معرفی و دانلود کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

عکس جلد کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر
قیمت:
39000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

حتما برای‌تان پیش آمده که می‌خواهید روی موضوعی کار کنید اما توجه‌تان به سمت چیزهای مختلف پرت می‌شود. کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر نوشته‌ی رمز ساسون، به شما می‌آموزد که چگونه تمرکز ذهن‌تان را بالا ببرید و بر افکار و ایده‌های خود مسلط شوید.

درباره کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر:

در کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر (How to Focus Your Mind Improve Your Concentration and Perform Better Any Task) یاد می‌گیرید که تمرکز بالا باعث کارایی بیشتر شما و صرفه‌جویی در وقت و انرژی می شود؛ با ذهن متمرکز، مسائل را سریع‌تر می‌فهمید و قادر هستید که روشن‌تر فکر کنید؛ تمرکز حافظه، پنج حس شما و همه توانایی‌های ذهنی‌تان را نیرومند می‌کند تا در نهایت به موفقیت برسید.

به گفته نویسنده این کتاب، شما نیاز دارید تا بر درس‌هایتان، کار و اهدافتان تمرکز کنید. شما این مهارت را باید داشته باشید تا بر حالت غیبت ذهنی فائق شوید، قابلیت تجسم فکری را بهبود بخشید، افکارتان را کنترل و قوه‌ی الهامتان را دقیق‌تر کنید. راه بهتر کردن آموزش ذهنی برای کسب تمرکز، علاقه‌مندی به انجام تمرینات و صرف کردن وقت و تلاش لازم است.

رمز ساسون را بیشتر بشناسیم:

رمز ساسون (Remez Sasson) نویسنده و سازنده وبسایت (SuccessConsciousness.com)، سال‌هاست که در زمینه خودسازی، مثبت اندیشی، رشد معنوی، مراقبه و آرامش درونی می‌نویسد. او در کتاب‌ها و مقالات خود به جنبه عملی مشاوره‌هایش اهمیت می‌دهد تا مخاطبان خود به رشد مهارت‌ها و قدرت‌های درونی‌شان برسند.

کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر به چه کسانی توصیه می‌شود:

اگر نمی‌توانید بر روی کارهای خود تمرکز کنید و فکر می‌کنید که وقت و انرژی زیادی از شما تلف می‌شود، خواندن این کتاب برای شما مناسب و ضروری است.

در بخشی از کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر می‌شنویم:

شما شگفت‌زده خواهید شد وقتی بفهمید چندین‌بار فراموش می‌کنید که تمرکز کنید یا این‌که خودتان را در میان فکرکردن به چیزهای دیگر می‌یابید. هر بار که متوجه شدید ذهنتان پریده است، آن را برگردانید و دوباره بر آن‌چه اکنون انجام می‌دهید تمرکز کنید.

معطوف کردن ذهن به ‌این صورت، کمی‌ خسته کننده و حوصله سربر و در ابتدا نیازمند انرژی است، ولی خیلی نتیجه‌بخش است. در طی زندگی، ذهن شما عادت کرده است که بدون هیچ‌گونه نظمی هر طرفی می‌خواهد بپرد. اکنون زمان‌ این است که به آن کمی‌ نظم بیاموزید.

از شما انتظار نمی‌رود که تمام لحظات روز بر آن‌چه انجام می‌دهید تمرکز کنید. ‌این تقریباً غیرممکن است و اصلاً لازم نیست. شما متوجه خواهید شد که ثابت نگهداشتن توجه بر یک چیز برای مدت طولانی آسان نیست. اگرچه، سعی کنید توجه بیش‌تری به آن‌چه انجام می‌دهید داشته باشید، حداقل در قسمتی از روز.

شما ممکن است متوجه شوید که افکار، خاطرات، خواسته‌ها و احساسات، تمرکز را مختل می‌کند. ‌این طبیعی است. آن‌ها همیشه بوده‌اند ولی به آن‌ها توجه نکرده بودید. اکنون که تصمیم گرفتید ذهنتان را متمرکز کنید، آن‌ها آشکارتر شده‌اند.

