معرفی و دانلود کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر (هنک، سگ گاوچران)

عکس جلد کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر (هنک، سگ گاوچران)
قیمت:
34000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر (هنک، سگ گاوچران) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر (هنک، سگ گاوچران) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر (هنک، سگ گاوچران)

نبردِ دشوار سگ نگهبان با پرندگان مهاجم! کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر (هنک، سگ گاوچران)، داستانی جذاب به قلم جان آر. اریکسون است. این اثر یکی از عناوین مجموعه‌ی دوست‌داشتنی و پرفروش «هنک، سگ گاوچران» است. در این مجلد ماجرای مبارزه‌ی هنک با پرندگانی مزاحم را خواهید شنید که به مزرعه‌ی آقای لوپر حمله کرده‌اند...

درباره کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر:

هنک سگِ کثیف، کمی گیج و البته بسیار وفادارِ مزرعه‌ی آقای لوپر است. او که دوست دارد خودش را رئیس محافظین مزرعه بداند، مدام به حیوانات دیگر، از مرغ و خروس گرفته تا کبک و گوسفند، دستور می‌دهد. ولی خب، راستش چیزی توی دل سگ بی‌نوای داستان ما نیست. چون به وقتش هوای همه‌ی اهالی مزرعه را دارد. ناگفته نماند که هنک دستیاری هم برای خودش دارد! نام این دستیار، دراور است که البته بهترین دوستش هم هست...

در کتاب دیدار با جغد جادوگر (The Further Adventures of Hank the Cowdog) قرار است به یکی دیگر از داستان‌های هنک و دوستانش گوش بسپارید. این بار ماجرا از این قرار است: یک روز که هنک سرگرم بازرسی از قلمرو حفاظتی خود است و حسابی حواسش را جمع اطراف کرده، پرندگانی با ظاهر نقره‌ای به او حمله‌ور می‌شوند. در این بین، ناگهان مشکل عجیب دیگری نیز سربرمی‌آورد: چشمان هنک لوچ می‌شود!

در چنین شرایطی مبارزه با پرندگان نقره‌ای تقریبا محال به نظر می‌رسد. هنک خوب می‌داند که اگر در محافظت از مزرعه‌ی آقای لوپر ناکام بماند، مقام و منزلتی که دارد به خطر می‌افتد. با این حال او با این چشمانِ بیمار نمی‌تواند از پس انجام وظیفه‌ی خود برآید. تنها راهِ پیش پای او این است که از مادام مونشتاین کمک بگیرد. اما او زن مرموزی است و رفتن به نزد او می‌تواند عواقبی خطرناک به دنبال داشته باشد. در این شرایط، چاره‌‌ی کار هنکِ دوست‌داشتنی چیست؟

درباره مجموعه هنک سگ گاوچران:

آغاز انتشار این مجموعه‌ی به‌هم‌پیوسته به سال 1983 بازمی‌گردد. زمانی که جان آر. اریکسون، نویسنده آمریکایی، نخستین جلدِ این داستان جذاب را به چاپ رساند، احتمالاً هرگز نمی‌توانست چنین موفقیتی را برای خود پیشبینی کند. با این حال چندان طول نکشید که کاراکتر هنک راه خود را به دل بسیاری از مخاطبین کودک و نوجوان در سراسر جهان باز کرد. به همین خاطر اریکسون نیز شخصیت‌هایی به مجموعه‌اش اضافه کرد و نوشتن درباره‌ی ماجراهای هنک، سگ گاوچران را تا سال 2000 ادامه داد. گفتنی است که این مجموعه از 74 کتاب مجزا تشکیل شده است.

بد نیست بدانید جان آر. اریکسون در میان معلمان مدرسه و دانش‌آموزان شهرت فراوانی دارد؛ در هممین باره کتابخانه تگزاس اعلام کرده که مجموعه هنک، سگ گاوچران محبوب‌ترین اثر در بخش کودک کتابخانه‌های سراسر ایالات متحده است.

