معرفی و دانلود کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها

عکس جلد کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها
قیمت:
۳۲۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها

میلیونرها ساعت چند از خواب بیدار می‌شوند؟ هال الرود و دیوید اوسبرن در کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها با شرح کامل برنامهٔ روزانهٔ افراد ثروتمند به شما کمک می‌کند تا با الهام از آن، شما هم به موفقیت و ثروت دست پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها:

وقتی صحبت از مسئلهٔ ثروت می‌شود، بهترین راه‌حلی که به نظر هرکسی می‌رسد، اولویت قراردادن خود و پس‌اندازی برای آینده است. یعنی هر زمانی که پولی به دست آوردید، قبل از هر اقدام دیگری باید بخشی از آن را برای پس‌انداز کنار بگذارید. اگر این کار را انجام ندهید، تمام پولتان را خرج چیزهایی می‌کنید که واقعاً به آن‌ها نیاز ندارید.

حالا اگر این قانون را بر روی زمانتان هم پیاده کنید، متوجه می‌شوید که دقیقاً به همان شکل عمل می‌کند. یکی از مهم‌ترین ابزارهای شما برای رسیدن به موفقیت و ثروت، افزایش مهارت‌ها و معلومات است. مثل وقتی که بخشی از پولتان را صرف پس‌انداز می‌کنید، باید بخشی از زمانتان را برای افزایش مهارت‌ها کنار بگذارید؛ در غیر این صورت تمام زمان خود را صرف کارهایی می‌کنید که هیچ تأثیری در موفقیتتان ندارد.

هال الرود و دیوید اوسبرن این قانون را «صبح‌های جادویی» نامیده‌اند و با همکاری هنره کوردر (Honoree Corder) در کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها (Miracle morning millionaires) به شما روش پیروی از این قانون را توضیح داده‌اند. این نویسندگان به شما می‌گویند هر روز باید اولین و بهترین ساعت را کنار بگذارید و از آن در جهت پیشرفتتان استفاده کنید.

با شنیدن این کتاب متوجه این نکتهٔ بسیار مهم می‌شوید که بزرگ‌ترین سرمایه شما در زندگی خودتان هستید و باید بتوانید هر روز در اولین فرصت آن را گسترش دهید. همچنین یاد می‌گیرید هر چیزی در زمان حال نتیجهٔ تصمیم‌گیری‌ها، نوع تفکر و اعمال شما در زمان گذشته است. اکثر افراد ثروتمند صبح‌ها زود از خواب بیدار می‌شوند و دلیل آن هم این جملهٔ طلایی است که:

«میزان ثروت شما با ساعتی که صبح‌ها از خواب برمی‌خیزید رابطه مستقیم دارد.» آن‌ها عقیده دارند در ساعات اولیهٔ صبح سکون برقرار است و زمانی که کل جهان در خواب است، دنیا تحت کنترل شما قرار می‌گیرد. تنها در آن ساعات است که می‌توانید پتانسیل درونی‌تان را کشف کنید و به موفقیت و ثروتی که همیشه آرزویش را داشتید برسید.

روش‌های اساسی و ضروری که در کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها به شما ارائه می‌شوند، توسط تمامی میلیونرهای خودساخته اجرا شده‌اند و نتیجهٔ فوق‌العاده‌ای به همراه داشته‌اند. برای ثروتمند شدن باید بدانید که افراد ثروتمند چه‌کارهایی می‌کنند تا با الگوبرداری از آن‌ها به چیزی که می‌خواهید برسید.

عامل بسیار مهم در رسیدن به موفقیت انجام مهم‌ترین کارها در صبح است؛ چراکه صبح می‌تواند کیفیتی به کارهایتان ببخشد که دیگر ساعات روز فاقد آن کیفیت لازم هستند. اما این نکتهٔ بسیار مهم را از یاد نبرید که ساعات ابتدایی صبح به‌خودی‌خود نیروی لازم را ندارند و این شما هستید که به آن نیرو می‌بخشید.

