معرفی و دانلود کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم

عکس جلد کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم
قیمت:
50000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم

یکی از پرفروش‌ترین رمان‌های ژانر تریلر در سال 2018، کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم نوشته‌ی آلیس فینی نام دارد. این رمان جذاب به ماجرای زنی می‌پردازد که یک روز از کما بیدار می‌شود و خودش را بیمار و بی‌حرکت بر روی تخت بیمارستان می‌بیند اما به خوبی نمی‌داند که چه بلایی به سرش آمده و واقعیت چیست. این کتاب بهترین رمان معمایی گودریدز در سال ‌2018 بوده است.

درباره کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم:

آلیس فینی در داستان روانشناسانه و هیجان‌انگیز خود، از زبان زنی به نام امبر رینولدز قصه کتاب گاهی دروغ می‌گویم (Sometimes I Lie) را روایت می‌کند. امبر که مدت‌ها در کما بوده ناگهان در بیمارستان به هوش می‌آید و متوجه می‌شود که نه می‌تواند حرکت کند و نه توان حرف زدن و باز کردن چشمانش را دارد. او در تاریکی عجیب و دردناکی فرو رفته و تنها توان شنیدن صداهای اطرافش را دارد.

امبر به یاد نمی‌آورد که چه اتفاقی برایش افتاده اما حدس می‌زند که شوهرش بلایی بر سرش آورده و کلید حل ماجرا در دستان اوست. از سوی دیگر امبر به خاطر فلج شدنش، تنها یک هفته قبل از حادثه و بخشی از خاطرات کودکی‌اش را به یاد دارد و مدام در ذهن خود آن‌ها را مرور می‌کند تا بفهمد چه چیزی حقیقت دارد و چه کسی در حال دروغ گفتن است.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم:

- یکی از آثار پرفروش بین‌المللی
- یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز
- 10 رمان برتر در ژانر تریلر و هیجان‌انگیز به انتخاب Entertainment Weekly
- جزء لیست 5 کتابی که خواندنش را نباید از دست داد به انتخاب USA Today
- یکی از بهترین کتاب‌های رازآلود و هیجان‌انگیز سال 2018 از نگاه Literary Hub
- فینالیست جایزه Goodreads Choice 2018 برای بخش بهترین داستان‌های هیجان‌انگیز و رازآلود

نکوداشت‌های کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم:

- کتابی هیجان‌انگیز و روانشناختی! (People)
- جذب کننده و تحریک کننده! (فلین بری، نویسنده آمریکایی)
- یک هیجان انگیز دیوانه‌وار و پر پیچ و تاب! (Entertainment Weekly)
- داستانی پیچیده از خیانت، جنون و آدم کشی... قطعا فینی از جمله نویسندگانیست که باید آثارش خوانده شود. (Publishers Weekly)

کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به داستان‌های معمایی و روانشناختی از شنیدن این رمان پرفروش لذت خواهند برد.

آلیس فینی را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده و روزنامه‌نگار پیشین شبکه BBC است که پانزده سال به عنوان خبرنگار، سردبیر خبر، تهیه کننده برنامه‌های هنری و سرگرم کننده کار کرده است. آلیس فینی (Alice Feeney) از سن 30 سالگی و در لابه‌لای فعالیت‌های روزانه‌اش شروع به نوشتن رمان کرد و هم اکنون یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز به شمار می‌شود که آثارش به بیست زبان دنیا ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم می‌شنویم:

- چطوری امبر؟ می‌بینم که هنوز هم داری مبارزه می‌کنی. از این اخلاقت خوشم میاد.

اتاقم در بیمارستان به نظر یک پرده تاریک‌تر از قبل می‌آید. وقتی ادوارد صورتم را لمس می‌کند، می‌خواهم فریاد بزنم، می‌خواهم ناپدید شوم که دیگر نتواند من را ببیند و نه پیدایم کند.

- داری خودت به تنهایی نفس می‌کشی؛ این خبر خوبیه آفرین.

