معرفی و دانلود کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر: راز نهایی محدودیت صفر‏‫: در جستجوی معجزات با هواوپونوپونو

عکس جلد کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر: راز نهایی محدودیت صفر‏‫: در جستجوی معجزات با هواوپونوپونو
قیمت:
۵۴۰۰۰ تومان - 9.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر: راز نهایی محدودیت صفر‏‫: در جستجوی معجزات با هواوپونوپونو

کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر نوشتهٔ جو ویتالی بر اساس داستان شفا یافتن شماری از مجرمان روانی در یک آسایشگاه به موضوع رهاکردن انرژی‌های سمی از بدن می‌پردازد. این کتاب درواقع دنباله یا کامل‌کننده کتاب محدودیت صفر است.

درباره کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر:

کتاب «محدودیت صفر» اصول مهم روانشناسی و علمی را از لحاظ مذهبی و براساس کتاب دانش کهن بومیان هاوایی بررسی می‌کند. روش این بومیان با نام «هواوپونوپونو» شیوه‌ای برای دستیابی به ثروت، سلامتی و آرامش است.

در بدن تمامی انسان‌ها مجموعه‌ای از انرژی‌های مختلف در جریان هستند. بر اساس یافته‌های علمی بسیاری از این انرژی‌ها میزان تعادل را در بدن تعیین کرده و عامل اصلی بیماری‌های جسمی و روحی هستند. برخی از این انرژی‌ها به دلیل آسیب زیادی که به بدن و ذهن انسان‌ها وارد می‌کنند، «انرژی‌های سمی» نامیده می‌شوند.

این نوع از انرژی به حدی آسیب‌زننده هستند که ممکن است به اطرافیان نیز صدمه وارد کنند. برای پاک‌کردن انرژی‌های سمی از بدن روش‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام از آن‌ها بر اساس یافته‌های علوم متافیزیک و انرژی‌درمانی کشف شده‌اند. معمولاً افرادی که مشاغل پراسترس دارند یا وضعیت زندگی‌شان به شکلی است که تنش‌های زیادی را تجربه می‌کنند، بیشتر در معرض انرژی‌های سمی قرار می‌گیرند.

یکی از این روش‌های پاک‌سازی و رهاکردن انرژی‌های سمی در بدن فرایند «هواوپونوپونو» است. دکتر جو ویتالی، نویسندهٔ علوم متافیزیک، در کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر (At Zero) به شما نحوهٔ رها کردن انرژی‌های سمی درون بدنتان را آموزش می‌دهد. به‌خصوص اگر حیطهٔ کاری شما پر از استرس باشد، می‌توانید از طریق راهکارهای ارائه شده در این کتاب مشکلات خود را حل کنید.

روش مخفی هاوایی هواوپونوپونو می‌تواند به شما در زمینه‌های سلامتی، جذب ثروت، خوشبختی و بسیاری از موارد دیگر کمک کند. از این طریق قادر می‌شوید تا کنترل همه چیز را به دست بگیرید و به هرآنچه آرزویش را دارید برسید. از راه آشنایی با مرحلهٔ چهارم بیداری، با روند جدیدی آشنا می‌شوید که با فرایند «پاک‌سازی» آغاز می‌شود.

کتاب حاضر به شما توضیح می‌دهد چگونه عبارت‌هایی مثل «دوستت دارم»، «متأسفم»، «لطفاً من را ببخش» و «متشکرم» می‌توانند به شما کمک کنند تا بتوانید در وضعیت صفر قرار بگیرید. وضعیتی که در آن از شر موانع خلاص می‌شوید و در مسیر خوشبختی و موفقیت قرار می‌گیرید و به اهداف خود نائل می‌شوید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر:

- این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه بر مشکلاتی که در شما برنامه‌ریزی‌شده غلبه کنید و بخشی از راه‌حل باشید. (by awakening)

- کتاب جدید جو دقیقاً همان‌طور بود که می‌دانستم خواهد بود... با شکوه! کتاب با داستان‌های متقاعدکننده و بینش روشنگر، روحیه مرا بالا برد و روح مرا پر از عشق کرد. این در واقع مسیری برای معجزه‌هاست! (Janet Bray Attwood)

- این کتاب باید یک فیلم باشد. یک شاهکار قصه‌گویی و افشاگری در مورد چگونگی کارکرد سیستم درمانی هاوایی در هاوایی. (Barnet Bain)

شنیدن کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به تغییر زندگی خود در جهت مثبت و کتاب‌های موفقیت در این زمینه علاقه دارید، این کتاب برای شما مناسب است.

