معرفی و دانلود کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز

عکس جلد کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز
قیمت:
۲۲۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز

کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز یکی از معروف‌ترین رمان‌های ترومن کاپوتی، ماجرای قتل مرموز وکیلی به همراه همسرش است که به ظاهر چارچوبی پلیسی دارد.

تابوت‌های دست‌ساز (The hand-carved coffins)، اثری است در ژانری خاص و کم شباهت نسبت به آثار مالوف، چه از نظر فرم روایی و چه از نظر محتوا؛ داستان به معنای متعارف‌اش، نیست، گزارش هم نیست، ظاهری شبیه به آثار پلیسی دارد، اما رمان پلیسی، به شکل کلاسیک آن، هم نیست.

کاپوتی (Truman Capote) با این کتاب دوباره به‌ روزهای اوج خودش بازگشت. «گزارش واقعی از یک جنایت امریکایی» تنها نام فرعی این کتاب نیست، بلکه همان کاری است که ترومن کاپوتی برای نوشتن این کتاب انجام داده است، او جایی گفته است که برای نوشتن این داستان‌ها و رمان‌های گزارش‌گونه جان کنده است.

ماجرا در یک دهکده‌ی کوچک در غرب امریکا رخ می‌دهد، در سال‌های دهه‌ی هفتاد میلادی. یک وکیل و همسرش به قتل می‌رسند، با 9 مار زهرآگین که در ماشین آن‌ها رها شده‌اند. این شروع یک سلسله قتل مرموز و پیچیده است. قربانی‌ها در ظاهر با هم ارتباطی ندارند و تنها چیزی که بین آن‌ها مشترک است هدیه‌ای است که اندکی پیش از مرگ دریافت کرده‌اند: «یک تابوت دست ساز با عکسی از خودشان در داخل آن!».

کارآگاه جیک پپر، از طرف «دایره‌ی تحقیقات جرم شناسی ایالتی» مامور رسیدگی به این پرونده‌ی مرموز می‌شود. پس از چند قتل، او تقریبا مطمئن می‌شود که جنایت‌ها کار چه کسی است و با چه انگیزه‌ای صورت می‌گیرد، اما مسئله این جاست که هیچ ادله‌ی قانونی و محکمه پسندی علیه مجرم وجود ندارد. «رابرت هاولی کوئین» از ملاکان سرشناس و ذی نفوذ شهر (سرهنگی در جنگ جهانی دوم) عامل این کشتارهای بی‌رحمانه است. با وجود آن که کارآگاه این را می‌داند، کوئین به قتل‌های خود ادامه می‌دهد و 8 نفر از 9 نفری را که باید می‌کشته، به قتل می‌رساند...

ترومن کاپوتی، نویسنده‌ی آمریکایی، در عرصه‌ی ادبیات مدرن جهان، آثار شگرفی را از خود بر جای نهاده است. آثاری چون: «صداهای دیگر، اتاق‌های دیگر»، «صبحانه در تیفانی»، «به خون‌سردی» و مجموعه‌ داستان‌های کوتاهی که هر یک الهام‌بخش بسیاری از نویسندگان بعد از خود بوده است. شاید در پویایی و تحرک آثار ترومن کاپوتی، همین بس باشد که تا کنون قریب بیست فیلم سینمایی و برنامه‌ی تلویزیونی از نوشته‌های او ساخته شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز می‌شنویم:

