معرفی و دانلود کتاب شکار هیولا

عکس جلد کتاب شکار هیولا
قیمت:
68000 تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شکار هیولا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شکار هیولا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شکار هیولا

کتاب شکار هیولا رمان هیجان‌انگیز نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز، ریچل کین، در ادامه‌ی کتاب محبوب دریاچه متروک نوشته شده است. داستان این کتاب پرفروش وال‌استریت ژورنال این‌گونه شروع می‌شود: شوهر سابق جینا که قاتلی سریالی و مخوف است، از زندان فرار کرده و می‌خواهد همسر و فرزندانش را به دام بیندازد. این‌بار جینا به‌جای فرار، دست به حمله می‌زند. او می‌خواهد بزرگ‌ترین هیولای زندگی‌اش را شکار کند.

درباره‌ی کتاب شکار هیولا

اگر جلد اول مجموعه‌ی دریاچه متروک (stillhouse lake series) را خوانده باشید، با شخصیت جینا رویال به‌خوبی آشنایی دارید. جلد اول داستان بیشتر رازآلود است و شما تقریباً تا پایان کتاب نمی‌توانید حدس بزنید که چه اتفاقی می‌افتد. باتوجه به ماهیت دومین جلد مجموعه یعنی کتاب شکار هیولا (Killman Creek)، رمز و راز داستان کمتر می‌شود و جینا که اکنون نام گوئن را برای خود برگزیده، می‌خواهد از شر آزارهای شوهر سابقش خلاص شود. البته این رمان ریچل کین‌ (Rachel Caine) پیچیدگی‌هایی نیز دارد و سؤالات بسیاری را در ذهن شما ایجاد می‌کند. با خواندن رمان شکار هیولا، همه‌‌ی چیزهایی را فکر می‌کردید درست بوده، زیر سؤال می‌رود.

در جلد اول کتاب، همه چیز از زبان جینا روایت می‌شد. اما در جلد دوم مجموعه‌ی دریاچه متروک، فرزندان گوئن و سم نیز به جمع راویان کتاب اضافه می‌شوند و چشم‌اندازی جدید و نو را در اختیار خوانندگان می‌گذارند. داستان کتاب شکار هیولا از روایت گوئن شروع می‌شود. شوهر سابق او که قاتل سریالی است، به کمک آبسولوم، دوست هکرش، گوئن و فرزندانش را پیدا کرده و پیام‌هایی مشکوک برای او ارسال می‌کند. گوئن که از فرار کردن و مخفی شدن خسته شده،‌ دو فرزندش را در یک جای امن پنهان می‌کند و همراه با سم راهی شکار هیولا می‌شود.

سم برادر آخرین قربانی شوهر سابق گوئن است و برای انتقام گرفتن از قاتل خواهرش هر کاری می‌کند. رابطه‌ی سم و گوئن کمی پیچیده است و در طول داستان گره‌های این رابطه‌ی عجیب کم‌کم از هم باز می‌شوند. کانر، پسر گوئن، بااینکه می‌داند نباید درگیر ماجرا شود، این کار را می‌کند و همه را به خطر می‌اندازد.

کتاب شکار هیولا یک کتاب هیجان‌انگیز است که مثل دیگر آثار ریچل کین، به یکی از کتاب‌های پرفروش تبدیل شد. نویسنده در این کتاب تعادل میان تنش، هیجان و احساس را رعایت کرده و به خواننده فرصت می‌دهد که با شخصیت‌های کتاب بیشتر ارتباط برقرار کند. اگر جلد اول مجموعه‌ی دریاچه متروک را نخوانده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم آن را نیز بخوانید. البته اگر این کار را نکنید، با ارجاعاتی که ریچل کین در داستان شکار هیولا به جلد اول می‌دهد، تا حدودی با داستان جلد قبلی آشنا خواهید شد. انتشارات کتاب کوچه هر دو جلد را با ترجمه‌ی حسین مسعودی آشتیانی چاپ کرده است و می‌توانید آن‌ها را از طریق سایت و اپلیکیشن کتابراه تهیه کنید.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های دریاچه‌ی متروک (مه‌آلود)

رمان‌های دریاچه‌ی متروک (مه‌آلود) مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از رمان‌های جنایی، رازآلود، هیجان‌انگیز و گاهی ترسناک است. ریچل کین اولین جلد از این مجموعه با نام «دریاچه‌ی مه‌آلود» را در سال 2017 منتشر کرد که به پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز تبدیل شد. شما در این مجموعه شاهد از هم پاشیدن زندگی خانواده‌ی یک قاتل سریالی و تلاش برای رها شدن از سایه‌ی او هستید. «شکار هیولا»، «رودخانه‌ی شکارچی گرگ (Wolfhunter River)»، «سقوط‌های تلخ (Bitter Falls)»، «خلیج دلشکستگی (Heartbreak Bay)» و «جاده‌ی شکارچی (Trapper Road)» جلد‌های بعدی این مجموعه هستند.

افتخارات مجموعه کتاب‌های دریاچه‌ی متروک (مه‌آلود)

  • کتاب شماره‌ی اول فهرست پرفروش‌ترین‌های وال‌استریت ژورنال؛
  • نامزد جایزه‌ی کتاب‌های معمایی و دلهره‌آور گودریدز؛
  • در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز؛
  • رمان پرفروش آمازون.