اگر چیزی به نظر دشوار می‌آید، به ‌این معنی نیست که نمی‌توانید آن را انجام دهید. فقط به ‌این معنی است که عادت‌های ذهنی قدیم، همچنان قدرتمند است. شما در نتیجه باید دنبال ممارست بیش‌تر، نظم و تلاش بیش‌تر باشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
درباره‌ نویسنده
3 دقیقه
پیش‌گفتار
5 دقیقه
معرفی
20 دقیقه
فصل اول: قوه‌ی تمرکز
25 دقیقه
فصل دوم: راهنمایی‌هایی برای تمرکز
16 دقیقه
فصل سوم: تمرکز بر فعالیت‌های روزانه
30 دقیقه
فصل چهارم: خطوط راهنما و مقدمات
21 دقیقه
فصل پنجم: سری اول تمرینات
9 دقیقه
فصل ششم: سری دوم تمرینات
28 دقیقه
فصل هفتم: سری سوم تمرینات
9 دقیقه
فصل هشتم: تمرینات حرفه‌ای
5 دقیقه
فصل نهم: صحبت‌های پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر
نویسنده
مترجمپوریا حقیقی
گویندهدادبه دادمهر
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
39000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

علیرضا رضایی
۱۴۰۰/۷/۱۸
درود بر همه کسانی که این نظر را می‌خوانند.
من در حال انجام تمرینات این کتاب کاربردی هستم.
کتابی فوقالعاده کاربردی در زمینه‌ی تمرکز ذهن هست.
شاید بیش از سی سال است که من دنبال چنین کتابی بودم.
مطالعه و انجام تمرینات آن برای همه‌ی افراد با هر سن و سال و با هر میزان تحصیلات و هر سطح فکر بسیار
مفید و حتی لازم هست.
ترجمه‌ی بسیار روان کتاب و صدای بسیار دلنشین گوینده‌ی که با تمام احساس و درک مهارت کامل کتاب را می‌خواند طوریکه که انگار خود نویسنده با مخاطب صحبت می‌کند، از دو مزیت بسیارمهم دیگر کتاب هست.
من گوش دادن به این کتاب صوتی را به همه‌ی کسانی که دوستشان دارم توصیه کرده ام.
از تمامی عوامل کتابراه برای کار فرهنگی با ارزش آن‌ها سپاس گزارم.
Arian Emt
۱۴۰۱/۱۲/۲۳
کتاب خوبی هست برای کسایی که هیچ ایده‌ای ندارن برای تمرکز کردن چیکار کنن به نظره من نکاته خیلی ابتدایی استفاده کرده بود و اگه جزوه افرادی نیستید که هیچه هیچه هیچ چی درمورده چه طور تمرکز کردن نمیدونید این کتاب بهتون کمک میتونه بکنه ولی من دیشنهاد نمیکنم، یه مشکله دیگه هم که کتاب داشت مثال‌هایی بود که میزد، مثال‌ها و داستان هاش مفهومه عمیقی نداشتن بیشتر ب نظر می‌اومد که به زور میخواد بار‌ها و بار‌ها یک مشکل رو تویه یه مثال ب صورته واضح تکرار کنه با کار‌هایی ک برای افراده عادی هم خیلی انجامش جذاب نیست، مثلا کی وقتی وسطه راه‌ی روزنامه ک ماله هفته‌ی پیشه رو بر میداره و نکته به نکته و بخش به بخش میخونه؟ یا کی میره ریزه درختی ک‌ی پرنده‌ای که هر روز میبینه به صداش برای نیم ساعت رده پا گوش میده، من نپسندیدم حقیقتا تویه کتاب‌های بهتر معمولا این کار رو با یک مثلا انجام میدن طوری که خواننده به اون بخشه کلیدی دقت کنه یا فلان اشتباهه یک فرد معروف رو بازگو میکنن نه این که داستانو از خودشون بسازن برای همین نه من پیشنهاد نمیکنم، با این ک تویه تمرکز کردن هم یه کم ضعیف هستم ولی فکر نمیکنم این کتابی باشه که بتونه کمکه زیادی کنه
Kourosh Naderiyan
۱۴۰۱/۹/۵
کتابی با تمرین‌های فوق‌العاده
یکی از بهترین کتابهایی که داشتم همینه
تمرین‌های این کتاب به تصویر سازی ذهنی تجسم احساس و در نهایت خلق اثر بسیار بسیار کمک میکنه.
البته که برای همگان نوشته شده و در هر مسئله‌ای تمرینهای این کتاب اثر مثبت محسوس داره.
این کتاب از کوچکترین مسئله تا بزرگترین تجربیات و
در زندگی هرکسی تاثیر داره.
تمرینات این کتاب رو از دست ندید اگر اهل (مراقبه، مدیتیشن، خودهیپنوتیزم، طراحی، نقاشی، داستان‌نویسی، انیمیشن سازی، خیاطی، آشپزی، دیزلین، آرایشگری، و.....) هستید تمرینات این کتاب شمارو در کارتون موفقتر میکنه.
