معرفی و دانلود کتاب صوتی راز داوینچی

عکس جلد کتاب صوتی راز داوینچی
قیمت:
۴۳۰۰۰ تومان - 7.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز داوینچی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز داوینچی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز داوینچی

یک ماجراجویی خطرناک در پاریس رازی دوهزار ساله را آشکار می‌کند! کتاب صوتی راز داوینچی نوشته‌ی دن براون شرح ماجراهای رابرت لانگدون است، استاد نمادشناسی هاروارد که برای سخنرانی به فرانسه آمده اما ناخواسته درگیر جنایاتی مخوف می‌شود... این اثر پرفروش شهرتی جهانی دارد و در سال 2006 مورد اقتباس سینمایی نیز قرار گرفته است.

درباره‌ی کتاب صوتی راز داوینچی

لوور یکی از بزرگ‌ترین موزه‌های دنیا است که هر روز بازدیدکنندگان بی‌شماری با شور و شعف از آن دیدار می‌کنند. این مکان شگفت‌انگیز را قبل از هر چیز با تابلوی مونالیزا، مجسمه‌های باستانی و آثاری از سراسر جهان که توسط افراد مختلف گردهم آمده‌اند می‌شناسند، اما زمانی که رابرت لانگدون قدم به آنجا گذاشت فکرش را هم نمی‌کرد که خاطراتی تلخ برای او رقم بخورند. دن براون کتاب صوتی راز داوینچی (The Da Vinci Code) را درست در همین نقطه آغاز می‌کند، جایی که نیروی پلیس مخفی فرانسه در نیمه شب به ملاقات پروفسور مشهور آمریکایی می‌آید.

رابرت که درس نمادشناسی را در یکی از بهترین دانشگاه‌های جهان تدریس می‌کند برای یک سخنرانی علمی به پاریس سفر کرده. متصدی موزه لوور از او درخواست می‌کند بعد از مراسم با همدیگر دیدار کنند، اما در محل قرار حاضر نمی‌شود. البته لانگدون اندکی از این اتفاق می‌رنجد، اما بعد از روزی سخت، چه چیزی بهتر از یک استراحت طولانی و عمیق؟ به هر حال خواب مسکن هر خستگی و دردی است که زندگی بر افراد تحمیل می‌کند، اما اگر پلیس با عکسی از جسد مثله شده به سراغ شما بیاید، بعید می‌دانیم تا مدت‌ها از فرا رسیدن شب خوشحال شوید!

نیروهای امنیت مخفی به او اطلاع می‌دهند متصدی موزه به قتل رسیده است. صحنه‌ی جنایت مملو از نمادهای متعددی است که کسی جز پروفسور لانگدون قادر به رمزگشایی آن‌ها نیست، به همین دلیل او تمام تلاشش را برای حل معما به کار می‌گیرد. سرنخ‌های باقی مانده گیج‌کننده‌اند تا اینکه یک رمزنگار فرانسوی به اسم سوفی به یاری او می‌شتابد. این دو با کمک یکدیگر نشانه‌هایی را کشف می‌کنند که باور آن‌ها به نظر غیرممکن می‌آید. آیا ماجرایی فراتر از یک دشمنی پست و رذیلانه در کار است؟ قهرمانان کتاب صوتی راز داوینچی متوجه می‌شوند انجمنی سری مرتکب جنایت شده‌اند، افرادی قسی‌القلب که همه چیز را فدای هدف می‌کنند و حالا رابرت و سوفی به دلیل جستجویشان میان آن‌ها و خواسته‌شان قرار گرفته‌اند...

رمان تریلرگونه و معمایی دن براون مانند دیگر آثار او به سرعت درمیان پرفروش‌ترین‌های زمان خود قرار گرفت. پرونده‌های قتل، گروه برادری مخفی و اسراری کهن که او هنرمندانه در سطرهای کتاب گنجانده رضایت مشکل‌پسند‌ترین شنوندگان را نیز به دست می‌آورد. استاد کارکشته‌ی داستان‌های نفس‌گیر در یک ماجراجویی چالش‌برانگیز ذهنتان را درگیر می‌کند و انتظارتان از آثار این ژانر را به شکلی باورنکردنی بالا می‌برد.

