معرفی و دانلود کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)

عکس جلد کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)
قیمت:
۱۴۵۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)

هر کسی که شکرگزار باشد، بیشتر به او داده می‌شود و برکت و فراوانی را خواهد یافت... راندا برن در کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)، درباره‌ی تأثیرات خارق‌العاده قدردانی با شما سخن می‌گوید. به کمک این کتاب و انجام تمرینات و تکنیک‌های آن می‌توانید در زندگی‌تان تغییرات مثبتی ایجاد کنید.

درباره‌ی کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری):

برای تجربه‌ی یک زندگی لبریز از آرامش و شادابی لازم نیست کارهای عجیب‌و‌غریبی انجام دهید یا سراغ چیزهای ماورایی بروید. تنها چیزی که به آن احتیاج دارید قدرتی است که از درون شما نشأت می‌گیرد و به سوی خداوند راهی می‌شود. این یک قانون است که اگر آن را عملی سازید آرامشی را که همواره به آن نیازمندید، در زندگی خواهید یافت.

اگر با قانون جذب آشنا باشید، مطمئناً نام راندا برن هم به گوش‌تان خورده است. نویسنده‌ی کتاب «راز» که با فروش بیش از 19 میلیون نسخه شهرت زیادی پیدا کرد. این کتاب تنها یک نکته را به شما یادآور می‌شود و آن هم این است که به هر چیزی در این دنیا بیندیشید، همان را به سوی خود جذب خواهید کرد. حال این نویسنده‌ی برجسته در کتاب جادو (The Magic) پیامی جدید به شما می‌دهد.

کتاب پیش‌رو در حقیقت از دل اثر قبلی برخاسته است و به نوعی آن را تکمیل می‌کند. در این کتاب می‌آموزید به هرچه بیندیشید یا درباره‌اش صحبت کنید، مطمئناً به آن دست خواهید یافت و اگر دائماً شکرگزار باشید، درهای رحمت و برکت بیشتر به روی شما باز می‌شود. عبارت حیرت‌انگیزی که برن به شما می‌گوید بسیار ساده است. کافی است هر روز آن را با خود تکرار کنید تا معجزه‌ی نهایی را ببینید. آن عبارت فوق‌العاده هم چیزی نیست جز «خدایا، سپاسگزارم».

نویسنده در این کتاب تأکید می‌کند که تنها اینکه آن جمله را تکرار کنید کافی نیست؛ بلکه باید آن را از عمق وجودتان حس کنید و به آن باور داشته باشید. با به زبان آوردن نام خداوند و قدردانی از او هر روز بیشتر آرامش و نعمت را در زندگی‌تان احساس می‌کنید. شاید سپاسگزاری عملی بسیار ساده و آسان به نظر بیاید ولی تأثیرات خارق‌العاده‌ای که در پی دارد، شما را به فرد دیگری تبدیل می‌کند.

کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)، در طی بیست و هشت روز شما را راهنمایی می‌کند تا این کار را به روتین روزانه‌تان اضافه و زندگی‌ خود را متحول کنید.

در نکوداشت کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری):

- این اثر زندگی شما را به طرزی خارق‌العاده دگرگون می‌کند! (amazon)

کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری) برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب را بیش از همه به افرادی توصیه می‌کنیم که احساس یأس و سرخوردگی می‌کنند و به دنبال آموزه‌هایی کاربردی برای خروج از این وضعیت‌ می‌گردند. همچنین علاقه‌مندان به موضوع قانون جذب و کتاب‌های خودیاری از خواندن این اثر لذت خواهند برد.

با راندا برن بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و تهیه‌کننده تلویزیونی با خلق کتاب راز توانست زندگی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را تغییر دهد و مدتی بعد از چاپ آن به شهرتی جهانی رسید. او پس از آن سه کتاب دیگر به رشته‌ی تحریر در آورد که همگی آن‌ها نیز جزء کتاب‌های پرفروش بودند. مجله تایم در سال 2007 راندا برن (Rhonda Byrne) را به‌عنوان یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد.

