معرفی و دانلود کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر...

عکس جلد کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر...
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر... و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر... و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر...

رومینا کریمی در کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر... به شما یاد می‌دهد که چطور عشق و دوست داشتن را یاد بگیرید و به دور از کینه و نفرت، روزگار خود را بگذارنید.

همه‌ی ما برای «آرامش» شبانه‌روز ‌می‌جنگیم و تلاش می‌کنیم اما زندگی فقط ثروت نیست! گاهی انسان‌ها به غیر از پول احتیاج به محبت، عشق، آرامش، شادی و ... دارند. ما تنها محکوم به کار کردن و پول در آوردن نیستیم؛ بلکه باید درست زندگی کردن را خوب یاد بگیریم.

در کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر... (...The world will be prettier if) یاد می‌گیرید که برای زندگی کردن در این جهان کره مانند باید قوانین خاص آن را به خوبی بیاموزید. آموختن همیشه برای همه‌ی آدم‌ها سخت و دشوار بوده است و باید از این فرصت کمیاب به خوبی استفاده کنید و خودتان را نشان دهید. اغلب ما انسان‌ها ‌می‌گوییم: بگذاریم سرنوشت خودش همه چیز را درست کند! این درست نیست. این ما هستیم که باید به دنبال سرنوشتمان برویم، نه سرنوشت دنبال آن‌ها!

انسان‌ها از چیزی در این جهان لذت واقعی نمی‌برند، شاید خودشان متوجه نشوند؛ اما همه جا را سکوت فرا گرفته؛ درست است که صدا هست اما نه یک صدای واقعی و خالصانه! ما باید از این ‌بی‌خوابی مطلق بیرون بیاییم، سکوت را بشکنیم و طعم شیرین خالصانه زندگی کردن را بچشیم؛ این حق انسان‌هاست و باید از حقمان دفاع کنیم!

جملات برگزیده‌ی کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر...

- زندگیامون واقعی باشه به دور از کینه و دشمنی، سیاهی و زشتی، ناامیدی و تاریکی. زندگی را باید زندگی کرد از هر لحظه آن لذت برد و از تمام تجربیات دیگران بهره برد.

- در لحظه زندگی کردن را یاد بگیریم راستی و درستی را فراموش نکنیم تمرکزمان به زندگی‌های حقیقیمان باشد نه مجازی! از همه مهم‌تر عشق و محبت را از خودمان دور نکنیم و نگذاریم انرژی‌های منفی دورمان را بگیرد و نگذارد نفسی چاق کنیم از زندگی لذت ببریم.

- در لحظه زندگی کنیم و از فکر گذشته بیرون بیاییم. گذشته دیگر برنمی‌گردد و باید به فکر آینده بود، آینده‌ای که خودت می‌سازی چه خوب چه بد ترجیحا تلاش کنیم خوب بسازیم.

- اعتیاد‌های ‌بی‌پایه و اساسمان را نابود کنیم و نگذاریم در ما رخنه کند. زود قضاوت نکنیم درباره هر چیزی و هرکسی شاید اونجوری که ما فکر می‌کنیم نباشد. با فکر و عقل پیش برویم و جهانی رنگی به وجود بیاوریم. رفتارمان را درست کنیم یاد بگیریم هر حرفی را کجا بزنیم دنیایمان را تمیز کنیم از هر چی قهر و کینه و دشمنی و حسادته.

در بخشی از کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر... می‌خوانیم:

گاهی آدم‌ها فکر می‌کنند که گناهاشون، اشتباهاتشون باید یک مقصری داشته باشد! من ‌نمی‌فهمم چرا ما آدم‌ها این طوری شدیم یا هستیم چرا وقتی لیوانی از دستمان می‌افتد ‌بی‌دقتی خودمان را اصلاح ‌نمی‌کنیم و در آن حین فقط دنبال مقصری هستیم که از زیر این اشتباهمان بیرون بیاییم به جای اصلاح کار ‌می‌گوییم: که لیوان لیز بود افتادش تقصیر من نبود، قاتلی که مرتکب گناه و اشتباه و جرم شده... این اشتباه دنبال مقصر گشتن از زمان تولدمان باید اصلاح شود و باید در آموزه‌ها و اندیشه‌هایی که در آن دوران یاد ‌می‌گیریم این درس را نیز بگیریم و به گوش‌مان برسد. اشتباه به دنبال مقصر گشتن، در زندگی تمامی انسان‌های جهان است بدون هیچ حد و مرزی. تمام ما این اشتباه را می‌کنیم. اگر کمی به فکر پی بردن گناه و اشتباه خود باشیم خیلی بهتر از آن است که دنبال مقصر باشیم!!

دنبال مقصر گشتن دردی را دوا نمی‌کند بلکه بدتر این عادت بد را پرورش می‌دهد و روز به روز باعث نادانی بیشتر انسان‌ها می‌شود. یاد بگیریم به جای مقصر، خودمان را اول به خود و بعد به دیگران «اثبات» کنیم. این کلمه خیلی مهمه با خودمان چندبار این کلمه را تکرار کنیم کلمه زیبایست و البته که آموزنده این که بتوانیم خودمان را اثبات کنیم یعنی یک آدم موفق هستیم یعنی توانسته‌ایم قله‌ی دماوند را بالا برویم و پرچم خودمان را برسرش فرود بیاوریم خودت را اثبات کن زیباست اینکه قابلیت توانایی خودت را به همه اثبات کنی عالیه...

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
زندگی کردن...
صبور...
مقصر...
رفتار درست...
حسادت...!!
کینه...
عشق...
دخالت کردن... !
شعور...
سطح فکر...
مطالعه...
احترام گذاشتن...
حقوق زنان و مردان…
ازدواج...
اعتیاد...
حرف مردم...
نگرش منفی و مثبت...
کودکان کار...
دنیای مجازی...
نتیجه‌گیری...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جهان زیباتر می‌شود اگر...
نویسنده
ناشر چاپینشر رزا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۰
زبانفارسی
شابک978-622-6356-94-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر...

الناز ضرغام
۱۴۰۰/۱/۲۱
عنوان کتاب کاملا با محتویات کتاب کامل میشه، درسته کتاب خیلی مختصر بیان کرده ولی کتاب خوبیه باعث میشه استارتی باشه برای اینکه تمام بذر‌های تفکرات و باورهای منفی رو در خودمون پیدا کنیم و با برطرف کردن اونها باورها و درونمون رو مثبت وقدرتمند کنیم و دیدگاهمون رو تغییر بدیم، این جهان خیلیییییی زیباست قدرش رو بدونیم
سلاله سادات علوی پور
۱۳۹۹/۷/۴
من نسخه نمونه این کتابو خوندم و کتاب جالبی باید باشه اما باتوجه به تعداد صفحات که ۸۰ تاست واقعا نمی‌ارزه ولی مطمعنم موارد مفیدی توی کتاب هست که اگه قیمت پایین تری داشت این کتاب حتما میخریدم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر...

برای دریافت کتاب جهان زیباتر می‌شود اگر... و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.