معرفی و دانلود کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان: راهنمای جامع برای یک سفر اثیری حقیقی و افزایش آگاهی معنوی

عکس جلد کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان: راهنمای جامع برای یک سفر اثیری حقیقی و افزایش آگاهی معنوی
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان: راهنمای جامع برای یک سفر اثیری حقیقی و افزایش آگاهی معنوی

فرافکنی اثیری مقوله‌ای است که جنا کوچر در کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان به سراغ آن می‌رود. یک تجربه‌ی ماوراءالطبیعی عمیق، منحصربه‌فرد و غیرقابل وصف که از خلال آن می‌توانیم جدا شدن روح خود را از بدنمان ادراک کنیم.

درباره‌ی کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان

کالبد اثیری اصطلاحی در عرفان مدرن است که به بُعد درونی و روحانی انسان اطلاق می‌شود؛ بُعدی که واسطه‌ی جسم زمینی و فانی انسان با سطوح بالاتر انرژی و ورای ماده است. در تجربه‌ی فرافکنی اثیری انسان از ساحت کالبد جسمی و تنانه وارد ساحت کالبد اثیری می‌شود؛ قلمرویی که زمان و مکان در آن معنایی ندارد. جنا کوچر (Jenna Kutcher) در کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان (Astral Projection For Beginners) دستورالعمل‌های گام‌به‌گام و شش تکنیک آسان و مؤثر را برای ورود به این قلمرو ارائه می‌دهد.

ممکن است در ذهن شما پرسشی نقش ببندد: چرا باید به این قلمرو ورود کنم؟ شما در حقیقت از طریق فرافکنی اثیری می‌توانید به زمان‌ها و دوره‌های مختلف سفر کنید، با عزیزان درگذشته‌تان دیدار کنید، و جهان‌های مختلف ورای ماده مانند قلمرو پریان را کشف کنید. در این قلمرو همچنین ممکن است بتوانید خود را شفا دهید و سلامتی را به خودتان پیشکش کنید. حتی می‌توانید انرژی شفابخش خود را برای دیگران نیز بفرستید، از راهبران روح خود راهنمایی دریافت کنید و ورای زمان و مکان تمام لحظات زندگی خود را از نظر بگذرانید.

افراد بسیاری علاقه دارند برای یک بار هم که شده تجربه‌های ماوراءالطبیعی شگفت‌انگیزی از این دست داشته باشند. کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان یک منبع ایده‌آل برای کسانی خواهد بود که دوست دارند جدایی روح از بدن و رهیدن از بندهای جسمانی را تجربه کنند.

نشر صوتی یاسین قاسمی بجد، نسخه‌ی گویای این کتاب را با ترجمه‌ی یاسین قاسمی بجد و طلعت اصغری درمیان عرضه کرده است.

کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به کتاب‌هایی با موضوعات ماورا‌ءالطبیعه علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با جنا کوچر بیشتر آشنا شویم

این نویسنده، پادکستر و عکاس اهل مینه‌سوتا، رویاهای بزرگی در سر دارد و شناخته‌شده‌ترین پادکست بازاریابی این کشور برای اوست. یکی از مهم‌ترین آرمان‌های جنا کوچر کمک به زنان برای مهار قدرت کنترل زندگی خود است. «پرواز روح برای مبتدیان» تنها کتابی است که از کوچر به فارسی ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان می‌شنویم

می‌توانید مطمئن باشید که نمی‌توانید برای همیشه از بدن خود جدا شوید. اگر نگران این هستید که ضمیر آگاهی به نحوی راه بازگشت به بدن فیزیکی را گم خواهد کرد، پس دست بردارید!