انگشتش به سمت چشم راستم می‌رود و بازش می‌کند. قبل از اینکه نور شدیدی به چشمانم بتاباند و به کل کورم کند، می‌توانم تصویر مبهم و سایه مانند کسی را که بالای سرم ایستاده ببینم. تمام چیزی که می‌توانم ببینم سفیدی مطلق و نقطه‌هاییست که در میانش شناورند. همین کار را با چشم چپم می‌کند و ناگهان دنیایم به سیاهی بازمی‌گردد.

- به نظرم خیلی سریع داری خوب میشی. شاید بهتر باشه سرعتش رو یکم کم کنیم.

صدایش را می‌شنوم که کاری انجام می‌دهد اما نمی‌دانم که چه کاری. درست زمانی که امیدم ته می‌کشد و سرنوشتم را می‌پذیرم، در باز می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
33 دقیقه
اکنون؛ تعطیلات عمومی فردای کریسمس، دسامبر 2016 - بخش یک
24 دقیقه
اکنون؛ تعطیلات عمومی فردای کریسمس، دسامبر 2016 - بخش دو
33 دقیقه
اکنون؛ تعطیلات عمومی فردای کریسمس، دسامبر 2016، بعد از ظهر
30 دقیقه
اکنون؛ سه شنبه 27 دسامبر 2016
37 دقیقه
قبل؛ سه شنبه 20 دسامبر 2016، بعد از ظهر
33 دقیقه
گذشته؛ چهارشنبه 13 نوامبر 1991
35 دقیقه
گذشته؛ یکشنبه 7 دسامبر 1991
33 دقیقه
اکنون؛ پنج شنبه 29 دسامبر 2016 - بخش یک
30 دقیقه
اکنون؛ پنج شنبه 29 دسامبر 2016 - بخش دو
34 دقیقه
گذشته؛ چهارشنبه 14 اکتبر 1992
35 دقیقه
گذشته؛ جمعه 30 اکتبر 1992
32 دقیقه
اکنون؛ جمعه 30 دسامبر 2016
37 دقیقه
قبل؛ جمعه 23 دسامبر 2016، غروب
30 دقیقه
قبل؛ روز کریسمس 2016، وقت ناهار
32 دقیقه
گذشته؛ دوشنبه 21 دسامبر 1992
26 دقیقه
اکنون؛ شب سال نو 2016
32 دقیقه
قبل؛ روز کریسمس 2016 - بخش یک
35 دقیقه
قبل؛ روز کریسمس 2016 - بخش دو
38 دقیقه
اکنون؛ سه شنبه 3 ژانویه 2017

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم
نویسنده
مترجماطلسی خرامانی
گویندهبهناز بستاندوست
ناشر چاپیانتشارات آذرباد
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
50000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم

