معرفی و دانلود کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون

عکس جلد کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون
قیمت:
33000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون

عباس نادری در سال 1385 سفری 9 روزه به کشور مصر داشت که مشاهدات و تجربیات خود را از این سفر جذاب در قالب کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون منتشر کرد.

درباره کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون:

مصر قدمتی باستانی دارد و تاریخ و فرهنگ این سرزمین سرشار از قصه‌های ناگفته است. امروزه بسیاری از گردشگران برای دیدن رود عظیم نیل و اهرام ثلاثه به این کشور رنگارنگ و عجیب سفر می‌کنند. عباس نادری نیز در سفرنامه خود با نام کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون، داستان سفر 9 روزه خود به مصر را تعریف می‌کند و علاوه بر مشاهدات عینی خود از وضعیت جدید این کشور در سال 1385، از تاریخ و اسطوره‌های مردمان مصر نیز سخن می‌گوید.

نادری تلاش کرده اطلاعات دقیق جغرافیایی و تاریخی این سرزمین را با شما در میان بگذارد و با ارجاع به منابع مکتوب و غیرمکتوب، سفرنامه خود را غنی‌تر کند.

ایرانیان نیز به خاطر داشتن پیشینه‌های مشترک دینی و تاریخی با مصر علاقه و توجه خاصی به این خاک دارند و قرار گرفتن هر دو کشور در خاورمیانه، تاریخ و آینده این دو را نیز به همدیگر گره زده است.

کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون برای چه کسانی مناسب است؟

اگر اهل سفر باشید و از شناخت فرهنگ‌ها و ملل مختلف لذت می‌برید، این سفرنامه جذاب را از دست ندهید.

عباس نادری را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده‌ سینما و تلویزیون در سال 1352 در شهر سیرجان به دنیا آمد. عباس نادری در دانشگاه رشته روابط بین‌الملل را خوانده و بعدها در زمینه روزنامه‌نگاری، نویسندگی و سردبیری برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی فعالیت کرده است.

او مجموعه‌ شعرهای «دلتنگی‌های بی‌فرصت، دوست داشتنت و مقصد با تو رفته است» و کتاب ادبی «بی‌پرده با ماه» را منتشر کرده و در نوشتن فیلمنامه فیلم اشک و سکوت ساخته اصغر نصیری همکاری داشته است. علاوه بر این او در سال 1385 موفق شد برگزیده جایزه بهترین ترجمه برای کتاب «من و تو کتابیم» شود.

در بخشی از کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون می‌شنویم:

دو مصری خونگرم راه را نشان می‌دهند؛ جایی که باید از یک تونل گذشت با تابلوی شهید احمد حمدی. یک و نیم کیلومتر از زیر سوئز عبور می‌کنم و وارد تاریخ می‌شوم. اینک سرزمین سینا و جایی که بوی طور می‌آید. جایی که هنوز می‌توان ندایی شنید.

از اینجا تا طور سینا فقط 260 کیلومتر راه است. با پای دل هم می‌توان دوید؛ گرچه وقت و شرایط اجازه ندهد. کنار کوه طور محلی‌ست به نام دیر سنت کاترین که می‌گویند طلوع خورشید در آنجا بسیار تماشایی است. گردشگران شب هنگام به بالای کوه می‌روند تا طلوع آفتاب فردا را از آنجا نظاره کنند. هرچه هست خداوند اینجا را مقدس نامیده است.

در این شبه جزیره کوهی‌ست، هوریب نام که قبایل بدوی به آن کوه موسی می‌گویند. در سینا قدم گذاشتم؛ سینای شش هزار ساله مثلثی شکل که رازها دارد و رمزها. از ابراهیم خلیل و اسماعیل؛ از موسی، شعیب.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
مقدمه
9 دقیقه
حق مصر
29 دقیقه
قاهره‌ی جهانی
11 دقیقه
نور تابان
27 دقیقه
عکس یادگاری با فرعون
34 دقیقه
خوفو را برده‌اند
21 دقیقه
سینا، سرزمین ما
18 دقیقه
کتابخانه ساحل مدیترانه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون
نویسنده
گویندهامیرمحمد صمصامی
ناشر چاپیانتشارات قو
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های سفرنامه
قیمت نسخه صوتی
33000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون

برای دریافت کتاب صوتی عکس یادگاری با فرعون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.