معرفی و دانلود کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم

عکس جلد کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم
قیمت:
15000 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم

کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم اثر جول اوستین، به شما می‌آموزد که چگونه به صدای درون‌تان اعتماد کنید و براساس صدای درون خود عمل کنید.

بسیاری از ما قادریم ندای درونمان را بشنویم، اما تعداد کمی از ما درکش می‌کنیم و حتی عده‌ی کمتری یاد گرفته‌ایم که به آن اعتماد کنیم و فقط به چیزهایی اعتماد می‌کنیم که ذهن منطقی ما آن را درست می‌داند و تجربه کرده است.

گاهی لازم است محدوده‌ی امن همیشگی‌تان را ترک کنید و وارد قلمرو دست نخورده‌ی الهامات درون‌تان شوید. چیزی که کشف می‌کنید شگفت‌انگیز خواهد بود؛ چیزی که به آن می‌رسید خود واقعی و زیبایی حقیقی‌تان است.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم می‌شنویم:

ما همانطور که با گوش‌های فیزیکی‌مان می‌توانیم بشنویم با گوش‌های درونی‌مان نیز می‌توانیم بشنویم. خداوند مثل آنچه که در فیلم‌ها می‌بینیم معمولاً با صدای بلند با ما صحبت نمی‌کند. او از طریق روح‌مان با ما صحبت می‌کند. خیلی وقت‌ها خداوند چیزهایی را به ما می‌گوید که با آنچه که ما با چشم‌هایمان می‌بینیم، تناقض دارد. مثلا ممکن است دچار یک بیماری شده باشید که به نظر می‌رسد هیچوقت امکان ندارد شفا پیدا کنید.

شما یک صدایی را می‌شنوید که می‌گوید: شما به زودی خوب می‌شوید، شما یک فرد کامل و قوی هستید. ممکن است درگیر یک سری مشکلات مالی باشید که به نظر می‌رسد قرار نیست پیشرفتی را مشاهده کنید.

شما یک صدایی را می‌شنوید که می‌گوید: شما مورد رحمت قرار گرفته‌اید و موفق خواهید شد و بیشتر از نیازتان به دست خواهید آورد… تمام این‌ها دقیقا مخالف چیزهایی هستند که در ظاهر می‌بینید اما خداوند شما را به آنچه که قبل از این اتفاق‌ها بودید، فرا می‌خواند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
39 دقیقه
چگونه به صدای درون خود گوش کنیم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم
نویسنده
گویندهنازنین آذرسا
ناشر صوتی آذرسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۳۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم

V M
۱۳۹۷/۱۱/۲۲
ممنونمخیلی زیباخانم درسا گوینده صدای زیبایی دارد اماکتاب را درک عمیق نکرده فقط روخوانی میکند و کلمات را زیاد میکشدپیشنهاد میکنم ابتدا کتاب را عمیقا درک کنید بروید داخل خود کلمات و داستان و احساسات را درک کنید آنگاه خود به خود عاشقانه و روان و عالی احساسات کتاب را انتقال میدهیدممنونم درسا خانمموفق و باشیدکتاب هم عالیست عالی عالیکمکتون میکنه ایمان بیاورید به اینکه چیزی درونتان نجاتبخشتان هست که همواره با ما بوده هست خواهد بود و نام او خداست فقط که عادت نداریم صدای خدا را بشنویم چون کسی به ما یاد نداده من خودم این را درک کرده‌ام و با تاکید میگم کم کم صدایی درونتان هر روز واضحتر میشه بهتون امید و قدرت میده و اون خداستبه شرطی که به حرفهاش گوش بدیدکتاب هم خیلی زیبا این رو انتقال میده
Behnam Golpour
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
کتاب‌های جول اوستین عالیه
ولی دو ستاره کم دادم چون
من با لحن و آهنگ صدای گوینده اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم
انکار سعی میکنن خوانش متن اسرار آمیز و معنوی و روحانی باشه ولی من اصلا دوست نداشتم
کتاب‌های جول آوستین اگر با صدای آقای قناعت پیشه باشه
یا دیگر گویندگانی در همین سبک و استایل
خیلی بهتره
با سپاس 🌹
Mohammadreza Taghva
۱۳۹۸/۱۰/۲۴
جول اوستین، انسانی روشن فکر و وارسته است. اکثر روانشناسان که حتی حضوری به آن‌ها مراجعه کنید، جملاتی را که میگویند که برای خودشان قابل هضم نیست. فقط به شما میگویند. اما اوستین از دسته افرادی است که در نقطه‌ای دور از دسترس و با جملاتش جادو کرده و ذهن آدمی را به بهترین شکل تغییر میدهد.
محمدرضا
۱۴۰۰/۳/۱۱
عالی بود.
درسته که برای اینکه چطور به صدای درونمان گوش کنیم راهکاری نگفته بود اما این پاکدست به من خیلی انگیزه داد.
می خوام توی زندگیم اجرا کنم و ببینم که به نتایجش می‌رسم یا نه؟! پس اعلام میکنم که من به تمام آرزوهایم میرسم و خداوند مرا از خشکی چشم رهایی می‌بخشد!
Maryam Vahdati
۱۳۹۹/۱۱/۹
سلام خیلی عالی بود لذت بردم به وسیله‌ی این کتاب خیلی امیدوار شدم چون خودم هم دقیقاً همین صداهای درونی را می‌شنوم سعی میکنم به طور کامل دستورات این کتاب را اجرا کنم همین آشنایی با این کتاب معجزه‌ای بود از سوی خداوند برای من
MBM MBM
۱۳۹۷/۱۱/۹
با عرض سلام، من این کتاب خریداری کردم، مبلغ دوبار از حسابم کسر شده و الان هم نمیتونم دانلود کنم تا گوش بدم. ممنون میشم پیگیری کنید.
ثمانه چیتگرها
۱۳۹۷/۱۰/۲۵
مطالب بسیار خوبی بود اما صدای این خانم خیلی طبیعی نبود و من رو ازار میداد، بهتر ایشان طبیعی تر و بدون کشدارکردن صدا کتابهارا بخوانند.
Elhaam Tavallaa
۱۴۰۱/۸/۲۵
طبق معمول همیشه حرفهای جول عالی بود و هدایتی که در لابلای حرفهاش هست هم خیلی خوب بود فقط گوینده بعلت کشیدن زیاد حرفها لذت کتاب صوتی رو آورد پایین
reza orangi
۱۴۰۰/۶/۴
کتاب بسیار عالی، صدای بسیار مصنوعی و ربات گونه خانم نازنین آدرسا کلا ارتباط ادم رو با کتاب قطع میکنه. لطفا از گوینده دیگه کتاب رو بگذارید
Mahin Tofighian
۱۳۹۸/۸/۱۵
بینظیره ازتون ممنونم بابت این کتاب خوب که توی سایت گزاشتین به من که کمک بزرگی کرد امیدوارم بقیه هم گوش بدن ومثل من لذت ببرن
ایمان قدمی
۱۳۹۸/۵/۱۸
گوینده نمیخواد به صدای درونت گوش بدی لطفا یکم بصدای خودت گوش بده که حال ادم ازگوش دادن کتاب بهم میزنه.
مهدی بهزادی
۱۴۰۱/۴/۲۶
حرف‌های تکراری کتاب‌های دیگر جول اوستین که باعث میشه با شور و شوق گوش ندی اما مطالب آخرش خیلی خوبه
ثریا درویش
۱۴۰۰/۷/۱۷
عالی. مطلب عالی صدای گوینده هم عالی... شخصا ارتباط گرفتم با کتاب و مطالبه عمیقش تشکر فراوان
Shaghayegh far
۱۴۰۰/۵/۳۰
کتاب بدی نیست اما صدای گوینده انقدر توووو مخ آدم هست که واقعا دلت نمیخواد به کتاب گوش بدی
مسعود حاجی پور
۱۳۹۸/۲/۲۲
عالی بود من این کتاب را ترجمه نشده دیده بودم، انصافا ترجمه و گویندگی عالی بود
مشاهده همه نظرات 37

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم

برای دریافت کتاب صوتی چگونه به صدای درون خود گوش کنیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.