معرفی و دانلود کتاب صوتی تجسم خلاق

عکس جلد کتاب صوتی تجسم خلاق
قیمت:
۴۰۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تجسم خلاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تجسم خلاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تجسم خلاق

کتاب صوتی تجسم خلاق نوشته شاکتی گواین، هنر به کارگیری قوه تخیل، به منظور آفرینش آنچه که در زندگی می‌خواهید را به شما می‌آموزد.

کتاب صوتی تجسم خلاق (Creative visualization) راهنمای اصولی هم‌چون مراقبه، تمرینات و تکنیک‌هایی برای به کارگیری قدرت قوه تخیل و ایجاد چیزی که واقعا می‌خواهید، داشته باشید، تغییر الگوهای منفی، بهبود عزت نفس، رسیدن به اهداف شغلی، افزایش کامیابی، بهبود خلاقیت، افزایش انرژی و زنده دلی، بهبود تندرستی، تجربه آرامش عمیق و... است.

در گذشته، در حال حاضر و در حقیقت هر دقیقه تجسم خلاق به کار برده می‌شود. تجسم خلاق، در حقیقت همان توانایی طبیعی تخیل و انرژی خلاق اصلی کائنات است که بی‌وقفه و بدون آگاهی از وجودش، از آن بهره می‌گیرید. در گذشته، بسیاری از ما قدرت تجسم خلاق را ندانسته به کار برده‌ایم و موضوعی تازه نیست.

گاهی به دلیل بد‌بینی نسبت به زندگی، به طور غریزی و ندانسته منتظر کمبودها، محدودیت‌ها و مشکلات بودیم و آن‌ها را جزئی از زندگی خود تصور می‌کردیم و تا حدی نیز آن‌ها را برای خود ایجاد کرده‌ایم. هر لحظه از زندگی‌تان در حقیقت خلاقیتی بیکران است و کائنات منشأ سخاوتی بی‌پایان. فقط کافی است خواسته خود را به روشنی مطرح کنید تا به ندای قلب‌تان پاسخ مثبت داده شود.

در حقیقت شاکتی گاوین (Shakti Gawain) در این کتاب به کارگیری تخیل خلاق طبیعی را به شیوه‌ای آگاهانه و به عنوان یک تکنیک خلق تمایلات حقیقی شما: عشق، تحقق آرزو‌ها، لذت، برقراری روابط مطلوب، کار فوق‌العاده، ابراز وجود، سلامتی، زیبایی، دارایی، یا سلامت روانی و آرامش درونی و خلاصه هر آرزویی که دارید، آموزش می‌دهد. به کارگیری تجسم خلاق، کلید بهره‌برداری از مواهب طبیعی و نعمات زندگی است.

هنر به کارگیری تصورات و عبارات تاکیدی که در این اثر آمده به منظور ایجاد تغییرات مثبت در زندگی است و در زمینه‌های خلاقیت، تندرستی، ورزش، شغل و هنر اثرات مطلوبی دارد. کتاب صوتی تجسم خلاق به شما می‌آموزد که شادتر و سالم‌تر زندگی کنید، سطح انرژی و خلاقیت‌تان را بالا ببرید، اعتماد به نفس و قاطعیت بیشتری داشته باشید، از تجسم خلاق برای رسیدن به هدف‌هایتان استفاده کنید، هم‌چنین به شما کمک می‌کند با استفاده از نیروی تجسم، با ایجاد انگیزه و آمادگی در خودتان، انرژی درونی‌تان را برای برخاستن و قدم برداشتن در مسیر مثبت از قبیل روابط بهتر، نیروی بدنی بیشتر، علم و دانش افزون‌تر، یادگیری سریع‌تر و هزاران هزار آرزوی دیگر بیدار کنید.

اگر مایلید با سرعت بیشتری به اهدافتان برسید، بی‌شک تجسم یکی از راه‌های میانبر است، شما با تمرین در این حوزه به مرور زمان شاهد معجزاتی خواهید بود که تا به حال نظیر آن را در کار و زندگی خود ندیده‌اید، همواره افراد بسیار زیادی در سراسر جهان با استفاده از روش‌های تجسم کردن، به خواسته‌هایی نظیر دستیابی به ثروت، رسیدن به آرامش، رفع بیماری‌ها و صدها خواسته‌ی دیگر خود رسیده‌اند. باید بدانید که این کتاب زندگی شما را یک شبه عوض نمی‌کند، یا با نشستن در خانه و تجسم خودتان در یک زندگی رویایی، زندگی‌تان تغییر نمی‌کند یا در خانه‌تان را نمی‌زنند و آرزوهایتان را قلمبه تحویلتان نمی‌دهند. تغییر یک زندگی معمولا نیاز به زمان دارد و این اثر آرام آرام شما را برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی و قدم برداشتن در مسیر رسیدن به آرزوهایتان آماده می‌کند.

