معرفی و دانلود کتاب صوتی هیچکس کامل نیست

عکس جلد کتاب صوتی هیچکس کامل نیست
قیمت:
35000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیچکس کامل نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیچکس کامل نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هیچکس کامل نیست

بسیاری از افراد در روابط انسانی خود دچار مشکلاتی شده‌اند و نمی‌دانند که تحت چه شرایطی می‌توانند با دیگران مکالمه‌ای صحیح داشته باشند. کتاب صوتی هیچکس کامل نیست نوشته‌ی هندری وایزینگر به شما یاد می‌دهد چگونه به بهترین الگو در زمینه انتقاد از خود و دیگران دست پیدا کنید و ارتباطات خود را بهبود ببخشید.

درباره کتاب صوتی هیچکس کامل نیست:

حتما برایتان پیش آمده که در محل کار یا محیط خانواده رفتارها و صحبت‌هایی برایتان آزار دهنده باشد و آن‌ها را اشتباه بدانید. در این زمان نحوه انتقاد کردن از افراد بسیار اهمیت دارد تا بدون هیچ دلخوری، پیام مورد نظر انتقال داده شود. کتاب صوتی هیچکس کامل نیست (Nobody's Perfect) به شما آموزش می‌دهد که چگونه از دیگران انتقاد سازنده کنید و در صورتی که نقدی به خود شما وارد شد، چگونه آن را بپذیرید و از آن بهترین استفاده را بکنید.

کتاب هیچکس کامل نیست با زبانی ساده و دقیق بهترین تکنیک‌هایی را به شما نشان می‌دهد که برای انتقاد کردن و انتقادپذیری وجود دارد؛ چرا که ممکن است این شرایط در ارتباط با همکاران، اعضای خانواده، کودکان و دوستان‌تان پیش بیاید و باید بتوانید آن را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.

همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد از انتقادپذیری فراری هستند و حتی از آن می‌ترسند به همین علت در روابط اجتماعی و زناشویی خود دچار مشکلات فراوانی می‌شوند، به همین خاطر هرکسی که گمان می‌کند چنین مهارت‌هایی را در زندگی خود احتیاج دارد، باید کتاب صوتی هیچکس کامل نیست را به طور کامل گوش دهد.

کتاب صوتی هیچکس کامل نیست به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر از علاقه‌مندان به کتاب‌های روانشناسی هستید و دوست دارید اصول انتقاد کردن و انتقادپذیری را یاد بگیرید و از آن در زندگی شخصی و کاری خود استفاده کنید، این کتاب برای شما مناسب است.

هندری وایزینگر را بیشتر بشناسیم:

او یک رواشناس بالینی و سازمانی، مشاور مدرسه، خانواده و کودک به شمار می‌رود که مقاله‌هایش در نشریات بزرگ دنیا همچون وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز منتشر است. هندری وایزینگر (Hendrie Weisinger) دکترای خود را از دانشگاه کانزاس دریافت کرده و هم اکنون به عنوان یک مرجع اصلی در زمینه مدیریت خشم، استفاده از هوش هیجانی و آموزش تکنیک‌های انتقاد شناخته می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی هیچکس کامل نیست می‌شنویم:

پاسخ مثبت به انتقاد یعنی اینکه آن را به طرز سازنده و موثر قبول کنید؛ سازنده و موثر دو لغت مترادف نیستند. پذیرش سازنده یعنی ارزیابی دقیق یک انتقاد به منظور آنکه بدانید آیا انتقاد صحیح است یا خیر. چنین برخوردی خطوط ارتباطی میان شما و انتقاد کننده را باز نگه می‌دارد، احساسات منفی را کنترل می‌کند و سرانجام مشخص می‌کند که دیگر وقت آن رسیده است که برای تغییر رفتار مورد انتقاد تصمیمی بگیرید.