اضطراب، همچنان که هر روان‌پزشکِ گران‌قیمتی به‌تان خواهد گفت، حاصلِ افسردگی است؛ اما افسردگی، همچنان که همان روان‌پزشک در جلسه‌ی دوم و بعد دریافت حق‌ویزیتِ بعدی آگاه‌تان خواهد کرد، حاصلِ اضطراب است. تمامِ بعدازظهر را در این چرخه‌ی پُرملال دور زدم. دمِ غروب دیگر دو خوره با‌هم همراه شده بودند؛ اضطراب که با افسردگی آمیخت، نشستم و زُل زدم به اختراعِ جنجالی آقای بِل، ترسان از لحظه‌ای که بالاخره باید شماره‌ی مُتل پرِیری را می‌گرفتم و صدای جیک را می‌شنیدم که تأیید می‌کرد دایره از پرونده کنارش گذاشته.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۳۴ دقیقه
بخش اول
۳۷ دقیقه
بخش دوم
۲۵ دقیقه
بخش سوم
۱۱ دقیقه
بخش چهارم
۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۱ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۱۸ دقیقه
بخش هشتم
۱۶ دقیقه
بخش نهم
۸ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش یازدهم
۱۳ دقیقه
بخش دوازدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز
نویسنده
مترجمبهرنگ رجبی
گویندهمحسن زرآبادی پور
ناشر چاپینشر چشمه
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۲۲۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز

شیما جودزاده
۱۳۹۸/۴/۱۳
داستان شروع جذابی دارد، کشش داستان‌های معمایی را هم دارد. از یک جایی به بعد، داستان افت میکند و پایان نا امید کننده‌ای دارد. ولی نباید فراموش کرد که در دنیای واقعی هم همه‌ی پرونده‌های جنایی به سرانجام نمیرسند و در این داستان، ناراحتی از عدم توانایی در اثبات جرم قاتل، به خوبی منتقل میشود.
من به این
داستان چهار ستاره میدهم چون میتوانست یک ماجرای نا تمام واقعی باشد و تلاش پلیس و رنج او از این پایان تلخ را به خوبی بیان کرده.
همچنین انتخاب گوینده، عالی بود.
AmirHossein FathiJegarkandi
۱۳۹۸/۱/۲۵
صدای گوینده خییییلی عالی بود، ولی داستان، خیلی بی‌سر و ته تموم شد، داستان پردازی بسیار ضعیف بود.. مثلا، آدم‌هایی که کل آشناییشون باهم به چند ساعت دور هم بودن بیشتر نمیرسید سال‌ها برای هم کارت‌پستال و نامه و هدیه میفرستادن انگار دوست‌های بسیار قدیمی با رابطه‌ای بسیار عمیق هستند... و.. کلا داستان میتوانست خیلی بهتر از این باشه، برای من جذابیت این کتاب صدای راوی و موسیقی‌های متن کتاب بود..
سیاوش سرسپار
۱۴۰۰/۲/۲۷
در کل در مجموعه کتاب‌های داستانی و معمایی می‌تواند که شنیدم می‌توان رتبه خوبی به آن داد و همچنین از نقاط قوت کتاب روایت جذاب آن است که به خوبی شما را با داستان همراه میکند. برای شنیدن به دوستان توصیه میکنم.
Amir Abbas Zeynali
۱۳۹۹/۲/۴
داستان در کل زیبا و جذاب است و واقعا صدای اقای زردآبادی جذابیت این داستان را دو چندان کرده ولی احساس می‌کنم که‌ اخر داستان را نویسنده سر هم کرده و خیلی پایان باحالی نداشت.
Nima Abszadeh
۱۳۹۶/۱۱/۱۹
یک رمان فوق العاده، آروم و در عین حال هیجان انگیز متاسفانه کاپوتی در ایران زیاد شناخته شده نیست و ترجمه کمی هست ازش در کشور
آلا شویز
۱۳۹۸/۶/۲۹
اجرای خیلی خوبی داره، اگر از کاپوتی و داستان پلیسی خوشتون بیاد به نظرم یکی از پلیسی‌های جذابیه که می‌شه خوند...
hooj 2025
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
این کتاب عالیه مخصوصا صدای آقای زر آبادی پور که با محتوای کتاب کاملا سازگاره این کتاب به شدت توصیه میشه
علیرضا محقق
۱۳۹۶/۱۱/۲۰
امام علی علیه السلام می‌فرماید:
هر که با خواندن کتاب آرامش یابد هیچ آرامشی را از دست نداده است.
کتابراه یار همیشگی شما
مشاهده همه نظرات ۱۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز

برای دریافت کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.