معرفی و دانلود PDF کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی

برای دانلود قانونی کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی

کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی به مباحثی مانند مبانی فیزیولوژیکی و علم تمرین هایپرتروفی، تمرینات چربی‌سوزی، کاهش وزن و کات و تغذیه ویژه هایپرتروفی و چربی‌سوزی به طور کامل و با جزییات علمی می‌پردازد.

درباره‌ی کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی:

این اثر به سه بخش و ده فصل تقسیم‌بندی شده است:

بخش اول کتاب شامل چهار فصل است که مبانی فیزیولوژیکی و علم تمرین ویژه هایپرتروفی و چربی‌سوزی بررسی شده است. ابتدا باید درک کامل از مکانیسم‌های هایپرتروفی داشته باشید تا مطالب مربوط به متغیرهای تمرینی را بررسی کنید. متغیرهای تمرینی مبحث بسیار کاربردی و مهمی است که باید در هایپرتروفی عضلانی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. با دستکاری متغیرهای تمرینی می‌توان نتایج بسیار بهتری را شاهد باشید. البته در این بخش هایپرتروفی در رشته‌های مختلف ورزشی نیز بررسی می‌شود. نمونه برنامه‌های تمرینی برایتان قرارداده شده تا با ذهنیت بهتری بتوانید مطالب را دنبال کنید.

تمرینات کار با وزنه دوره‌ی چربی‌سوزی و کاهش وزن، تفاوت چندانی با تمرینات کار با وزنه در دوره‌ی حجم ندارند. در واقع بسیاری از تمرینات بخش دوم علاوه بر به حداکثر رساندن کاهش چربی، باعث عضله‌سازی هم می‌شوند.

حتی اگر دوره‌بندی تمرینی خوبی داشته باشید، نمی‌توانید بدون تغذیه‌ی مناسب به اهداف خود برسید و دستاوردهای شما کمتر از حد معمول خواهد بود. تغذیه‌ی مناسب به تمرین با کیفیت‌تر و ریکاوری بهتر کمک می‌کند. بی‌گمان تغذیه تأثیر زیادی در کسب نتیجه از تمرینات و حفظ سلامتی دارد. توضیح کامل تغذیه برای هایپرتروفی و چربی سوزی به تنهایی می‌تواند یک کتاب کامل را پوشش دهد؛ اما در بخش سوم به برخی از دستورالعمل‌های کلی و مختصر در مورد تغذیه و مکمل‌ها برای هایپرتروفی و چربی‌سوزی پرداخته شده است.

مکانیسم‌های متعددی در هایپرتروفی عضلانی تأثیر دارند که شاید توضیح همه‌ی آن‌ها بسیار زمان‌بر باشد؛ اما قبل از اینکه به دنبال برنامه‌ریزی تمرینی یا غذایی برای هایپرتروفی عضلانی باشید، باید مسیرهای ویژه و مهم در ارتباط با هایپرتروفی عضلانی را کامل درک کنید. مکانسیم‌های هورمونی و پروتئینی که باعث ساخت عضلات جدید می‌شوند، اهمیت بسیار زیادی دارند که در فصل اول کتاب چربی‌سوزی با هایپرتروفی برخی از مکانسیم‌های مهم در ارتباط با هایپرتروفی عضلانی بررسی شده است.

رشد عضلانی بسیار پیچیده است و بسیاری از مکانیسم‌هایی که برای این رشد صورت می‌گیرد، هنوز به طور کامل درک نمی‌شود؛ علاوه بر این، رشد عضلانی فرایندی کاملا یکپارچه است که مکانیسم‌های مختلف در دوره زمانی بازیافت این فرایند را تکمیل می‌کنند. اساسا رشد عضله با تمرینات مقاومتی سازگار و باعث فعال شدن واحدهای حرکتی و ریز آسیب می‌شود.

کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالب این کتاب یک مجموعه کامل برای تمام افراد و ورزشکارانی است که به دنبال کاهش وزن یا چربی سوزی با هایپرتروفی هستند و هدفشان افزایش عضله با حداقل میزان چربی است.

در بخشی از کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی می‌خوانیم:

افزایش برخی از پرورش اندام کاران در دوران حجم بدون رعایت اصول، آنقدر بیش از حد تغذیه دارند که به جای افزایش حجم عضلانی خشک (حجم تمیز)، دچار افزایش چربی و چاقی می‌شوند، حالتی که به حجم آبدار (حجم کثیف) معروف است و در نزدیکی مسابقات مجبورند که رژیم‌های بسیار سختی بگیرند تا از شر چربی‌ها خلاص شوند که این کار باعث از دست دادن بخشی از حجم عضلانی می‌شود؛ یعنی هدر دادن پول و وقت. البته این کار دیگر در دنیای مدرن مرسوم نیست.

