معرفی و دانلود کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا

عکس جلد کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا

داگلاس ج. دیوید و مینا‌کشی‌ ماتور با خلق کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا، هدفی ارزشمند را دنبال می‌کنند. آن هدف، معرفی یکی از رضایت بخش‌ترین ورزش‌ها یعنی شنا است که به عنوان عالی‌ترین فرم تمرین برای بدن شناخته می‌شود.

کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا (How to learn swimming in 30 days) دارای برنامه‌ای تنظیم شده و نتیجه‌ بخش به مدت 30 روز است که به شما کمک می‌کند یک روند آموزشی سیستماتیک را که آموزش سریع و آسان را تنظیم می‌کند اتخاذ کنید. این کتاب به سهولت درک می‌شود و می‌توان آن را به راحتی به کار برد؛ به علاوه به شما تکنیک‌های مختلف ضربه و هماهنگی بین آن‌ها را می‌آموزد. نکاتی درباره‌ پرش، شیرجه و بازی‌های آبی آن را کامل ساخته و خودآموزی عالی (برای مبتدیان) است. 

داگلاس جوزف دیوید (Douglas J David)، تکنیک‌های متعدد آموزش شنای رقابتی و تفریحی را در استخر Athabasca در کانادا بررسی کرده است. در حال حاضر او رییس هیات شنای Avant Garde Swimming Academy در دهلی است که آموزش نوآموزان در سنین مختلف از سه تا 63 سال را به عهده دارد. 

میناکشی ماتور (Meenakshi Mathur) که در سال 1968 جوان‌ترین شرکت کننده در National Aquatic Meet بوده، دارای 32 مدال طلا، نقره و برنز است. او مربی مشهور در استخرهای شناست که تکنیک‌های اصلی او شنای آزاد و پروانه است. 

در بخشی از کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا می‌خوانیم:

تمرین حرکت بازو با تنفس نیز راهی برای هماهنگ کردن حرکت بازوان است وقتی بازوی راست در مرحله ورود به آب و آغاز مرحله پیش‌ برندگی است، شما بایستی بدن را به سمت چپ بچرخانید یعنی شانه چپ اندکی وارد آب شده و شانه راست در همین لحظه سطح آب را می‌شکند. وقت آن است که سر را به سمت راست بچرخانید به طوری که دهان و بینی شما سطح آب را بشکند.

بی‌درنگ دهان را باز و نفس بکشید و وقتی دست راست شما برای بازگشت روی آب از آب بیرون می‌آید بدن اندکی سمت راست می‌چرخد و سر شروع به چرخش به سمت عقب می‌گردد و شما از طریق بینی عمل بازدم را انجام می‌دهید همه هوا بایستی قبل از ورود مجدد دست راست شما به آب از شش‌ها خارج شود به نحوی که بتوانید گردش را دوباره شروع کنید. همچنین اگر در سمت راست راحت تنفس می‌کنید بایستی آن را نیز امتحان کنید. اما باید این روند را وقتی شروع کنید که دست چپ در مرحله پیش‌برندگی وارد آب می‌شود. 

برای ایجاد یک حرکت تمیز به منظور پیش بردن شما در آب نیازمند استفاده آگاهانه مغزی است. می‌توانید که در قسمت کم‌ عمق نزدیک به دیوار شروع کنید. یک پا را رو بروی دیوار بگذارید (به طوری که بتواید بدن را رانده و سر بخورید) و سپس بدن را با پا هل دهید و ایستادن در آب را شروع کنید. پس از ایستادن در آب به مسافت 3-2 متر حرکات لگدزدن را با بازوان کشیده به خارج و در جلو، هم‌خط با شانه‌ها شروع کنید. حرکت بازو را با ورود بازوی راست برای مرحله پیش‌برندگی زیر آب شروع کنید. دست چپ باید همان‌طور که هست بماند. هنگامی که دست راست شما برای مرحله بازگشت روی آب از آب خارج می‌شود.

دست چپ شما باید برای مرحله پیش‌ برندگی زیر آب وارد آب شود. اما اطمینان یابید که لگد زدن‌ پاهایتان متوقف نشده است در مسافت‌های کوتاه شنا کنید، حتی اگر به نفستان را نگه می‌دارید و شنا می‌کنید خوب است. به تدریج با تمرین و بالابردن مقاومت می‌توانید مسافت‌های طولانی‌تر را طی کنید. نکته‌ای که باید به خاطر سپرد آن است که طی ضربه کامل اگر پاهایتان از حرکت باز نایستید وقتی که حرکت بازو را شروع می‌کنید بایستی شنا را متوقف کرده و دوباره شروع کنید. بعد از چند روز تمرین تنفس ضربه را همراه با ضربه کامل شروع کنید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: بهداشت و ایمنی استخر
فصل دوم: وسایل کمک آموزشی و غریق نجات
فصل سوم: تنفس
فصل چهارم: شناور شدن در آب
فصل پنجم: شیوه‌های مختلف ضربه
فصل ششم: کرال سینه
فصل هفتم: اشتباهات و اصلاح آن‌ها
فصل هشتم: حرکت بازوان
فصل نهم: کرال پشت
فصل دهم: اشتباهات و اصلاح آن‌ها
فصل یازدهم: شنای قورباغه
فصل دوازدهم: شنای قورباغه را چگونه فراگیریم
فصل سیزدهم: شنای پروانه
فصل چهاردهم: چگونه شنای پروانه را فراگیریم
فصل پانزدهم: اشتباهات شنای پروانه و اصلاح آن‌ها
فصل شانزدهم: چگونه ایستادن در آب را بیاموزیم
فصل هفدهم: برنامه 30 روز یادگیری
فصل هجدهم: شنای زیر آبی
فصل نوزدهم: بازی‌های آبی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا
نویسنده،
مترجمنسترن میرزا خلیلی
ناشر چاپیانتشارات نظری
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۲
زبانفارسی
شابک978-600-6168-97-5
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا

Amin Javan
۱۴۰۱/۷/۵
کتاب بدی نیست ولی شکلهای کتاب برای انواع شنا خیلی نارسا ونامفهوم هست.
فاطمه حاجی
۱۴۰۱/۴/۲۲
قسمت اشتباهات و اصلاح خاش می‌تونه برا مربی‌ها خوب باشه
Arad Bahadori
۱۳۹۸/۵/۱۹
خیلی خوب بود عالی بود
Rad Rad
۱۳۹۷/۴/۱۶
ترجمه بد و اشکالات نگارشی زیاد. کتاب ضعیفی هست
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا

برای دریافت کتاب کامل‌ترین و سریع‌ترین روش تعلیم و آموزش شنا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.