کتاب تجسم خلاق به عنوان اثری به یاد ماندنی با تأثیر جهانی شناخته شده است. این کتاب در سال 1978 منتشر شد و پس از مدت زمانی کوتاه مورد استقبال عموم در سراسر دنیا قرار گرفت. بیش از 6 میلیون نسخه از این اثر تا به حال فروش رفته است و به 35 زبان مختلف چاپ شده است. شاگتی گواین، پس از انتشار این کتاب به عنوان، سخنرانی برجسته و رهبری لایق معرفی شد. ناشر این کتاب معتقد است که شغلش، یعنی ناشری را مدیون این کتاب است. این کتاب هم، راه چگونه تجسم کردن و هم آفرینش موفقیت و کامیابی ابدی را به تصویر می‌کشد. شما پس از شنیدن این کتاب و انجام تمرین‌ها، در نتیجه واقعاً کامیاب، موفق، سالم و پُر از انرژی خلاق می‌شوید. در نگهداری این کتاب ارزشمند که موجب بهبود کیفیت زندگی بسیاری شده، کوشا باشید.

در بخشی از کتاب صوتی تجسم خلاق می‌شنویم:

فرآیند دگرگونی در ظاهر و تنها از طریق مثبت‌اندیشی رخ نمی‌دهد، بلکه باید عمیق‌ترین و اصلی‌ترین دیدگاه به زندگی را کشف، درک و تغییر دهیم و به همین دلیل است که یادگیری با استفاده از تجسم خلاق، تجربۀ رشدی پُرمعنا و عمیق است.

طی این روند، اغلب، راه‌هایی می‌یابیم که همیشه خود را از آن‌ها دور می‌کردیم و به دلیل ترس‌ها و غرایز ناخودآگاه مانع رسیدن خود به خوشنودی و رضایت می‌شدیم. اگر حواس‌مان را جمع کنیم، می‌بینیم که فرآیند تجسم خلاق این طرز فکرهای محدود را ناپدید می‌کند. این امکان را به ما می‌دهد تا خود را پیدا کنیم و در وضعیت طبیعی خوشبختی، موفقیت و عشق زندگی کنیم.

ابتدا ممکن است از تجسم خلاق برای مواقع خاص و اهداف مشخص استفاده کنید. اما هر چه بیشتر به این تمرین عادت کنید و نتایج مثبت آن را ببینید، می‌فهمید که تجسم خلاق جزء درونی فرآیند فکری شماست. تجسم خلاق برای شما هوشیاری مداوم و آگاهی به ارمغان می‌آورد که از این ره‌آورد متوجه جایگاه خود، به عنوان آفرینندۀ بی‌وقفۀ زندگی‌تان می‌شوید.

اصل نهایی تجسم خلاق این است که هر لحظه از زندگی خود را به صورت یک لحظۀ آفرینش شگرف و اعجاب‌انگیز مبدل می‌کنیم و در آن به طور طبیعی فقط بهترین‌، زیباترین‌ و رضایت‌بخش‌ترین چیزی را که می‌توانیم تصور کنیم، انتخاب می‌کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۶ دقیقه
مقدمه
۷۲ دقیقه
بخش اول
۷۵ دقیقه
بخش دوم
۶۲ دقیقه
بخش سوم
۸۳ دقیقه
بخش چهارم
۷ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
تمرین اول
۲ دقیقه
تمرین دوم
۶ دقیقه
تمرین سوم: وفور
۲ دقیقه
تمرین چهارم: تحسین خود
۳ دقیقه
تمرین پنجم: انرژی
۶ دقیقه
تمرین ششم: بازگشایی مرکز انرژی
۳ دقیقه
تمرین هفتم: آفرینش خود
۴ دقیقه
تمرین هشتم: راهنما - یک
۲ دقیقه
تمرین نهم: راهنما - دو
۴ دقیقه
تمرین دهم: شفای خود
۳ دقیقه
تمرین یازدهم: شفای دیگران
۸ دقیقه
تمرین دوازدهم: شفای گروهی نیایش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تجسم خلاق
نویسنده
مترجممژگان مقتدری
گویندهآرمان غفاریان، شیما جان قربان
ناشر صوتیانتشارات سمینارما
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تجسم خلاق