نکوداشت‌های کتاب شکار هیولا

  • داستان مادری فداکار و زنی مستقل که فقط با شکار تنها هیولای زندگی‌اش به آرامش می‌رسد. (آمازون)
  • آیا تابه‌حال به خانواده‌ی بی‌گناه قاتلان سریالی فکر کرده‌اید؟ بعد از مطالعه‌ی کتاب شکار هیولا درک می‌کنید که فقط خانواده‌ی قربانیان آسیب نمی‌بینند؛ بلکه خانواده‌‌ی خودشان نیز قربانی اعمال‌ آن‌ها می‌شوند. (فِرِش فیکشن)

کتاب شکار هیولا برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به خواندن کتاب‌های هیجان‌انگیز، کمی ترسناک و تا حدی معمایی علاقه دارید، کتاب شکار هیولا شما را ناامید نمی‌کند. ریچل کین نویسنده‌ای است که در هنگام خواندن رمان‌هایش، آن‌ را بر زمین نمی‌گذارید!

در بخشی از کتاب شکار هیولا می‌خوانیم

عاشق هم نیستیم؛ نه این‌که اصلا عشقی در کار نباشد، اما بهتر است بگویم دوستان صمیمی هستیم. فکر می‌کنم هر‌دومان دور میدانی به‌نام عشق چرخ می‌زنیم، اما هیچ‌کدام عجله‌ای برای ورود به آن نداریم. فقط خدا می‌داند ترکیب ما دو نفر چه خواهد شد.

من، همسر سابق یک قاتل سریالی هستم که همیشه گروه ملوین تهدیدم می‌کنند.

و سم؟ سم برادر یکی از قربانی‌های همسر سابقم است. برادر آخرین قربانی ملوین. هنوز هم پیکر آن دختر بیچاره‌ای را که از قلاب آویزان بود، می‌بینم. دختری که قربانی لذت‌های یک آدم روان‌پریش شد.

ما هر دو آدم‌های پیچیده‌ای هستیم. وقتی اولین بار سم را دیدم، باورم شد غریبه‌ای صمیمی است که هیچ ربطی با گذشته‌ی من ندارد. ولی بعداً متوجه شدم با سماجت تمام من را تعقیب کرده است و به زندگیم وارد شده تا شاید بتواند مدرکی از دخیل بودنم در جنایت‌های مل بیابد. همین باعث شد تا رابطه‌ی ما تا مرز فروپاشی پیش برود.

حالا خوب می‌داند بی‌گناهم و مقصر نبوده‌ام؛ اما با تمام این‌ها، هنوز هم ترک‌هایی در رابطه‌ی ما هست که نمی‌دانم چطور باید آن‌ها را پر کنم یا اصلا باید برای رفع ترک‌ها کاری بکنم یا نه. سم از من خوشش می‌آید. من هم سم را دوست دارم. فکر می‌کنم در یک زندگی دیگر بدون سایه‌ی شوم ملوین رویال، می‌شد که دوران خوبی با هم داشته باشیم. اما اکنون هدفم فقط بقاست. فقط می‌خواهم زندگی بچه‌هایم تضمین شود و سم هم وسیله‌ای است برای رسیدن به هدفم. خوشبختانه او این چیزها را می‌داند و شک ندارم مثل من فکر می‌کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شکار هیولا
نویسنده
مترجمحسین مسعودی آشتیانی
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوچه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات462
زبانفارسی
شابک978-600-697471-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
68000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شکار هیولا

غزل حسین زاده
۱۴۰۲/۷/۲۳
در کل خوب بود. کتاب اولش خیلی گیراتر و جذاب‌تر بود. یک سری باگ‌هایی داشت که بعلت اسپویل داستان نمیشه بهش اشاره زیادی کرد. اینکه یک نفر رو تو یه جنایت شریک کنن و همراهت بهت شک کنه اما کنارت باشه و پلیس هم اجازه بده واسه خودت راست راست راه بری یک مقدار دور از منطقه و... چندین مورد دیگ‌ه امت آنقدری جذاب بود که یه روزه تمومش کردم.
زینب ممبینی
۱۴۰۲/۶/۴
سلام مثل جلد اول عالی و حتی خیلی بهتر داستان پیش رفت خودم لحظه‌ای که گوئن از طرف بچه‌ها پس زده شد گریه کردم یک کلام عالی بود اونم واسه منی که کلی میگردم تا کتاب خوب پیدا کنم بعد وقت بزارم باتشکر از کتاب راه، نویسنده ومترجم
فروغ حقیقی
۱۴۰۲/۷/۲۵
داستان این کتاب هم مثل جلد اول بسیار حساب شده، جالب و گیرا و با موضوع خشونت بر علیه زنان است، اگر از دوستداران ژانر پلیسی جنایی هستید و جلد اول این کتاب رو دوست داشتید، حتما شکار هیولا رو هم بخوانید و لذت ببرید
نرگس صیادی
۱۴۰۲/۷/۱۴
بعد از خوندن جلد اول با نام دریاچه‌ی متروک علاقه مند به پایان سرنوشت شخصیت‌های داستان شدم و این جلد رو هم خوندم خوب داستان جلد اول رو در این جلد جلو برد و به نتیجه رسوند و پایان شخصیت‌های سیاه داستان هم رضایت بخش بود
فروغ اربابی
۱۴۰۲/۸/۱۰
واقعا از این جلد رمان یاد گرفتم نباید ناامید شد و میشه تا لحظه اخر جنگید، حتما هر دوجلد رو بخونید فوق العادس
Fariba.A
۱۴۰۲/۷/۲۳
به این کتاب قطعا میشه ۵ امتیاز داد. مثل جلد اول پر از هیجان و کشش و جذابیت هست
ققنوس
۱۴۰۲/۷/۲۰
از لحاظ موضوع خوب بود. فقط به نظر من بعضی جاها توضیحات اضافه بودند
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب شکار هیولا

برای دریافت کتاب شکار هیولا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.