پذیرش موثر هنگامی اتفاق می‌افتد که شما عملا اقدام به تغییر رفتار مورد انتقاد بکنید. بسیاری از ما هرگز به مرحله عمل نمی‌رسیم، انتقاد را رد می‌کنیم به این بهانه که بی‌ارزش است یا به آن توجه نمی‌کنیم یا با انتقاد کننده به بحث و جدل می‌پردازیم و یا اجازه می‌دهیم انتقاد آنچنان ما را از پا دربیاورد که موفق به انجام هیچ عمل مثبتی نمی‌شویم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
25 دقیقه
انتقاد راهی به سوی کمال
25 دقیقه
چگونه فکر بر انتقاد اثر می‌گذارد؟
25 دقیقه
چگونه احساسات بر روی انتقاد اثر می‌گذارد؟
24 دقیقه
بدون ارائه طریق
24 دقیقه
من که به تو گفتم
33 دقیقه
چگونه انتقاد کنیم و نتیجه بگیریم؟
35 دقیقه
چگونه بگویم؟
30 دقیقه
چگونه انتقاد بپذیریم و از آن بهره مند شویم؟
26 دقیقه
تکرار یک انتقاد
21 دقیقه
نیاز به عمل
22 دقیقه
هنر ظریف انتقاد در امور جنسی
22 دقیقه
تعمیم دادن
28 دقیقه
ملاحظات عمده در انتقاد از کودکان
28 دقیقه
انتخاب و ارائه الگو
27 دقیقه
شرط بندی دوستانه
27 دقیقه
کاربرد انتقاد در محیط کار
39 دقیقه
انتقاد از همکار
34 دقیقه
هیچکس کامل نیست؛ دام انتقاد از خود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هیچکس کامل نیست
نویسنده
مترجمپریچهر معتمدگرجی
گویندهرضا عمرانی
ناشر چاپیانتشارات مروارید
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هیچکس کامل نیست

فرخنده حا
۱۴۰۱/۱/۵
با سلام این کتابرو استاد فن بیانم معرفی کردن برای آموزش انتقاد پذیری و انتقاد سالم داشتن. تا جای ک خوندم خیلی خوب بود ولی متاسفانه چون نیاز ب مطالعات متفاوتی دارم هنوز تکمیلش نکردم. در لیستم هست. فعلا سعی میکنم انتقاد نکنن از کسی تا بخونمش. 😁
Mahsa Parsae
۱۴۰۱/۵/۶
اسم کتاب یکم گمراه کننده هست کتاب دررابطه با انتقاد از دیگران و انتقاد شدن و راهکار‌ها و شفاف سازی راجع به این موضوعه اطلاعات خوبی نیده و راوی هم بسیارر عالی مثل تملم کتاب‌هایی که خوندن
sanaz ebadi
۱۴۰۰/۴/۲
کتاب فوق العاده ای، ولی مهم عمله، امیدوارم بخونید عمل کنید چون بطور حقیقی انتقاد توی زندگی همه ما وجودداره وگاهی بدون اینکه بدونیم موجب رنجش افراد میشم. خیلی شبیه زندگی همه‌ی ماست.
فاطمه حیدری
۱۴۰۰/۸/۱۳
مهارت‌های ضروری زندگی فردی و اجتماعی که متاسفانه جای یاددهی‌اش در آموزش و پرورش و دانشگاههای کشور ما خالیه و در این کتاب به شیوه‌ای قابل درک و کاربردی ارائه شده
حمید با
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
هیچکس کامل نیست، اما به جای انتقاد از خود، به خود کمک کنیم و نقاط قوت را بیش از نقاط ضعف ببینیم. به امید تکامل بیش از بیش.
مهدی نوروزی
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
من تازه میخوام این کتاب رو بخرم و گوش کنم مطمئن هستم کتاب خوبیه چون آقای عمرانی کتابهای خوب رو برای گویندیشون انتخاب میکنه
Mona Shafiei
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
کتاب خوبیه و ارزش گوش دادن و داره. گویندگی خوبی هم داره. شنیدنش رو به همه دوستان توصیه میکنم. موفق باشید.
Shahla Mazloumi
۱۳۹۹/۱۱/۱۷
بسیار عالی لذت بردم واقعا توصیه میکنم اگر عمل نمیکنید گوش نکنید
حمید یزدان پناه
۱۴۰۱/۱۱/۱
عالی بود چون خودم از تله کمالگرایی دارم با این کتاب بیشتر حواسم بهش هست
افشین آیتی
۱۴۰۰/۷/۲۹
خیلی پیچیده ومبهمه بااینکه صدای آقای عمرانی فوق العادست اماترجمه روان نبود
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هیچکس کامل نیست

برای دریافت کتاب صوتی هیچکس کامل نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.