معرفی و دانلود کتاب نیمه تاریک وجود: توان، خلاقیت، استعداد و رویاهای خود را بازیابید

عکس جلد کتاب نیمه تاریک وجود: توان، خلاقیت، استعداد و رویاهای خود را بازیابید
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نیمه تاریک وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نیمه تاریک وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نیمه تاریک وجود: توان، خلاقیت، استعداد و رویاهای خود را بازیابید

دبی فورد نویسنده‌ی شاخص و برتر آمریکایی در کتاب نیمه تاریک وجود، یکی از عناوین پرفروش نیویورک تایمز، به شما کمک می‌کند تا استعدادها و توانایی‌های درونی‌تان را کشف کنید و آینده‌ای درخشان برای خود بسازید.

درباره‌ی کتاب نیمه تاریک وجود:

کتاب حاضر شما را با تمام زوایای پنهان درونتان آشنا و به بهترین نسخه خودتان تبدیل می‌کند. کتاب نیمه تاریک وجود (The Dark Side Of The Light Chasers) جزو بهترین آثار در زمینه‌ی خودسازی و خودشناسی به شمار می‌رود که از زمان انتشارش تا به الان یکی از بهترین و پرفروش‌ترین کتب در سراسر جهان بوده و به 19 زبان نیز ترجمه شده است. این اثر ارزشمند در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی نیز تدریس می‌شود و تمام مشاوران و متخصصان نیز مطالعه‌ی آن را توصیه کرده‌اند.

در واقع رویاهایی که در سر می‌پروانید، تنها زمانی به آن‌ها می‌رسید که اشتباهات و رنج‌های گذشته‌ی خود را به یاد بیاورید و از آن‌ها درس بگیرید. برای داشتن آینده‌ای بهتر تنها پذیرفتن گذشته کافی نیست، بلکه باید آن را در آغوش بگیرید و دوستش داشته باشید؛ حتی اشتباهاتتان را! زمانیکه یاد بگیرید تمام آن چیزی که هستید و تجربه کرده‌اید، هر چقدر سخت و دردناک بوده در آغوش بگیرید، به تکاملی می‌رسید که حتی فکرش هم نمی‌کردید.

کتاب نیمه تاریک وجود شما را با مهارت‌ها و قدرت‌های شخصی درونتان آشنا می‌سازد. تمام انسان‌ها از روبه‌رو شدن با انرژی‌ها و نیروهای منفی درونی خود می‌ترسند، غافل از آنکه آن‌ها قادر هستند افراد را به روشنایی‌های زندگی‌شان هدایت کنند. اگر تمام جنبه‌های وجودی خود را درک کنید و آن‌ها را بپذیرید، انسان‌های اطرافتان هم از نتیجه‌ی آن نیز بهره خواهند برد.

دبی فورد (Debbie Ford) در این اثر به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های درونی خود را شکوفا کنید و نسبت به خود و دیگران حال بهتری داشته باشید. اگر فکر می‌کنید که می‌توانید به نسخه‌ای بهتر از خودتان تبدیل شوید، حتما کتاب نیمه تاریک وجود را مطالعه کنید. اما اگر برایتان مهم نیست که زندگی‌تان متحول شود یا خیر، نه این کتاب را بخوانید و تمرین‌های آن را انجام دهید.

مطمئن باشید شما با مطالعه‌ی کتاب نیمه تاریک وجود از صمیم قلب از دبی فورد تشکر خواهید کرد، زیرا او با راهکارها و مفاهیم ارزشمندش شما را وارد مسیری خواهد کرد که در آن آرامش درونی و عشق به خود را می‌یابید و در نهایت می‌توانید دیگران را بدون هیچ قید و شرطی دوست داشته باشید.

نکوداشت‌های کتاب نیمه تاریک وجود:

- در این‌ کتاب‌ والا، دبی‌ فورد به‌ شیوه‌ای‌ منظم‌، گام‌های‌ رسیدن‌ به‌ یکپارچگی‌ و دگرگونی‌ را مشخص‌ می‌کند. (دکتر دیپاک‌ چوپرا)

- دبی‌ فورد ما را از الگوهای‌ تنبیه‌ خود که‌ اغلب‌ اسیرمان‌ کرده‌اند، عبور می‌دهد. نظرات‌ او به‌ گونه‌ای‌ خارق‌العاده‌، جذاب‌ و قانع‌کننده‌ هستند. (ماریان‌ ویلیامسون‌)

- دبی‌ فورد در این‌ کتاب‌ منحصر به‌ فرد به‌ ما می‌آموزد که‌ تمامی‌ جنبه‌های‌ خود را بشناسیم‌، بپذیریم‌ و سرانجام‌ دوست‌ بداریم‌. خواندن‌ این‌ کتاب‌ را به‌ شدت‌ توصیه‌ می‌کنم‌! (دکتر دین‌ اُرنیش‌)

