معرفی و دانلود کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول

عکس جلد کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول

اگ ماندینو تمام آنچه را که لازم است درباره فروشندگی بدانید در کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول بیان کرده است. اگر از 10 اصول کهن مطرح شده در این اثر پرفروش پیروی کنید، هیچ‌گاه شکست نخواهید خورد و در حرفه خود موفقیت‌های بسیاری کسب خواهید کرد.

درباره کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول:

به کمک این کتاب درک خواهید کرد چیزی که اکنون هستید اهمیت چندانی ندارد، چرا که این اثر به شما می‌آموزد با اسراری که از طریق طومارهای کهن کسب می‌کنید، در زندگی خود تغییر و تحول اساسی به وجود آورید. کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول (The greatest salesman in the world) یکی از انگیزه‌بخش‌ترین، بهترین و ترغیب‌کننده‌ترین آثاری است که تاکنون در زمینه فروشندگی به رشته تحریر درآمده است.

طرح داستان کتاب پیش رو بسیار خلاقانه و تازه، سبک نگارش مهیج و جذاب و پیام آن بسیار اثرگذار و الهام‌بخش است. هر یک از افراد بدون در نظر گرفتن شغل و حرفه‌شان، یک فروشنده محسوب می‌شوند. برای اغلب شما به این شکل است که به منظور دستیابی به نشاط و آرامش خاطر، باید در آغاز خودتان را به خودتان بفروشید! اگر کتاب حاضر را به دقت گوش دهید و به آن توجه کنید، به شما کمک می‌کند تا به بهترین فروشنده خودتان تبدیل شوید.

کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان داستان زندگی حفیض پسر فقیری را به تصویر می‌کشد که در گذر روزگار به فرد بسیار توانگری تبدیل می‌شود. حفیض از بین ستون‌هایی با جنس عقیق سیاه‌رنگ و سقف‌هایی پوشانده شده از طلا و نقره، گذر می‌کند. پس از آن در کاخ او مبلمان و دیوارهای بنا شده از پوسته لاک‌پشت و تزئیناتی از ابریشم و الماس، به وجود می‌آید و نخل‌هایی بزرگ در محفظه‌هایی از جنس برنز رشد می‌کنند. به همین خاطر هیچ فردی قادر نیست به دیدن قصر حفیض برود و تردید داشته باشد که او فرد ثروتمند و توانگری نیست.

نکوداشت‌های کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول:

- بزرگ‌ترین فروشنده جهان یکی از انگیزشی‌ترین، تعالی‌بخش‌ترین، مشوق‌ترین کتاب‌هایی است که تا به حال خوانده‌ام. به خوبی می‌توانم دریابم که چرا دارای مقبولیتی برجسته بوده است. (نورمن وینسنت پیل)

- هر مدیری باید بزرگ‌ترین فروشنده جهان را بخواند. این بی‌شک‌ بهترین و تأثیرگذارترین داستانی است که تاکنون خوانده‌ام. آنقدر خوب است که من به دو مورد تأکید می‌کم: اول، شما نباید تا به پایان رساندنش، آن را زمین بگذارید، هر فردی که چیزی را می‌فروشد، که شامل همه ما می‌شود، باید آن را بخواند. (رابرت بی هنزلری)

- اگ ماندینو هم‌زمان با اینکه ماهرانه داستانش را نقل می‌کند، به شدت توجه‌تان را برانگیخته و به شیفتگی تبدیل می‌کند (ری گاری)

- افراد کمی دارای استعداد نویسندگی هستند که اگ ماندینو یکی از آنان است. اندیشه‌های درون این کتاب اهمیت تجارت را به کل جهان هستی تمثیل می‌کند. (سل پلک)

- داستان را دوست دارم ... سبک داستان را دوست دارم ... کتاب را دوست دارم. هر فروشنده‌ای و اعضای خانواده‌اش باید آن را بخواند. (لوییز بینستاک)

- از نظر من کتاب بزرگ‌ترین فروشنده جهان از اگ ماندینو به‌یادماندنی خواهد شد. من در طی سال‌ها صدها کتاب منتشر کرده‌ام اما پیام تأثیرگذار اگ ماندینو جایگاهش را در اعماق وجودم پیدا کرد. من مفتخرم که ناشر این کتاب هستم. (فردریک وی فل)

کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمام کسانی را که در عرصه فروش و فروشندگی فعالیت می‌کنند و یا می‌خواهند وارد این حوزه شوند، به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.

با اگ ماندینو بیشتر آشنا شویم:

اگ ماندینو (Og Mandino) یکی از پرمخاطب‌ترین نویسندگان الهام‌بخش و خودیاری در جهان است. او رئیس سابق مجله Success Unlimited و اولین دریافت‌کننده مدال طلای ناپلئون هیل برای موفقیت ادبی بود.

او یکی از اعضای تالار مشاهیر سخنرانان بین‌المللی به شمار می‌رفت و از سوی انجمن ملی سخنرانان نیز به عنوان استادی تأثیرگذار شناخته شد. ماندینو در سال 1996 درگذشت، اما آثار او همچنان الهام‌بخش هزاران نفر در سراسر دنیا است.