واقعا از پایه آرام سازی ودر دست گرفتن جهت ذهن تجسم ‌ و احساس رو آموزش میده.
برای رسیدن به هدف این کتاب حداقل ۶ ماه هر روز باید زمان بزاری و در نهایت تو موفقترین خودت میشی🌸
نویسنده ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
ترجمه ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
گوینده ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
F Amr
۱۴۰۰/۲/۲۱
کتاب خیلی خوب، ساده، روان و دارای تکنیک‌های زیادی برای افزایش تمرکز هست. برعکس کتاب "کار عمیق" نویسنده در این کتاب از زیاده گویی و پیچیدگی پرهیز کرده و فقط روی مبحث تمرکز و تکنیک‌های اون تمرکز کرده. این کتاب رو به کسانی که به دنبال یک کتاب خوب برای افزایش تمرکز هستند پیشنهاد میکنم. ترجمه روان و لحن گوینده خوب بود
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۱۲/۷
کتابی فوق العاده با تمرین‌هایی که نویسنده سعی کرده طراحی کنه خیلی به خوبی توانسته افکارش رو به خواننده القا کنه. تمرین‌های بسیار ساده و کاربردی که می‌تونیم انجامش بدیم. تصویر سازی ذهنی خیلی مهمه و می‌تونه به کل زندگی رو دگرگون کنه با تجربیاتی که به شخصه دارم. فقط تمرینات باید درست و طبق گفته‌ی پیش نویسنده بره و نیاز هست که دوباره گوش کنم با اینکه نت برداری کردم. کتاب فوق، خیلی روان پیش
می ره به جلو و خالی از لطف نیست که از خوانش آقای دادمهر عزیز هم تشکر کنم که خیلی برای من آرامش داشت گوش دادنه این کتاب صوتی خوب. کار ترجمه حرف نداشت و کارشون عالی بوده. سپاس از تیم خوب کتاب راه
محمدرضا شیخ الاسلامی
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
به جرات بگم این بهترین کتابی هست که توی سال۱۴۰۰باهاش آشنا شدم و الان دارم تمریناتش رو انجام میدم، کتاب بسیار مفیدی که همراه با تمرین ارائه شده چون بدون تمرین عملا هیچ کتابی هیچ فایده‌ای نداره و از طرفی خود موضوع تمرکز توی روزگار ما خیلی مهمه... ما در روزگاری زندگی میکنیم که از راه‌های زیادی اون رد تمرکزمون قدرت لازم نداره و به ذهنمون پر از اطلاعاتی هست که تمرکزمون رو به هم میزنه، افکار بی ربط زیاد شده دقتمون کم شده و تمرینات این کتاب میتونه حالمون خوب کنه... مهارت تمرکز رو فرا بگیرید و بدونید که این بهترین ابزار برای داشتن حس و حال خوب در این روزگار هست
Farzaneh Poriya
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
این کتاب در مورد روانشناسی هست و واقعا به من خیلی کمک کرد که بتوانند یک کاری بکنم که ذهنم از این فکر به آن فکر نپرد و واقعاً کتاب عالی بود من خیلی از این کتاب خوشش آمد به خاطر جنبه روانشناسی ش و خیلی و در جلسات جلوتر به شما تمارین میده که ذهنتون از فکر دیگه فکر دیگه نپره به نظر من هر کتاب دیگه‌ای و رو جز این کتاب انتخاب نکنید برای روانشناسی چون این کتاب بهترین کتاب روانشناسی است مطمئنم همه از این کتاب خوششون میاد به خاطر اینکه خیلی تمارین خوب و عالی بما میده که ذهن ما از این فکر به فکر دیگر نپره
ALI REZAEI
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
برای نقد این کتاب باید بگم که واقعا میتونه نظر شما رو به خودش جلب کنه... چون واقعاً در نگارش این کتاب احساس میشه که افکار و حواس زیادی خرج شده و میتونین به راحتی باهاش ارتباط برقرار کنید... از ویژگی‌های منحصر به فرد ان باید بگم که... _رعایت در نوشتار و اصول نوشتن _ بر انگیختن احساس‌ها _ مطالب و _ _ کاربردی قابل انجام ارائه تمرینات حرفه‌ای که ادم رو میسازه واقعا گویندگی بی نظیر و همینطور ترجمه روان
این کتاب ارزش خرید بالایی داره و توصیه میکنم که حتما گوش کنید