ضمیر آگاه به طور مداوم توسط آنچه برخی مردم به عنوان «ریسمان نقره‌ای» توصیف می‌کنند به بدن فیزیکی بسته می‌شود. ممکن است فاصله زیادی را طی کنید، و ممکن است متوجه شوید که تأخیر اندکی در بازگشت به بدن وجود دارد، اما این سیم نامرئی به این معنی است که شما هرگز به طور کامل راه بازگشت را گم نخواهید کرد. همیشه راه خود را به سمت بدن باز خواهید یافت، حتی اگر مدتی طول بکشد.

همچنین مسئله بزرگ‌تری از مرگ وجود دارد که می‌تواند نگرانی مهمی برای افرادی باشد که به تازگی قصد سفر اثیری دارند. درحالی‌که تجربه خروج از بدن دارید، این تنها آگاهی شماست که در حال سفر است. بدن فیزیکی اصلاً حرکت نمی‌کند. این به این معنی است که بدن همانند هر زمان دیگری در معرض خطر باقی می‌ماند، بنابراین اگر فرافکنی اثیری را در یک مکان امن و ایمن تمرین کنید، پس مشکلی وجود ندارد. از طرف دیگر، اگر تصمیم می‌گیرید که فرافکنی اثیری را در جایی خطرناک، مانند کنار یک جاده شلوغ تمرین کنید، پس مطمئناً در معرض خطر خواهید بود!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
فصل یک
۱۹ دقیقه
فصل دو
۱۱ دقیقه
فصل سه
۸ دقیقه
فصل چهار
۱۳ دقیقه
فصل پنج
۸ دقیقه
فصل شش
۱۲ دقیقه
فصل هفت
۲۱ دقیقه
فصل هشت
۱۳ دقیقه
فصل نه
۲۲ دقیقه
فصل ده
۱۴ دقیقه
فصل یازده - بخش اول
۲۲ دقیقه
فصل یازده - بخش دوم
۱۶ دقیقه
فصل دوازده
۱۰ دقیقه
فصل سیزده
۹ دقیقه
فصل چهارده
۶ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان: راهنمای جامع برای یک سفر اثیری حقیقی و افزایش آگاهی معنوی
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
گویندهالمیرا گوهری
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۴۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان

بابک نیکوئیان
۱۴۰۱/۹/۱۴
کلا هر کتابی (از جمله این کتاب) که در زمینه خروج روح از بدن، توسط کارشناسِ این مساله نوشته شود، بسیار گرانبهاست. چون خروج روح از بدن ( ( (با نیت خوب وانسانی) ) )، از جنبه‌های مختلفی بسیار ذیقیمت و مفید است، و مطمئنم خداوند بزرگ هم، هر چیز نیکو ومفیدی را، برای بشر دوست دارد و میپسندد. به نظر من برای خروج از جسم باید فرد بتواند خود را توسط (خود هیپنوتیزم) به مراحل خوبی از خلسه وارد نماید این کلید ِ کار میباشد، برای من خروج روح از جسم، فواید عملی بیشماری داشته است مثلا سالها بود که از بی خوابی و خستگی مزمن و شدیدی رنج میبردم که با هیچ راهکاری حل نمیشد، ولی الان با خروج روح از بدنم، به خوابی بسیار عمیق میروم و عمیقا خستگی جسمی و روحی ام، برطرف میشود، ثانیا در مسافرتها در ماشین نیز با این تکنیک، بر خلاف گذشته، میتوانم به خواب بسیار عمیقی بروم به گونه ایی که در مقصد تمام خستگیهایم از تنم خارج شده است، همچنین گشت و گذار روح در خارج از بدن، لذت و شادی بینهایتی به شما ارزانی میدارد، که خستگی روحی و روانی شما را برطرف میکند و اثرش هزاران برابر مدیتیشن، تی‌ام و سایر تکنیک هاییست که تا به امروز بنده امتحان کرده ایم، چون این موضوع تلقینی نیست و کاملا تمام مشاهدات و احساسات شما واقعی میباشد و در حین این گشت و گذار مغز شما هم عمیقا آرامش یافته و استراحت میکند و میتوانید با راهنمای معنوی خود نیز دیدار داشته باشید و... البته افراد پیشرفته، میتوانند به مکاشفات در عالم معنا نیز بپردازند که بنده فعلا به آن سطح نرسیده‌ام ولی تا همین حد هم، با رفع خستگی ام، انرژی‌ام در زندگیه روزمره ام، چندین برابر شده است، و میتوانم با شادابی و توانایی و تمرکز و کارایی بسیار بالاتری به کارهای روزانه بپردازم
سمیه خسروی
۱۴۰۱/۸/۲۶
باسلام. کتاب بسیار زیبا و عالی که دنیای دیگری برای شما بیان میکند کتاب مطالب سنگین به لحاظ این که فرد باید مطالعه گسترده درباره با موجودیت و هستی خودش و جهان داشته باشه تا برایش قابل درک و فهم باشد. جالب بودن سفر اثیری این است مثل این دنیا اگر انرژی خوب و مثبت داشته باشید با همین انسان ارتباط میگیرید اگر انرژی منفی داشته باشید با انرژی منفی درگیر هستید. با تشکر از کتابراه
Nazanin M
۱۴۰۱/۸/۳۰
به نظرم در کل کتابی بود که تونست من رو به مبحث دنیای اثیری جذب کنه و برام جالب شد که حتما مطالعه‌ی بیشتری در این زمینه داشته باشم اما قطعا کتاب کاملی نبود و بسیار مختصر و مفید بود ضمنا صدای زیبای خواننده بیشتر مناسب گویندگی است متن این کتاب نیازمند صدای پخته تریست
مسعود534
۱۴۰۱/۸/۳۰
عالیه ولی هنوز نتوانستم روح خودم را از بدنم جدا کنم, هر بار خواستم اینکار را در حالت خوابیده به پشت انجام دهم حالت خفگی در گلو پیدا میکردم که مجبور میشدم انرا رها کنم و تمرین را به صورت دراز کشیده در پهلوی راست یا چپ انجام دهم که متاسفانه خوابم میبرد.
اصغرقاسمی
۱۴۰۱/۸/۲۱
بادرود ب کارکنان کتابراه.. کتابها همه خوب عالی... من کتابهارو کامل نخوندم.. ولی در این کتاب و کتابهای دیگه.. صدای گوینده ک بدرد این کتاب نمیخوره بهتردرکتابهای آموزشی مردباشه. و ارامترتاباعث. عدم. تمرکزنشه... ممنون
روح الله افشار
۱۴۰۱/۸/۲۸
متن خوبی داشت ولی بهتر بود برای دستورالعمل‌ها، خیلی جزئی تر بیان میشد
امیرحسین عدالتی
۱۴۰۱/۸/۲۰
برای کسی که اطلاعاتش پایین هست خیلی خوبه
فاطی هوشمند
۱۴۰۱/۱۱/۹
با تشکر
صدای گوینده بسیار ملیح بود
برای همچین اموزشی صدای مرد مناسب تره
Ali Ghanipour
۱۴۰۱/۹/۲۵
بعد از خواندن این کتاب فوق العاده از نظر ماوراطبیعه سطح روحیم بالا رفت
علی جعفری
۱۴۰۱/۱۱/۵
از دوستانی که این کتاب رو خوندن، ایا تونستید کاری بکنید؟؟؟
gandom mirzaei
۱۴۰۱/۹/۱۸
فوق‌العاده ست، پیشنهاد میکنم.
matin fard
۱۴۰۱/۱۱/۷
برای آشنایی اولیه کتاب خوبیه
سیاوش مرادی
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
جالب بود خیلی کامل نیست ولی خوب بود
مصطفی
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
خیلی کتاب خوبی بود و گوینده خوبی داشت👌
مشاهده همه نظرات ۱۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان

برای دریافت کتاب صوتی پرواز روح برای مبتدیان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.