به هر حال عامل کاهش چربی فقط تعادل منفی کالریست و البته از چند حقه و میانبر هم می‌توان بهره برد. برای منفی کردن تعادل کالری دو راه وجود دارد: یا باید کمتر از آنچه که بدن نیاز دارد، بخوریم و یا باید هزینه انرژی مصرفی را با تمرین و فعالیت از مقدار کالری‌ای که می‌خوریم، بیشتر کنیم. هیچ فرقی وجود ندارد که تعادل کالری منفی با ورزش حاصل شود با با تغذیه، بالاخره تعادل کالری منفی منجر به کاهش وزن می‌شود. پس این نکته که برای کاهش وزن، تغذیه در اولویت قرار دارد، بسیار ساده‌انگارانه و نادرست است. در تحقیقات اثبات شده است که تمرین بدون رعایت تغذیه باعث کاهش وزن نمی‌شود؛ اما در این تحقیقات افراد دچار پرخوری بیش از حد بوده‌اند. چه با تمرین از تغذیه مژثرتر باشد.

فهرست مطالب کتاب

بخش 1: مبانی فیزیولوژیکی و علم تمرین هایپرتروفی
فصل 1: مکانیسم‌های هایپرتروفی عضلانی
فصل 2: متغیرهای تمرینی و هایپرتروفی عضلانی
فصل 3: طراحی برنامه‌های تمرینی برای هایپرتروفی عضلانی
فصل 4: هایپرتروفی ویژه‌ی رشته‌های ورزشی
بخش 2: تمرینات چربی سوزی، کاهش وزن و کات
فصل 5: تاکنیک‌های به حداکثر رساندن چربی سوزی
فصل 6: تمرینات کاردیو برای به حداکثر رساندن چربی سوزی
بخش 3: تغذیه ویژه هایپرتروفی و چربی سوزی
فصل 7: تغذیه در دوره‌های هایپرتروفی عضلانی
فصل 8: تغذیه برای چربی سوزی، کاهش وزن و تفکیک عضلات
بخش 4: مکمل‌های غذایی ویژه هایپرتروفی و چربی سوزی
فصل 9: مکمل‌های غذایی ویژه هایپرتروفی عضلانی
فصل 10: مکمل‌های غذایی ویژه چربی سوزی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چربی سوزی با هایپرتروفی
نویسنده، ، ، ،
ناشر چاپیانتشارات حتمی
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۰۱
زبانفارسی
شابک978-600-355373-6
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی، کتاب‌های تغذیه، رژیم و تناسب اندام
قیمت نسخه الکترونیک
۸۹۰۰۰ ت - 16.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی

علیرضا رستم پور
۱۴۰۰/۱/۵
ممنون کتابراه که در این زمینه کتاب‌های مفیدی رو قرار میدید. کل کتاب ترجمه مقالات معتبره که کیانی که علمی ورزش میکنند به کارشون خواهد اومد
Vahid Ghahremanzadeh
۱۴۰۰/۳/۹
با سلام و عرض ادب
کتاب بعضی از صفحه هاش رنگ‌ هاش قاطی شدن.. ولی قابل خواندن هستش...
Sahand Hamidi
۱۳۹۹/۱۲/۹
کتابی جامع و کامل و بسیار مفید هست ممنون از کتاب راه واقعا فوق العاده بود👏🏻
A A
۱۴۰۰/۵/۹
خیلی عالی و جامع
محمد طلایی
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
کتاب داخلی و خوب
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی

برای دریافت کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

بدنسازی، مجموعه فیزیولوژی ورزشی، هایپرتروفی، hypertrophy، رژیم غذایی، تناسب اندام، هایپرتروفی تدریجی، pdf هایپرتروفی، تمرینات هایپرتروفی، مکانیسم هایپرتروفی، تمرین هایپرتروفی، هایپرتروفی عضلانی، هایپرتروفی عضلانی چیست، انواع هایپرتروفی عضلانی، کتاب هایپرتروفی عضلانی، علم هایپرتروفی عضلانی، مبانی علمی هایپرتروفی عضلانی، مکانیسم های هایپرتروفی عضلانی، متغیرهای تمرینی و هایپرتروفی عضلانی، هایپرتروفی ویژه ی رشته های ورزشی، برنامه های تمرینی برای هایپرتروفی عضلانی، تمرینات چربی سوزی، تغذیه ویژه هایپرتروفی، تکنیک های به حداکثر رساندن چربی سوزی، حرکات مخصوص چربی سوزی، تمرینات کاردیو، نمونه تمرینات کاردیو، کاهش وزن با تمرینات کاردیو، آموزش تمرینات کاردیو، مکمل های غذایی ویژه هایپرتروفی، مکمل های غذایی ویژه چربی سوزی، مکمل های غذایی ویژه چربی سوزی و عضله سازی همزمان، جنبه های فیزیولوژیکی، مکمل غذایی، آشنایی با مکمل های بدنسازی، انواع مکمل های غذایی، مکمل های ورزشی، اصول تغذیه، تغذیه سالم، راه های تناسب اندام، بهترین روش کم کردن وزن، رژیم کاهش وزن، برنامه غذایی، تغذیه، راهنمای تغذیه، سلامت بدن، علم تغذیه، تمرینات ورزشی، کاهش وزن، تغذیه ورزشی، دانلود کتاب ورزشی، تمرین ورزشی، علوم ورزشی، تربیت بدنی، بدن سازی، تمرین های بدنسازی، تناسب اندام با ورزش، دانلود کتاب تربیت بدنی، فیتنس، دانلود pdf کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی، کتاب چربی سوزی با هایپرتروفی pdf