وی زندگی پرتلاطمی داشت و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی‌های زیادی کشیده است. برن در سال 2004 و پس از مرگ پدرش به افسردگی مبتلا شد. کمی بعد به اصرار دخترش هیلی، کتاب «علم ثروتمند شدن» والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به‌مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و بعد از انجام تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

از دیگر کتاب‌های این نویسنده تأثیرگذار می‌توان به «قدرت» و «قهرمان» اشاره کرد هر سه آن‌ها به‌نوعی تکمیل‌کننده کتاب راز هستند.

جملات برگزیده‌ی کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری):

- بزرگ‌ترین ثروت، سلامتی است.
- دانش یک گنج است، اما تمرین، کلید آن است.
- فقط با سپاسگزاری است که زندگی غنی می‌شود.
- یک انسان شکرگزار تحت هر شرایطی شکرگزار است.
- وقتی شمردن نعمت‌هایم را شروع کردم، سراسر زندگی‌ام دگرگون شد.
- می‌توان گفت فقط در آن لحظه‌هایی که قلبمان از گنجینه‌های ما آگاه است، زنده هستیم.
- وقتی صبح بلند می‌شوید به این فکر کنید که زنده ‌بودن، فکر کردن، لذت‌ بردن و دوست‌ داشتن چه امتیازی است

در بخشی از کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری) می‌خوانیم:

هر اشتباه فقط یک برکت است. تمرین جادویی امروز این را ثابت خواهد کرد، زیرا شما کشف خواهید کرد که در واقع برکات پنهانی در هر اشتباهی نهفته است!

کودک هنگام یادگیری نحوه دوچرخه‌سواری یا نوشتن، اشتباهات زیادی را مرتکب می‌شود و ما درباره اشتباهاتشان، قضاوت نمی‌کنیم، چرا که می‌دانیم با اشتباه‌ کردن، می‌آموزند و در نهایت به آنچه می‌خواهند انجام دهند، تسلط پیدا می‌کنند. پس چرا بزرگسالان هنگام اشتباه‌کردن، آن‌قدر به خود سخت می‌گیرند؟ همان قانونی که در مورد کودکان اعمال می‌شود، در مورد شما نیز صدق می‌کند. همه ما اشتباه می‌کنیم و اگر مرتکب اشتباهات نشویم، هرگز چیزی یاد نمی‌گیریم و باهوش‌تر یا عاقل‌تر نمی‌شویم.

ما در انتخاب‌های خود آزادیم و این بدان معناست که ما در اشتباه ‌کردن نیز آزادیم. اشتباهات ممکن است به ما صدمه بزنند، اما اگر از اشتباهی که مرتکب شده‌ایم، درسی بیاموزیم، دردی که از آن متحمل شده‌ایم، ناچیز است. در واقع، طبق قانون جذب، مرتباً همان اشتباه را مرتکب خواهیم شد تا اینکه عواقب آن، چنان به ما آسیب برساند که سرانجام از آن درس بگیریم! این همان دلیل آسیب ‌رسانی اشتباهات است تا ما از آن‌ها درس بگیریم و مرتباً مرتکب آن‌ها نشویم.

برای درس‌گرفتن از یک اشتباه، ابتدا باید مسئولیت آن را بپذیریم و این همان ‌جایی است که بسیاری از افراد می‌توانند مردود شوند، زیرا آن‌ها اغلب شخص دیگری را به خاطر اشتباه خودشان، مقصر می‌دانند.

