معرفی و دانلود کتاب صوتی اولین پیروزی

عکس جلد کتاب صوتی اولین پیروزی
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اولین پیروزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اولین پیروزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اولین پیروزی

تی. وای. موشامبی یکی از سرشناس‌ترین مربیان انگیزشیِ دوران ماست. او در کتاب صوتی اولین پیروزی مجموعه‌ای از راهکارهای کاربردی را در اختیار شما قرار داده که با توجه به آن‌ها می‌توانید زندگی شخصی و کاری‌تان را به نحوی اصولی سامان‌دهی کنید.

درباره کتاب صوتی اولین پیروزی:

«انضباط شخصی» یکی از اصطلاحات متداولی‌ست که این روزها از زبان بسیاری از نویسندگان کتاب‌های موفقیت و خودیاری می‌شنویم. البته معنای این اصطلاح چندان روشن نیست؛ چرا که اغلب این نویسندگان فقط با شور و حرارت سخن از انضباط شخصی و اهمیت آن در رسیدن به موفقیت می‌گویند، بی‌آنکه مطلب سودمندی در باب شیوه‌های دستیابی به آن بیان کنند. «باید به انضباط شخصی توجه کنید!» «باید به انضباط شخصی دست یابید»! باید... باید... باید! بسیار خب؛ اما چگونه؟! تی. وای. موشامبی کتاب اولین پیروزی (The First Victory) را در راستای پاسخ گفتن به همین سوال به رشته‌ی تحریر درآورده.

او در این اثر، برخلاف اغلب نویسندگان آثار انگیزشی، به شعار دادن اکتفا نکرده، بلکه جسورانه به ارائه‌ی راهکار پرداخته. بنابراین کتاب اولین پیروزی از این جهت بسیار متفاوت با سایر آثار مشابه است. به نحوی که می‌توان مطالعه‌ی آن را با اطمینان خاطر به هر مخاطبی توصیه نمود.

آنچه از موشامبی و کتاب او خواهید آموخت، مجموعه‌ای از بصیرت‌های درخشان است؛ توصیه‌هایی سودمند که علاوه بر اینکه به شما در سروسامان دادن به زندگی روزمره‌تان یاری می‌رسانند، در مسیر برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف بلندمدت نیز، کمکتان می‌کنند.

کتاب اولین پیروزی به قلم سید محمدعلی بهروزی به فارسی ترجمه شده و به همت صدای گرم علی تفرشی به نسخه‌ی صوتی پیش رو بدل گشته است.

کتاب صوتی اولین پیروزی مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حیطه‌ی موفقیت مخاطبین اصلی کتاب صوتی اولین پیروزی از تی. وای. موشامبی‌اند.

با تی. وای. موشامبی بیشتر آشنا شویم:

او سخنران انگیزشی و نویسنده‌ی آثار داستانی و غیر داستانی است. عمده‌ی شهرت موشامبی ناشی از فعالیت او در حیطه‌ی کارآفرینی اجتماعی‌‌ست. وی در این زمینه آثاری نیز به رشته‌ی تحریر درآورده. به طور کلی، سوابق درخشان تی. وای. موشامبی (TY Norman Mushambi) در حیطه‌ی اقتصاد و علوم اجتماعی، به او روشن‌بینی خاصی در پیشبینی مسائل کلان در حیطه‌ی تجارت بخشیده. به نحوی که اغلب مدیران بنگاه‌های مالی، توصیه‌های موشامبی را بسیار مهم و جدی تلقی می‌کنند.

در بخشی از کتاب صوتی اولین پیروزی می‌شنویم:

بعضی‌ها معتقدند وقتی که قرار است سیب درختی و شاه‌توت جزء میوه‌ها به حساب آیند، به عبارتی دو دو تا می‌شود چهار تا، دیگر زندگی گیجی و حواس‌پرتی ندارد. امروزه ابزاری مثل فیسبوک، توئیتر و یوتیوب، هم می‌توانند در تجارت و روابط اجتماعی نقش عمده ایفا کنند، و هم در ارائه‌ی اطلاعات جزئی و زودگذر مفید باشند. همه چیز به کاربران مربوط می‌شود.

بهترین روش تمرکز روی اهداف ما، مدیریت حواس‌پرتی‌هاست، قبل از اینکه اجازه دهیم آن‌ها ما را پریشان و مشوش کنند. حواس‌پرتی‌های مختلفی، از سروصدا تا مشغولیات و حال و حوصله و خلق و خو وجود دارند. سروصدا و مشغله‌ها را می‌توان با تغییر محل و شرایط جدید برطرف کرد...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
مقدمه
۱۶ دقیقه
قسمت یک
۱۶ دقیقه
قسمت دو
۱۴ دقیقه
قسمت سه
۱۱ دقیقه
قسمت چهار
۱۰ دقیقه
قسمت پنج
۹ دقیقه
قسمت شش
۹ دقیقه
قسمت هفت
۲۲ دقیقه
قسمت هشت
۱۹ دقیقه
قسمت نه
۲۰ دقیقه
قسمت ده
۱۹ دقیقه
قسمت یازده
۱۹ دقیقه
قسمت دوازده
۲۳ دقیقه
قسمت سیزده
۱۸ دقیقه
قسمت چهارده
۲۲ دقیقه
قسمت پانزده
۲۱ دقیقه
قسمت شانزده
۱۷ دقیقه
قسمت هفده
۱۴ دقیقه
قسمت هجده
۲۱ دقیقه
قسمت نوزده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اولین پیروزی
نویسنده
مترجمسید محمدعلی بهروزی
گویندهعلی تفرشی
ناشر چاپیانتشارات رسپینا
ناشر صوتیانتشارات موج کتاب
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۳۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اولین پیروزی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اولین پیروزی

برای دریافت کتاب صوتی اولین پیروزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.