نقطهٔ شروع مسیر رسیدن به موفقیت از جایی است که شما یاد بگیرید از ساعات ابتدایی روزتان بیشترین بهره را ببرید. اگر شما هم با زود بیدارشدن مشکل دارید، باید بدانید که مشکل شما صبح نیست، بلکه بقیهٔ ساعت‌هایی است که در روز می‌گذرانید. همچنین نباید فراموش کنید که اگر کسی از نحوهٔ زندگی‌کردن خود راضی نباشد، هیچ انگیزه‌ای هم برای بیدارشدن در صبح زود نخواهد داشت.

کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید بدانید رمز اصلی موفقیت و ثروت افراد ثروتمند چیست، راهکارهای این کتاب به شما کمک زیادی می‌کند. همچنین اگر به کتاب‌های حوزهٔ موفقیت و خودیاری علاقه دارید، شنیدن کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها می‌تواند برایتان جذاب و مفید باشد.

نویسندگان کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها را بیشتر بشناسیم:

هال الرود (Hal Elrod) در بیست‌سالگی تصادف سختی کرد و زمانی که از کما درآمد متوجه شد توانایی راه‌رفتن خود را از دست‌ داده است. او وقتی متوجه شد در ابتدای جوانی همه چیزش را ازدست‌داده، ناامید نشد و تصمیم گرفت با چالش‌هایش کنار بیاید و آن چیزی را که می‌خواهد به دست آورد.

این نویسنده و مربی انگیزشی در حال حاضر علاوه بر نویسنده، سخنران انگیزشی و خواننده دونده ماراتون است و در تمام سال‌هایی که از سر گذراند در تلاش بود تا به مخاطبان خود یاد بدهد بر تمام مشکلات می‌توان پیروز شد و هرکسی می‌تواند مسیر منحصربه‌فرد خود را طی کند تا به اهدافش برسد. از دیگر کتاب‌های وی می‌توان به «معادله جادویی»، «صبح جادویی»، «معجزهٔ سحرخیزی» و «تمرینات جادویی برای نتورکرها» اشاره کرد.

دیوید اوسبرن (David Osborn) تاجر موفقی است و موفق شده تا یکی از برترین کارگزاری‌های املاک و مستغلات را با بیش از 4500 نماینده و حجم فروش سالانه بیش از 10 میلیارد دلار در سال تأسیس کند. او همچنین به‌عنوان یک کارآفرین، بیش از 50 شرکت را تأسیس کرده که در حال فعالیت سودآوری هستند. این کارآفرین و تاجر برجسته به‌عنوان مربی انگیزشی به مخاطبان خود می‌آموزد که چگونه از طریق هدف‌گذاری به موفقیت دست پیدا کنند.

جملات برگزیده کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها:

- جهان به افراد پرانرژی تعلق دارد.
- جنگجوی واقعی فردی بسیار معمولی است که تمرکز بی‌نظیر دارد!
- اصل اول اینکه نباید خود را گول بزنید و اصل دوم اینکه شما مناسب‌ترین فرد برای گول خوردن هستید.

در بخشی از کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها می‌شنویم:

نقشهٔ پرواز به‌طورکلی درمورد آینده است. این نقشه به شما نشان می‌دهد می‌خواهید به کجا بروید و قدم‌های لازم برای رسیدن به این مقصد کدام‌اند. این برنامه قدم‌های شما را تعیین می‌کند و به شما می‌گوید کی و کجا بهترین قدم را برخواهید داشت. یک برنامهٔ پرواز خوب برنامه‌ای است که مقصد را تعیین کند و به شما بگوید شما با چه سرعتی و چگونه به آنجا می‌روید.

اما هرگز نباید فراموش کنیم ما در حال قرار داریم. شما هم‌اکنون زندگی دارید که در حال پیش‌بردن آنید و از همین رو باید برای آن زمان اختصاص دهید. من مولتی میلیونرهای زیادی را می‌شناسم که برای اینکه به آینده‌ای که آرزو داشته‌اند برسند، همه چیز روابط خانوادگی، سلامتی و شادی خود را فدا کرده‌اند و حال خود را از دست دادند تا به آینده برسند.