فرزانه قنبری
۱۳۹۸/۵/۵
درود بر دوستان کتابخوان! صدا گذاری کتاب بسیار عالی! تنوع صدا گذاری مانع از خستگی و یکنواختی در گوش دادن به کتاب می‌شود. کلا این سبک از کتابهای انگیزشی با داشتن تمرینهای عملی بسیار مفیدتر و تاثیر گذارترند! و به همین دلیل بر جهانبینی موثرند! خواندن یا گوش دادن این کتاب را به همه گروهها در جامعه کتاب پیشنهاد می‌کنم! غول درون. کتاب اثر مرکب از دارن هاردی و کتاب قدرت من هستم از جول اوستین در همین راستا نوشته شده‌اند.
محمود مدبری
۱۳۹۸/۵/۲۲
اگر ما معجزه رو باور داشته باشیم واقعا اتفاق می‌افته. وجود انسان خودش یه معجزس و وقتی میفهمیم که دارای چه گنجی در درون خودمون هستیم این به ما امید میده که ادامه بدیم و یه دلگرمی برای رسیدن به آرزوهامون ایجاد میکنه همون آرزوهایی که زیر فشار روزمرگی گم میشن
hamid jahan
۱۴۰۰/۱/۱۰
سلام دوستان گلم...
زندگی خود رو از نو بسازید... 🙃🙃🙃
این کتاب واقعا عالیه صدای گوینده‌ها و طرز بیانشون رو خیلی دوست دارم اما‌ی ایرادی که داره صدای پیانو و آهنگ خیلی زیاده و مطابقت نداره کاش اصلاح بشه...
سپاس فراوان از تیم پشتیبان 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Mehdi Farahani
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
تغییر در ذهنیت و باورها، خلق و ایجاد اثرات زیبا و جذاب، کمک به باز شدن ذهن افراد از ویژگی‌های بارز این کتابه که هرچی مطالبش خونده میشه هر دفعه یه درب جدید بروی آدم باز میکنه تا بهتر تفکر کنه و شکرگذار خداوند باشه بابت تمامی برنامه ریزی هاش
K...
۱۳۹۸/۳/۱۳
من خیلی وقت پیش نسخه متنی این کتاب رو خونده بودم. واقعا رو طرز فکر و ذهنم تاثیر داشت، لازم بود دوباره بخونمش ولی فرصت نمی‌شد، حالا که صوتی شده خریدم که بتونم گوش کنمش.
Mohammadi Mohammadi
۱۳۹۹/۳/۲۱
این کتاب فوق‌العاده به شما آموزش می‌دهد که چگونه زندگی خود را آنگونه که لایقش هشتید و دوست دارید خلق کنید چون شما خالق زندگی خود هستید
زهرا معصومی
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
عالی بود واقعا تاثیرش رو در همون چند روز اول دیدم واقعا اگر میخواید نتیجه بگیرید تجسم خلاق رو انجام بدید و تاوقتی که نتیجه حاصل نشده نا امید نشید
رضا فدایی
۱۴۰۰/۱/۱۶
کتابی هست که خیلی از مدرسین توصبش میکنن و جملات تاکیدی فوق العاده‌ای داره
ولی نیاز به تمرین داره که هر بار تمرین کنید بهتر میشید
هما راستین
۱۳۹۹/۴/۸
کتاب خوبیه خصوصا برای کسانی که تازه با قانون جذب و مثبت اندیشی و قدرت تجسم خلاق آشنا شدن و بخاطر صوتی بودن‌اش خیلی عالیه
Mahsa Parsae
۱۳۹۹/۱/۲۰
کتاب خوبیه فقط اکثر کتاب‌های صوتی این ایراد رو دارن که موزیک خالی با ریتم نا مناسب حتی چند دقیقه بین فصل‌ها و متن‌ها وجود داره واقعا ازار دهنده هستن
Leila Nouri
۱۳۹۸/۱۱/۱۰
هرچقدر بگم عالیه کم گفتم. خدا ازتون راضی باشه با این کتابهای صوتی که زندگیم رو هرروز بهتر از دیروز کرده متشکرم کتابراه عزیز
Rozhan Fayzi
۱۴۰۱/۱۰/۱۶
قبل از اینکه مدیتیشن رو شروع کنم با این کتاب یاد گرفتم چطور میتونم تمرمز کنم روی خودم با تمریناتش و تصویر سازی کنم عالی بود دوسش داشتم
fateme koochak
۱۳۹۹/۱۱/۲
به نام خدا.. باید اعتراف کنم با این کتاب تونستم مدیتیشن مفید رو تجربه کنم.. یک کتاب بسیار موثر
پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید
ساره حاتم
۱۳۹۹/۵/۳۰
تمرین‌های خوبی برای مدیتیشن داره و من فقط تمرینهاشو انجام میدم
باتشکر از کتابراه
مهران بلوچی
۱۴۰۱/۱/۱۳
معرکه هست کیفیت صوت و گوینده‌ها عالیه موزیک متن فوقالعاده است تو یه کلمه بی نظیره
مشاهده همه نظرات ۶۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تجسم خلاق

برای دریافت کتاب صوتی تجسم خلاق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.