اقتباس سینمایی از کتاب راز داوینچی

شرکت Columbia Pictures امتیاز این کتاب را خریداری و فیلمی سینمایی به همین نام را در سال 2006 منتشر کرد. تام هنکس، اودره توتورو و سر ایان مک‌کلین در این اثر حضور داشتند و ران هاوارد نیز کارگردان فیلم بود.

نکوداشت‌های کتاب راز داوینچی

- انتخابی ایده‌آل برای ماجراجویان ادبیات. (Kirkus Reviews Online)
- معمایی پیچیده که زیرک‌ترین شنوندگان هم از یافتن پاسخ نهایی درمی‌مانند. (People)
- مدت‌هاست که منتظر ظهور نویسنده‌ای در این سطح از مهارت و قدرت بودیم. (نیویورک‌تایمز)

کتاب صوتی راز داوینچی مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به رمان‌های تریلر و معمایی با رنگ‌وبوی تاریخی از شنیدن این اثر لذت خواهند برد.

با دن براون بیشتر آشنا شویم

دن براون (Dan Brown)، معلمی انگلیسی بود که با نوشتن اولین کتاب خود با نام «رمز داوینچی» به نویسنده پرفروش شماره یک نیویورک تایمز تبدیل شد و توانست شهرتی جهانی کسب کند. رمان‌های او به 52 زبان زنده دنیا ترجمه شده و آثارش تا 200 میلیون نسخه نیز به چاپ رسیده است.

در سال 2005 میلادی، براون از طرف مجله TIME به عنوان یکی از 100 فرد با نفوذ در جهان معرفی شد که سردبیران مجله او را به دلیل زنده نگه داشتن صنعت چاپ و نشر، توجه دوباره به لئوناردو داوینچی و تاریخ مسیحی و افزایش سفر و گردشگری به شهرهای پاریس و رم انتخاب کردند.

پدر دن براون معلم ریاضی بود و مادرش عضو گروه کر کلیسا. او همواره مجذوب مفاهیمی همچون دین و علم بود و همین موضوعات زمینه ساز محتوای کتاب‌هایش شدند. از دیگر آثار هیجان انگیز و پرمخاطب این نویسنده می‌توان به کتاب‌های «دوزخ، پیدایش (منشا)، راز داوینچی یا رمز داوینچی، فرشتگان و شیاطین» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی راز داوینچی می‌شنویم

یکی دو کیلومتر آن‌سوتر زال درشت اندامیکه سیلاس نام داشت لنگ لنگان وارد ساختمانی مجلل در خیابان لابویر شد. پابند میخ‌داری به دور ران خود بسته بود که کیلیکیوم نام داشت. تمام پیروان راستین طریقت از چنین چیزی استفاده می‌کردند، نواری چرمی که پر از خارهای فلزی و تیز بود و به تن زخم می‌زد تا همیشه یادآور زخم‌های مسیح بر صلیب باشد. روحش از رضایت خاطر خدمت به پروردگار ترانه‌ی سرور سر داده بود. سیلاس وارد سرسرای ورودی شد و چون نمی‌خواست کسی را بیدار کند آرام از پله‌ها بالا رفت. در اتاق خوابش باز بود و در این ساختمان قفل از ممنوعات تلقی می‌شد. وارد شد و در را بست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
قسمت اول
۲۶ دقیقه
قسمت دوم
۲۴ دقیقه
قسمت سوم
۱۷ دقیقه
قسمت چهارم
۲۱ دقیقه
قسمت پنجم
۲۱ دقیقه
قسمت ششم
۱۶ دقیقه
قسمت هفتم
۲۴ دقیقه
قسمت هشتم
۳۱ دقیقه
قسمت نهم
۲۳ دقیقه
قسمت دهم
۱۸ دقیقه
قسمت یازدهم
۲۶ دقیقه
قسمت دوازدهم
۳۲ دقیقه
قسمت سیزدهم
۳۱ دقیقه
قسمت چهاردهم
۱۹ دقیقه
قسمت پانزدهم
۲۶ دقیقه
قسمت شانزدهم
۲۶ دقیقه
قسمت هفدهم
۲۶ دقیقه
قسمت هجدهم
۳۲ دقیقه
قسمت نوزدهم
۲۷ دقیقه
قسمت بیستم
۲۲ دقیقه
قسمت بیست‌ویکم
۲۷ دقیقه
قسمت بیست‌ودوم
۲۹ دقیقه
قسمت بیست‌وسوم
۲۶ دقیقه
قسمت بیست‌وچهارم
۲۷ دقیقه
قسمت بیست‌وپنجم
۲۴ دقیقه
قسمت بیست‌وششم
۲۷ دقیقه
قسمت بیست‌وهفتم
۲۸ دقیقه
قسمت بیست‌وهشتم
۲۸ دقیقه
قسمت بیست‌ونهم
۱۴ دقیقه
قسمت سی‌ام
۲۵ دقیقه
قسمت سی‌ویکم
۱۸ دقیقه
قسمت سی‌ودوم
۱۱ دقیقه
قسمت سی‌وسوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز داوینچی
نویسنده
مترجمحسین شهرابی
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر چاپیانتشارات تندیس
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۴۳۰۰۰ ت - 7.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راز داوینچی

