معرفی و دانلود کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی: راهنمایی برای مدیریت انرژی به جای مدیریت زمان

عکس جلد کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی: راهنمایی برای مدیریت انرژی به جای مدیریت زمان
قیمت:
45000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی: راهنمایی برای مدیریت انرژی به جای مدیریت زمان

کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی نوشته‌ی جکی وودساید، با ترکیب کردنِ فلسفه و روان‌شناسی به شما یاد می‌دهد چگونه استرس را کنار بگذارید و به پُربار‌ترین فردی که می‌شناسید تبدیل شوید. این کتابِ در سال 2015 توسطِ نشریه‌ی Inc. به عنوان یکی از 10 کتابِ انگیزشیِ برتر انتخاب شد.

درباره‌ی کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی

جکی وودساید (Jackie Woodside) در کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی (Calming the Chaos)، به اهمیتِ آگاهیِ ما از زمان اشاره می‌کند و نشان می‌دهد با متمایز کردنِ «محتوای زندگی» از «زمینه‌ی زندگی» ما بهتر می‌توانیم از زمان و بودن در جهان درکِ مناسبی پیدا کنیم. از نظرِ او، محتوای زندگی، آن‌چیز‌هایی هستند که ما در جهان انجام می‌دهیم، درحالی‌که زمینه‌ی زندگی، ارزش‌ها، باور‌ها و فرض‌هایی هستند که به واکنش‌ها و پاسخ‌های ما نسبت به جهان رنگ می‌دهند. این نویسنده نشان می‌دهد چیزی به نامِ مدیریتِ زمان وجود ندارد و به جای آن، ما باید به آنچه انجام می‌دهیم توجه کنیم. به جای آن‌که به دنبالِ مدیریت زمان و استرس باشیم، باید انرژیِ خود را مدیریت کنیم.

جکی وودساید در ادامه‌ی این کتاب، به اهمیتِ خودمدیریتی اشاره می‌کند و تمرین‌هایی را برای آن ارائه می‌دهد. او نشان می‌دهد با مرتب کردنِ ذهن و هماهنگ کردنِ افکار، گفتار و کردار، می‌توان برخوردی مؤثر‌تر با زندگی داشت و در مسیرِ آرامش قدم گذاشت.

جکی وودساید در کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی، رویکردِ استادانه‌ای برای ساختنِ یک زندگیِ آرام‌بخش را پیشنهاد می‌کند و در این راه، برای زندگی هدف و معنای بیشتر و بزرگ‌تری متصور می‌شود. این کتاب را انتشارات شادن پژواک، با ترجمه‌ی سهیلا مختاری و گویندگیِ اعظم حبیبی روانه‌ی بازارِ کتاب کرده است.

کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کسانی که احساس می‌کنند برای انجام کارهای‌شان زمانِ کافی ندارند و دچارِ آشفتگیِ ذهنی شده‌اند، مناسب است. از طرفی، کسانی که به دنبالِ شکوفا کردنِ ظرفیت‌ها و استعداد‌های‌شان هستند نیز از شنیدنِ این کتاب بهره خواهند برد.

با جکی وودساید بیشتر آشنا شویم

جکی وودساید نویسنده و سخنرانِ آمریکایی‌ست. او تاکنون کتاب‌های متعدد و پرفروشی در زمینه‌ی افزایش ظرفیتِ انسان نوشته است و برای بسیاری از سازمان‌های خصوصی و دولتی، کارگاه‌ها و برنامه‌های آموزشی برگزار کرده است. او در برنامه‌های تلویزیونی نیز حضور پیدا کرده و در کشورِ آمریکا دوره‌های آموزشیِ «مربی‌گری طراحیِ زندگی» را اجرا می‌کند. از آثارِ دیگرِ او می‌توان به کتابِ صوتی «انرژی پول: فرمول آزادی شما» اشاره کرد که توسطِ حسین علی‌پناه ترجمه شده و فرزانه فائزی گویندگی آن را برعهده داشته است.

در بخشی از کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی: راهنمایی برای مدیریت انرژی به جای مدیریت زمان می‌شنویم

چیزهای کمی وجود دارند که به جای اینکه به ما یادآوری کنند انسان چه کاری انجام می‌دهد، به ما یادآوری کنند منظور از انسان‌بودن چیست. حمایتِ کمی از زندگی بر اساسِ قلب و روح، به جای پیروی از هوس‌های فرهنگِ غالب وجود دارد. برای مثال، وضعِ اسفناکِ اریک و شارلوت کافمن را در نظر بگیرید که در آوریل 2014 تصمیم گرفتند با دو فرزندشان، به قایق‌سواری دورِ دنیا پرداختند و در تنگناهای خطرناکی گیر افتادند. آن‌ها در نهایت مجبور شدند توسطِ پرسنلِ اورژانس نجات داده شوند، چون یکی از بچه‌ها به شدت مریض بود و قایق‌شان به تعمیرِ اساسی نیاز داشت.