سجادعسگری
۱۴۰۲/۳/۴
رمان‌های این سبکی که جهش زمانی دارن معمولا پیچیدگی‌های خاص خودشونو دارن و مثل پازل تا آخرین لحظه از داستان کنار هم چیده میشن تا جواب نهایی بدست بیاد این هم یکی از اون دست داستانهاست. داستان بدی نبود ولی پرداختن ب جزئیات و اضافه گویی زیاد داره هرچند باید یک داستان رو با همین جزئیات گویی پذیرفت و ولی گلایه نکرد واسه بعضی رمان‌ها این اضافه گویی غیر قابل تحمل میشه مخصوصا واس این رمان که یجورایی روند آرومی رو طی میکنه. نویسنده باید یه هیجان نسبی به خواننده تزریق بکنه بعد بپردازه ب جزئیات ولی وقتی داستان روند کند و کسل کننده‌ای رو داره پرداختن ب جزئیات از کیفیت کلی داستان کم میکنه. شروع بدی نداشت و ادامه‌ی داستان کمی کسل کننده بود و پایان بندی خوب بود. درمورد راوی باید بگم بد نبود کارشون نسبت ب بعضی خوانشگرها ایشون عملکرد بهتری رو دارن ولی‌ای کاش همه‌ی خوانشگرهای کتاب بتونن از آقای رضا عمرانی یا مهبد قناعت پیشه و آرمان سلطان زاده الگو برداری کنن تا شنونده بتونه عمق حالات شخصیتهای داستان رو بهتر درک کنه. سپاس
بهناز زیورعالم
۱۴۰۱/۷/۹
خوانش کتاب فوق العاده ست شاید اگر نسخه چاپی‌اش رو تهیه کرده بودم به این اندازه لذت نمیبردم
شروع و پایان کتاب با چند جمله است درباره 3 چیز از امبر؛ به نوعی روند داستان با عدد 3 آمیخته است، مثلا داستان در 3 زمان مختلف گذشته، قبل، اکنون است ویا رابطه‌ها میان مادر و پدر کلر رابطه میان کلر، تیلر، پائول
رابطه میان امبر و دوقلو‌ها رابطه میان کلر و پدر مادر امبر رابطه میان امبر و پدر و مادرش که همه گی یک مثلث سه گانه رو تشکیل می‌دهد دقیقا مطابق با وسواس تکرار شونده اجبار گونه امبر در رابطه با تکرار هر چیز به اندازه سه بار و این حاصل هوش و نبوغ نویسنده ست که عدد سه به نوعی برای خواننده هم اجبار گونه میشود... نام کتاب گاهی دروغ میگویم است اما به هیچ عنوان مطالبی رو که برای مخاطب بیان کرده دروغ نیست اما نوعی گیج کننده است تا خوانده مرز بین دروغ و واقعیت را گم کند و این عنوان برازنده این اثر است... گاهی دروغ میگویم مربوط به دروغ‌های امبر درباره ادوارد و خاله خونی کلر و گناهی نکرده‌ای که بر گردن او انداخت است... در پایان داستان هدیه‌ای که در هتل برای امبر در سینی آورده میشود حکایت از این است که گاهی دروغ میگوییم اما نمیشود از زیر بار گناهش فرار کرد و قطعا گریبان گیر ما میشود
اثری فوق العاده زیبا و دلنشین بود
sadaf khd
۱۴۰۱/۶/۲۱
اول درباره گوینده باید بگم که خوب بود مسلط بودن و خیلی قشنگ و واضح و زیبا اجرا کردن البته ترجیح من این بود که شخصیت‌های مرد رو یک آقا گویندگی کنه تا خواننده گیج نشه و قاطی نکنه اما در کل گویندگی رو دوست داشتم مخصوصا وقتی صدای یک کودک رو اجرا میکردن عالی بود دوم راجع یه ترجمه که اون هم خیلی خوب بود سانسور‌ها تا حد امکان کم بود و داستان رو میشد متوجه شد و از اون هم راضی بودم اما خود داستان: من ژانر جنایی معمایی زیاد میخونم و طرفدار پروپا قرصم اما این کتاب ورای تصوراتم بود. اوایل کتاب تقریبا یکنواخت بود و بهت اطلاعات کافی راجب شخصیتا و موقعیتا میداد که جالب بود یعنی هر لحظه اطلاعات جدیدی بهت میداد و حتی خواننده رو گمراه میکرد اما وقتی به اواسط میرسید تشنه‌ی این میشدی که داستان رو ادامه بدی و ببینی که بعدش چی میشه میتونست خواننده رو میخکوب کنه! آخرای کتاب واقعاااا غافلگیر میشی با اینکه کل کتاب بهت سرنخ‌هایی قابل توجه میده اما باز هم به هیچ عنوان نمیتونی حدس بزنی قضیه چیه و اخر داستان اون حس رضایت از شخصیت اصلی داستان رو میشه کامل حس کرد به طور کتاب کلی غافلگیری داره برای خواننده که خیلی فوق العادش میکنه البته کتاب به ۳ قسمت حال قبل و گذشته تقسیم بندی شده که گاهی میتونه باعث گیج شدن مخاطب بشه در کل خوب بود