- این‌ کتاب‌ را به‌ دقت‌ بخوانید و تمرین‌های‌ آن‌ را انجام‌ دهید. آیا جرأت‌ این‌ کار را دارید؟ البته‌ اگر نمی‌خواهید زندگی‌تان‌ دگرگون‌ شود، نه‌ این‌ کتاب‌ را بخوانید و نه‌ تمرین‌های‌ آن‌ را انجام‌ دهید، بلکه‌ هم‌اکنون‌ کتاب‌ را ببندید و در بالای‌ کمد یا طبقه بالای‌ کتابخانه‌ - جایی‌ که‌ دستتان‌ به‌ آن‌ نرسد - بگذارید، یا آن‌ را به‌ دوستی‌ بدهید، زیرا تقریباً غیرممکن‌ است‌ که‌ این‌ کتاب‌ را درک‌ کنید و دگرگونی‌ ژرفی‌ در زندگی‌ احساس‌ ننمایید! (نیل‌ دونالد والش‌)

کتاب نیمه تاریک وجود برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید تحولاتی بزرگ در درون خود به وجود آورید و توانایی‌ها و استعدادهایتان را شکوفا کنید، این کتاب برای شماست.

با دبی فورد بیشتر آشنا شویم:

او یکی از نویسندگان مطرح کتاب‌های معنوی بود و آثارش همواره از پرفروش‌های نیویورک تایمز به شمار می‌رفت. دبی فورد (Debbie Ford) در سال 1955 به دنیا آمد و در سال 2013 بر اثر سرطان بدرود حیات گفت. ترغیب آدمیان به کشف دنیای درون و ورود به جهان بیکران معنویت، هدف مورد علاقه‌ی فورد از نوشتن انبوهِ آثارش بود.

شهرت و اعتبار اصلی او بیشتر به دلیل نگارش کتاب «نیمه تاریک جویندگان نور» یا «نیمه تاریک وجود» است. این اثر در سالی که انتشار یافت عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال را به دست آورد. از دیگر آثار برجسته فورد می‌توان به این موارد اشاره کرد: «شجاعت، جدایی معنوی، نیمه تاریک وجود، پاکسازی آگاهی در 21 روز، بهترین سال زندگی شما».

در بخشی از کتاب نیمه تاریک وجود می‌خوانیم:

«ما در جهان‌ نیستیم‌، جهان‌ در درون‌ ماست‌!» نخستین‌ باری‌ که‌ این‌ مطلب‌ را شنیدم‌، حیرت‌ کردم‌. چگونه‌ ممکن‌ است‌ جهان‌ در درون‌ من‌ باشد؟ چگونه‌ ممکن‌ است‌ شما - یعنی‌ یک‌ انسان‌ دیگر - درون‌ من‌ زندگی‌ کنید؟ مدت‌ زیادی‌ طول‌ کشید تا فهمیدم‌ آنچه‌ در واقع‌ درون‌ من‌ وجود دارد، هزاران‌ ویژگی‌ و خصلتی‌ست‌ که‌ هر انسان‌ را شکل‌ می‌دهد. در هر انسان‌ نقش‌ کل‌ بشریت‌ ترسیم‌ شده‌ است‌. دیدگاه‌ کل‌نگرانۀ کیهان‌ به‌ ما می‌آموزد که‌ هر یک‌ از ما نمونۀ کوچکی‌ از کل‌ عالم‌ هستیم‌ و هر یک‌ از ما تمامی‌ دانش‌ کل‌ عالم‌ را دارا می‌باشیم‌. اگر تصویر تمام‌نگار کارت‌ اعتباری‌ یا گواهی‌نامۀ رانندگی‌ را قطعه‌ قطعه‌ کنید و به‌ یکی‌ از این‌ قطعه‌ها اشعه لیزر بتابانید، نمایی‌ از تصویر کامل‌ را مشاهده‌ خواهید کرد. به‌ همین‌ ترتیب‌ با مطالعه یک‌ انسان‌، تصویر کل‌ هستی‌ را درخواهید یافت‌. نقش‌ هستی‌ در دی‌. ان‌. ای‌. ما قرار دارد.

دکتر دیوید سایمون مدیر بخش‌ پزشکی‌ «مرکز چوپرا برای‌ بهبود» و نویسندۀکتاب‌ «خرد بهبود» این‌ دیدگاه‌ را چنین‌ شرح‌ می‌دهد: «تصویر تمام‌نگار، تصویری‌ سه‌ بعدی‌ست‌ که‌ از فیلم‌ دوبعدی‌ حاصل‌ می‌شود. ویژگی‌ منحصر به‌ فرد تصویر تمام‌نگار آن‌ است‌ که‌ از هر ذره‌ فیلم‌، می‌توان‌ عکس‌ سه‌ بعدی‌ کامل‌ را پدید آورد. کل‌ در هر ذره‌ موجود است‌ و از همین‌ رو به‌ آن‌ تصویر تمام‌نگار می‌گویند. به‌ همین‌ ترتیب‌ تمامی‌ جنبه‌های‌ کیهان‌ در یکایک‌ ما موجود است‌. نیروهایی‌ که‌ ماده‌ را در سراسر کیهان‌ تشکیل‌ می‌دهند، در یکایک‌ اتم‌های‌ بدن‌ ما یافت‌ می‌شوند. هر رشتۀ دی‌. ان‌. ای‌. کل‌ تاریخ‌ تکامل‌ حیات‌ را در بردارد. ذهن‌ من‌ توان‌ هر تفکری‌ را که‌ تاکنون‌ شکل‌ گرفته‌، یا در آینده‌ شکل‌ خواهد گرفت‌، در خود دارد. درک‌ این‌ حقیقت‌ دریچۀ زندگی‌ را به‌ روی‌ ما می‌گشاید و ما را به‌ سوی‌ آزادی‌ نامحدود هدایت‌ می‌کند. تجربه‌ کردن‌ این‌ حقیقت‌ مبنای‌ خرد حقیقی‌ست‌.»

