهایت و پتانسیلی هیجان‌انگیز که سرزندگی را به زیر پوستتان می‌دواند و شما را به پیش می‌راند. آن زمان‌ها از رخوت بزرگ‌سالی خبری نبود.

ما بزرگ می‌شویم؛ دردسر واقعی این است! آیا راهی برای بازگشتن به خلاقیت دوران کودکی وجود دارد؟ وقتی از خلاقیت صحبت می‌کنیم،‌ بسیاری گمان می‌برند که خلاق بودن تنها به هنرمندان بزرگ محدود می‌شود. درحالی‌که چنین تصوری صحیح نیست. بلکه راهکارهایی وجود دارد که با به‌کار‌گرفتن آن‌ها در هر سنی می‌توانید خلاقیت خود را افزایش دهید. می‌پرسید چگونه؟ با اریک وال (Erik Wahl) در کتاب صوتی پالایش فکر (Unthink) همراه شوید و خلاقیت فراموش‌شده‌ی خود را دوباره بازیابید. او راهکارهایی را به شما می‌آموزد که خلاقانه، بی‌باکانه و مطلوب‌تر زندگی کنید و تجربه‌ی زیسته‌ی بهتری را برای خود رقم بزنید.

نکوداشت‌های خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر:

- در کتاب پالایش فکر شما الهاماتی برای سفر خلاقانه خود خواهید یافت. (Daniel H. Pink)
- نویسنده شما را به سمت جلو سوق می‌دهد تا خلاقیت خود را بیابید. (Ken Blanchard)
- من عاشق مفهوم و عنوان کتاب هستم! (Steven Pressfield)

خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید خلاقیتتان را افزایش دهید، کتاب صوتی پالایش فکر مناسب شماست.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر می‌شنویم:

راز در قلب خلاقیت جای دارد و همین است که انسان را غافلگیر می‌کند. خودانگیختگی مستمر و پایدار نقش مهمی در خلاقیت دارد. چون شما را وا می‌دارد که پیرامون خود را به شکل متفاوتی ببینید . موجب می‌شود که فرصت‌ها و موقعیت‌هایی را ببینید که پیش از آن هرگز ندیده بودید. مثل این است که متن آماده را از دست شما می‌گیرند و شما باید خودتان اوضاع را اداره کنید و قدم بردارید. مقصدتان را هم خودتان تعیین کنید.

وقتی رازی وجود دارد کنجکاوی هم به دنبال آن می‌آید تا آن را بگشاید. راز به کنجکاوی خوراک می‌رساند. راز ما را مجبور می‌کند که الگوهای تازه را ببینیم و به دنبال چیزهای تازه‌‌ای باشیم که تا آن زمان دنبالش نبوده‌ایم. به معنای دیگر، وقتی در پی یک راز هستیم متوجه می‌شویم فرصت‌های تازه‌ای که پیش رویمان قرار می‌گیرند، جدید و تازه نیستند اما همیشه وجود داشته‌اند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
بخش اول - فصل اول: آنچه درباره‌ی تو درست بود
۱۱ دقیقه
بخش دوم - فصل دوم: آنچه از تو باقی مانده است
۱۳ دقیقه
بخش سوم - فصل سوم: کنترل اوضاع را در دست بگیرید
۸ دقیقه
فصل چهارم: بصیر باش
۹ دقیقه
فصل پنجم: به اصول خود و آنچه به درستی‌اش ایمان دارید، پایبند بمانید
۸ دقیقه
فصل ششم: شتابان باش
۹ دقیقه
فصل هفتم: خودانگیخته باش
۶ دقیقه
فصل هشتم: بده و ببخش، رها کن
۹ دقیقه
فصل نهم: خودتان باشید، اصیل باشید
۴ دقیقه
فصل دهم: پیکاسوی تو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی پالایش فکر
نویسنده
مترجمامید گوهریان، عبدالله دهنادفر
ناشر صوتیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر

حانیه طیبی
۱۴۰۱/۲/۲۸
در کل کتاب بدی نیست اما چیز جدیدی برای من نداشت چیزهایی بود که قبلا من شنیده بودم و خونده بودم توی کتاب‌ها و مقاله‌های مختلف اما خب شاید برای دیگران مطالب جدید باشه
در کل کتاب میگفت تفکر‌های سنتی که داریم رو به چالش بکشیم و دائما به دنبال فرصت‌ها و روش‌های نو باشیم و فقط از بخش منطقی استفاده از و
نکنیم دو طرف مغزمان استفاده کنیم یعنی از بخش احساسی یا غریضه هم استفاده کنیم بهمون میگه نیاز نیست همه چیز برای شروع عالی باشه یا دانش داشته باشیم و همچنین میگه باید باورهای خودمون رو داشته باشیم یک نکته منفی دیگه‌ای که بنظرم داشت این بود که میتونست فصل هارو بهتر طبقه بندی بکنه البته نظر شخصی منه
بازم ممنون کتابراه بخاطر فرصتی که برای ما قرار دادی تا دانشمون را افزایش بدیم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی پالایش فکر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.