تاکنون بیش از هشت میلیون نسخه از مجموعه داستان‌های هنک، سگ گاوچران در سراسر جهان به فروش رفته؛ این اثر همچنین به چندین زبان از جمله اسپانیایی، فارسی، دانمارکی و چینی ترجمه شده است.

این کتاب‌ها جوایز و افتخارات فراوانی را نیز نصیب نویسنده‌ی خود کرده‌اند؛ برای مثال نشریه Publishers Weekly شخصیت هنک را پدیده‌‌ای برای تمامی مردم دانسته و هفته نامه USA Today نیز آن را بهترین سرگرمی برای تمامی خانواده‌ها در نظر گرفته است. همچنین در سال 1993 این مجموعه برنده جایزه بهترین سری کتاب و کتاب صوتی کودک شد.

کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر مناسب چه کسانی است؟

تمام کودکان 8 تا 11 سال می‌توانند با گوش سپردن به این اثر حسابی کیف کنند و سرگرم بشوند.

جان آر. اریکسون را بیشتر بشناسیم:

او در واقع یک گاوچران بود و بیشتر از کتاب و قلم، با حیوانات سروکار داشت. ولی خیلی زود فهمید که در قصه‌گویی استعدادی ویژه دارد. به همین خاطر طی چند سال مجموعه‌ی جذاب هنک، سگ گاوچران را نوشت و به انتشار رساند.

جان. آر اریکسون (John R. Erickson) پس از چاپ داستان‌های این مجموعه به شهرت و محبوبیت فراوانی رسید و توانست در میان کودکان و نوجوانان بسیاری از نقاط جهان، خصوصاً کودکان و نوجوانان آمریکایی، طرفداران زیادی به دست آورد.

در بخشی از کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر می‌‌شنویم:

همه رفتن و من لَنگون‌لَنگون خودمو تا کنار مخزن‌های بنزین کشوندم. به یه استراحت طولانی و مفصل احتیاج داشتم. چون بعد از اون دعوا خسته و کوفته بودم. شاید بیست و پنج قدم رفته بودم که احساس کردم نمی‌تونم مخزنای بنزینو ببینم و نمی‌دونستم دقیقا باید از کدوم سمت برم و در ضمن، اونقدر خسته و هلاک بودم که اصلا نمی‌تونستم تا اونجا برم.

اون سگ دوبرمن بدجوری کتکم زده بود. گلوم زخمی و گوشام جویده شده بود. روی یکی از پاهای جلو می‌لنگیدم و یکی از پاهای عقبمو از فرط درد اصلا نمی‌تونستم زمین بذارم. وقتی یه موجود چهارپا خلق شدی، راه رفتن رو دو پا خیلی سخته. حصار مزرعه رو پیدا کردم و با کمک اون تا جلوی انباری که توی اون زین اسب‌ها رو نگه می‌داشتن رفتم. تا همونجا بیشتر نتونستم برم. تلپ زمین خوردم و منتظر کمک موندم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
فصل یک: خطر از نوع نقره‌ای
18 دقیقه
فصل دو: پیت تحریک می‌کند
16 دقیقه
فصل سه: ابتلا به لوچ چشمی
12 دقیقه
فصل چهار: متعجب یا بهتر بگویم، شوکه!
14 دقیقه
فصل پنج: اطلاعات فوق سری
14 دقیقه
فصل شش: دراور به عزیزترین دوستش حمله می‌کند
14 دقیقه
فصل هفت: فریب‌خورده، سرگردان و گرفتار سرنوشتی شوم
14 دقیقه
فصل هشت: راز جگر تکه‌تکه‌شده‌ی مرغ
15 دقیقه
فصل نه: دعوت به صرف صبحانه
23 دقیقه
فصل ده: مادام مونشتاین
16 دقیقه
فصل یازده: نبرد
18 دقیقه
فصل دوازده: بازگشت به خانه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر (هنک، سگ گاوچران)
نویسنده
مترجمفرزاد فربد
گویندهبهرام سروری نژاد
ناشر چاپیانتشارات پریان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
34000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر (هنک، سگ گاوچران)

برای دریافت کتاب صوتی دیدار با جغد جادوگر (هنک، سگ گاوچران) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.