معرفی و دانلود کتاب صوتی داستان دو شهر

عکس جلد کتاب صوتی داستان دو شهر
قیمت:
28500 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان دو شهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان دو شهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی داستان دو شهر

کتاب صوتی داستان دو شهر شاهکاری خیره‌کننده از چارلز دیکنز، نویسنده‌ی شهیر ادبیات قرن نوزدهم انگلستان، است. وقایع این اثر تاریخی - اجتماعیِ درخشان، در سال‌های منتهی به انقلاب فرانسه می‌گذرد؛ در عصری که به زعم دیکنز، بهترین و بدترینِ دوران‌ها بود... بد نیست بدانید که رمان داستان دو شهر یکی از پرفروش‌ترین عناوین داستانیِ تاریخ به شمار می‌رود.

درباره کتاب صوتی داستان دو شهر

«بهترین روزگار و بدترین روزگار بود. دوران خرد و روزهای بی‌خردی، بهار امید و زمستان ناامیدی. پیش رویمان همه چیز بود و هیچ چیز نبود. همه به سوی بهشت می‌رفتیم و همه از آن دور می‌شدیم»... جملاتی که خواندید، در کنار هم، زیباترین فرازِ آغازینِ یک رمان در تاریخ ادبیات غرب را ساخته‌اند؛ شروعی میخکوب‌کننده‌ بر روایتی جنون‌آسا که به پرتره‌ای بی‌نقص از یک برهه‌ی مهم و حیاتی در تاریخ اروپا می‌مانَد. هیچ اغراق نیست اگر مدعی شویم که این جملات تکان‌دهنده و متناقض‌نما که در ابتدای رمان داستان دو شهر (A Tale of Two Cities) نقل شده‌اند، تمام آنچه را که در باب قرن هجدهم گفتنی است، بیان داشته‌اند.

در تاریخ می‌خوانیم که سده‌ی هجدهم عصر بیداری مردم اروپا بوده است. در این برهه، انسان غربی، شاید برای نخستین بار در تاریخِ خود، به فهم و درکی روشن از حقوق اساسی خویش دست می‌یابد. در این عصر است که مفاهیمی چون «آزادی»، «حق تعیین سرنوشت» و «برابری»، که امروزه طنینی آشنا در گوش‌های ما دارند، برای اولین بار به جامه‌ی «بیان» درمی‌آیند، و سرانجام، رویدادی تاریخی موسوم به «انقلاب کبیر فرانسه» را سبب می‌گردند.

انقلاب فرانسه در دیده‌ی ناظران آن، تجلیِ توأمان متناقض‌ترین ایده‌های فکری و متضادترین رفتارهای جمعی بود. از یک سو، آنچه در این واقعه جلب توجه می‌کرد، واکنشِ پُرشور و همگانی علیه تبعیض سیاسی، و تحقق خواست عمومیِ برابری و آزادی و عدالت بود. از سویی دیگر امّا، این انقلاب جلوه‌ی تمام رذائل انسانی، از جمله خشونت، عقده‌گشایی و آشوب‌طلبی نیز، به نظر می‌رسید. (عجیب نیست که حتی امروزه، عبارت «انقلاب فرانسه»، ناخودآگاه تصویر گیوتین را در اذهان مجسم می‌کند!)

چارلز دیکنز (Charles Dickens) اهل انگلستان بود و هرگز فرانسه را از نزدیک ندیده بود. با این حال، هم‌او بود که در رمانی درخشان و کم‌نظیر، اگرنه دقیق‌ترین، دست‌کم گیراترین تصویر را از زشتی‌ها و زیبایی‌های انقلاب کبیر فرانسه به دست داد.

وقایع رمان داستان دو شهر در دو پایتخت بزرگ اروپا جریان دارد: لندن و پاریس. روایت دیکنز اساساً حول محور چند شخصیت معدود می‌گردد. با این حال، دامنه‌ی فعالیت‌های همین چند شخصیت، به مرور چنان گسترده می‌گردد که گستره‌ای به پهنای یک عصر تاریخی را در بر می‌گیرد.