در حالی که بسیاری تصمیمِ این خانواده را زیرِ سؤال بردند، کافمن‌ها مثالی از افرادی هستند که از آداب و رسومِ اجتماعی منحرف می‌شوند و واقعاً بهای این انحراف را می‌پردازند. آن‌ها به دلیلِ سهل‌انگاری، احمق و دیوانه بودن برای انجام چنین ماجراجوییِ بلندپروازانه‌ای با دو بچه‌ی کوچک‌شان با صدای بلند مورد تمسخر قرار گرفتند. آن‌ها با آنچه که جامعه می‌گفت درست، طبیعی یا حتی اخلاقی‌ست مخالفت کردند. بااین‌حال، از دیدگاهِ اعضای این خانواده، آن‌ها داشتند زندگیِ رویا‌یی‌شان را دنبال می‌کردند. به عنوانِ ملوانانِ مشتاقی که در قایق‌شان زندگی می‌کردند، با توجه به ارزشی که برای زندگی در دریا قائل بودند، آن‌ها شرکت در چنین سفری را نامتعارف نمی‌دانستند. گرچه کافمن‌ها مثالِ اغراق‌شده‌ای هستند، ولی زندگی در توازن یعنی آوردنِ انسجام به زندگی و تراز کردنِ انتخاب‌ها، اعمال، رفتار، مکالمات و روش‌های زندگی با ارزش‌ها، رؤیا‌ها و امیالِ خودتان.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
مقدمه
17 دقیقه
بخش اول | فصل اول: رد کردن افسانه‌ی زمان و مدیریت استرس
5 دقیقه
فصل دوم: تعیین قصدتان از تغییر
15 دقیقه
فصل سوم: چیزهای بیشتری در زندگی به جز انجام کارها وجود دارد
13 دقیقه
بخش دوم | فصل چهارم: مدیریت انرژی، موضوع مرگ و زندگی‌ست
8 دقیقه
فصل پنجم: آگاهی از چیزی که در مورد زمان می‌گوییم
7 دقیقه
فصل ششم: آگاهی از الگوی فرهنگی‌مان در مورد زمان
9 دقیقه
فصل هفتم: آگاهی از اینکه چطور از زمان‌تان استفاده می‌کنید
11 دقیقه
فصل هشتم: آگاهی از اینکه چطور از انرژی‌تان استفاده می‌کنید
14 دقیقه
بخش سوم | فصل نهم: درک آگاهی و نقش آن در زندگی‌تان
11 دقیقه
فصل دهم: چیزهای شبیه به هم، یکدیگر در سطح پرانرژی جذب می‌کنند
28 دقیقه
فصل یازدهم: آگاهی‌تان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند
8 دقیقه
فصل دوازدهم: درک آگاهی زمانی‌تان
14 دقیقه
بخش چهارم | فصل سیزدهم: مدیریت انرژی‌تان در هر بخش از زندگی
12 دقیقه
فصل چهاردهم: مدیریت انرژی چیز‌ها، به‌هم‌ریختگی و بی‌نظمی
15 دقیقه
فصل پانزدهم: محیط‌تان را تمیز کنید تا زندگی‌تان را تغییر دهید
31 دقیقه
بخش پنجم | فصل شانزدهم: پرمشغله در برابر سازنده
15 دقیقه
بخش ششم | فصل هفدهم: محک‌زدن در معنا
18 دقیقه
بخش هفتم | فصل هجدهم: شرط لازم، خودمدیریتی‌ست
39 دقیقه
فصل نوزدهم: ذهن‌تان را مرتب کنید
8 دقیقه
فصل بیستم: تمرین‌های خودمدیریتی
7 دقیقه
فصل بیست و یکم: همیشه هماهنگی کامل فکر، گفتار و کردار را هدف قرار دهید
15 دقیقه
فصل بیست و دوم: برخورد مؤثر‌تر با زندگی
11 دقیقه
فصل بیست و سوم: 10 قانون اول آرام کردن آشفتگی
9 دقیقه
فصل بیست و چهارم: مسیر آرامش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی: راهنمایی برای مدیریت انرژی به جای مدیریت زمان
نویسنده
مترجمسهیلا مختاری
گویندهاعظم حبیبی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
45000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی

برای دریافت کتاب صوتی آرام کردن آشفتگی ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.