^^ l.p
۱۴۰۱/۳/۱۳
این کتاب...!
واقعا میتونه کاری کنه که شما جای شخصیت اول قرار بگیرید، به تک تک کلمه‌های میخونید و میشنوید دقت کنید، نویسنده قراره در آخر شمارو مبهوت کنه، نه تنها دراخر بلکه درکل داستان، نوع نوشتن این‌طور داستان‌ها اصلا کار ساده‌ای نیست، اگر یک قدم اشتباه در نوشتنش برداره کل داستان و بهم میریزه این
ولی... نوع نوشتن این تکه تکه کردن پازل و درعین حال کنارهم قراردادن، این کتاب و داستانش تماما فوق‌العاده و از نظر من که شیفته‌ی این‌طور داستان‌ها هستم بی‌نظیره، از داستان و تمام چیزهاش بگذریم می‌رسیم به گوینده، فکر نمی‌کردم کتاب صوتی گوش بدم که رمان باشه، چون مطمئن بودم گوینده‌ها نمیتونن احساساتِ رمان رو به خوبی انتقال بدن ولی... اونقدر خلاصه جذبم کرد که تصمیم گرفتم یه بار امتحان کنم هرچند باریسک و بعد... این گویندگی واقعا کار عالی بود، به عنوان اولین تجربه اونقدر دلچسب بود که دلم میخواد بارهاگوش بدم، طوری که احساسات باصدای ایشون منتقل میشه، طوری هردو قسمت ماجرارو عالی گویندگی میکردن باعث میشد بازم بخوام کتاب صوتی باصدای ایشون بشنوم یا نظرم درباره‌ی رمان‌های صوتی تغییرکنه. در خرید و خوندن و گوش دادن به این کتاب اگر روانشناختی میپسندید درنگ نکنید، مطمئن باشید تا مدت‌های طولانی از ذهنتون بیرون نمیره و شاید اولین کتابی باشه که به همه توصیه میکنید، بازم مچکرم از گوینده عالی‌شون و داستان بی‌نظیر.
هانیه ع
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
این کتاب درمورد زنی به اسم امبر رینولدز هست. امبر توی کماست اما میتونه وقایع اطراف رو متوجه بشه و حرف‌های اطرافیانش رو بشنوه. به خوبی به یاد نمیاره که چه اتفاقی افتاده و با مرور آروم آروم خاطرات، سعی میکنه انچه اتفاق افتاده رو به خاطر بیاره...
این کتاب با یک ریتم کند شروع میشه و توی ۳ تا خط زمانی
متفاوت، خاطرات مختلفی رو روایت میکنه (خاطرات زمان کودکی، خاطرات قبل از کما و اکنون)... بعد از خوندن بیش از نیمی از داستان، تازه هیجان کتاب شروع میشه!
اما چیزی که در پایان اتفاق میفته هم گیج کننده است هم غیرقابل پیش بینی... با توجه به سرچی که من کردم دیدگاه‌های مختلفی در مورد پایان این کتاب توی اینترنت وجود داره (چه انگلیسی، چه فارسی) و باید بگم که یک پایان و جمع بندی واحد برای این داستان نیست... پایان این کتاب کمی ابهام داره بنابراین هر کسی برداشت خاص خودش رو داشته و هم‌زمان برای هر دیدگاهی تعدادی دلیل برای رد و یا پذیرششون وجود داره...
پس با این اوصاف، من این کتاب رو به کسانی که به داستان‌های گنگ و مبهم علاقه‌ای ندارند اصلا پیشنهاد نمیکنم؛ اما اگه مبهم بودن یک داستان و به فکر فرو رفتن براتون جذابه از این کتاب لذت زیادی خواهید برد.
و در پایان بگم که صدای گوینده و اجراشون هم عالی بود.
وحید شریفی
۱۴۰۱/۴/۲۹