قهرمان کتاب داستان دو شهر، جوانی عاطل و باطل به نام سیدنی کارتن است. شخصیتی عامی و مبتذل که به واسطه‌ی دل باختن به زنی زیبا و پاک‌سرشت، به مرور تحولات روحی و شخصیتی عظیمی را از سر می‌گذراند. تا این‌که سرانجام، در لحظه‌ای دراماتیک از داستان، با اتخاذ تصمیمی سرنوشت‌ساز و ایثارگرانه، خود را به پای عشق و آرمان خویش، قربانی می‌کند.

کتاب داستان دو شهر از بسیاری جهات اثری بی‌نظیر و یکه در تاریخ ادبیات انگلستان است. چنان‌که حتی اشاره‌ای مختصر به دلایل عظمت آن، فرصت و مجالی بس فراخ‌تر از آنچه ما در اختیار داریم، می‌طلبد. به همین خاطر، بهتر می‌دانیم که مطلب حاضر را در همین نقطه به پایان بَریم و از شما دعوت کنیم که بی فوت وقت، خودْ به مطالعه‌ی این شاهکار ادبی جاویدان بنشینید.

اقتباس از کتاب صوتی داستان دو شهر

رمان داستان دو شهر، به سان اغلب آثار چارلز دیکنز، منبع الهامی بزرگ در خلق آثار اقتباسی فراوان در دو حوزه‌ی تئاتر و سینما بوده است. در همین راستا، از میان مهم‌ترین اقتباس‌های سینمایی از رمان دیکنز، باید از فیلم سینمایی داستان دو شهر، ساخته‌ی جیم گدارد، نام بُرد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی داستان دو شهر

- یک اثر کلاسیک تکان‌دهنده. (Barnes & Noble)
- «داستان دو شهر» تصویری‌ روشن از زمانه‌ای مملو از ترس و خیانت به دست می‌دهد. (Penguin Random House)

کتاب صوتی داستان دو شهر مناسب چه کسانی است؟

از تمام علاقه‌مندان به ادبیات کلاسیک جهان دعوت می‌کنیم که شنونده‌ی کتاب صوتی داستان دو شهر باشند.

با چارلز دیکنز بیشتر آشنا شویم

این نویسنده‌ی بزرگ انگلیسی در سال 1812 به دنیا آمد و به سال 1870 چشم بر جهان فرو بست. امروزه از وی به عنوان مهم‌ترین رمان‌نویس عصر ویکتوریا یاد می‌شود. تحمل فقر و محرومیت بی‌امان در دوران کودکی و نوجوانی، از دیکنز انسانی با روحیه‌ای حساس به نابرابری‌ها ساخته بود. امری که از دقت در بزرگ‌ترین آثارش به خوبی هویداست.

از میان مهم‌ترین کتاب‌های چارلز دیکنز می‌توان به عناوینی چون «داستان دو شهر»، «روزگار سخت»، «خانه‌ی قانون‌زده» و «آرزوهای بزرگ» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی داستان دو شهر می‌شنویم

حتی در پایتخت انگلستان، هر شب مردان مسلح، بی‌پروا دزدی می‌کردند و راهزنی رواج داشت؛ به خانواده‌ها آشکارا هشدار داده بودند که تا وقتی وسایل خود را به انبارهای امن نسپرده‌اند، از شهر خارج نشوند. دزدادن در سالن‌های پذیرایی دربار صلیب‌های الماس‌نشان را از گردن اشراف می‌زدند؛ تفنگچی‌ها دنبال جنس‌های دزدی به کلیسای سنت جایلز می‌رفتند؛ دزدها به تفنگچی‌ها شلیک می‌کردند و تفنگچی‌ها دارودسته‌ی دزدها را به آتش می‌بستند؛ و این اتفاق‌ها برای همه عادی بود.

