معرفی و دانلود کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

عکس جلد کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

حتما برای‌تان پیش آمده که می‌خواهید روی موضوعی کار کنید اما توجه‌تان به سمت چیزهای مختلف پرت می‌شود. کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر نوشته‌ی رمز ساسون، به شما می‌آموزد که چگونه تمرکز ذهن‌تان را بالا ببرید و بر افکار و ایده‌های خود مسلط شوید.

درباره کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر:

در کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر (How to Focus Your Mind Improve Your Concentration and Perform Better Any Task) یاد می‌گیرید که تمرکز بالا باعث کارایی بیشتر شما و صرفه‌جویی در وقت و انرژی می شود؛ با ذهن متمرکز، مسائل را سریع‌تر می‌فهمید و قادر هستید که روشن‌تر فکر کنید؛ تمرکز حافظه، پنج حس شما و همه توانایی‌های ذهنی‌تان را نیرومند می‌کند تا در نهایت به موفقیت برسید.

به گفته نویسنده این کتاب، شما نیاز دارید تا بر درس‌هایتان، کار و اهدافتان تمرکز کنید. شما این مهارت را باید داشته باشید تا بر حالت غیبت ذهنی فائق شوید، قابلیت تجسم فکری را بهبود بخشید، افکارتان را کنترل و قوه‌ی الهامتان را دقیق‌تر کنید. راه بهتر کردن آموزش ذهنی برای کسب تمرکز، علاقه‌مندی به انجام تمرینات و صرف کردن وقت و تلاش لازم است.

رمز ساسون را بیشتر بشناسیم:

رمز ساسون (Remez Sasson) نویسنده و سازنده وبسایت (SuccessConsciousness.com)، سال‌هاست که در زمینه خودسازی، مثبت اندیشی، رشد معنوی، مراقبه و آرامش درونی می‌نویسد. او در کتاب‌ها و مقالات خود به جنبه عملی مشاوره‌هایش اهمیت می‌دهد تا مخاطبان خود به رشد مهارت‌ها و قدرت‌های درونی‌شان برسند.

کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر به چه کسانی توصیه می‌شود:

اگر نمی‌توانید بر روی کارهای خود تمرکز کنید و فکر می‌کنید که وقت و انرژی زیادی از شما تلف می‌شود، خواندن این کتاب برای شما مناسب و ضروری است.

در بخشی از کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر می‌شنویم:

شما شگفت‌زده خواهید شد وقتی بفهمید چندین‌بار فراموش می‌کنید که تمرکز کنید یا این‌که خودتان را در میان فکرکردن به چیزهای دیگر می‌یابید. هر بار که متوجه شدید ذهنتان پریده است، آن را برگردانید و دوباره بر آن‌چه اکنون انجام می‌دهید تمرکز کنید.

معطوف کردن ذهن به ‌این صورت، کمی‌ خسته کننده و حوصله سربر و در ابتدا نیازمند انرژی است، ولی خیلی نتیجه‌بخش است. در طی زندگی، ذهن شما عادت کرده است که بدون هیچ‌گونه نظمی هر طرفی می‌خواهد بپرد. اکنون زمان‌ این است که به آن کمی‌ نظم بیاموزید.

از شما انتظار نمی‌رود که تمام لحظات روز بر آن‌چه انجام می‌دهید تمرکز کنید. ‌این تقریباً غیرممکن است و اصلاً لازم نیست. شما متوجه خواهید شد که ثابت نگهداشتن توجه بر یک چیز برای مدت طولانی آسان نیست. اگرچه، سعی کنید توجه بیش‌تری به آن‌چه انجام می‌دهید داشته باشید، حداقل در قسمتی از روز.

شما ممکن است متوجه شوید که افکار، خاطرات، خواسته‌ها و احساسات، تمرکز را مختل می‌کند. ‌این طبیعی است. آن‌ها همیشه بوده‌اند ولی به آن‌ها توجه نکرده بودید. اکنون که تصمیم گرفتید ذهنتان را متمرکز کنید، آن‌ها آشکارتر شده‌اند.

اگر چیزی به نظر دشوار می‌آید، به ‌این معنی نیست که نمی‌توانید آن را انجام دهید. فقط به ‌این معنی است که عادت‌های ذهنی قدیم، همچنان قدرتمند است. شما در نتیجه باید دنبال ممارست بیش‌تر، نظم و تلاش بیش‌تر باشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
درباره‌ نویسنده
۳ دقیقه
پیش‌گفتار
۵ دقیقه
معرفی
۲۰ دقیقه
فصل اول: قوه‌ی تمرکز
۲۵ دقیقه
فصل دوم: راهنمایی‌هایی برای تمرکز
۱۶ دقیقه
فصل سوم: تمرکز بر فعالیت‌های روزانه
۳۰ دقیقه
فصل چهارم: خطوط راهنما و مقدمات
۲۱ دقیقه
فصل پنجم: سری اول تمرینات
۹ دقیقه
فصل ششم: سری دوم تمرینات
۲۸ دقیقه
فصل هفتم: سری سوم تمرینات
۹ دقیقه
فصل هشتم: تمرینات حرفه‌ای
۵ دقیقه
فصل نهم: صحبت‌های پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر
نویسنده
مترجمپوریا حقیقی
گویندهدادبه دادمهر
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