بنظر انگیزه‌ی نویسنده برای نوشتن کتاب دانستن قدر زمان حال و درواقع زمانی است که میتوانیم با اختیار کاری انجام دهیم یا دیگران را دوست بداریم، است. و البته اینکه هیچ چیز از هیچکس بعید نیست ادم‌ها برای خواسته هاشون حاضرا هرکاری بکنن.
بنظرم به این هدف هم رسیده امبر نقش اول داستان ما در کما و در واقع
در برزخی گیر افتاده که همه چیز را میشنود حس میکند میفهمد اما کاری از دستش برنمیاید. حتی نمیداند چه چیزی واقعی است و چه چیزی حقیقت ندارد.
البته مطالب کتاب خیلی بهم مرتب نیستند و یکم شلخته است و بنظرم جلد و اسم کتاب حداقل تا اواخر کتاب ربطی به داستان ندارد، در انتهای کتاب نویسنده تقریبا داستان را بخوبی جمع میکند و پایان مناسبی دارد. با چند باگ اگر حضانت بچه‌ها به امبر داده شده قطعا کلر مرده و از لحاظ پزشکی قانونی DNAو …. حتما تایید شدهاست میشود اینطور برداشت کرد که کلر به یک نفر دیگر ماجرای دستیند را گفته و انرا به او داده نویسنده خواسته خیلی هپی‌اند نباشه و یکم مرموز باشه اما در کل پایان خوب و هپی اندی داشت
با توجه به زمان نوشته شدن کتاب میشه گفت مطابقت داره با زمانش و قابل درک هست
داستان هم درواقع سه یا شاید چهار هنرپیشه‌ی اصلی دارد امبر همسرش پاول خواهرش کلر و نفر چهارم ادوارد
راننده‌ی ماشینی که تصادف کرده و باعث شده امبر به کما برود چه کسی است؟!
تقریبا در تمام داستان امبر در کماست و شنونده‌ی دنیای اطرافش با حافظه‌ی گنگ و تقریبا از دست رفته و خاطرات نسبتا تلخ دوران کودکی و جوانی‌اش و شک به زندگی و همسرش
در کل بنظر زیاد به جزییات غیر مرتبط با کتاب پرداخته شده و میتونست بدون ضرر زدن به محتوای اصلی حذفشون کرد.
در کل خوب بود در ژانر کتاب‌های خیانتی_جنایی خارج از کلیشه بود
Kiana
۱۴۰۲/۴/۲۴
اسپویلخب بنظر من کتاب بسیار قشنگ و مبهمی بود روند داستان گاهی کند و خسته کننده بود اما فصل‌های آخر بسیار جذاب شدحالا من تو اینترنت یکسری تحلیل‌ها خوندم دربارش که گویا قضاوت‌های مختلفی وجود دارهاما یکیش میگه که کلر نمرده و زنده مونده همونطور که در آخر نبض دیوید نمیزد اما کلر آروم میزد و اون دستبند و رو آورده تا بگه من هنوزم از دور حواسم بهت هستیکی دیگه اینکه راوی دفترچه خاطرات تیلور هردو یک شخصیت بودند و هردو امبر بودند همونطور که روز تولدشونم یکی بودیکی دیگه اینکه اول داستان می‌گوید گاهی دروغ میگویم و شوهرم مرا دوست ندارد و این شاید یکی از دروغ‌های امبر است و در آخر هم ک می‌گوید خواهرم در تصادف مرد شاید یکی دیگر از دروغ هایش است یا میخواهد بگوید در آتش سوزی نمرد و بعدا در تصادفی مرداما به هرحال بنطرم هنوز مبهم است ولی اخرش مو به تن ادم سیخ میشه واقعاااا🥲
ماندانا رستمی
۱۴۰۲/۸/۱۴
سلام خدمت تیم کتابراه. باز هم رمان جنایی جالب چالش برانگیز صوتی دیگری را گوش دادم. جذاب بود. و تا پاین داستان نمی‌توان آخرش را حدس زد. صحنه پایان داستان هم شنونده را به فکر فرو می‌برد و در حقیقت مثل یک پایان باز می‌ماند. داستان درباره‌ی عقده‌های کودکی است که باعث و ریشه‌ی بسیاری از فجایع و اتفاقات در بزرگسالی است. من تا آخر کتاب هم متوجه ارتباط اسم کتاب با داستان نشدم. ولی در کل کتاب پر کششی هست و کمی ترسناک. به دوستان همراه کتابراه داستان‌های پرونده هری کبر، خشکسالی، بیمار خاموش، کتابخانه‌ی نیمه شب را توصیه میکنم گوش کنید. بسیار جذاب با خوانش فوق العاده هستند.
پانته آ خیری
۱۴۰۱/۷/۴