همه‌ی این اتفاق‌ها و هزاران اتفاق مثل این‌ها، در اواخر سال 1775 میلادی رخ می‌دادند. در همین حال، هیزم‌شکن و برزگر، بدون جلب توجه به کار خود مشغول بودند و آن دو پادشاه با فک‌های بزرگ و ملکه‌های زیبا و نه چندان زیبا، هیاهوکنان راه خودشان را می‌رفتند...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
معرفی
4 دقیقه
کتاب اول: زندگی دوباره: یک: روزگار
9 دقیقه
کتاب اول: زندگی دوباره: دو: کالسکه‌ی پست
8 دقیقه
کتاب اول: زندگی دوباره: سه: اشباح شبانگاهی
24 دقیقه
کتاب اول: زندگی دوباره: چهار: آمادگی
24 دقیقه
کتاب اول: زندگی دوباره: پنج: کافه
25 دقیقه
کتاب اول: زندگی دوباره: شش: کفاش
13 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: یک: پنج سال بعد
15 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: دو: منظره
34 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: سه: ناکامی
15 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: چهار: تبریک
13 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: پنج: شغال
25 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: شش: صدها نفر
21 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: هفت: عالیجناب در شهر
13 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: هشت: عالیجناب در روستا
26 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: نه: سر گورگون
20 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: ده: دو قول
8 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: یازده: تصویر یک هم‌نشین
16 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: دوازده: مرد آداب‌دان
13 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: سیزده: مرد بی‌آداب
23 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: چهارده: کاسب درستکار
25 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: پانزده: بافتن
24 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: شانزده: باز هم بافتن
13 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: هفده: یک شب
15 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: هجده: نه روز
19 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: نوزده: توصیه
8 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: بیست: تقاضا
29 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: بیست و یک: طنین گام‌ها
14 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: بیست و دو: دریا هم‌چنان می‌خروشد
19 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: بیست و سه: آتش زبانه می‌کشد
27 دقیقه
کتاب دوم: رشته‌ی طلایی: بیست و چهار: به سوی صخره‌ی آهنربا
29 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: یک: انفرادی
16 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: دو: سنگ سنباده
13 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: سه: سایه
14 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: چهار: آرامش در طوفان
16 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: پنج: چوب‌بر
18 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: شش: پیروزی
11 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: هفت: ضربه‌ای به در
29 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: هشت: یک دست بازی
30 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: نه: بازی انجام شد
37 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: ده: ماهیت سایه
11 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: یازده: غروب
22 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: دوازده: تاریکی
33 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: سیزده: پنجاه و دو
33 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: چهارده: پایانِ بافتن
18 دقیقه
کتاب سوم: مسیر طوفان: پانزده: طنین گام‌ها برای همیشه محو می‌شود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی داستان دو شهر
نویسنده
مترجمنوشین ابراهیمی
گویندهتایماز رضوانی
ناشر چاپینشر افق
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ ساعت و ۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
28500 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی داستان دو شهر