جو ویتالی را بیشتر بشناسیم:

او موسیقی‌دان، سخنران و معلم معنوی آمریکایی است که اولین شهرت او به دلیل حضورش در مجموعه «راز» بود. نخستین اثر او کتاب «ذن و هنر نوشتن» بود که در سال 1984 به انتشار رسید. کتاب‌های بعدی او درمورد رازهای کسب‌وکار و بازاریابی و عوامل موفقیت در این مسیر هستند. ازجمله آثار دیگر او می‌توان به «عامل جذب»، «کلید»، «ایمان»، «کتابچهٔ دستورالعمل مفقودهٔ زندگی»، «محدودیت صفر»، «دورهٔ بیداری»، «نوشتار هیپنوتیک» و «هر دقیقه یک مشتری زاده می‌شود» اشاره کرد. همچنین کتاب عامل جذب او در سال 2005 به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب شناخته شد.

جملات برگزیده کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر:

- تنها کاری که باید انجام بدهید این است که در آینه نگاه کنید و بی‌اعتنا به نظر دیگران عاشق خودتان باشید.

- وقتی پاک شده‌اید فکر نمی‌کنید، بلکه فقط عمل می‌کنید.

- پاک‌کردن تنها راه رسیدن به صفر و الهامات است.

- اولین کاری که می‌توانید برای باز شدن گره انرژی‌تان و متعاقباً جذب هرچه بیشتر رؤیاهایتان انجام بدهید این است که همه را به‌خاطر هر کاری که در زندگی‌تان انجام داده‌اند ببخشید و مهم‌تر از همه خودتان را ببخشید.

- ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که روی چرخ باورها می‌چرخد. باورهایتان را عوض کنید تا دنیایتان عوض شود.

- وقتی پاک نیستید تنها چیزی که دارید خاطرات، برنامه‌ها، باورها و تجارب قدیمی است.

در بخشی از کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر می‌شنویم:

مدت کوتاهی بعد از اینکه محدودیت صفر را خواندم حدوداً به مدت یک سال به‌خاطر حساسیت سینوس‌هایم سردردهای شدیدی می‌گرفتم. از قسمت‌های مختلف مغزم با اشعهٔ ایکس عکس گرفتند و متوجه شدند سینوس‌هایم از چیزی پر شده. هر روز درد و فشار را احساس می‌کردم. دکتر به من یک نسخه شامل سه داروی مختلف و یک مسکن داد. علائم دو سه هفته ناپدید می‌شدند و بعد با همان شدت برمی‌گشتند. یک روز در خواب دیدم دارم به تصاویر سینوس‌هایم نگاه می‌کنم و با پاک‌کنی که دستم بود آن‌ها را پاک می‌کنم. من معمولاً به خواب‌هایم توجه می‌کنم و آن‌ها را تجزیه‌وتحلیل می‌کنم. این خواب برایم عجیب بود اما درمورد آن کاری نکردم. چون در آن زمان متوجه پیامش نشدم. قرص‌هایم را می‌خوردم ولی مشکل برطرف نمی‌شد. روز بعد کتاب محدودیت صفر را باز کردم و یادم آمد تکنیک هواوپونوپونویی هست که در آن از پاک‌کن مداد برای پاک‌کردن آنچه نیاز است پاک شود استفاده می‌کنند. به نظر معقول می‌آمد. مدت یک هفته هر شب تصاویری را که با اشعهٔ ایکس از من گرفته شده بود، برمی‌داشتم و با یک پاک‌کن مربعی شکل بزرگ پاکشان می‌کردم. می‌گفتم دوستت دارم. متأسفم. لطفاً مرا ببخش و سپاسگزارم. این کار را برای مدت پنج الی ده دقیقه انجام می‌دادم. همچنین تصور می‌کردم که نور روشن درخشانی دارد از بینی‌ام وارد سرم می‌شود و سرم را پاک می‌کند. در پایان هفته دیگر نه دردی داشتم نه تورمی و نه خلطی...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۸ دقیقه
پیشگفتار
۱۹ دقیقه
در ابتدا
۲۲ دقیقه
فصل اول: اتفاقات آزاردهنده شروع به رخ دادن می‌کنند
۲۶ دقیقه
فصل دوم: شما هرگز آن آدم قبلی نمی‌شوید
۲۵ دقیقه
فصل سوم: آیا مورنا دیوانه است؟
۱۵ دقیقه
فصل چهارم: می‌شود هوپونو پونوی اصیل سرپا بایستد تا همه آن را ببینند؟
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: بالاخره تقصیر چه کسی است؟
۷ دقیقه
فصل ششم: این برنامه‌ها از کجا می‌آیند؟
۱۹ دقیقه
فصل هفتم: تغییر نقطه‌ی قدرت، تاثیر تلقین
۱۵ دقیقه
فصل هشتم: آینه‌ی جادویی
۲۴ دقیقه
فصل نهم: قانون جذب در برابر هوپونوپونو
۱۱ دقیقه
فصل دهم: حتی در آن صورت قصدها وهمی بیش نیستند
۱۱ دقیقه
فصل یازدهم: جعبه‌ی آرزوها یا جعبه‌ی هدایا
۸ دقیقه
فصل دوازدهم: هنر جذب نکردن
۲۲ دقیقه
فصل سیزدهم: روش‌های جدید پاکسازی
۱۵ دقیقه
فصل چهاردهم: آیا مشکلی دارید؟
۱۰ دقیقه
فصل پانزدهم: معجزه‌ی پنجم
۱۰ دقیقه
فصل شانزدهم: رازهای دیگری از رویدادهای محدودیت صفر
۱۵ دقیقه
فصل هفدهم: واقعا چنین اتفاقی افتاد؟ دروغ شاخدار
۱۲ دقیقه
فصل هجدهم: چطور آیین خود را آغاز کنیم؟ عشق منبع حیات است
۹ دقیقه
فصل نوزدهم: معجزه‌ی هوپونوپونو
۶ دقیقه
کلام آخر
۸ دقیقه
پیوست الف
۱۷ دقیقه
پیوست ب
۵۷ دقیقه
پیوست ت / بخش اول
۱۸ دقیقه
پیوست ت / بخش دوم
۱۲ دقیقه
پیوست ث
۲۸ دقیقه
پیوست ج
۴۷ دقیقه
پیوست چ
۴۸ دقیقه
پیوست د / بخش اول
۳۱ دقیقه
پیوست د / بخش دوم
۳ دقیقه
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی حضور در وضعیت صفر: راز نهایی محدودیت صفر‏‫: در جستجوی معجزات با هواوپونوپونو
نویسنده
مترجممژگان جمالی
گویندهابوالفضل شاه بهرامی، حسن آزادی، ندا پوریان
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۵۴۰۰۰ ت - 9.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر

اسماعیل شریفی
۱۴۰۱/۴/۲۹
سلام بر کتابراه و دوستان کتابراهی باید با خوشحالی تمام بگویم که کتاب محدودیت صفر و حضور در وضعیت صفر جو ویتالی واقعا زندگی شخصی و اجتماعی و خانوادگی منو دگرگون و به طرز شگفت انگیزی زیباتر کرده این دو کتاب که مکمل هم هستن مانند چسب دوقلو عمل میکنن و واقعا با روشهای کاملا ساده ولی کاربردی و مفید من و زندگی احتمالا میلیون‌ها نفر در جهان را بهبود کامل بخشیدن از جو ویتالی و همه‌ی عواملی که باعث شدن این کتاب به دست ما برسد سپاسگزار هستم
نمونه‌های زیادی در زندگی من واقعا اتفاق افتاده که تاثیر مستقیم هووپونوپونو در اون به روشنی موج میزنه از اون روز که این کتاب را خواندم تا همین ثانیه‌ها که دارم نظرم رو می‌نویسم دائما در حال پاکسازی و پاکسازی و پاکسازی هستم و هیچ حسی را با این حس قابل قیاس نمی‌بینم چه کاری بهتر از پاکسازی دائمی و شبانه روزی حتی در خواب!!!!!؟؟؟ لذت و آرامشی که اکنون تجربه میکنم و پاکسازی تمامی مشکلات زندگی و قبول مسولیت تمام اتفاقات جهان که می‌بینم و می‌شنوم بدون احساس مقصر بودن و تلاش برای پاکسازی اون خیلی احساس خوب و لذت بخشی داره در هر لحظه فقط پاک میکنیم و پاک میکنیم و پاک میکنیم
برشما باد آرامشی فراتر از حد تصورتان
ای روح الهی دوستت دارم متاسفم لطفا مرا ببخش سپاسگزارم
مسعود rz
۱۴۰۰/۷/۲۳
این کتاب ادامه جلد یک وضعیت صفر است.. تکمیل کننده توضیحات کتاب قبلی و واقعا راهنمای کاملی برای خودسازی با اسانترین روش.. با استفاده از روشهای توصیه شده در کتاب به مرور زمان و تدریجی به خواستهاتون خواهید رسید البته من تازه دو هفته هست که شروع کردم و طبق گفته‌های نویسنده و دکتر کالاهان رسیدن به موارد انتخابی امری زمان بر بوده و شما فقط باید درخواست کنید و بعد از ان رها کردن.. امیدوارم همگی در رسیدن به خودشناسی موفق باشیم.. دوستت دارم.. متاسفم.. سپاسگزارم..
مریم صاین پور
۱۴۰۱/۲/۸
بنظر من این کتاب در ابتدای شروع به مطالعه برایم عجیب بود. بیشتر در خصوص نوع خاصی از پاکسازی که مختص گروه یا قبیله خاصی در گذشته بود توضیح می‌داد که مورد توجه و استفاده نویسنده قرار گرفته بود اما بعضی قسمتها هم بنظرم خیلی احمقانه بود. مثلا قسمت‌هایی در خصوص پاکسازی ارواح خبیث و.... متاسفانه این با و نویسنده وجود آثار خوبی که دارد بعضا اراجیف هم می‌نویسد که بسیار تعجب آور هست. اما از کلماتی که در پاک‌سازی استفاده می‌شد. و او پونو پونو بسیار لذت بردم و در طول روز مدام پاکسازی میکنم
متاسفم
منو ببخش
دوستت دارم
سپاسگزارم
مریم دالایی
۱۴۰۰/۵/۱۷
من کتاب محدودیت صفر رو هم گوش دادم. خیلی عالی بود. به من که واقعا ارامش داد. اون چهار جمله معروف دکتر هولن، واقعا تاثیر گذارند.
گوینده هم خیلی عالین. خوشحالم که اقای شاهبهرامی که گوینده کتاب وضعیت صفر بودند، گوینده این کتاب هم هستن. من این کتاب رو به برهدرم هم هدیه دادم. برادرم گفت کاش گوینده کتاب، همان گوینده وضعیت صفر باشد.
با تشکر
مصی محمدی
۱۴۰۰/۹/۲۸
باسلام
باخواندن این کتاب متوجه میشیم که خالق زندگی خودمون کسی نیست جز خودمان
ایکاش همه میدونستن که این کتاب گنجی است بی پایان و میتونه زندگی هر شخصی رو در بهترین مسیر الهی هدایت کنه
سپاسگزارم بابت صدای گوینده و انتخاب ایشان
موزیک‌های پخش شده
وفاداری به متن کتاب و احترام به شنوندگان
❤️
ژیلا مظفری
۱۴۰۰/۱۲/۵