علیرضا رضایی
۱۴۰۰/۷/۱۸
درود بر همه کسانی که این نظر را می‌خوانند.
من در حال انجام تمرینات این کتاب کاربردی هستم.
کتابی فوقالعاده کاربردی در زمینه‌ی تمرکز ذهن هست.
شاید بیش از سی سال است که من دنبال چنین کتابی بودم.
مطالعه و انجام تمرینات آن برای همه‌ی افراد با هر سن و سال و با هر میزان تحصیلات و هر سطح فکر بسیار
مفید و حتی لازم هست.
ترجمه‌ی بسیار روان کتاب و صدای بسیار دلنشین گوینده‌ی که با تمام احساس و درک مهارت کامل کتاب را می‌خواند طوریکه که انگار خود نویسنده با مخاطب صحبت می‌کند، از دو مزیت بسیارمهم دیگر کتاب هست.
من گوش دادن به این کتاب صوتی را به همه‌ی کسانی که دوستشان دارم توصیه کرده ام.
از تمامی عوامل کتابراه برای کار فرهنگی با ارزش آن‌ها سپاس گزارم.
F Amr
۱۴۰۰/۲/۲۱
کتاب خیلی خوب، ساده، روان و دارای تکنیک‌های زیادی برای افزایش تمرکز هست. برعکس کتاب "کار عمیق" نویسنده در این کتاب از زیاده گویی و پیچیدگی پرهیز کرده و فقط روی مبحث تمرکز و تکنیک‌های اون تمرکز کرده. این کتاب رو به کسانی که به دنبال یک کتاب خوب برای افزایش تمرکز هستند پیشنهاد میکنم. ترجمه روان و لحن گوینده خوب بود
محمدرضا شیخ الاسلامی
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
به جرات بگم این بهترین کتابی هست که توی سال۱۴۰۰باهاش آشنا شدم و الان دارم تمریناتش رو انجام میدم، کتاب بسیار مفیدی که همراه با تمرین ارائه شده چون بدون تمرین عملا هیچ کتابی هیچ فایده‌ای نداره و از طرفی خود موضوع تمرکز توی روزگار ما خیلی مهمه... ما در روزگاری زندگی میکنیم که از راه‌های زیادی اون رد تمرکزمون قدرت لازم نداره و به ذهنمون پر از اطلاعاتی هست که تمرکزمون رو به هم میزنه، افکار بی ربط زیاد شده دقتمون کم شده و تمرینات این کتاب میتونه حالمون خوب کنه... مهارت تمرکز رو فرا بگیرید و بدونید که این بهترین ابزار برای داشتن حس و حال خوب در این روزگار هست
Farzaneh Poriya
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
این کتاب در مورد روانشناسی هست و واقعا به من خیلی کمک کرد که بتوانند یک کاری بکنم که ذهنم از این فکر به آن فکر نپرد و واقعاً کتاب عالی بود من خیلی از این کتاب خوشش آمد به خاطر جنبه روانشناسی ش و خیلی و در جلسات جلوتر به شما تمارین میده که ذهنتون از فکر دیگه فکر دیگه نپره به نظر من هر کتاب دیگه‌ای و رو جز این کتاب انتخاب نکنید برای روانشناسی چون این کتاب بهترین کتاب روانشناسی است مطمئنم همه از این کتاب خوششون میاد به خاطر اینکه خیلی تمارین خوب و عالی بما میده که ذهن ما از این فکر به فکر دیگر نپره
ALI REZAEI
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
برای نقد این کتاب باید بگم که واقعا میتونه نظر شما رو به خودش جلب کنه... چون واقعاً در نگارش این کتاب احساس میشه که افکار و حواس زیادی خرج شده و میتونین به راحتی باهاش ارتباط برقرار کنید... از ویژگی‌های منحصر به فرد ان باید بگم که... _رعایت در نوشتار و اصول نوشتن _ بر انگیختن احساس‌ها _ مطالب و _ _ کاربردی قابل انجام ارائه تمرینات حرفه‌ای که ادم رو میسازه واقعا گویندگی بی نظیر و همینطور ترجمه روان
این کتاب ارزش خرید بالایی داره و توصیه میکنم که حتما گوش کنید
بهار مسعودی
۱۴۰۱/۱/۱۰
توصیه می‌کنم به دوستان چه کسانی که مشکل در تمرکز دارند و چه کسانی که می‌خوان قدرت تمرکز خودشون رو بالا ببرن و حتی کسانی که دچار اضطراب و تشویش ذهنی هستن حتما کتاب رو بخونن و تکنیکهارو تمرین کنن و از نتایج شگفت زده خواهند شد این کتاب یه راهنمای کامل برای تمرینات تمرکز و ذهن آگاهی هست که به زبانی شده ساده نوشته و بسیار روان ترجمه شده درضمن به نظر نسخه چاپی رو هم تهیه کنید چون این کتاب باید مثل یک دستورالعمل روزانه مورد استفاده قرار بگیره