مجید حاجی پور
۱۴۰۱/۶/۱۵
در میان همه رمان‌هایی که هرکسی خوانده این رمان مسلما متمایز و فراموش نشدنی خواهد بود. اگرچه ممکن است دو کتاب اول چندان تکان دهنده به نظر نیاید اما در کتاب سوم وقایع گذشته ماهیت خود را افشا می‌کنند و چارلز دیکنز قدرت واقعی خود را به رخ می‌کشد.
انقلاب فرانسه و در کل ماهیت هیجانی و پر از خشم و بدون
خرد انقلاب موضوع اصلی کتاب داستان دو شهر است. اعدام، شکنجه، کشتار بیرحمانه و خشم‌هایی که ریشه‌های عمیق در سال‌ها فقر و تنگدستی دارند در این کتاب به زیبایی تشریح شده است. باید به یاد داشت خصیصه اصلی نویسندگان بزرگی مانند چارلز دیکنز  این است که جدای از قدرت بالای قلم و تصویر سازی‌های بدیع، مسائل و موضوعاتی را مورد بررسی قرار می‌دهند که فراتر از مسائل شخصی و عاطفی است. همانند ویکتور هوگو در بینوایان و کلود ولگرد، و تولستوی در رستاخیز، چارلز دیکنز در کتاب داستان دو شهر فقر اجتماعی، فاصله طبقاتی، و استثمار طبقه فرودست از طرف طبقه صاحب سرمایه مورد بررسی و نقد قرار گرفته است.
دیکنز در این داستان ضرورت بیداری اجتماعی و اصلاح دادگاه‌ها و نحوه رسیدگی به جرایم، اهمیت شکل گیری نهادهای قانونی، سندیکاهای کارگری، برابری اجتماعی و رفع ظلم و ستم را به زیبایی به تصویر می‌کشد.
در کنار این مسائل اصلی موضوعات عاطفی و عشق و عاشقی‌های زمینی نیز لطافت و لطف رمان را دوچندان می‌کند که خواننده را سر ذوق و لذت می‌اورد
نرمین صوفی
۱۴۰۱/۸/۱۷
کتاب به اون شکل که تو قسمت معرفی و نظرات دوستان تعریف و نقدشده جالب نبود. بنظرم نامفهومه. خط داستانی مشخصی نداره و تعدادکاراکترا و شخصیت وهمینطوراسامی بقدری زیاده که گیج کننده س.‌ی نفرزندانی بعداز۱۸سال اززندان ازادمیشه و باتنهادخترش که اصلا همدیگرو نمیشناسن اشنا و رودررو میشه و تمام. بعدداستان بانک سرازخونه‌ی نگهبان بداخلاق درمیاره که با خانومش به تندی برخورد میکنه. بعدازی دادگاه سردرمیاره که پدرو دخترازشاهدین ماجرای مردی هستن که تازه به داستان اضافه شده و همینطور ادامه داره نمیفهمم کجای این مطالب که ربط چندانی به هم نداره برای دوستان جالب بوده که دزنظرانشون انقداغراق کردن. شاید یک مقدارته مایه‌ی فلسفه داشته باشه اما من بجزاین چیزجالب توجه دیگه‌ای ندیدیم که جذبش بشم البته سلیقه‌ای هستش و شاید با سلیقه‌ی من درتضاد هستش تشکرازتمامی دست انددرکاران که زحمت کشیدن ممنون و سپاسگذار
M R
۱۴۰۱/۶/۳۰
از شنیدن این کتاب بسیار بسیار لذت بردم. حقیقتا شایسته ست عنوان شاهکار داشته باشه و صد البته از چارلز دیکنز چنین انتظاری بی جا نیست. یک داستان درام که در بستر تاریخ انقلاب فرانسه روایت میشه، شاید نگاه همه ما به رخ داد یک انقلاب از دید ناظر بیرونی باشه ولی در این کتاب میتونید رخدادهای عجیب و مخوف رو انقلاب از دید شخصیتی که در اون شرایط گرفتار شده تصور کنید. ماجرا از پیرمرد کفاشی که در اتاقکی مشغول کفش دوختن هست و تلاش دختر و دوست نزدیکش که