سعید خراسانی
۱۴۰۱/۷/۱۵
کتاب‌های دن براون معمایی و نثر جذابی دارد، رابرت لنگدان شخصیت اصلی داستان هم همانند کتاب دیگر این نویسنده شخصیت جذاب و پر کششی دارد، مخصوصا روایت عالی آقای مهبد قناعت پیشه که خیلی خوب روی این کتاب نشسته است، اینقدر جذابیت کتاب زیاد بود که اصلا زمان را احساس نکردم و در کوتاه زمان کتاب را تمام کردم، در نهایت بنظر من این دو کتاب با روایت ایشان عالی است و نباید شنیدن آن را از دست داد.
Tayebe Moradi
۱۴۰۱/۸/۱۰
مانند دیگر کتابهایش فوق‌العاده بود.
اگر این داستان را دوست داشتید پیشنهاد می‌کنم کتاب «فرشتگان و شیاطین» اثر همین نویسنده را نیز بخوانید، در آن کتاب هم شخصیت اصلی رابرت لنگدان می‌باشد.
حسین میرزایی
۱۴۰۱/۸/۲
کتاب بسیار قوی بود همینطور که فیلم جذابی ازش ساخته شده و چند بار دیدم کتاب صوتی هم واقعا جذابیت زیادی داشت و میتونه شنونده رو درگیر کنه بنظر من واقعا ارزش شنیدن داره
سمیرا شفیعی
۱۴۰۱/۸/۲۷
به معنای کلمه عالیه حتی شنیدن چند بار برای کسانی که عاشق هنر و معما هستند بازهم مطالبی تازه دارد و اطلاعاتی خوبی به شنونده میده
نازنین ش
۱۴۰۱/۷/۲۲
عالی و توضیحات نماد شناسی آن بسیار جالب بود، موسیقی و و اجرا هم حرف نداشت، ممنون
نرگس رجبی
۱۴۰۱/۸/۷
برایم موضوع جالبی بود چون قبلا در این زمینه چیزی نخونده و با اجرای خوب راوی جذابتر هم شده بود
آرزو طغانیان
۱۴۰۱/۸/۲۹
خیلی جالب بود..... امیدوارم همه نظریه‌هایی که در کتاب مطرح شد واقعی باشه
himo azizyan
۱۴۰۱/۸/۵
بسیار‌زیبا. هم گوینده عالی اجرا می‌کند و محتوای کتاب بسیار جذاب هستش
maha. Rsk
۱۴۰۱/۷/۲۷
یکی از بهترین رمان‌ها در ژانر جنایی، معمایی بود که گوش دادم. عالی بود عالی
مرتضی مازار
۱۴۰۱/۸/۱۶
کتاب جالبیه. وارد یه داستان جالب میشی. دوسش داشتم
Nda Gh
۱۴۰۱/۸/۲
کتاب خوبی بود، هم راوی و دوست داشتم هم کلیت داستان و
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راز داوینچی

برای دریافت کتاب صوتی راز داوینچی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.