بیایید سناریوی متوقف ‌شدن توسط پلیس برای سرعت غیر مجاز و گرفتن برگه جریمه را بررسی کنیم. ما به جای پذیرش مسئولیت این واقعیت که سرعتمان زیاد است، پلیس را مقصر می‌دانیم، چون آن‌ها در بوته‌های کنار بزرگراه یا در اطراف پیچ‌ها، مخفی ‌شده بودند و ما نمی‌توانستیم آن‌ها را ببینیم؛ آن‌ها دوربین ثبت ‌سرعت داشتند، بنابراین ما هیچ شانسی برای در رفتن نداشتیم؛ اما این اشتباه ماست، زیرا ما همان کسی هستیم که سرعت غیر مجاز را انتخاب کرد.

فهرست مطالب کتاب

سخن مترجم
گاهی یک حرف همه چیز را تغییر می‌دهد
آیا به جادو اعتقاد دارید؟
یک راز بزرگ برملا شد
جادو را وارد زندگی خود کنید
فرمول جادویی
یک کتاب جادویی
روز اول؛ نعمت‌های خود را بشمارید
روز دوم؛ سنگِ جادویی
روز سوم؛ روابط جادویی
روز چهارم؛ سلامتی جادویی
روز پنجم؛ پول جادویی
روز ششم؛ شغل جادویی
روز هفتم؛ روش جادویی رهایی از منفی‌نگری
روز هشتم؛ ترکیبات جادویی
روز نهم؛ آهن‌ربای پول
روز دهم؛ غبار جادویی همه را در بر می‌گیرد
روز یازدهم؛ یک صبح جادویی
روز دوازدهم؛ افراد جادویی که تفاوتی ایجاد کرده‌اند
روز سیزدهم؛ همه آرزوهایتان را به واقعیت تبدیل کنید
روز چهاردهم؛ یک روز جادویی داشته باشید
روز پانزدهم؛ با جادو روابط خود را بهبود ببخشید
روز شانزدهم؛ جادو و معجزات در سلامتی
روز هفدهم؛ چک جادویی
روز هجدهم؛ فهرست کارهای جادویی
روز نوزدهم؛ قدم‌های جادویی
روز بیستم؛ جادوی قلب
روز بیست‌ویکم؛ نتایج باشکوه
روز بیست‌ودوم؛ مقابل چشم‌های شما
روز بیست‌وسوم؛ هوای جادویی که نفس می‌کشید
روز بیست‌وچهارم؛ عصای جادویی
روز بیست‌وپنجم؛ نشانه‌های جادو
روز بیست‌وششم؛ به شکلی جادویی، اشتباهات را به نعمت تبدیل کنید
روز بیست‌وهفتم؛ آینه جادویی
روز بیست‌وهشتم؛ جادو را به خاطر بسپار
آینده جادویی شما
جادو تمامی ندارد!
درباره راندا برن
راز
راز چیست؟
گزیده‌ای از کتاب راز
گزیده‌هایی از کتاب قدرت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)
نویسنده
مترجمسارا عزیزی
ناشر چاپیانتشارات یوشیتا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۶
زبانفارسی
شابک978-622-7369-49-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۵۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)

علی استادی
۱۴۰۱/۱/۱۱
باسلام کتاب جادو (معجزهسپاسگزاری) کتاب بی نظیراست وکسانی که میخواهند تحول درزندگی داشته باشندحتما این کتاب رابخوانند
ومن ازمسئولین کتاب راه کمال تشکررادارم
علی استادی
۱۴۰۱/۱/۳۰
باسلام کتاب جادوی (معجزه سپاسگزاری برای کسانی که دنبال ترقی و موفقیت هستن بسیار مفید و عالی میباشد
نرگس ظفری
۱۴۰۰/۱۱/۲۴
بسیارعالی من ب دوستان خود هم کتابراه رو پیشنهاد کردم ک حتما داخل گوشی نصب کنند. یه کتابخونه همراه
زهرا کریمی
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
سلام. کتابی هست که مدتهاست به دنبال خرید آن هستم بسیار عالیست
ابوالفضل کرد
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
کتاب بسیار کمک میکنه برای زندگی بهتر
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)

برای دریافت کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.