با سلام به همه خوانندگان و کسانی ک کتاب را فراهم کردن برای شنیدن ما، دربعضی از جاها از عمق وجودم لذتی به پا میخواست ک من اونو لایک بر متن اون گفته میدونستم بسیار باشکوه، قدرتمند، همیشه اخلاص جوابگو بده و زمانی ک با ایمان و اخلاص قدم برداریم معجزه‌ها شروع میشوند به امید رسیدن به ان لحظات و معجزات بیشمار🙏🌺
محمد یگانه زاده
۱۴۰۱/۳/۲۶
درود، این کتاب ارزش چندین بار خواندن را دارد و نویسنده این کتاب میخواهد بگوید که با قدرت ذهن و با استفاده از ۴جمله با شکرگذاری به پاک سازی بپردازید و مهمترین نکته راجب ۴جمله این است که ایمان و باور به جمله‌های که میگویید است به قول استاد عزیزم که میگوید کلمات بار معنایی دارند. یا حق
Soheil Alipour
۱۴۰۰/۱۱/۱۸
این کتاب برخلاف کتاب قبلی جو ویتالی که خودم حتس شاخصا معتقد بودم که نویسنده حرفی برای بازگو کردن دارد، در این کتاب صرفا به یک نتیجه رسیدم این کتاب‌ها تبدل به یک وسیله تبلیغاتی برلی خود و فخر فروشی شده است.
حال این رو هم باید به شعارهایش زیاد کند، فقیرترین انسانها افرادی هستند که واسطه دارایی‌های خود به دنبال پر کردن باقی کمبودهای خود هستند.
مهسا شهرام سیرت
۱۴۰۰/۱۱/۸
برای آنهایی که مثل من کتاب محدودیت صفر را خواندند و کتاب را دوست داشتند، باز هم می‌تواند یادآور و جالب باشد، گرچه پیوست‌های کتاب جالب تر بود ولی نباید هم انتظار داشته باشید مطالب جدیدتری داشته باشد. ولی همانطور که گفتم برای آنهایی که محدویت صفر را دوست داشتند ارزش گوش کردن دارد.
سید حمید فتوحی
۱۴۰۱/۵/۲
در ادامه کتاب محدودیت صفر که بسیار کاربردی بود در زندگی من _و نه صرفا یک مجموعه از پیامهای زیبا_کتاب حضور در وضعیت صفر به عنوان کردن مثالهای زنده و تمرینهای پیشرفته میپردازد که در عین ناباوری برای من در موقعیتهای باورنکردنی کوثر واقع شد. با سپاس از همه کتابراهیهای عزیز
ستاره فرخی
۱۴۰۱/۳/۱۸
این کتاب که مکمل کتاب محدودیت صفر است بسیار عالی و تاثیرگذار و شگفت انگیز است و من طی مدت کوتاهی که به تمرینات آن مشغولم حسی مملو از آرامش دریافت کردم که توصیفش سخته بسیار سپاسگزارم از گوینده‌ی محترم که با صدای جادویی و اجرای بینظیر تاثیر زیادی در انتقال پیام کتاب داشت
سهیلا مرادی
۱۴۰۱/۱/۵
واقعا فوق العادس فقط باید اعتماد کرد و ایمان داشته باشی تا بتونی به نتیجه برسی
من الان در وضعیتی‌ام که الهامات پشت هم بهم سرازیر شدن و مست اتفاقاد خوش زندگیمم
براتون آرامشی ورای حد تصورتون آرزو میکنم
Mehri Parvaz
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
واقعا کتاب عالی هست هم این هم در محدوده صفر از همین‌ نویسنده یعنی مانتراهای موجود در این‌کتابها کل زندگی هر فردی رو‌ میتونه عوض کنه و ساده‌ترین روش موثر برای پاکسازی ورودیهایی هست که هر لحظه در همه جا با اونها مواجه هستیم
Mehdi Khodayari
۱۴۰۰/۶/۱۴
با سلام
دوستان عزیزم اگر کتاب محدودیت صفر رو نخوندین، این کتاب ادامه اون کتاب ه
واقعا توی زندگی تون معجزه و تغییرات بزرگ اتفاق میفته، البته برای من اینجور بوده
درود بر جوویتالی و ایهالیا کالاهولن
دوستتون دارم متشکرم
ندا حسین نژاد
۱۴۰۱/۵/۴
سلام بر عزیزان کتاب محدودیت صفر جو‌ویتالی فوق العاده اس و تو‌زندگی من به شخصه تاثیرات مثبت زیادی رو گذاشته و کتاب حضور در وضعیت صفر که‌مکمل کتاب محدودیت صفر است بسیار تکمیل کننده اس و لذت میبرم از گوش دادن این کتاب بسیار مفید است
مشاهده همه نظرات ۱۳۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر

برای دریافت کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.