معرفی و دانلود کتاب صوتی خانه

عکس جلد کتاب صوتی خانه
قیمت:
46000 تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خانه

داستان کتاب صوتی خانه اثر تونی موریسون، از زاویه دید یک آمریکایی آفریقایی‌تبار در اوایل دهه 50 قرن بیستم روایت می‌شود. قهرمان داستان، از جنگ کُره به کشورش بازگشته و این با دوره ریاست جمهوری هری ترومن مصادف شده است.

ماجرای رمان کم حجم و خواندنی خانه، روایت سربازی‌ رنگین پوست بازگشته از جنگ کره و امریکا در دهه‌ی پنجاه میلادی است. سربازی که گرچه زخم برنداشته اما این دلیل بر سالم برگشتنش نیست. سربازی که زخمی دوران کودکی‌اش نیز هست. این سرباز با وقایعی فجیع در جنگ روبرو شده و دو دوست قدیمی‌اش را از دست داده و راوی حالا که او یک سال از زمان برگشتنش می‌گذرد روایت او را شروع می‌کند. نام این سرباز فرانک است. فرانک مانی که به قول خودش: مسخره‌ترین چیز نام فامیل ماست.

مهم‌ترین ویژگی رمان خانه (Home) روایت دو صدایی آن است، تکنیک شخصی نویسنده که از فصل سوم کتاب کاملا آشکار می‌شود و سپس به صورت یک در میان، فصول کتاب از دو زاویه دید در روایت برخوردار می‌شوند.

خانه تونی موریسون (Toni Morrison) دهمین رمان در کارنامه ادبی موریسون 81 ساله است. از موریسون پیش از این آثاری مانند «دلبند»، «بهشت»، «یک بخشش»، «سرود سلیمان» و «عشق» به فارسی ترجمه و منتشر شده ‌است.

مطرح‌ترین رمان موریسون «دلبند» نام دارد؛ اثری که سبب شد موریسون در سال 1993 به عنوان نخستین زن سیاه‌پوست آمریکایی، به جایزه ادبی نوبل دست یابد.

در بخشی از کتاب خانه می‌شنویم:

من آنجا بودم، ساعت‌ها و ساعت‌ها به یک دیوار موقتی تکیه داده بودم. چیزی برای دیدن نبود جز دهکده‌ای آرام آن پایین، سقف‌های پوشالی خانه‌ها تقلیدی بودند از تپه‌های دوردست. انبوه بامبو یخ‌زده در سمت چپ من سر از برف درآورده بود. آن‌جا، جایی بود که ما آشغال‌هامان را می‌ریختیم. تا آن‌جا که می‌توانستم هوشیار بودم. گوش می‌دادم و هر نشانه‌ای از چشم‌بادامی‌ها یا کسانی را می‌دیدم که کلاه لبه‌دار به سر داشتند، دنبال می‌کردم. اغلب حرکتی نبود اما یک روز بعد از ظهر صدای خش‌خش آرامی را میان ساقه‌های بامبو شنیدم. فقط یک چیز در حرکت بود. می‌دانستم نباید دشمن باشد، آن‌ها هرگز تک نفری نمی‌آمدند، پس فکر کردم شاید یک ببر باشد. می‌گفتند در تپه‌ها پرسه می‌زنند. اما هیچ‌کس ببری ندیده بود. بعد دیدم ساقه‌های بامبو از هم جدا و به طرف زمین خم شدند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
فصل اول
24 دقیقه
فصل دوم - بخش اول
17 دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
25 دقیقه
فصل دوم - بخش سوم
12 دقیقه
فصل دوم - بخش چهارم
6 دقیقه
فصل سوم
18 دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
20 دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
20 دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
8 دقیقه
فصل پنجم
24 دقیقه
فصل ششم
6 دقیقه
فصل هفتم
20 دقیقه
فصل هشتم
9 دقیقه
فصل نهم
16 دقیقه
فصل دهم
5 دقیقه
فصل یازدهم
29 دقیقه
فصل دوازدهم
28 دقیقه
فصل سیزدهم - بخش اول
12 دقیقه
فصل سیزدهم - بخش دوم
3 دقیقه
فصل چهاردهم
14 دقیقه
فصل پانزدهم
14 دقیقه
فصل شانزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خانه
نویسنده
مترجممیچکا سرمدی
گویندهآرمان سلطان زاده
ناشر چاپینشر چشمه
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
46000 ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خانه

زینب.م
۱۳۹۷/۱۰/۹
*خطر اسپویل*
فصل‌های اول خسته تون میکنه. و فک میکنید‌ی سرباز فراری ک میخواد ب خونش برگرده. اما کم کم روال داستان عوض میشه. اینکه هر فصلی از زبان یکی از شخصیت‌ها صحبت میکنه، بینظیره.. اسم کتاب کاملا با داستانش همخونی داره،، قلم نویسنده فوق‌العاده ست،، کلماتی ک استفاده میکنه،، من بشخصه خیلی ازین فقط
نویسنده خوشم اومد، می‌مونه پایان بندیش که اصلا نمیفهمی چرا اینجوری تمومش کرد. خیلی تو ذوقم خورد.. پایان باز یا شایدم پایانی نداشت اصلا.
ممنون از کتابراه و راوی درجه یک آن.
Mahsjan
۱۴۰۱/۶/۲۲
کتاب «خانه» داستان زندگی جوانی 24 ساله به نام «فرانک مانی» را روایت می‌کند که در حال بازگشت از جنگ به خانه است. اما خانه چیست... خانه نماد هویت است در کتاب به نظرم نکته مثبت کتاب یکسان نبودن راوی بود... کتاب فوق العاده‌ای بود
Vahid amroudi
۱۳۹۶/۱۱/۲۰
بسیار تاثیر گذار.. وعالی.. این خانه کیست...
لطفاً کتاب مشهور نویسنده (دلبند-مریسون) بگذارید
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خانه

برای دریافت کتاب صوتی خانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.