در بخشی از کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول می‌شنویم:

دهان اراسموس از حیرت بازماند اما هیچ کلامی از آن خارج نشد. او بهت‌زده اندکی عقب‌گرد کرد و بالاخره زمانی که قادر به حرف زدن شد واژگان از دهانش با تقلا ادا می‌شدند.

«متوجه نمی‌شوم، اعلیحضرت. امسال برایمان سودآورترین سال تا به کنون بوده است. از هر بازارگاهی خبر افزایش فروش به نسبت فصل پیشین به گوش می‌رسد. مگر نه اینکه حتی سپاهیان رم هم به خاطر فروش دویست راس اسب عرب به پیشکار آن‌ها در اورشلیم در عرض چهارده روز اکنون از خریداران ما هستند؟ اسائه ادب مرا از آن جهت که به ندرت در فرمان‌هایتان تردید می‌کنم عفو کنید اما این دستور فرای درک من است ...»

حفیض لبخندی زد و به آرامی دست اراسموس را گرفت و گفت: «ای رفیق مورداعتماد من، آیا حافظه تو برای به خاطر آوردن نخستین دستوری را که از من گرفتی، درست در آن زمان که به تازگی برایم شروع به خدمت کرده بودی، توان کافی دارد؟»

اراسموس برای لحظه‌ای روی درهم کشید و سپس چهره‌اش درخشید و گفت: «من از سوی شما امر شده بودم تا هر سال نصف سود را از خزانه برداشت کرده و آن را در میان فقرا توزیع کنم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
فصل اول
۱۴ دقیقه
فصل دوم
۱۹ دقیقه
فصل سوم
۹ دقیقه
فصل چهارم
۹ دقیقه
فصل پنجم
۱۴ دقیقه
فصل ششم
۷ دقیقه
فصل هفتم
۱۲ دقیقه
فصل هشتم - طومار شماره 1
۸ دقیقه
فصل نهم - طومار شماره 2
۸ دقیقه
فصل دهم - طومار شماره 3
۸ دقیقه
فصل یازدهم - طومار شماره 3
۹ دقیقه
فصل دوازدهم - طومار شماره 4
۸ دقیقه
فصل سیزدهم - طومار شماره 4
۷ دقیقه
فصل چهاردهم - طومار شماره 5
۸ دقیقه
فصل پانزدهم - طومار شماره 6
۷ دقیقه
فصل شانزدهم - طومار شماره 7
۷ دقیقه
فصل هفدهم - طومار شماره 8
۱۶ دقیقه
فصل هجدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول
نویسنده
مترجممریم تیموری
گویندهفرزانه فائزی، مهیار ستاری، احمد لشینی، حمید طاهری، شهاب ایلکا
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۱۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول

Futurist Esmaiel Rahimi
۱۴۰۰/۱۰/۶
اوگ‌مندینو،
نمادی کومل از تلفیق حکمت باستان و علم نوین است.
و کتابش پیامد درستی از جریان‌های قرنو نوزدهم و بیستم در توانمندسازی انسانی است. ‌
امین عفیفی
۱۴۰۰/۳/۱۶
کتاب خوبی هست پیشنهاد می‌کنم حتما گوش دهید. جملات بسیار جالبی در این کتاب هست. خوندن این کتاب توسط نویسنده‌های معروف از جمله جیم ران پیشنهاد شده است.
سبحان خاتمی
۱۴۰۱/۳/۱۴
یک کتاب بسیار عالی
که با سیر تاریخی و داستانی مطالب کاربردی و انگیزشی بیان میکند
فوالعادس...
حسین کیوانلو
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
جالب بود
بیشترش داستانی بود
همون چند نکته آخر کتاب کار بازار یابی رو راه میندازه
حمیدرضا ذعاب
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
عالی. چیزی که ادمو به وجد میاره داستان‌های تاریخیه. کلی تجربه کسب کردم
اسدالله عابدانپور
۱۴۰۰/۸/۲۰
افتضاح بودانتظارداشتم نکته‌ای داشته باشه ولی بیشترانگیزشی بود
محمد مهدی خانی
۱۴۰۰/۵/۳۱
خوب زود البته چیزی که من انتظار داشتم نبود ولی در کل آموزنده است
nima norousta
۱۴۰۰/۵/۱۰
کتاب بسیارعالی و زیبایی هست یکبار خوندم برای دومین بار میخوام بخونم
سید محمد سیدنژاد
۱۴۰۰/۴/۴
فوق العاده
اگر دنبال یک‌کتابی که کاربردی باشه این کتاب خودشه فقط باید انجام بدی
محمدعلی امیان
۱۴۰۱/۳/۲۷
کتاب مفیدی است. توصیه میکنم هر دو جلد مطالعه بشوند
ali monfared v
۱۴۰۰/۲/۱۷
حتما توصیه میکنم اگه توی فروش راکد موندی و بی انگیزه شدی
shirin esmaili
۱۴۰۰/۲/۳۱
خیلی افتضاح بود، اصلا خوب نیست
chalesh haye rooz
۱۴۰۰/۶/۲۸
خیلی مفید بود خیلی
مشاهده همه نظرات ۱۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول

برای دریافت کتاب صوتی بزرگ‌ترین فروشنده جهان - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.