فهرست مطالب کتاب

دیدگاه‌هایی درباره کتاب
کوتاه‌ کلام‌
فصل‌ یکم‌: جهان‌ بیرون‌، جهان‌ درون‌
فصل‌ دوم‌: به‌ دنبال‌ سایه‌
فصل‌ سوم‌: جهان‌ در درون‌ ماست‌
فصل‌ چهارم‌: به‌ یاد آوردن‌ خود
فصل‌ پنجم‌: سایه‌ات‌ را بشناس‌ تا خودت‌ را بشناسی‌
فصل‌ ششم‌: من‌ «آن‌» هستم‌
فصل‌ هفتم‌: در آغوش‌ کشیدن‌ نیمۀ تاریک‌
فصل‌ هشتم‌: خود را از نو تعبیر کن‌
فصل‌ نهم‌: بگذار نور وجودت‌ بدرخشد
فصل‌ دهم‌: زندگی قابل‌ زیستن‌

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نیمه تاریک وجود: توان، خلاقیت، استعداد و رویاهای خود را بازیابید
نویسنده
مترجمفرناز فرود
ناشر چاپیانتشارات کلک آزادگان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۱۶
زبانفارسی
شابک978-964-7974-04-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۷۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نیمه تاریک وجود

Babak Tafti
۱۴۰۱/۳/۹
کتاب خیلی خوبی بود، البته اواخرش کمی خسته کننده میشه.
دیدگاه‌های فوق العاده‌ای داشت این کتاب، دانستن این دیدگاه‌ها و اینکه بدونیم ایگو چیست (هم از نظر روانشناسی هم از نظر فلسفی)، میتونه در دیدگاه و تفکر آدم به زندگی کمک زیادی کنه
Mansoureh
۱۴۰۱/۵/۳
عالی، رویکرد سایه‌ها عجیب و درعین حال واقعی و مهم هستن و حتما حتی اگر اطلاعات دراین زمینه دارین بازهم خوندن این کتاب رو توصیه میکنم،
برای خوندنش باید قدرت پذیرش در خودتون داشته باشین و بدون گارد بخونیدش.
رها رضایی
۱۴۰۱/۲/۲۶
این هم به همه پیشنهاد میکنم کتابیه که ۵سال پیش خوندم و منو دگرگون کرد از اون موقع همیشه جاش توی کتابخونه منه و میخونمش فوق العادس
Fateme Kh
۱۴۰۱/۲/۲۴
کتاب بی نظیریه مبحثی رو ارائه میده که اگه بتونیم روش مسلط بشیم و در زندگیمون عملیش کنیم قطعا بینش هامون و در نتیجه زندگی مون متحول خواهد شد
Mohadese Atefi
۱۴۰۰/۱۱/۲۲
کم کم با خوندن فضل اول دارم به ضعف‌های خودم که نمیخواستم بهش توجه کنم کنار میام و بکر میکنم کتاب مفیدی برای همگان میتونه باشه
مجید حمیدی
۱۴۰۰/۱۱/۲۰
ترجمه‌های خانم فرود فوق‌العاده‌ست. سپاس از کتابراه و کلک آزادگان
ابوالفضل بصیری
۱۴۰۱/۱/۱۹
خیلی خوب هستش این کتاب رو بخونید تازه می‌فهمید چرا شما بیمار میشید
atishpare
۱۴۰۱/۵/۱۰
خیلی کتاب خوبی بود من خیلی از باگهامو پیدا کردم
هانیه کشاورز
۱۴۰۱/۴/۱۴
واقعا باعث میشه دیدگاهت به خودت ودرونت تغییرکنه
محمد حسین اثنی عشری
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
واقعا این کتاب رو تمام افراد باید مطالعه کنند بی نظیر هست
مهدی خدادادی
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
یک معجزه در دورانی که کسی انتظار معجزه راندارد
مجیدطبری
۱۴۰۱/۴/۱۵
ارزش وقت گذاشتن داره
مشاهده همه نظرات ۱۲

راهنمای مطالعه کتاب نیمه تاریک وجود

برای دریافت کتاب نیمه تاریک وجود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.