اسپوووووویل
کتاب خیلی قوی بود. یه اسپویل برای دوستانی که گیج شدن و نفهمیدن.
کلر و امبر دو نفر هستن که امبر در طول داستان یه جوری صحبت میکنه که ما فکر میکنیم کلر یه روانیه خطرناکه ولی در پایان متوجه میشیم که همه چی کار خود امبر بوده و فرد روانی خودش بوده. امبر در آخر کلر رو میکشه و بچه هاشو برای
خودش برمیداره. از بهترین کتاب‌های این سبکی هست. توی این سبک که تریلر روانشناسانه بهش میگن و در پایان شما بهت زده میشید کتاب‌های زیر رو پیشنهاد میکنم
بیمار خاموش
زنی به نام وریتی یا اسم دیگه ش اگر حقیقت این باشد
و یکی پس از دیگری
ستاره
۱۴۰۲/۸/۱۰
کتاب گاهی دروغ میگویم‌ داستانی پیچیده دارد زنی که در کما است و میتواند ببیند و بشنود و زندگی خودش و اطرافیانش را به خواسته و رضایت خودش تعریف کند. یعنی طوری زندگی خود و آن‌ها را به تصویر میکشید که دوست داشت. و این کتاب را مثل بیشتر فیلمها دو بار یا سه بار گوش کنیم تا بهتر درک از شخصیت اصلی داستان داشتم باشیم و به نتیجه برسیم که واقعا در این داستان چه کسی جنایتی واقعی را مرتکب شده است.
آناهیتا ایزدی
۱۴۰۲/۶/۱۷
بسیار کتاب جذاب و عالی بود به نظر من تمام داستان خیال‌بافی‌های آمبر در رویا و ذهنش ش بود چون در آخر میگه من در کما بودم، خواهرم در تصادف مرد چون توی ماشین، آمبر و کلیر با هم بودن که آمبر در کما میره و خواهرش کلیر که راننده بود میمیره، و در آخر آمبر خودش میگه که کمی دروغ میگویم، بهرحال بر داشت من اینطوری بود، میتونه برداشتها متفاوت هم باشه، روی هم رفته خیلی جذاب بود
هدیه ساعدی
۱۴۰۱/۹/۲۸
کتاب فوق العاده‌ای بود شاید بعد از مدتها دوباره یه کتاب پیدا کردم که منو به خودش میخکوب کرد جوری که در عرض دو روز با اینکه اینهمه مشغله دارم تموم کردم
حتی توی ماشین جای آهنگ میگذاشتم پخش بشه😄🤪
هم متن هم خواننده فوق العاده بودن واقعا ممنون کتاب راه❤️❤️❤️
در عین اینکه خیلی روان و ساده بود ولی خیلی نکات ریز ریز داره و واقعا آروم آروم سوپرایزت میکنه👌🏻🤩👏🏻
س موسوی
۱۴۰۱/۵/۱۹
تا اواسط کتاب اینهمه هذیان گویی واقعا کسل کننده و توصیف‌ها بیش از حد کشدار بود، داشتم فکر میکردم چه اشتباهی کردم، ولی بعد نویسنده یهو پاشو گذاشت رو گاز و چنان با سرعت بین گذشته و حال لایی میرفت که بعضی از فصلها رو مجبور شدم برگردم عقب و دوباره گوش بدم تا بفهمم کی به کیه.
این عدم قطعیتش و تا اخر سر پنجه‌ها نگه داشتن خواننده رو دوست داشتم
Hani
۱۴۰۲/۸/۳
کتاب قوی بود البته اگر آثار دیگه‌ای از الیس فینی رو نخونده بودم متاسفانه الیس فینی معمولا سیر داستانی کاملا مشابه‌ای تو کتاباش پیش میبره اگر یک کتاب ازش خونده باشید میتونید بقیه آثارش حدس بزنید پس اگر قرار باشه یکی از آثار آلیس فینی خوند به نظرم مشهور‌ترین اثرش یعنی همون سنگ کاغذ قیچی رو بخونید بهتره
نیلوفر ملکی
۱۴۰۱/۲/۲۸
داستان تا یه جاهاییش خوب بود دلم برای امبر میسوخت که زندگی و پدر و مادر خوبی نداره از یه جاهایی مشخص شد که یه جورایی مشکل روانی داره و من اصلا از آخر داستان سر درنیوردم بالاخره کلر بود که داستانو تعریف میکرد یا امبر؟ کدومشون مردن و کدومشون زنده مون؟
خیلی گنگ و پر ابهام بود
مشاهده همه نظرات 100

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم

برای دریافت کتاب صوتی گاهی دروغ می‌گویم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.