معرفی و دانلود کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)

عکس جلد کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)
قیمت:
40000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)

گیلیان باتلر و تونی هوپ در کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)، شما را با ابعاد جدیدتر بیماری افسردگی آشنا می‌کنند و راه‌های مقابله و درمان این اختلال روانی را برایتان شرح می‌دهند. این اثر ترجمه بخش افسردگی کتاب «بر فراز قله‌های موفقیت» است.

درباره کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی):

افسردگی یکی از اختلال‌ها و بیماری‌های روانی است که بسیاری از مردم در طول زندگی خود آن را تجربه می‌کنند و با توجه به روحیه و شرایط افراد، شدت بیماری نیز متغیر می‌شود. به همین خاطر در صورت داشتن علائم افسردگی باید برای پیشگیری و درمان آن تلاش کرد. زمانی که کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) (Managing your mind) در سال 1995 به چاپ رسید، موفق شد جایگاه بی‌نظیری در بازار کتاب‌های خودیاری و روانشناسی به دست بیاورد. این اثر شاید نتواند به درمان کامل افسردگی کمکی کند اما دیدگاه و شناخت شما را نسبت به این مسئله عمیق‌تر خواهد کرد و نحوه مواجهه با آن و مدیریتش را نیز یاد خواهید گرفت.

در ابتدای کتاب درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) تعریفی جامع از این بیماری ارائه داده می‌شود؛ سپس نشانه‌های رفتاری، حسی، فکری و جسمی افسردگی را بررسی می‌کنند. گیلیان باتلر و تونی هوپ در این کتاب از دو نوع ادبیات خودیاری و استراتژی درمانی استفاده می‌کنند؛ در واقع راه‌هایی برای جلوگیری و درمان این اختلال ارائه می‌شود و هم توصیه‌هایی مفید و کاربردی به افرادی داده می‌شود که اطرافیان‌شان چنین مشکلی دارند و باید شیوه صحیح رفتار را به آن‌ها بیاموزند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی):

- یک راهنمای خوب و مکتوب و متفکرانه! (Booklist)
- این کتاب مشاوره را مانند یک کتاب تناسب اندام برای ذهن در نظر بگیرید که تمرین‌هایی برای بهبود وضعیت ارائه می‌دهد. (Library Journal)

کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) برای چه کسانی مناسب است؟

اگر گمان می‌کنید که علائم افسردگی دارید یا اطرافیان‌تان از نظر روحی در سلامت کامل قرار ندارند، این کتاب می‌تواند پیشنهاد خوبی برای بهبود اوضاع باشد.

تونی هوپ و گیلیان باتلر را بیشتر بشناسیم:

گیلیان باتلر (Gillian Butler) به عنوان یک روانشناس بالینی در بیمارستان وارنفورد انگلستان کار می‌کند و تونی هوپ (Tony Hope) نیز روانپزشکی بالینی است که در بخش تحقیقات دانشگاه آکسفورد فعالیت دارد.

در بخشی از کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) می‌شنویم:

اگر دچار احساس افسردگی هستید باید بدانید که خلق آدمی، چه با مکانیسم روانشناختی و چه به دلیل تغییرات بیوشیمیایی دچار گرفتگی و پریشانی شده باشد، به هر حال بهبود خواهد یافت. سطح شادمانی روانی‌ انسان همواره متغیر است و وقتی به حداقل خود برسد، به آن افسردگی اطلاق می‌شود. بنابراین افسردگی هرگز دائمی‌ نیست. البته هنگامی‌ که فرد در میان دیوارهای سیاه و به‌ ظاهر سترگ افسردگی محبوس است تصور می‌کند که برای همیشه زندانی خواهد ماند و هرگز دوباره احساس‌های مثبت و خوشایند و امیدواری و شادمانی را تجربه نخواهد کرد، در حالی که چنین نیست و به‌ ویژه اگر قدری همکاری نماید به سهولت از چنگال این شبح رهایی خواهد یافت.