اونها رو نمیشناسه برای آزاد کردن و بردنش از فرانسه به انگلستان شروع میشه و به تدریج با شخصیت‌های داستان و اتفاقاتی که از سر گذروندن آشنا میشید. علاوه بر داستان درام این خانواده فرانسوی و دوستان و اطرافیان اونها، گریزی به شرایط و اوضاع اواخر قرن ١٨ فرانسه و پیش از وقوع انقلاب و البته مدت کوتاهی بعد از پیروزی اون زده میشه. مطلبی که برای من بسیار تکان دهنده بود نتیجه و پایانی بود که در اثر خشم و سرخوردگی اجتماعی در یک جامعه بوجود میاد. ظاهرا این خشم ناشی از ندیده گرفته شدن و رنج کشیدن در ابتدا تاثیر چشمگیری نداره اما به مرور و با کهنه شدن اون زخم تبدیل به نوعی انزجار و خشونت غیرقابل کنترل میشه و ریشه‌ی همه چیز رو میسوزونه. انگار اون آدمها به نقطه‌ای میرسن که عواطف و احساسات انسانی در اونها کاملا میمیره وتنها به دنبال انتقام و نابودی میفتن. چارلز دیکنز باهنرمندی تمام دلایل این اتفاق و نتایجش رو در قالب داستانش شرح میده طوریکه بعد از خوندن کتاب حس میکنید کتابی جامعه شناسانه خوندید ولی در عین حال ارزشهای والای اخلاقی رو که یکی از شخصیت‌ها در انتهای داستان بهش دست پیدا میکنه هم عمیقا خواننده رو تحت تاثیر قرار میده. این اثر بدون شک از بهترین‌های دنیاست.
زهرا محسن زاده
۱۴۰۱/۱۲/۱
به نظر من موتور داستان خیلی دیر روشن شد. ابتدای کتاب خیلی خسته کننده و کسل کننده بود تا جایی که چندبار خواستم از ادامه منصرف بشوم.
از اواسط داستان کم کم هیجان چاشنی داستان شد و هر یک از شخصیت‌های داستان جای خود را پیدا کردند و ربط شخصیت‌ها به اصل داستان مشخص شد و قطعات پازل در کنار هم قرار
از و
گرفتند. اواسط داستان بود که تلخی‌های انقلاب به تصویر کشیده شد داستان تلخی بود پایان احساسی داشت. به نظر من آخرین چپتر داستان خیلی زیبا بود وقتی که قهرمان داستان از مشاهدات بعد از مرگ میگفت.
بیان نویسنده خیلی متفاوت بود. این اولین کتابی بود که از این نویسنده می‌خواندم قبلا آشنایی به سبک او نداشتم. سبک او را دوست داشتم.
با تشکر از راوی محترم، تن صدای ایشان را خیلی دوست داشتم. بسیار مسلط قصه را روایت کردند.
و با تشکر از کتابراه
عسل ر
۱۴۰۲/۶/۶
پیشنهاد می‌کنم کتاب رو گوش بدید. اصلا خسته کنند نیست و آدم رو شدیدا به فکر فرومی بره. یه آدم وقتی شرایطش پیش بیاد تا چه حد وحشی و خون ریز می‌شه و ستم و ستمگر چقدر می‌تونند خشم رو در شخص ستمدیده روشن کنه که کاملا شبیه به خودش بشه. کتابهای چارلز دیکنز جادویی ند و ترجمه هم روان بود و علاوه بر روان بر بودن احساسات غالب داستان رو کاملا بیان کرده. با شنیدن این کتاب حس خشم، عشق، تنفر، آسودگی، اضطراب، تاسف، درون رو لبریز می‌کنه و این اثر پر بود از احساس‌های گوناگون و متفاوت. موزیک، و صدای جادوییه گوینده بسیار عالی بود. ممنون از عوامل سازنده و کتابراه عزیز
محمد اسائیان
۱۴۰۱/۱۲/۲۹