لیلا کشن فلاح
۱۴۰۱/۱۰/۷
این کتاب بسیار عالی و کاربردی است هر شخص برای موفقیت در هر زمینه ای باید این کتاب رو بخواندنه یکبار بلکه بارها بارها چون مهم ترین ابزار موفقیت را توضیح داده خیلی ساده ولی بسیار پر اهمیت نداشتن تمرکز انسان آشفته است ولی با تمرکز حواس انسان همیشه در آرامش است، تمرینات بسیار عالی را ارائه داده که جلوی بتوانیم افکار مزاحم را بگیریم در هر شرایطی میتوان این تمرینات را در وقت ازاد خود انجام دهیم به غیر از رانندگی و یا.... خواندن این کتاب را از دست ندهید
Muzzammil Abbasi
۱۴۰۱/۹/۲۹
با این کتاب شما پی‌می‌برید تمرکز چیست
اگه بخواهی زندگی متمرکز داشته باشی و تو کارای زندگیت تمرکز داشته باشی این کتاب رو از دست نده
تمرینات این کتاب بسیار ساده و مفید هستن
من خودم تمریناتش رو انجام میدم
به معنای واقعی تمرکز آدم رو تقویت میکنه
با انجام تمرینات این کتاب متوجه می‌شوید که تمرکز خوب
یک آرزو یا استعداد ذاتی نیست
بلکه تمرکز قوه‌ای هست که با تمرینات درست میتونی روزبه روز تقویتش کنی و شاهد موفقیت‌های بیشتر در زندگیت باشی.
بهار مسعودی
۱۴۰۱/۱/۱۰
توصیه می‌کنم به دوستان چه کسانی که مشکل در تمرکز دارند و چه کسانی که می‌خوان قدرت تمرکز خودشون رو بالا ببرن و حتی کسانی که دچار اضطراب و تشویش ذهنی هستن حتما کتاب رو بخونن و تکنیکهارو تمرین کنن و از نتایج شگفت زده خواهند شد این کتاب یه راهنمای کامل برای تمرینات تمرکز و ذهن آگاهی هست که به زبانی شده ساده نوشته و بسیار روان ترجمه شده درضمن به نظر نسخه چاپی رو هم تهیه کنید چون این کتاب باید مثل یک دستورالعمل روزانه مورد استفاده قرار بگیره
مجید مفتاحی
۱۴۰۰/۵/۲۷
یکی از بهترین کتابهایی که واقعا نیاز هست خوانده شود همین کتاب هست. تصور کنید با این همه مشغله فکری و روزمره گی‌ها بدون داشتن تمرکز حواس به جایی نخواهید رسید. این کتاب تاثیر خوبی روی تمرکز فکر دارد. پیشنهادم خواندن این کتاب به همه دوستان هست.
abbas masjedian
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
کتاب بسیار خوبی است برای بالا بردن قدرت تمرکز و ذهن آگاهی ولی باید در مورد تمرینات حوصله به خرج داد.... در کل مسیر خودشناسی و ذهن آگاهی و هر چیزی که مربوط به کنترل آگاهانه بخش ناخودآگاه ذهن هست نیاز به صبر و‌حوصله دارد. چون سالها با برنامه ریزی غلط ذهن ناخودآگاه ما برنامه ریزی شده و‌کنترل کننده و و ماست الان قراره سکان کشتی ذهنمان از دست این ذهن گرفته بشه به ذهن خودآگاه سپرده بشه... پس حوصله لازمه
Reza Nazifi
۱۴۰۱/۵/۱۲
کناب بدی نیست
در شرایطی میتواند کمک کند
اما راهکارهای ارائه شده همیشه پاسخگو نیست باید بقول معروف شخصی سازی بشه
اینکه ادم یاد بگیره بدون استفاده از دارو بتواند تمرکز خودش را بالا ببرد خیلی خوبه ولی ایرادش اینه که باید یاد بگیریم و بلد باشیم تمرینات رو با شرایط خودمون بهینه کنیم و مقید باشیم
بی شک تمرکز بسیار تاثیر گذار است در همه شئون زنذگی
Farhad Hp
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
کتاب حرفه ای برای کسانی که می خواهند دقیقا عملی اول برخود وسپس زندگی خود مسلط باشندعالیه, تمرینات جالبی درکتاب ازساده به تدریج به سخت مطرح شده است. و یک کتاب تخصصی درمورد تمرکز است. و افراد باید به دور دیگر مشغله های زندگی و کاری با زمان کافی و منصربه فرد برای مطالعه این کتاب وقت بگزارند و تمرینات آنرا متناسب با پیشرفت انجام بدهند
مشاهده همه نظرات 370

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر

برای دریافت کتاب صوتی هنر تمرکز حواس و فکر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.