مجید مفتاحی
۱۴۰۰/۵/۲۷
یکی از بهترین کتابهایی که واقعا نیاز هست خوانده شود همین کتاب هست. تصور کنید با این همه مشغله فکری و روزمره گی‌ها بدون داشتن تمرکز حواس به جایی نخواهید رسید. این کتاب تاثیر خوبی روی تمرکز فکر دارد. پیشنهادم خواندن این کتاب به همه دوستان هست.
Farhad Hp
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
کتاب حرفه ای برای کسانی که می خواهند دقیقا عملی اول برخود وسپس زندگی خود مسلط باشندعالیه, تمرینات جالبی درکتاب ازساده به تدریج به سخت مطرح شده است. و یک کتاب تخصصی درمورد تمرکز است. و افراد باید به دور دیگر مشغله های زندگی و کاری با زمان کافی و منصربه فرد برای مطالعه این کتاب وقت بگزارند و تمرینات آنرا متناسب با پیشرفت انجام بدهند
Behnam Golpour
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
حلقه مفقوده برای موفقیت. جذب و نیروهای ذهن
تمرکز هست
این کتاب
کتاب خوبیه و اگر علاقه به ماوراءالطبیعه و موفقیت دارین بدانید که دستیابی به تمرکز ضروریه
مطالب این کتاب موثره و کاربردی
تمرینات و شروع کردم
جالب بود
تاثیر مثبتی داره برای افزایش تمرکز
سپاس 🌹
سارا سونیا
۱۴۰۰/۷/۲۷
بهترین راهکار‌ها رو بیان می‌کنه
هم میشه راحت انجامشون داد هم نیازی نداره به تغییر سبک زندگی
واقعا سعی بر بیان حقایق داره و اصلا آرمانی فکر نمیکنه
اگه به روش هاش توجه کنین و انجام بدیم خیلی راحت میشه به هدف خودمون برسیم
صدای گوینده از همه مهم تر....
گیرا‌ترین صداست
Pooneh Marzb
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
من عاشق این کتاب شدم واقعا اینکه نکاتی خیلی عالی هست نکته مهم‌ترین چیزی که از کتاب یاد گرفتم این بود که چند کار باهم انجام دادن نه تنها فایده‌ای هم نداره عملا شما نه اون کار درست انجام میدین و نه ازش لذت میبرین فقط ذهن تون خسته میکنین و تمرینات تمرکز هم داره که خیلی خوبه
مهدی هاشمی
۱۴۰۰/۸/۳۰
بنظر من این کتاب مشکل گوینده دارد. وگرنه مطالب آن مفید است.
یک کتاب خوب زمانی جذابیت بیش تری پیدا میکند که گوینده خوبی داشته باشد که مثلا کتابهای جول استین با گوینده خاص خودش انسان را بر این باور میبرد که خود جول استین در حال حرف زدن است و در عمق ان فرو میروی
مرتضی غفوری
۱۴۰۰/۷/۲۵
کتاب خوب شروع میشود و شنونده را جذب میکند. گوینده هم خوانشی خوب و متناسب با موضوع دارد.
اختصار و عملگرایی از نکات مفید کتاب هست که آنرا ارزشمند و قابل توصیه می‌کند.
به کسانیکه احساس می‌کنند نیاز به تمرکز بیشتر دارند اکیدا توصیه می‌کنم.
MORTEZA JAFARI
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
کتاب خوبی بود چندین روش برای تمرکز هواس ارائه داد ولی من سه تاشو بیشتر از همه کاربردی دیدم. تنها کافیه که روش‌هایی که توی کتاب بیان میشه رو به خاطر بسپاری یا ابتدای کار یاداشت کنی چند روز که تمرین کنی تاثیرشو کامل مشاهده میکنید
فهیمه طاهرپور
۱۴۰۰/۸/۲۵
سلام کتابراه عزیز میخوام از نویسنده خوب پوریا حقیقی کتاب صوتی رو رایگان در اختیار گذاشتن تشکر وسپاس فراوان کنم بسیار کتاب خوب آموزنده برای هنر تمرکز حواس فکر لطفا کتاب صوتی رایگان بیشتر‌ی بذارید با تشکر از لطفتون
مشاهده همه نظرات ۲۸۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

برای دریافت کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.