سرعت بهبود و از سرگیری مجدد احساس خوشبختی و سرور، در افراد مختلف متفاوت است و هیچکس از این نظر با فرد دیگر برابر نیست، حتی ممکن است شخص در دو یا چند بار ابتلا به افسردگی، الگوی بیماری‌اش متفاوت باشد و مدت افسردگی و سرعت بهبود در هر بار با دفعه‌ی دیگر تفاوت نماید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
23 دقیقه
فصل اول - قسمت اول
20 دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
21 دقیقه
فصل دوم - قسمت اول
18 دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
18 دقیقه
فصل دوم - قسمت سوم
15 دقیقه
فصل سوم
11 دقیقه
فصل چهارم
24 دقیقه
فصل پنجم
12 دقیقه
فصل ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)
نویسنده،
مترجمکوشیار کریمی طاری
گویندهنازیما حسینی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
40000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)

ساحره خراسانی
۱۴۰۱/۶/۱۶
این کتاب را من در کتابخانه دارم و در دوره ایی از زندگی‌ام بسیار برایم مفید واقع شده و مرتب به دیگران امانت دادم تا انرا مطالعه کنند یا توصیه کردم به نظرم به صورت روان و ساده راههای ساده درمان افسردگی را توضیح میدهد و برای دوران نوجوانی و بلوغ و افسردگیهای ان دوره بسیار کاربدی است و چنانچه به صورت جدی ورگیر این بیماری نشده اید و درگیر دارو درمانی نیستید قبل از جدی شدن موضوع این کتاب رامطالعه کنید
الهه
۱۴۰۲/۸/۲۳
در کل کتاب خوبی بود ولی فوق العاده نبود بیشتر تلاش نویسنده به این بود که افسردگی رو بشناسیم زیاد درمان یا تمرین نداشت ولی راهکارهای کلی داد که بنظرم انجامشون در دراز مدت اثر مثبت داره
محبوبه سنچولی
۱۴۰۲/۳/۲۹
آگاهی ک درمورد افسردگی میدهد بسیار خوب است و راهکار می‌دهد البته اگر افراد افسررده بخوانند و نگویند الکی است. من برای رفتار با فرد افسرده آن را خریدم
علیرضا نوروزی
۱۴۰۰/۶/۷
من روانشناس بالینی هستم در مورد این کتاب باید بگم به نظر من کتاب واقعا کاربردی هست و میتونه مکمل خوبی برای رویکرد شناختی باشه
نیلوفر سفیداری
۱۴۰۱/۲/۷
کتاب خوب وکاربردی بود از نویسنده تشکرمیکنم، به نکات خوب ومفیدی اشاره کرده بود....
مهدیه قادری فرد
۱۴۰۱/۳/۲
بنظرم خوب بود و مکمل کتاب جادوی عزت نفس می‌تونه باشه و برای من واقعا موثر بود
Hamed Faramarzi
۱۴۰۰/۵/۷
نکات خوبی را برای درمان افسردگی تشریح می‌کند
علیرضا بنادکوکی
۱۴۰۰/۱/۲۶
بسیار کتاب خوب و مفید و عالی بود
لذت بردم از شنیدن این کتاب
ابوالفضل بینائیان
۱۴۰۱/۴/۱۱
من دارم کتاب رو گوش میکنم و بنظرم خیلی خوبه تا الان
مرجان شجاعی
۱۴۰۱/۶/۲۶
کتاب کاملا کاربردی و مفید
صدف غلامی
۱۴۰۱/۲/۱۴
کتاب خوبیه، مرسی کتابراه
احمد علیجانی
۱۳۹۹/۱۲/۲۳
بسیارعالی لذت بردم
رضا کاظمی
۱۴۰۰/۱/۱۰
بسیار عالی و مفید
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)

برای دریافت کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.