معرفی و دانلود کتاب صوتی یزله در غبار

عکس جلد کتاب صوتی یزله در غبار
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یزله در غبار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یزله در غبار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یزله در غبار

کتاب صوتی یزله در غبار اثر علی صالحی، داستان مردمان یک شهر نامشخص در جنگ ایران است. روایتی غم‌انگیز از جنگ و پس از آن و بیان تاثیرات مخربی که جنگ بر مردم این شهر گذاشته است. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

داستان در مورد افرادی است که بعد از جنگ با غم و دردهایشان تنها ماندند. عاشق و معشوق‌هایی که جدا افتادند از هم، زن‌ها و مردهایی که تمام خانواده‌شان را از دست دادند و خودشان تنها بازمانده‌اند، دکترها و پرستارها و پلیس‌هایی که آن‌قدر وقایع عجیب و غریب درون این شهر دیده‌اند که دیگر طاقت ندارند و...

«دیگر هیچی نبود و تنها غبار بود» این آخرین جمله‌ی کتاب یزله در غبار است.

در قسمتی از کتاب صوتی یزله در غبار می‌شنویم:

بوم بوم... افتادیم ریختیم زمین... مثل برگ درخت ریختم زمین آدم که می‌رفت چهار دست و پاش تو هوا چرخ می‌زد و من هی می‌خندیدم. خوب که مادر شوهرم نبود زودتر از همه تیکه پاره شده بود دیگه نبودش اگه نه گیسمو می‌کشید و می‌گفت :«زن خجالت بکش همه دارن می‌میرن و تو داری می‌خندی...» شرط می‌بندم که حالا دوباره هواپیماهاس دیگه که دارن بمب می‌ریزن و غبار میره هوا می‌ریزه رو سر ما بخوابین... دستتونو بذارین زیر سرتون... دیگه گول نخورین‌ها نه گول عروس رو بخورین نه گول عزا رو... بخوابین راحت... 

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۴ دقیقه
بخش اول
۳۷ دقیقه
بخش دوم
۱۵ دقیقه
بخش سوم
۲۹ دقیقه
بخش چهارم
۳۱ دقیقه
بخش پنجم
۳۹ دقیقه
بخش ششم
۱۹ دقیقه
بخش هفتم
۲۳ دقیقه
بخش هشتم
۲۲ دقیقه
بخش نهم
۲۵ دقیقه
بخش دهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی یزله در غبار
نویسنده
گویندهعمار تفتی
ناشر چاپینشر ثالث
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های انقلاب و دفاع مقدس
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی یزله در غبار

محمدعلی کلوندی
۱۴۰۰/۱۱/۳۰
متن کتاب سبک جالبی دارد وتوانسته مشکلات ‌وسختی‌های مردم جنگ زده رانمایش داده است اما اگر گوینده کتاب شخص توانمندتری اجرا می‌کرد بهتر بود وآقای تفتی هم خوب اجرا کرده اما من دوست نداشتم.
رضا زهدی
۱۳۹۸/۱۱/۲۴
بهترین برنامه است دستتون درد نکنه عالی بود دمتون گرم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی یزله در غبار

برای دریافت کتاب صوتی یزله در غبار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.