دیکنز به واقع یکی از بزرگترین نویسندگان دوره‌ی ویکتوریایی است. او استاد توصیف فضا، مکان و موقعیتهاست. داستان دو شهر یکی از قویترین آثار اوست که علاوه بر لذت خواندن داستان میتوان به زیبایی شرایط زمان و مکان دوره‌ی پیش و پس از انقلاب را دریافت. داستانهای دیکنز تماما به سبک رمانتیک است. پایان بندی او تقریبا تمامی داستانهای به سبک نویسندگان رمانتیک با توفیق نسبی همراه است. آثار این نویسنده همگی خواندنی و جذاب است. این داستان او نیز بسیار قابل توجه و خواندنی است.
سپاس از کتابراه و راوی خوش صدا
شقایق میان آبی
۱۴۰۲/۸/۳۰
رمان خوبی بود.. ولی ابتدای داستان خسته کننده بود و دیر رو دور میافته و شروع به روشن شدن داستان میکنه.. خیلی‌ها پیشنهاد میدادن به خوندن این کتاب اما برایه من نسبت به رمان‌هایی که خوانده بودم جذابیتش کمتر بود و طولانی.. بنظرم داستان‌های دیگه‌ی دیکنز جذابتر و قشنگتر هستن
شیرین سلیمانی
۱۴۰۲/۷/۱۳
واقعیت دردناک تمامی انقلابها، در این کتاب به زیباترین شکل ممکن، به تصویر کشیده شده است. داستان چنان قوی و ارتباط مطالب چنان محکم است که شما در جای جای داستان، از این همه تبحر در شخصیت پردازی و به روی صحنه آوردنِ شخصیت‌ها در زمان و مکان مناسب، شگفت زده می‌شوید
Eti Atshani
۱۴۰۱/۱۲/۲۷
در شروع داستان، شاید کتاب به نظر جنایی یا معمایی بنظر اید، اما در انتها مسایل اجتماعی بزرگی همچو انقلاب را در بر میگیرد، و دیکنز درقالب داستان، تند خویها و قضاوت‌هایی بر مبنای خشم را مینمایاند که انسان را به تعمق وا میدارد، ممنون از زحمات همگی
سپیده کریمی
۱۴۰۲/۱/۲۹
شیوه توصیف صحنه‌ها و شخصیت‌ها و همچنین رفت و برگشتی که به صحنه‌ها و شخصیت‌ها انجام می‌شد بسیار عاااالی و جالب بود.
توصیف احساسات توده مردم و واکاوی دلایل آن بی‌نظیر بود.
خواندن / شنیدن کتاب رو حتما پیشنهاد می‌کنم.
پری سا
۱۴۰۱/۸/۲۴
چه داستان آشنایی ست، داستان دو شهر.
ای کاش بشر یه روزی از این همه خشم و نفرت فارغ میشد و دنیا پر میشد از شخصیت‌های مثل سیدنی کارتون. بسیار لذت بردم از این شاهکار بی مثال چارلز دیکنز. صدای راوی هم خوب بود.
فرح حقیقی
۱۴۰۱/۷/۸
تا آخر کتاب را با علاقه دنبال کردم، کاش انسانها آنقدر منصف بودند که وقتی فرصت انتقام به آن‌ها داده می‌شود از افراط و تفریط بپرهیزند و عدالت را فراموش نکنند چون ظلم پایدار نیست، صدای راوی هم خیلی خوب بود.
Marieh Hosseini
۱۴۰۲/۸/۲۳
با کمی صبوری صحنه‌هایی جلوی چشمان شنونده پدیدار میشه که اصلا قابل پیش بینی نیستند.. قلم جذاب چارلز دیکنز با صدای آقای رضوانی هنرمند، یک اثری بسیار زیبا خلق کرد
Lili Razmara
۱۴۰۱/۹/۶
در اولین فرصت باید این کتاب رو دوباره بخونم و یادداشت‌برداری کنم،
نکات قابل تاَمل زیادی داره!
سهیلا زوار
۱۴۰۲/۴/۱۳
بسیار عالی و خارق العاده. هر چقدر به آخر کتاب نزدیک تر میشی داستان جالب تر میشه.
مشاهده همه نظرات 23

راهنمای مطالعه کتاب صوتی داستان دو شهر

برای دریافت کتاب صوتی داستان دو شهر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.