دوست دارید در زندگی خود چه کاری انجام دهید که تا حال به آن جامهٔ عمل نپوشانده‌اید؟ و پاسخ‌های بسیار زیادی شنیده‌ام که: «من می‌خواهم از ایتالیا دیدن کنم.»، «می‌خواهم به زادگاهم بازگردم.»، «می‌خواهم اندامی متناسب داشته باشم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۰ دقیقه
مقدمه
۳۱ دقیقه
بخش اول: صبح‌های جادویی
۳۲ دقیقه
صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها / قسمت یک
۴۸ دقیقه
صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها / قسمت دو
۵۳ دقیقه
عبارت تاکیدی لازم برای رسیدن به ثروت
۶۱ دقیقه
بخش دوم: چه چیزهایی از شما مولتی‌میلیونر می‌سازند
۶۱ دقیقه
نامه‌ای از یک ثروتمند نه چندان مرموز
۵۸ دقیقه
اکنون در برابر آینده
۶۱ دقیقه
دومین دلیل بد برای دست برداشتن: ترس
۴۸ دقیقه
بخش سوم: سه تمرین رشد شخصی برای قدرت بخشیدن به مسیر ثروت
۵۹ دقیقه
اصل دوم نه‌چندان آشکار برای ثروتمند شدن: مهندسی انرژی
۶۴ دقیقه
ساده‌ترین راه‌ها برای استراحت
۱۰ دقیقه
نتیجه / معامله
۲۲ دقیقه
بخش پاداش
۴ دقیقه
سخن آخر
۲۶ دقیقه
برگه تعیین اهداف

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها
نویسنده،
مترجمفریبا جعفری نمینی
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها

farzan yazdani
۱۴۰۱/۳/۱۵
این کتاب از اون دسته کتاب‌هایی هست که حتی توی دور دوم گوش دادنش هم میشه ازش لذت برد و چیز گرفت، اگر در مسیر رسیدن به اهدافتان هستین شدیدا پیشنهاد میکنم
Sahar saeidavi
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
سلام وقتتون بخیر.. خیلی عالی و تاثیر گذار بود این کتاب و من به خودم قول دادم از فردا صبح زود بیدار بشوم و هدف گذاری کنم😍بازم ممنونم❤
سپیده سلجوقی
۱۴۰۱/۲/۲۲
تا الان چهاربار و شاید بیشتر این کتاب رو گوش دادم. بسیار عالی ست. ممنون از کتابراه
مریم صاین پور
۱۴۰۱/۱/۲۱
بسیار عالی و تاثیر گذار بود و به انسان واقعا انگیزه میده البته به کسانی که هدف دارن و تو مسیر هستن
سارا بینام
۱۴۰۱/۳/۱۵
فقط یک فصلش نکات خوبی برای سحرخیزی دارد
وگرنه بنظر من باشگاه ۵صبحیها موثرتر است
لقمان امین زاده
۱۴۰۱/۳/۲۳
فوق العاده مفید و ارزش بارها و بارها شنیدنش هست
سحر فوزی
۱۴۰۱/۲/۹
این کتاب یکی ازاثرگذارترین کتابای انگیزشیه، حتما گوش بدید
شیرین قلی زاده
۱۴۰۱/۲/۶
کتاب خوبی هست ولی انتظار معجزه نداشته باشین
سارا کریمی
۱۴۰۱/۱/۳۰
سلام وقتتون بخیر. بسیار کتاب عالی و مفیدی هست
مرتضی بزرگ زاده
۱۴۰۱/۱/۵
کتابی هست که واقعا با عمق وجودت درکت کنی و بعدش اجرا کنی
سیامک کاوسی
۱۴۰۱/۱/۲
یک کتاب حرفه‌ای و بی‌نظیر و صدای گوینده هم عالی
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۱/۱/۱۲
صبح‌های خود را این گونه رقم بزنید
حامد رحیمی
۱۴۰۱/۲/۳۱
بسیار عالی و مثبت
مشاهده همه نظرات ۱۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها

برای دریافت کتاب صوتی صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.